Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
18. zář 2009

ty brďo zuzi, to je něco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jako já jsem myslela, že dvojčátka se bez umělýho už ani neroděj a ono jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je krása 😵 😵 😵 Velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!

blahovka.cz
18. zář 2009

Holky jukam vecer,teda to je ocistec dneska malej rval jako by ho na noze brali,to jsme teda prvni koupani bez tatky,kterymu zacalo chozeni na fotbal moc nezvladli,ale co alespon hned usnul 😀

VITE NEKDO NECO O BAES???????

baeszinka
18. zář 2009

Dobrý večer přeji. Manželka právě leží v nemocnici a já jsem dostal nelehký úkol představit Vám nášeho potomka 🙂. Jmenuje se Kryštof Mazáč, narodil se dnes 5 minut po 4 hodině ranní. Měří 51cm a váží 3350g. Mamka i bábetko jsou v pořádku no a já se z toho taky pomalu vzpamatovávám :p. P.S. Kdybyste ho chtěli vidět, tak koukněte sem https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... případně https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... . Je to lenoch po mamce, takže pořád jen spí 🙂. Loučí se šťastný tatínek 🙂

blahovka.cz
18. zář 2009

**************************************************************************

HOLKY JA SE PICNU JUKNETE NA ALBUM BAES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAME DALSI MIMINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BAES MOC A MOC GRATULUJU M?AMINO,TEDA TY JSI RYCHLIK,UZ JSI DALA FOTO,A MALEJ KRYSTUFEK SE NARODIL NA SVUJ SVATEK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

**************************************************************************

blahovka.cz
18. zář 2009

Tak tatinku hodne stesti vam i mamince a starejte se o ne kralovsky!Baes je sikula,zvladla to bez toho skrabnuti a jeste na svatek Krystufka 😀 S Ondraskem moc gratulujeme.NO A NEZAPOMENTE HO PORADNE ZAPIT!!!

hehena
autor
18. zář 2009

**************************************************************************

ježiši ten je překrásnej!!! musíš bejt pyšnej táto... no krása. skoro přesně na termín. neměla BAE rodit zítra...

MOC VÁM OBĚMA (TŘEMA) GRATULUJU A PŘEJU MOŘE SPOKOJENOSTI, AŤ JE VÁM VŠEM SPOLU BÁJO!!!!

**************************************************************************

hehena
autor
18. zář 2009

já to věděla, že to zmákne!!!! 🙂))) skvělý! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
18. zář 2009

já jsem si holky konečně koupila těhulenský kalhoty.... jo a abysme mi tady netvrdily jakej jsem hubeňour, tak gatě velikosti 42 🙂))) 😀 😀 😀

angetha
18. zář 2009

Ježiš Bae moc vám gratuluju, Kryštůfek je tak nádhernej, jsem z něj úplně hotová, snad bych i brečela 😵 😵 😵 😵
Nádhera....

amallie
18. zář 2009

No to je krasavec, Baes, gratulace veliká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

svoja
19. zář 2009

jeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵
OBROVSKA GRASTULACE OD NAS!!!!!
Tatinek je sikovnej a dekujeme za zpravu i za fotky🙂
A BAES...jsi jednicka!!!!! 😉
Krystufek je taaaaaak krasnej🙂 😉 😵 😵

HEHE a jakypak katata???

Hezky vikend holky vsem!

moncicak3
19. zář 2009

Dobré ranko děvčátka 😵

Bae vééééééééééééééééééliká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!Kryštůfek je nááááááááááááááááááádhernej!!!! 😵 😵 😵 Hodně štěstíčka a zdravíčka 😵 😵 😵

no a už cabím 😅

moncicak3
19. zář 2009

jdu se zkulturnit, zajdu nakoupit, nasnídám se a šoupnu se břuchoňa 🙂

moncicak3
19. zář 2009

tak jsem holky přídala pupíka i zepředu 🙂 jdu umýt nádobí, je tu mrtvo.....pěkný víkendík všem 😎

cat79
19. zář 2009

Jééééééééééééééééééééééééé!!!
Copa to čtu?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bae gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kryštůfek je nááááááááááááááádherneeeeeeeeeeeeeeeejj!!!

Přeju mu do života jen štěstíčko,zdravíčkoa pořád úsměv na jeho krásné tvářičce!!Ať jste všichni 3 moooc šťastní!!!!!!!

p.e.t.u.l.k.a
19. zář 2009

Beas strašně moc gratuluju 😵 😵 😵 Kryštůfek je krásňoučký 😵 😵 😵

Monci máš moc pěkné bříško 😉

sacvi
19. zář 2009

Jééé bae taky moooc gratuluju!!! Kryštůfek se Vám opravdu povedl 😵 😵

baeszinka
19. zář 2009

Hezké odpoledne dámy 🙂. Všem děkujeme za přáníčka. Dneska jsem byl Baeszinku a mrňouska navštívit a daří se jim moc dobře. Nějaké maličkosti je sice trochu trápí, ale u nás se nic neobejde bez problémů 🙂. P.S. Oba Vás všechny moc a moc zdraví. Ještě tři dny to tu budete muset vydržet semnou a potom se Vám zase vrátí ;)

P.SS. 🙂 Dneska jsem trochu prolezl Vaše profily, abych věděl, s kým mám tu čest a musím říci, že Vám všem těhotenství moc sluší.

P.SSS. 🙂 Heheno, až budeš mít minutku, uprav prosím tu super tabulku a přeřaď nás z kategorie "těhulky" do "maminek" a tatínků ;) ... děkuju 🙂

eeefffaaa
19. zář 2009

Ahoj holky!!!

moooc gratuluju ke Krystufkovi!!Je nadhernouckej,sladouckej 😵 😵 a musim teda rict,ze si to dokazal nacasovat narodit se na svuj svatek,se pekne pripravil o darecky 😀 a taky musim pochvalit Krystufkova tatku,jak pekne informuje,je zatim prvni z tatinku a musim uznat ze jsem koukala 🙂

eeefffaaa
19. zář 2009

a jinak holky jak si zijete??

my dneska meli samou navstevu..moje byvala spoluzacka byla z Davidka tak nadsena,ze se od neho vubec nehnula,dokonce rikala,ze bude jezdit casteji ,treba jednou za 14 dni a budem chodit na prochazky..ma uz pritele 7 let a bylo na ni videt,ze by mimco asi taky chtela 🙂 no a zitra prijede dalsi navsteva,to bude mit Davidek darecku za tenhle vikend,jsem mu rikala,ze by ty darky takhle mohli vozit az z toho bude mit rozum a mohl mit z nich radost 😀

jinak Davidek uz je skoro bez zloutenky...konecne!!a v noci zacina pekne spinkat,tak se to snad obraci k lepsimu

moncicak3
20. zář 2009

Dobré ráno princezny 🙂

tatínek od Kryštůvka nás pěkně informuje 😉 je fakt, že je zatím první z tatínků, klobouk dolů 🙂

Peti děkuju za pochvalu 😵 však se snažím 😉

Efi to je dobře, že je Davídek už bez žloutenky 😵

teeeeda o těch víkendech to tady vůbec, ale vůbec nežije 😒 jdu pro pečivo na snídani a pak jedem do Pardubek konečně koupit tu komodu pro Terezku 😎

svoja
20. zář 2009

TATKO hezkyyy...klobouk dolu🙂 Musim te dat za priklad manzelovi, aby vedel, co ho ceka🙂 😉

JInak... 😵 😵 HEZKOU NEDELI PRVUSKY!!! 😵 😵 😵

baeszinka
20. zář 2009

eeefffaaa : je fajn, že už je žloutenka na ústupu. je velká škoda, že takovýhle fuj věci vůbec existují :(

svoja : asi nejsem ten nejvhodnější příklad, takže pozor s tím 🙂

moncicak3 : držím palce, ať vyberete hezkou komodu a pak určitě koukaj přidat fotky. u nás to nakonec zkončilo obrovskou skříní 🙂. mrňous má nejmenší oblečení a největší skříň ;)

Jinak přeji příjemné nedělní dopoledne všem a zatím se loučím, mám moc práce než to tu připravím snad na úterní příjezd delegace 🙂

cat79
20. zář 2009

Krásnou neděli přeju!!!
Teda tatínka jsme tu ještě neměly, to je super, taky budu toho našeho školit aby vám pak tady takhle krásně napsal.-))))

My včera dooslavili tatínkovi narozeninky, Denískovi se oslavy líbí, pak do 2 ne a ne usnout🙂)bude to lump🙂)
Jinak jsme total hotový z toho kolotoče od fisher price, má nádherný melodie a promítá motýlky a šnečky na strop a zdi, no mazec, teď u toho budeme do porodu usínat aby si malej zvykl🙂)

Holky jdeme na kapra s br. salátem..máme předpremiéru Vánoc🙂)škoda že jsem sdlábla to rozmražený cukroví🙂)hihihi
Jo přidala jsem pupika🙂)
Tak papapapapaapapa a krásnou neděli!!!!

carculka
20. zář 2009

ahooj holky..

bae...obrovska grytulace,malej je nadhernej,tak at se vam obema dari a jste brzy doma 😉
a ty tatinku bud na ne hodnej 😀 na oba

hehe...42??to v nich plaves ne-nebo sis koupila naky volnejsi...

cat...no krasny brisko 😉 😉 😉

angetha
20. zář 2009

Ahoj holky, hlásíme se od babičky 🙂
Carcul ty máš takové pidi bříško 🙂 🙂
Holky maminky stalo se vám taky tohle? Při přebalování nechám vždy Vendulku vyčurat na přebalováku, taky jí nechám vyprdět...no a včera večer začala kakat, ale bylo to trochu nazelenalé a strašný množství, vůbec nevím, kde to schovávala 😅 Zelená stolička znamená dehydrataci, ale tohle bylo jen trochu zelené a jen včera večer..

blahovka.cz
20. zář 2009

Ahoj holky a teda tatinku,chlap tu s nama teda opravdu jeste nebyl.

Ange na tvuj problem,no mozna jestli to nebylo treba ve tvoji strave,ale jinak se muze stat a kdyby ybal Vendulka dehydratovana,tak by ti rvala jako tur,jinak bych to pro klid duse rekla mudre na problidce v sestinedeli.

Efi bez zloutenky,tak to je uspech ne 😀 😀 😀 to gratulujeme

carculka
20. zář 2009

ahoj blahu 😉

ahojky ange...no zas tak pidi neni 😀 (hlavne vecer),kdyz koukam na nektery albika,tak nektery holky nemaj zadny a pak uplne mini...jinak se zeptej dr az k ni pujdete nebo ji radsi zitra cinkni,jen pro klid duse...

svoja
20. zář 2009

Holky ja v noci vubec nespala☹ Tak jsem to dohnala dnes odpol. Manzel mel basketbalovej turnaj, takze jsme byli cely vikend v telocvicne, vecer jsem si myslela, ze na chvilku zajdu do "restaurace", ale nedala jsem to a jela jsem domu. No a skoro celou noc jsem cumela do zdi 😒 A zral me komar...ha*zl 😠

TATKO nikdo neni dokonaly...ale na konikoj to zvladas skvele 😉 Manzel muj uz se na to pry tesi, takze...PRVUSKY pozor🙂

ANGET nekde jsem cetla, ze ta "zelena" nemusi znamenat dehydrataci v kazdem pripade!!!! Takze treba to je opravdu jen reakce na neco, co jsi snedla...jinak pozor...aby ti nenahodila treba zed nebo podlahu, kdy ji nechavas tak na volno 😀 😀 😀

CAT tyyyjo, kapra jo? Hmhmhm....brisko krasny 😉 Kolotoc taky vybirame....

EFI huraaaa, zadna zloutenka 😉

svoja
20. zář 2009

CAT a jak jsi opalena...jeee...ja chci takyyy🙂