Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
3. zář 2009

HEHE jenže tam jde o ocenění nemovitosti pro banku, jako za kolik by ta banka byla schopná ten byt střelit, kdybychom nespláceli.... logicky, když budeme mít odhad třeba milion tak pro banku je to míň výhodný, než když bude ten odhad činit třeba 1,5 milionu..... 😉 rozumíš? takže nám nabídne vyšší úrokovou sazbu... no a my se snažíme tu úrokovou sazbu snížit na co nejnižší, co nám kdo nabídne... a k tomu potřebujeme aby ta nemovitost byla oceněná co nejlíp... zatím jen zjišťujeme orientačně co jsou vůbec banky schopný a ochotný nám nabídnout 😉

prosteja
3. zář 2009

BAE 😀 😀 😀 jen ho nech pěkně dopíct, chlapečka 😵

hehena
autor
3. zář 2009

no tak to je zajímavý BAE, brát krev na žloutenku a pohlavní nemoci tak pozdě.... divný.... mno ale jak říkáš, u každýho dr. je to jiný....

já teď byla na krvi k prenatálnímu screeningu vrozených vývojových vad... odběr se dělá mezi 15-17. týdnem a UTZ k tomu by měl být 18-20. týden... (to by měl bejt ten tripple test - bo se zaměřujou na tři věci v krvi)

to první bylo k NT screeningu na odhalení down. syndromu a tam se odebírá krev a hodnotí se jiný látky... a to jsem bohužel prošvihla, ale snad o nic nejde... 😉

hehena
autor
3. zář 2009

no to jsou podrazáci BAE .))) 😀 😉

hehena
autor
3. zář 2009

PROSTEJ s tím vším co mi povídáš si asi stojím na vedení.... ale důležitý je, že se v tom vyznáš ty... 🙂 😵

prosteja
3. zář 2009

HEHE 😀 možná si dnes stojím na vedení já a blbě to vysvětluju.... úrokovou sazbu neovlivníme.... já ti to řeknu, tak jak to je a popravdě..... když jsme úvěr sjednávali, tak jsme měli úrokovou sazbu něco nad 4%, počítejme 4% 😉 a fixovali jsme ji na 3 roky 😉 ty 3 roky teď uplynou a banka nám bude stanovovat novou sazbu.... ta je v současné době v průměru tak 6,49% 😖 nic moc, že? ale když budeme mít lepší podmínky pro vyjednávání (například lépe oceněnou nemovitost) tak banky půjdou s úrokovou sazbou dolů.... a to je náš cíl 😉 užžžž? 😀

nuki
3. zář 2009

Ahojky holky, konečně mám trocu času..🙂 pročítala jsem a pročítala a uvědomila jsem si, že ikdyž to lověku nejde hned napoprvé, tak má být šťastný, že má skvělého partnera a že to prostě přijde..🙂))

angetha
3. zář 2009

Jo holky, je dnes divný tlak...
Hehenko, já myslím, že jsi se dnes koukala na holčičku 😎 😎
Bae jak to máš daleko do porodky?
No a mě dorazil balíček s plínkama, jdu se do něj podívat 😀

prosteja
3. zář 2009

takže si vem, že máš splatit 1 milion s úrokovou sazbou 4% a to ti vypočítá splátku já nevím plácnu, 10.000,- a teď bys byla v situaci, kdy z toho milionu nemáš skoro nic splacenýho, zbývá ti tam třeba 970.000,- (což je to, co dlužíš) a oni ti dají úrokovou sazbu 6,49%.... co ti to udělá se splátkou? logicky, půjde nahoru, třeba na 12.00,- 😉 a my se snažíme o to, aby ta úroková sazba, šla co nejníž a tudíž ta splátka se nám nezvedala o tolik 😉

baeszinka
3. zář 2009

Asi se Hehe tak moc neprošvihlo,když třeba u nás se to vůbec nedělá...a zase takovej zapadákov nejsme 😉 😀 😀 .
Jinak s manžou ještě pořád řešíme jména a tak nás napadla taková kravinka...když budu rodit 18. září(to má svátek Kryštof),tak mu dáme jméno Samuel a když se narodí jndy,tak to bude prostě Kryštůfek 😅

baeszinka
3. zář 2009

Ahojky Ange a Vendulko 🙂 Do porodky to mám pěšky asi 20 minut normální chůzí..autem,když není provoz tak 10 minut..jsem přemejšlela,že bych se tam ev.odvezla i sama,ale nevím no... 😖

nuki
3. zář 2009

prostej: Ahojky, tak ať Vám to s tou sazbou hlavně dobře dopadne..🙂

prosteja
3. zář 2009

NUKI ahoooooj 😵 😵 😵 no jo se s HEHE nemůžeme domluvit 😀

BAE no vidíš, i jména máte vymyšlený 😉 to je důležitý 😉 a myslím, že do porodky by ses případně těch 10 minut odvezla nebo by sis zavolala rychlovku 😉

baeszinka
3. zář 2009

uvidíme,nějak se tam dostanu,rodit doma se mi nechce a kdyžtak mě manža odveze na kárce 😉 😎 😀 😀 😀
No jo,holky,jsem Váš přišla pozdravit a zase mizím,jdu si na chvilku zdřímnout,jsem poslední dobou nějaká unavená..
Tak brzy zase páááá 😉

nuki
3. zář 2009

Prostej a Hehe: to se poddá a pochopíte se určitě..🙂

prosteja
3. zář 2009

NUKI myslíš? 😀 😀 😀 to je fuk, jsem ráda, že mi HEHE popřála štěstí, aby to dobře dopadlo, chápat celý smysl nemusí 😉

BAE jak říkám, rychlovka to kdyžtak jistí 😀 měj se krásně papa 😵

nuki
3. zář 2009

prostej: jo to je důležité...🙂
tak já zas musím pracovat..papa🙂))

prosteja
3. zář 2009

http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/teh...

holky kdo máte zájem, mrkněte na to, mooooc krásný popis porodu tatínka 😉 normálně mi to vehnalo slzičky do očí 😅

hehena
autor
3. zář 2009

NUKI ahoooj 🙂 😵 😵 😵

PROSTEJ brý, zvedla jsem nohy .)
ta úroková sazba je teda drsná :(((((

BAE jasný, že nejste zapadákov, já myslela, že se to dělá teď standartně všude... ono je to jedno, já prostě věřím, že miminko je v pořádku a je to!!! 🙂
s těma jménama je to dobrej plán 🙂)) tak to asi bude Kryštůfek 🙂

ANGE myslíš, že holčička???? 🙂 😵
já nad tím nechci moc špěkulovat, abych se netěšila moc na jedno nebo druhý 🙂)))

a tlak je opravdu divnej, dneska jsem se v autě málem pozvracela a u braní krve jsem byla tak bílá, že si mě dr. položila...

no add to pohlaví - kdy vám to dr. řekli holky??? (vím, že se určuje kolem 20tt, na další KO jdu v 18tt - myslíte, že by už dr. mohl něco vidět (při ideálních podmínkách samo 🙂))

prosteja
3. zář 2009

HEHE já pro jistotu taky 😀 tak jsem ráda, že jsem se pochopili 😉

s tlakem souhlasím, mě se ta hlava motá docela obstojně 😅

HEHE někomu už pohlaví v 18. týdnu řeknou, když jsou ty ideální podmínky 😀 spíš bych počítala, že ti to ještě neřeknou, nebo to nebude jisté, třeba jen naznačí a když to řeknou na stopéro, tak o to líp ne? 😉

hehena
autor
3. zář 2009

PROSTEJ ty jo, to nemůžu číst, nebo budu zase bulit... no a je to v pytli...

hehena
autor
3. zář 2009

si asi radši udělám kafe holky zlatý... 🙂

no už jsem napnutá, ale když nic, tak vydržíme dopříště, to je jasný viď.... dyť jsem sotva chvíli těhotná 🙂)))

hehena
autor
3. zář 2009

no tak jsem to s přestávkou dočetla... krásnej článek...

prosteja
3. zář 2009

HEHE jasně, že vydržíte 😉 ale uvidíš, třeba budete mít štěstí a řeknou vám to 😉

mě se ten článek hrozně líbil..... takovej zdravej pohled na věc 😉

hehena
autor
3. zář 2009

no děs jak to tam ten mužskej popisoval na konci... jako tu máme stážistu a já tu bulím... ještěže se všichni tři koukáme do zdi a nejsme nějak naproti sobě... 🙂))

prosteja
3. zář 2009

jj ten konec drsnej... a vůbec i to čekání na chodbě před příjmem a tak...... 😉 prostě jestli je tohle opravdu věrohodný popis toho co se někdy někde stalo, tak je to mooooc krásný.... a třeba můj manža má největší strach u porodu ne z krve nebo z podobných věcí, ale z té bezmoci..... 😔 už mi to říkal, že neví, jak zvládne dívat se na to, jak trpím...... já když ho někdy vidím, když jsem měla třeba migrénu, jak chudák sedí a chtěl by mi pomoct a nemůže.....aby mi z toho porodního sálu nezdrhnul ☹

hehena
autor
3. zář 2009

no čoveče PROSTEJKO když tak koukám na ty vizualizace týdnů, tak mi příde ouplně scifi, aby u takovýho pidi miminka bylo vidět pohlaví.... to jsou dneska fakt možnosti, to je něco....

http://www.babycentre.co.uk/pregnancy/fetaldeve...

nuki
3. zář 2009

holky to byl teda článek, roním slzu a radši už jdu, ať něco udělám..🙂

papa

hehena
autor
3. zář 2009

jj tak toho se můj mužskej taky bojí nejvíc....... oni jsou děsný cíti... ale chápu to! my bysme to asi prožívaly stejně vůči nim!

angetha
3. zář 2009

Nám se Vendulka ukázat nechtěla, tak jsme se to dozvěděli až ve 25. týdnu..
Přidám fotky těch plínek, pak je půjdu vyprat - je to vše nový bambus, ten se musí hodně oprat ( až po 10. vyprání saje nejlépe).

Bae já bych s kontrakcema asi do porodnice nedojela, taky jsme to měli kousek..