Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
22. zář 2009

Lilisek🙂))

hehena
autor
22. zář 2009

ahoooooooj

tak jsem konečně tu.... ty cestování s manžou se nějako protáhlo. děs a hrůza. tak musím makat a dohánět...
jinak zprávu sem PROSTEJKA psala, takže UTZ nebyl. jsem se tak těšila, až budem počítat prsty a měřit a koukat do rozkroku a ono nic. poslouchali jsme srdíčko nějakým přístrojem - jako bylo to hezký, ale stejně mi to náladu nevylepšilo 🙂)))) no děsný!!!! 😅

EFI malej je krásnej!!!! 😵 😵 😵

CAT svět je fakt malej 🙂))

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

ef jj bydlí

Jiank já pracuju jak kdy. Když se mi chce 😀 Ale pořád udržuju nějak pořádek , protože k nám chodí pořád nějaké návštěvy. Ale teď mě čeká žehlení 😒 Už se na to chystám 3 dny 😀

prosteja
22. zář 2009

tak jsem zase na skok tu 😉

zdravím HEHE..... 😵 nic si z toho nedělej Hehenko, zase jste poslouchali srdíčko asi Dopplerem 😉 to já ještě neslyšela...... musí to být krásný 😵 😵 😵 a příště to všechno spočítáte..... 😀

CAT no vidíš, jak je svět malej.....

PETUL o žehlení mi raději ani nemluv, na to se taky chystám už drahnou dobu 😀

prosteja
22. zář 2009

holky a já mizím domů, tak se loučím.... je tu stejnak zase mrtvo, jak pozoruju 😒 .... tak se mějte všechny a zítra ahojda 😵

angetha
22. zář 2009

Efi tak já stíhám každý den vyprat a vyžehlit plínky, umýt nádobí, postarat se o sebe, občas tedy vařím, když je manža doma, občas zametu, hodně často myju vanu a umyvadlo, taky hodně často vynáším odpadky...když čekáme návštěvu, tak uklízíme víc..

amallie
22. zář 2009

anget: to nezvládám ani já a to nemám doma malé dítě 😲

angetha
22. zář 2009

No jo ale večer padnu do postele po jedenácté hodině.. 😀

eeefffaaa
22. zář 2009

tak ja co delam kazdy den to je vareni,myti nadobi (utira ho muj tatka,Davidkuv deda 🙂 ),chodim na nakup a samozrejme staram se o malyho 😀 a kdyz to jde tak i o sebe..obden peru a zehlim,peru jak nam tak malymu,pres den vyperu nam a na noc davam prat malymu nebo obracene to je jedno,ale stejne mi prijde ze delam hovinko...a vytiram a luxuju o vikendu a to umyju i zachod a umyvadlo..mame sprchu takze a tu myje MIlan jednou za cas,kdyz me to ale chytne a mam na to chut luxuju a vytiram v tydnu...ale samozrejme me vozi malyho tata,jinak bych asi nic neudelala,sice mam chuvicku ale to bych se k malymu ulitala,takze tata vozi aby malej spinkal a ja si delam praci

eeefffaaa
22. zář 2009

angeth tobe hrozne zavidim to ze tvuj manza je dva dny doma a pak pracuje den a zase dva dny doma...to mas super...to kdyby bylo u nas,tak sem naprosto spokojena a stiham,ale takhle porad na vsechno sama az na to ze mi teda tata obcas povozi,kdyby ne,tak nestiham asi nic

eeefffaaa
22. zář 2009

a my jdem koupat 🙂

eeefffaaa
22. zář 2009

Milan to stihnul a prijel presne na koupani,tak aspon ze tak

cat79
22. zář 2009

Zdarec🙂
Efi malej je kouzelnej, mooc se mi líbí fotečky🙂))
Holky miláček mi stůně, tak doufám, že to s denískem nechytneme☹jdu si udělat ovocnej salát a vymačkat 3 pomeranče s citronem ať máme dostatek obranných látek🙂))
Tak papa a zítra zase tady na koníkovi budem jak na koni🙂hihihihhiih

angetha
22. zář 2009

Efi on sice volno má, ale třeba jde pomáhat kolegovi na domeček nebo spravuje traktor...ale snaží se, jsem moc ráda 🙂 🙂
Cat tak hezky papej vitamínky 😉

prosteja
23. zář 2009

ahojky babulky, teda kde jste všechny 😅 😕

přeju všem dobré ráno 😵

prosteja
23. zář 2009

já jsem se po ránu krapet rozčílila zase kvůli tomu trapnýmu balíčku, páč teda já osobně si myslím, že to projde... možná s nějakým řevem, ale podle mě to projde... a já dneska zjistila holky (koho to zajímá), že nejen, že nám seberou na porodným (s tím souhlas) a na rodičovským, ale dokonce na mateřské holky.... a s mým platem mi to bude dělat kolem 4000,- měsíčně 😢 😢 😢 proč neubíjet mladý lidi, který zakládají rodiny, že...... 🙄

jsem to tak jako počítala holky a konkrétně naší rodiny se dotkne absolutně všechno..... ☹ když to projde, tak manžovi sníží plat, mě půjde plat až o 6000,- dolů, dostaneme menší porodný, na rodičák, když půjdu na ty 2 roky jen, tak na tom budu stejně jak na mateřské, cca....... do toho nám zvednou všem DPH a spotřební daně (třeba u benálu) a ještě budeme platit dvojnásobnou daň z nemovitostí.... a nedejbože, aby šel manžel marodit..... 😖 protože lidí co mají ošetřování člena rodiny nebo marodění, tak na tom budou tratní zase nejvíc.... tak vám nevím holky, ať to pročítám jak chci, tak nejvíc se to utahování opasků bude zase dotýkat rodin s dětmi......... 😔

moncicak3
23. zář 2009

Dobré ráno 🙂

tak včera jsem úplně odpadla, jelikož v pondělí jsem byla celý den pryč, pak s manžou v nemocnici (něco se žaludkem) tak včera jsem skoro celý den proležela a doháněla to pondělí 😅
ale dneska mám v plánu vytřít a v půl 1 mám být na pedikúru, už se těším 🙂

p.e.t.u.l.k.a
23. zář 2009

Dobré ranko holky 🙂

Prostej jsou to blb....

My dneska jedeme do města a pak ke kámošce a pak přijedou tchánovci 🙂

prosteja
23. zář 2009

dobré ránko MONCI.... 😵 a manža je ok? a to vytírání opatrně, víš, že se máš šetřit 😉

ahoooj PETUL 😵 vy jste na roztrhání.... 😀

blbci to jsou a nebýt tady maminky a malý děti, tak použiju úplně jiný slovo 😀 😠

p.e.t.u.l.k.a
23. zář 2009

monci ještě se chvilku šetři aspoň do toho 36 tt 😉 Já jsem taky byla borka a taky jsem vytírala a pak jsem musela ležet v nemocnici hrozil mi předčasný porod

moncicak3
23. zář 2009

ahooooj holky 🙂

Prostej, já vím, budu opatrná 😉 manža zatím OK je, ale bolí ho ten žaludek, takže musím vařit dietní jídla 😝 ale já ty dietní jídla moc nemusím 😅 takže si dopřávám klasický jídla 🙂 no a příští pátek jde na ultrazvuk a pokud by obtíže přetrvávaly tak jde na gastroskopii, snad k tomu nedojde.....bere nějaký léky a říkal, že se to pomalu lepší, tak uvidíme....

jsou to parchanti, no uvidíme zítra, jestli to projde 🙄 kéž kdyby ne...sice mě se snížení porodnýho netýká, ale ta rodičovská už jo 😒

moncicak3
23. zář 2009

Peti, já se šetřím, teď fakt hodně odpočívám, navím mám anémii, takže jsem pořád unavená, beru dvě tabletky železa denně 😒 ale jinak se fakt šetřím opravdu, zítra jdu naposledy k dr a ten by to na mě poznal, tak musím být v klidu 😉 pak už budu jezdit do nemocnice...

moncicak3
23. zář 2009

jinak hlásím, že jsem si dnes objednala dvě kojící podprdy - bílou a černou, takže už mám fakt komplet všechno 😵 😵 😵

blahovka.cz
23. zář 2009

Ahoj holky,jdu se mrknout co jste nastebetaly a hned jsem tuu 😀

moncicak3
23. zář 2009

holčiny musím se s váma rozloučit, jdem se s manžou nasnídat a on mi pak sebere notebook a budu opět bez netu 🙄 snad se sem navečer dostanu.....tak páááááááááááááá 😵

p.e.t.u.l.k.a
23. zář 2009

monci já jsem si kojopodrdy kupovala po příjezdu z nemocnice 😀

Blahu a Ondrášku ahojky 😉

prosteja
23. zář 2009

MONCI fakt opatrně..... pro maličkou by nebylo dobře, aby se drala tak rychle na svět 😖 ...... a manža snad bude ok 😉 chudák, ten má taky pořád něco 😔

s tím balíčkem už se nemíním rozčilovat..... já jsem si nevybrala, jestli se moje dítě narodí letos nebo příští rok a teď už to ani změnit nemůžu.... takže se mi nelíbí, že politici rozhodují o lidech, v podstatě o jedné skupině lidí a to té nejchudší.... 😖

prosteja
23. zář 2009

MONCI no vidíš, šikulka, už jsi úplně připravená 😉 tak papa a zase se ukaž 😉

ahoooj BLAHUŠKO a Ondrášku 😵

blahovka.cz
23. zář 2009

Prostejko nerozciluj se,jsi preci tehulka,ja teda z toho taky nejsem na vetvi ted jsem to rano cetla,no my nakupujem spis ve sleve,tak holt budem muset nakupovat vsechno ve sleve a manza by treba zacal chodit pesky do prace,ja bych se taky holt prosla,varilo by se za levneji,no proste budou krusny casy,akorat se bojim,ze to proste za ten rok nezvednou,hlavne,ze zvedaji hypoteky a vsechno jiny,jeste,ze nas zachrani snad privydelek od tatky a diky bohu za fixni urok u naseho uveru - predstav si,ze jsem mluvila s nasi fin,poradkyni a ta rikal,ze jsme melii velky stesti,ze jsme dostali pujcku,ze ted uz bysme ji nedostali ani nahodou

monci a co presne manzovi je ma vredy????a co uzivas volnosti vychazek??? 😀

zdravim Petku a jejiho vlasace 😀

prosteja
23. zář 2009

a zapomněla jsem napsat, že rozhodují absolutně blbě 😀 😀 😀

s ekonomickým vzděláním do toho trochu vidím, všechny předměty o tom jak funguje stát a ekonomika mě vždycky zajímaly a bavily....... takže o tom krapet něco vím...... a dokážu si představit, jak teď, když už je poptávka domácností po různých výrobcích a službách na bodu mrazu, protože je krize, tak kde ta poptávka bude až udělají tyhle opatření.... to si pak zemědělci můžou stěžovat, že mají nízkou výkupní cenu mlíka 😀 bodejť by neměli, když mlíko nad 10,- si tu bude moct dovolit málokdo 😀