Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

venyska
3. zář 2009

Je to přirozené,a je to krásné.Moc ti závidím

prosteja
3. zář 2009

SVOJI asi ještě chrupkají 😀

jj, myslím si, že najít si toho správnýho partnera, k tomu hodně zdraví a krapet toho štěstíčka v životě je to nejdůležitější na světě..... 😉 já třeba vyrůstala úplně jinak než žiju teď a nikdy jsem si ani nepředstavovala, že bych se mohla mít jinak..... tak nějak jsem předpokládala, že si jednou někoho najdu a založím s ním rodinu a teď je to sice tady, ale je to jiné a musím říct, že lepší, než ty moje představy 😀 😀 😀 a občas, když si tak třeba "zastesknu" nad tím zvyšováním hypotéky nebo nad nějakým zdražováním, tak se pak musím plesknout a říct si, no tak, lidi jsou na tom daleko hůř, tak si pořád nestěžuj 😀 hlavně, že se máme rádi a to ostatní už nějak zvládneme 😉

tak SVOJI snad je to ono, ta pravá láska k miminku...... já teda nemůžu říct, že bych zatím něco až tak silného cítila, ale samozřejmě, když si tak uvědomím, že tam ten prďolka je, tak už teď ho mám moc ráda 😉 je to strašně zvláštní pocit.... 😉

venyska
3. zář 2009

Napsali jste to moc krásně holky

svoja
3. zář 2009

VENY ahoj🙂 diky...ale to uz se sai zblaznim az ji uvidim...🙂

ZADNY CHRUPKANI!!!!! Vstavat!!!!

PROSTEJ samozrejme, kazdy a vsechno ma sve mouchy....ale musim si znovu a znovu pripominat, ze uz ted je to ono, ze uz ted si ziju ten sen🙂 je to krasny....
pockej, az se v tobe to mimi zacne mrmolit, hybat a kopat....to ho teprve ucitis...ja jsem do te doby taky pomalu ani nevedela, ze tam je🙂

prosteja
3. zář 2009

ahoooj VENYSKO 😵

SVOJI to věřím, že až se začne hýbat, tak to bude zase jiné a už se na to moooooc těším 😵

venyska
3. zář 2009

Já pár hodin po porodu se smála a do toho brečela.Byla jsem jak blázen.Ale po těch 10_ti hodinách v šílených bolestech zaplať bůh

svoja
3. zář 2009

VENYS no asi tak nejak to bude u me🙂 jestli teda samou laskou nepuknu🙂

venyska
3. zář 2009

Je jedině dobře že to tak cítíš.Těhotenství je krásné když máš vedle sebe milujícího manžela.Já těhu prožívala sama.Bejvalej byl sobec a vůl!!!A teď když mám konečně chlapa podle svých představ a milujícího tatínka,tak se tentokrát hned nedaří ☹ Včera malá nastoupila do školky tak mám alespoň trochu myšlenky jinde

angetha
3. zář 2009

Ahoj holky...to víte, já jsem přebalovala, krmila, přebalovala, uspávala 😎

Svoji to musela být hrozná cesta do práce 😒
Prostějko já se na ten odkaz s kočárky od tebe taky tenkrát koukala, ale mě už je to jaksi jedno 😉

Zamotat ten novosklad mi trvá tak minutku, občas si připravím tak dvě ( na noc vše co jde). No ale co se mi nestalo, co mě opět přesvědčilo k látkovým plínkám..Máme doma balík Pampersek, tak jsem dala malé jednu na kojení ( škoda látkové 😎 ) no a ona začala čurat a všechno šlo ven, na prostěradlo, na mě.. 😖 takže jsem v 11 večer převlíkala postel...a to jsem myslela, že půjdu brzy spát, ale během kojení začala Vendulka vřískat, protože tlačila, pak začala škytat a z kojení nebylo na půl hodiny nic 😒 no a pak se počurala..no bylo to náročný

eeefffaaa
3. zář 2009

ahoj holky!!

tak jsme byli dneska zase na krvi ☹ chudacek malej,zase mu ji brali z hlavicky...jo a pribrali jsme mame 3660 a naposledy jsme meli 3390...a uz taky latkujeme..neni to tak hrozny,ale jak je malinkej tak mam vzdycky strach abych mu ty kalhotky jak je v nich ta plinka moc neutahla a neskrtilo ho to...tedka spinka,protoze ho doktorka uplne vyridila

svoja
3. zář 2009

ANG no vidis to....a je to zkusenost pro tebe🙂

prosteja
3. zář 2009

ahoooj ANGE 😵

já to s tím testem kočárků myslela tak, že jsem to sem vkládala, všechny, co se jich to týká kromě SVOJI a HEHE to přešly zarytým mlčením a pak se divily, že bylo něco v televizi 😀 😀 😀 ale to nic..... 😀

a díky za další zkušenost s plinkama.... já si právě myslím, že ten novosklad můžeš mít poskládanej dopředu ne? jako několik jich mít tak připravenejch a to je podle mě pak pohodička 😉

eeefffaaa
3. zář 2009

jo angeth o tom curani kdyz prebalujes mi povidej 😀 to Davidek dela kazdy den a klukum to lita jeste dal,takze je to uplne vsude..v noci jsme ho ted taky prebalovala a zase zasal curat a ja si pak musela prevliknout pyzamo 😀

angetha
3. zář 2009

Ahoj Efi, taky dobře, že přibíráte 😵 😵 ...Ale Vendulka bude asi po manželovi no, má ve dvou týdnech 3,7 kg 🙂

prosteja
3. zář 2009

ahoooj EFI 😵 chudinka malinká 😖 snad už ho nebudou trápit 😉

angetha
3. zář 2009

No Efi, ale ona čurala vedle i když měla plínku 😒 s látkovou se mi to nestalo..

eeefffaaa
3. zář 2009

no doufam,ze uz mu daji pokoj,to tam malem vzdycky brecim taky

angeth to Davidek bude asi v miminkovsky vaze po me...je taky takovej drobnoukej,to Milan byl cvalik

angetha
3. zář 2009

Půjdu umýt nádobí...za chvíli se možná objevím 😉

prosteja
3. zář 2009

ANGE to říká hodně maminek, že v tomhle jsou ty jednorázovky papírový naprd 😖 já viděla několik fotek, co dokáže dítě udělat s papírovkou, když se pokaká, že se pak musí převlíkat úplně všechno a dokonale mě to odradilo 😀

svoja
3. zář 2009

EFI ahojky...chudinek malej☹ a ty zazitky s tim prebalovanim a curanim...to je jak z tech americkejch komedii v tv🙂

prosteja
3. zář 2009

EFI a řekli vám k tomu už něco?

eeefffaaa
3. zář 2009

no ja na noc davam jedonorazovky,aby se mu i lip spalo,protoze tu plinu ma vzdycky az pod lopatkama a pod prsickama 🙂 takze aby pekne v noci spal a netrapila ho tam plina,az bude vetsi tak budu davat i na noc,ale ted jeste ne

eeefffaaa
3. zář 2009

prostej no rekla akorat ze ji prijde uz trochu vybledlejsi a ze si mam zitra zavolat na vysledky

svoji to jo 😀 a ja se vzdycky uplne leknu,co to na me strika 😀

angetha
3. zář 2009

Efi a přidáš nějakou fotku s plínkou?
Svoji mě malá jednou ležela na pultíku, já si otvírala krém a ona si uprdla a jak to z ní vystříklo, tak jsem to měla na břiše a trochu na koberci 😅

prosteja
3. zář 2009

EFI a používáš ty jednorázový kalhotky nebo jako ange klasickou plínku na novosklad a na to svrchňáčky: 😉 ať máme zkušenosti další maminky 😉

eeefffaaa
3. zář 2009

no holky ja jdu neco delat,dokud malej spi,at se neflakam..zatim ahojky

eeefffaaa
3. zář 2009

jj angeth pak pridam...

prostej ja mam ty vicevrstvy plinky,do toho dam separacni vlozku a nakonec ty kalhotky...pak vyfotim a pridam

svoja
3. zář 2009

ANG 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoja
3. zář 2009

...tak ja jdu pomalu na ten autobus....budu tady az vecer...tak hezky den🙂

prosteja
3. zář 2009

ANGE taky dobrý 😀 😀 😀 no stane se no.... 😉

aha EFI, tak na něj jsou možná ty vícevrstvý ještě veliký, když je takovej drobek 😉