Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
1. zář 2009

ahoooj ANGET, sem s nima 😀

prosteja
1. zář 2009

MONCI myslím, že obyč koš bude stačit, stejnak to budeš muset opravdu často vynášet 😉 a jak je na tom vlastně manža MONCI, teď myslím ohledně práce 😉

moncicak3
1. zář 2009

prostej, já peru v tekutým gelu a máchám jen jednou, ale pokud budeš máchat dvákrát, nic se neděje 😉 já ty aviváže tam dávám krapet, jen jednu odměrku podle dávkování....
tu postýlku jsme kupovali na aukru, mmt najdu odkaz, je úplně nová.....

prosteja
1. zář 2009

jéééé MONCI za odkaz budu vděčná i já a snad i VER 😉

angetha
1. zář 2009

Tak s tou vaničkou je pravda, že muže stát kolik chce, dítě v ní stejně řve jak tur 😉
Koš na látkové pleny mám obyčejný z železářství, ale určitě je znáte, jsou do dětského pokoje, kulatá popelnice a to víko je třeba žabí hlava s otevírací hubou..dávám trochu octa a nic necítím..
Prala jsem ve 36. týdnu v Lovele oblečky 56, 62, zavinovačky, plínky, většinou na 40, dvojí máchání bez aviváže 😉 pokud někdo máchání nemá, tak místo aviváže přidat ocet...Prostěradla jsem neprala, malá spí v zavinovačce, věci k postýlce jsem dostala vyprané..Deky do kočárku jsem prala na 30...

moncicak3
1. zář 2009

prostej, tak tady je ten odkaz http://im.aukro.cz/item672386974_672386974.html
jinak manža práci pořád hledá, má smlouvu do konce tohohle měsíce, doufáme, že se brzo něco najde, ale je to na palici, skoro žádný nabídky ☹

moncicak3
1. zář 2009

na tom odkazu se jukni na všechny aukce prodejce, tam toho je dost 😉

prosteja
1. zář 2009

ANGET děkujeme za názory zkušené maminky 😉 já co jsem teď prala ty starší věcičky pod dětech, tak jsem frkla na dvojí máchání, na 40 v tekutém gelu s troškou aviváže... ale samozřejmě to budu ještě prát před narozením 😉 teď to bylo jen takové cvičné, abych vyřadila to, co je úplně nepoužitelné 😉

moncicak3
1. zář 2009

anget a malá spí v rychlozavince nebo v tý klasický? co se jí líbí víc?

blahovka.cz
1. zář 2009

Ahojky holky,tak jdu vam taky prispet zkusenostma 😀

Vanicka - upne obycejna,klasicka s penovym lehatkem,presne jako ma CAT a SAC 😀
jinak k tomu placi ve vanicce bud se to srovna,nebo zkousely jste davat vic vody????

Prani-to nevim co bylo pred porodem,prala mi to mamka,jinak ted peru v Lovele + detske avivazi a max.na 60

a spinkame jen tak pod perinkou,Odraskovi se proste zavinka nelibi 😀

taka kde je ta ZUZKA,at nam povi jaky to bylo 😀 😀 😀 😀

prosteja
1. zář 2009

ahooooj BLAHUŠKO 😵 😵

prosteja
1. zář 2009

MONCI tak držím manžovi palce, je fakt že s tou prací je to teď na pytel 😖

angetha
1. zář 2009

Malá spinká v rychlozavinovačce, ke klasické jsem se zatím nedostala...momentálně ale spí v mojí posteli pod mojí peřinou 😎
A ještě jsem vám chtěla napsat, kupte si víc balení porodnických vložek..a minimálně 3 balení vlhčených ubrousků na doma 😉
Ahoj Blahu a Ondrášku

blahovka.cz
1. zář 2009

ahojky prostejko a mimisku,dneska mi ten den utece,kolem druhy jedu za nasima a budeme tam odpoledne,pak nas manza vyzveden,nakoupit a to utece den raz dva

jinak vcera tu byl tatka a koncit s podnikanim nebude,kdyz prodaji dum a ze ja u nej pak muzu zase pracovat i pri matersky,coz je fajn,hlavne ta predstava toho co budu hledat po materske s malym ditkem a se svoji skolou 🙂

angetha
1. zář 2009

A ještě jsem chtěla něco poradit Monci, já když nemohla spát, tak mi aspoň trochu pomohla koupel se šalvějí..a namazat nohy Francovkou

moncicak3
1. zář 2009

ahoooooj Blahu 😵

Anget, napsala jsem si 3 balení porodnických vložek 😀 a ty vlhčený ubrousky jako pro mě nebo pro prcka?

prosteja
1. zář 2009

teď je to vůbec tak nějak na pytel se vším 😖 ..... manža taky v práci nic moc, už je jak dlouho nahlášenej, že by chtěl vyjet do zahraničí, do EU, posílají tam vojáky na 3 roky do kanceláří a vojáci tam jezdí s celou rodinou a docela slušně si tam vydělají...... no měl odjíždět tak 2010 - 2011, libovali jsme si, jak nám to vyšlo, že si tam odkroutím mateřskou a vrátíme se zpátky a ono prdlajs, teď se dozvěděl, že nejbližší termín je 2012 a to možná jestli...... tak je z toho zklamanej, protože to už já budu mít skoro po mateřské a nevím, jestli bych s ním mohla jet, musela bych tu nechat práce a to se mi moc nechce...... teď do toho řešíme tu hypotéku, já nevím, ale mám pocit, že se to s... na všech frontách 😀

angetha
1. zář 2009

Monci pro prcka... 😉 spotřebují se raz dva.

blahovka.cz
1. zář 2009

ty jo ange ja teda porodnicky vlozky nemela,vubec jsem je tady neshnala a uplne nej byly ty co mely sterilni v porodce,tY jsem jeste dostala doma pak jsem mela normalni,akorat aby byly dlouhy

ale je fakt,holky pleny a ubrousky toho je nejvetsi spotreba,my uz nekdy kdyz je malej pokadenej mame u prebalovau pap.ubrousky a tim setrene tu nejvetsi "naloz" a zbytek uz pak vlh.ubrouskama 🙂

moncicak3
1. zář 2009

jéééé tak to zkusím Anget, francův nápoj doma mám 😉 😀 holčiny a taky se vám stává (si připadám jako blázen 😅 ) když usínám tak se mi strašně napínají svaly v lýtkách, né křeče, ale takový pnutí a musím si ty lýtka vždycky propnout, jinak to nepřejde, já nevím jak bych to popsala......stává se vám to některý?nebo jsem tu jediná blázen 😀

prosteja
1. zář 2009

BLAHUŠKO to máš parádní, přivyděláš si nějakou korunku, fakt super... 😉 taky bych něco takového brala 😉

moncicak3
1. zář 2009

Anget, tak to jo, já mám připravený jedný ubrousky do porodky a doma mám 8 balení, kupuju ty balení v akci po 4 v balíku, ještě chci jedny koupit 😉

angetha
1. zář 2009

A ještě poslední rady a jdu chystat věci do poradny..
Tu největší nálož setřete tou použitou plínkou 😉 A v porodnici radili, ať ze začátku nepoužíváme ty froté osušky, ale tetra osušky - velké bílé pleny.. 😉
Tak papa, pak dám vědět, co nového

angetha
1. zář 2009

Monci mě ty nohy před spaním vždy úplně vystřelily 😅 ale francovka zabrala i na to 😉

moncicak3
1. zář 2009

Prostejko, no to máš pravdu s tou prací......snad manža něco brzo najde....držím pěsti s tou hypotékou, v dnešní době je to fakt mazec 😒

Anget děkuju za rady 😉 😵 jsi zlatíčko 😵

moncicak3
1. zář 2009

Anget papa 😵 dneska to vyzkouším 😉

amallie
1. zář 2009

dobrééé ránko 😵

Tak holčička je v albu, jestli bude něco rozeznat, fotku mám jen jednu a zbytek je video a s tím tedy zacházet neumím ☹

prosteja
1. zář 2009

ANGETKO děkujeme za rady 😉 a papa a po poradně přijďte říct, jak jste dopadly 😉 😵

MONCI jo tak hypo se nějak vyřeší, jak říkám, asi to vezmeme jako AMAL na fixaci jeden rok a zase to budeme muset řešit a budeme doufat, že se ty úrokový sazby nějak pohnou 😅 a manža snad brzy něco najde, takovej šikula se určitě neztratí 😉

ahoooj AMAL, tak jdu hned juknout na holčičku 😉

blahovka.cz
1. zář 2009

Ahojky ami,je to pekna princezna,oblicejik je hezky videt 😀

prostejko tak to by byla zajimava zkusenost zit nekde jinde,ty jo a to se nebojis??jit jen tak do cizi zeme,priznam se,ze ja bych mela asi vitr 😲 nikoho neznat,jina rec

amallie
1. zář 2009

prostej: já dostala na rok teďka minulý týden 5,29% a v červenci jsme dostali na 5 let 4,89%.

vaničku vezmu obyčejnou barevnou za 500 max a koš na pleny něco jako anget, tamto je fakt jen na papírovky, které teda smrdí šíleně 😲