Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
4. zář 2009

jojo zuzi jsem byla trošku naivní! 😀 😀 😀

prosteja
4. zář 2009

ORCHI my do té Plzně chceme jet k výhradnímu prodejci těch BEBETO kočárků...... chcem to omrknout, já ti najdu odkaz kdyžtak...... manža tam volal, aby se informoval a paní byla hrozně příjemná 😉 a tady v Praze je nikde neprodávají 😖

prosteja
4. zář 2009

NUKI Filip se mi líbí hrozně 😵 a hodil by se nám i k příjmení, ale tchán jednoho vnuka Filipa má, tak to nechcem dávat...... jinak je to úžasný jméno.... a Matěj je taky krásný... Robin už se mi tak nelíbí 😉

angetha
4. zář 2009

Dobré dopoledne... 🙂
Orchi to těhu ale uteče strašně rychle 🙂

orchidei
4. zář 2009

jo bebeto myslim že měli na slovanech! Nebyla to chmelařová? Z kočárku se asi picnu! Myslela jsem že už mám vybráno a zase prd!
Holky prozatím se loučím musim jít makčit, po obědě za nakouknu! tak pááááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 a všechny tu pozdravujte!

zuzka.o
4. zář 2009

Nuki: Matěj se mi moc líbí, Filip ani Robin ne.

Ahoj Angethko 😵

angetha
4. zář 2009

Nuki Matýska jsme měli jako druhé jméno pro kloučka 😉
A to byste nevěřili, včera jsem krmila v 11 večer, pak v půl šesté ráno a vůbec nevím, jestli jsem krmila mezitím 😅 😅

prosteja
4. zář 2009

ORCHI jj Chmelařová 😉 ten kočárek je úžasnej, líbí se mi zatím nejvíc z toho, co jsem vůbec kde viděla, trošku mě odrazuje, že je to polská výroba, ale když vidím, jak v testu na toxický látky propadají kočárky za desetitísice 😅 no uvidíme, chceme si to ochytat 😉

ahoooj ANGE 😵

nuki
4. zář 2009

Orchi: měj se moc krásně..🙂

nuki
4. zář 2009

Anget: tak to jo, mě se Matěj taky líbí už i pro to, že je to v překladu Boží dar..🙂

angetha
4. zář 2009

Aha Nuki, to jsem ani nevěděla co to znamená..Jen vím, že Vendula je "více slavná"...a v porodnici říkali, že z ní bude zpěvačka 😀

prosteja
4. zář 2009

teda holky já se nemůžu vůbec odtrhnout od toho cvičení co sem dávala HEHE 😀 fakt úžasný cviky na tom baloně, krásně protahovací, hned to budu must doma prubnout 😉

angetha
4. zář 2009

Holky co mám zítra uvařit pro 7 lidí, aby to nezabralo moc času...?

prosteja
4. zář 2009

jéžiš ANGE, toť otázka 😅 😀 já bych asi nakrájela maso na nudličky a nějakou směsku udělala, se zeleninou a třeba s rýží, to je raz dva hotový a většinou to všem chutná a dá se to fakt vařit ve velkým 😀

nuki
4. zář 2009

ang: co třeba guláš, nebo segedín? 🙂))

angetha
4. zář 2009

No ona dnes bude grilovaná ovečka, klobásky, naložený hermelín, taková oslava, hlavně kvůli Vendulce, tak budou lidi zmlsaný 😎
Vidím to na tu směs Prostějko, děkuju 🙂 segedín jsem ještě nedělala

prosteja
4. zář 2009

ANGE já myslím že takovou směskou se zavděčíš..... není to ani moc sytý a je to fakt jednoduchý 😉

prosteja
4. zář 2009

ZUZI ještě jednou jsem mrkala na ty testíky a jsou fakt ukázkový... jako kdybych viděla ty svoje 😅

zuzka.o
4. zář 2009

PROSTEJKO: taky jsem ti teď koukala na testíky..... a jsou hoodně podobný těm mým.....snad bude vše OK

ANGE: směsí nic nezkazíš ....... u nás se dělá třeba dopředu bramborový salát (ne teda v létě) a pak se osmaží řízky. Nebo což upéct sekanou?

prosteja
4. zář 2009

ZUZI určitě bude vše ok.... čárečka krásně sílí a ani bych neřekla, že na těch 25 DC máš nějakou extra silnou čárku, já myslím, že je to tak akorát 😉 prostě jsi ovulovala přibližně uprostřed cyklu 😉

no řízky jsou taky dobrej nápad.... tu sekanou nevím, ta je dost sytá, aby pak snědli i to ostatní 😀 😅

nuki
4. zář 2009

Ang: budete toho mít hodně, tak to opravdu něco lehčího..🙂

prosteja
4. zář 2009

NUKI kdy jsi říkala, že jsi testila?

angetha
4. zář 2009

Anebo zbyde ta ovečka a bude po problému 😎
No já musím jít poklidit, co jsem nestihla včera...ale jak vidíte, mateřství v mým případě je asi pohoda, když se tu stihnu vykecávat 😀
P. S Prostějko, malá má teď v plínce jednu bambusovou vkládací plenečku místo klasické čtvercové, tak pak poreferuju 😉

prosteja
4. zář 2009

ANGE 😀 prej vykecávat 😀 a za info budu určo ráda 😉

nuki
4. zář 2009

prostej: ve středu....

ang: ať Ti to jde rychle od ruky..🙂

zuzka.o
4. zář 2009

ANGE: dojídačka je vždycky nejlepší 😉

prosteja
4. zář 2009

a dostat to máš v neděli? 😉

prosteja
4. zář 2009

NUKI já to měla dostat v pondělí a testila jsem v úterý odpoledne a nic a pak jsem testila v pátek ráno a ani to nebylo z ranní moči, bylo to až asi v 10 když jsem přišla od zubaře a už tam byla docela slušná čárka 😉

nuki
4. zář 2009

prostej: jojo 🙂

zuzka.o
4. zář 2009

Nuki, tak testni, už by tam čárečka mohla být.... 🙂