Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
24. zář 2009

AHOOOOJ PRVUŠKY ... japa je?

Teda BAE, jsi fakt statečná a moooooc gratuluju. A tiše závidím ty 4hodiny 😅 😉 Ty sestry se neumí chovat!!!! FUJ!

CAT:jak jako že dává pediatrička pojeb za makeup???? Jako proč? By si to na mě zkusila jednou! To je snad každýho věc, jestli se chce namalovat nebo ne! Na operaci to chápu, ale jinak ne!

zuzka.o
24. zář 2009

SVOJI: krásný zážiteček 😵

verled
24. zář 2009

ahoj nuki a zuzi a dva rošťáci a ange a vendulko🙂
zuzi:no a to počkej u tebe to bude teprv něco až tě budou kopat 4 nožky🙂

prosteja
24. zář 2009

ahojky holky, všechny vás zdravím... dneska jsem nemohla přijít dřív, byla jsem mírně na prášky a ještě teď mi není dobře 😔 ale už se z toho pomalu vzpamatovávám......

včera nám přišla od naší banky nová výše měsíční splátky hypotéky, čekali jsme s manželem všechno, čekali jsme hodně velké navýšení, ale tohle ne... podle toho, co nám stávající banka nabízí nám splátka hypotéky vyleze o víc jak 5000,- za měsíc.... to byla první rána, ale docela jsem to vzala, protože už máme rozjeté jednání s finančním poradcem, který hledá vhodnější variantu 😉

dneska ráno jsem ale myslela, že mě fakt povezou na pohotovost..... jedna kráva tady v práci se snažila na mě hodit průser jak mraky, no jednalo se o prachy a záležitost, za kterou hrozí dokonce vyhazov..... už se to všechno snad uklidnilo, ředitelka se za mě postavila a zakázala mi s tou ženskou jednat....... ale byl to hnus holky, ještě teď mě docela silně píchá na pravé straně v podbřišku, takže jen sedím, kolegyně mě tu zásobují ovocem a chodí mě kontrolovat 😅

prosteja
24. zář 2009

všimla jsem si, že tu byla BAE, tak mooooc gratuluju ke Kryštůfkovi.... porod jste zvládli na jedničku, myslím, že ani netrval tak dlouho, takže super... horší ty komplikace potom, ale už je to taky za tebou.... a malej za to určitě stojí, je náááááádhernej.... 😉 😵 😵 😵

a všechny ostatní těhulky a maminky zdravím a jdu do sebe hodit nějaký jídlo

amallie
24. zář 2009

prostej: tak hlavně klid, když za tebou stojí šéfová, bude to dobré!!!!!

prosteja
24. zář 2009

ahoj AMAL..... děkuju, jo šéfová za mnou stojí, on to není můj průser, prostě z jiného odboru se na nás snaží něco hodit jedna ženská a kdyby se jí to podařilo, tak to jde na mou hlavu..... ale já s tím v podstatě nemám nic společného, navíc je to věc, která se táhne už před tím, než jsem tuto agendu přebrala já a já toto jenom přebrala v šanonu, za celou dobu, co to dělám jsem na to nešáhla, protože se to nepohnulo... naštěstí 😔 protože průser je to opravdu nemalej.... 😖

už jsem celkem v klidu, jednu chvíli jsem fakt myslela, že mě odvezou, protože to je taková nepříjemná baba a ječela tady na mě... no hnus..... mám zakázáno dneska cokoliv dělat, prý i můžu jít domů, ale doma bych nad tím vším moc dumala, tak jsem zůstala v kanclu 😉 hladím bříško a myslím na prcka a už je mi líp.... každopádně díky 😵

amallie
24. zář 2009

Takhle to bývá, že se lidi snažej zbavit vlastních průserů, ale víš, jak je to s tou sviní a vodou, že jo? Tak na to nemysli, baba se v tom vykoupe sama, oni jak se potápí, tak plivaj 😀 U nás v práci tohle není, díky bohu, ale znám to od mamky, ta je vždycky taky nervy a já jí furt říkám, ať je v klidu a na ty lidi sere, všechno se dá vyřešit, jen to chce chladnou hlavu 😉

Takhle do mě třeba jednou naboural chlap jo. Vylezl z auta a řval a řval, co dělám za volantem, co jsem to za husu, že jeho nový auto a kdesi cosi. A já čumím, mlčím a pak jen říkám, jestli ho v autoškole učili, co je přednost zprava 😀 Tak zavřel zobák a pro změnu začal mlátit hlavou o auto, páč si uvědomil, že je to jen a jen jeho chyba 😀 😀 😀

A na banku kašli, ono vyjednáte něco jiného a když ne, tohle je jen první návrh sazby a i s tvou bankou jde jednat o snížení. Jen počítej s tím, že před třemi lety byly úroky nízko hodně, takže nějaké zvýšení vás bohužel nemine.

Ale zas neschválili balíček 😉

amallie
24. zář 2009

A mně konečně přišla socka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hned jsem za to poslala druhou splátku kuchyně, jupíííííííí

prosteja
24. zář 2009

AMAL no to mě včera ve zprávách potěšili s tím balíčkem... 😀 a jsem zvědavá, jestli vůbec nějaká jeho podoba projde, protože prý se nějak handrkují, budu na to muset mrknout 😉

jinak tu banku zatím neřeším..... jednak to máme rozjednaný s finančním poradcem a pak jsme ještě kontaktovali toho finančního poradce co nám to vyřizoval původně, když jsme si tu hypotéku brali, protože od jedné paní z baráku víme, že měla s tou sazbou taky problém a on jí pomohl u té stávající banky vyjednat o hodně lepší 😉 no a tohle je první nástřel to je mi jasný.... bohužel sazby šli nahoru a s tím počítám, že ta splátka se i o nějaký tisíc zvedne....... ale že to bude víc jak 5.. no to mě dorazilo 😀

a máš úplnou pravdu, baba se v tom koupe, tak kope kolem sebe..... 😉 já už jsem v klidu, v první chvíli, kdy jsem ani nevěděla o co jde, mě to tak vyděsilo, začalo mě děsně bolet bříško, vlastně spíš podbřišek a bylo zle.... ale rychle jsem si to uvědomila, že se nesmím stresovat a ať si baba trhne hnátou.... 😀

prosteja
24. zář 2009

AMAL no paráááááda konečně.......tak mooooc gratuluju 😵

prosteja
24. zář 2009

jako mě kdyby nepřišla mateřská nebo rodičovská, tak vydržíme s manžou tak 2 měsíce... pak se můžeme jít pást... a to kdoví kam půjdou úspory že? když nám teď zvednou tu hypotéku 😠

svoja
24. zář 2009

Tak jsem zpet z kontroly, do prace az 1.10. a konecne legalni vychazky🙂

Holky diky, zazitek to byl uzasnej, jeste ted jsem z toho hotova. Mele se tam v brisku pekne, holcicka nase sikovna🙂 By me zajimalo, cim me to vcera pohladila...ale to nezjistim🙂

AMAL no konecne si na tebe vzpomneli🙂...jen aby jim to vydrzelo...a to, co jsi nedostavala predtim ti daji zpetne??

PROSTEJ jaj, baba hnusna...je fajn, ze mas za sebou sefku. Stejne bolesti a nervy jsem mela ve skole taky zezacatku, kdyz jsem se rozcilovala s detma... ☹ Hlavne klid, nestoji to za to!!

BAE porod teda sileny...sice celkem "kratky", ale ty lidi...no ale hlavne, ze to mate za sebou a mate krasavce doma🙂 😉

ZUZI vcera jsem videla fotky z Egypta (bylo jich pres 3000 a jeste ted me boli zadek jak jsem u toho sedela) a hezky...ten posledni hotel nebyl vubec tak spatnej jak se puvodne zdalo...takze OK 😉 Pozdravuj dvojcatka🙂

svoja
24. zář 2009

ANGET ja myslela, ze holcicky s prdikama problemy nemaji...a chudinka Vendulka jo?...jajaj...tak at je to brzy dobry 😉

VER hoj zvire...hezka fotka...taky pridam jednu v civilu oblecenou, at vidite, jak vypada poradny bricho🙂

CAT ty mas brisko krasny...uz jsem ti to psala vcera...krasna tehulka modelka🙂

svoja
24. zář 2009

PETULI koukala jsem na fotecky...Vitecek je taaaaak krasnej a bozi!!!! Moc vam to slusi!!!! Jak z reklamy fakt!

hehena
autor
24. zář 2009

ahooooooooj... tak jsem tu též konečně... ráno jsem byla na kardiu, tak všechno je ok 🙂 😵

hehena
autor
24. zář 2009

HOLKY mrkejte... další chlapák 🙂))

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

hehena
autor
24. zář 2009

hurááá AMALLI gratuluju k prašulkům!!!! 🙂 😵 😵 😵

angetha
24. zář 2009

Tady se opravdu rodí ve čtvrtek a v pátek ne? 😀

angetha
24. zář 2009

Hehenko gratuluju ke kontrole 😉 😉
Amalko tak to máš určitě radost z penízků 🙂

amallie
24. zář 2009

Prostej: tak vřele doporučuju si spořit, protože kamarádky mají s mateřskou ještě větší problémy, než s tou nemocenskou, i v tv to dávali, klidně půl roku zpoždění 😲 😲 Nemusí to tak být, ale sichr je sichr............

Já už jsem si říkala, z čeho zaplatím tu kuchyň, páč jsme poslali zatím jen něco a teď nám to mají v úterý montovat a oni se konečně rozhoupali, to mě fakt potěšilo

Jinak ten balíček je rozhodně potřeba, jinak ten náš stát nemůže fungovat, jde jen o to, jak a co kdo vyjedná. Já se toho po pravdě trochu obávám, páč se na to dívám nejen jako občan, ale hlavně jako ekonom a už jsem včera viděla, jak tam s tím kupčej, když my tohle, tak vy ale tamto a tak a to je podle mě nebezpečný

hehena
autor
24. zář 2009

jééé BAE tu byla... musím pořádně dočíst holky moje... 🙂 😵 😵 😵

prosteja
24. zář 2009

tak jsem zase tu na skok 😉

zdravím HEHE, hlavně že je všechno ok 😉 mooooc gratuluju 😵 a TERINCE gratuluju k Pepíčkovi 😀 😵

ANGE ahoj 😉

AMALI no jo, jenže já nemám právě z čeho moc spořit 😖 teď ještě asi 2 měsíce jo, ale určo nenaspořím tolik, abych měla z čeho půl roku žít 😔 hold by musela nastoupit s nějakou návratnou finanční výpomocí rodina asi.... nebo bych musela nakoupit z kreditky, nebo já nevím jak bych to řešila... nějaké úspory mám, ale na půl roku nevystačí 😖 ale slyšela jsem, že s tou mateřskou jsou hrozný průtahy 😔

jinak na ten balíček se taky dívám jako ekonom a určitě je potřeba, souhlasím........ taky se mi nelíbí to, jak si to přehazují jak horkej brambor, každej chce všechno, ale obětovat nechce nic..... mě na tom hrozně vadilo, že to postihuje jednu skupinu lidí a to rodiny s dětma..... což se teda snad návrhem ČSSD vymazalo...... jak už jsem tu psala, byla jsem třeba pro to, ať se teda sníží porodný na těch 10.000, ale proč šahat ještě na mateřskou, rodičák a do toho na přídavky na děti a pak to rodiny s dětma postihne nejvíc... a to se mi na tom nelíbilo, protože rodiny s dětma by měli být aspoň trošku podporavný, jinak nevím, kdo tady za chvíli bude makat 😀

hehena
autor
24. zář 2009

BAE krásně rychle jsi odrodila... komplikace jste zvládli, tak je to fajn... ale opravdu jak tak čtu, tak jsem moc ráda, že se doba změnila a chlap může jít s ženskou rodit.... je to asi úleva vědět, že když se něco bude dít, tak můžeš vyslat chlapa, ať to vyběhá....

a moc vás vítám doma! Kryštůfek je překrásnej kluk!!!!! 🙂

PETULKO Víteček je nádhernej a moc vám to všem sluší!!!!!!! no nádhera! 😵 😵 😵

hehena
autor
24. zář 2009

add ten balíček... taky nechápu, že nejvíc by to postihlo rodiny s dětma... :(((( tam kde by ta podpora měla být největší to je naopak... bohužel.

hehena
autor
24. zář 2009

a myslím, že na to EKG už teda nebudu muset, bo mi ho samozřejmě dělal že jo 🙂 dal mi na to papír, tak snad jim nebude vadit, že není přímo razítko v těhu průkazce, ale že to mám na papíru...

prosteja
24. zář 2009

to je tak se vším HEHE 😀 😀 😀

hehena
autor
24. zář 2009

teda PROSTEJ takový zvýšení hypotéky???? no to je masox teda..... doufám, že vám ten finanční poradce pomůže.... držím co můžu!!!!! 😉

hehena
autor
24. zář 2009

jo VER tvoje bříško ani nekomentuju... vypadáš naprosto normálně a krásně!!! prdel vepředu nevidím a v zadu máš minizadek.... a už nepanikařte holky. mě z toho pak kape na karbit... 🙂)))) 😀

amallie
24. zář 2009

Co se týče balíčku, tak souhlasím s prostej, klidně snížit porodné (páč rodí různé ženy, že........), ale nechat mateřskou, ta se mi zdá nejdůležitější, neb je to prvnívh 6 měsíců dítěte, kdy je potřeba se rozkoukat a nejvíce toho pořídit, rodičák se mi nezdálo to snížení až tak dramatické, těch pár stovek se dá ušetřit jinde, když člověk chce, ještě před dvěma lety byl rodičák asi 4000 pro všechny a víc nic, to až ta odvolaná vláda zvýšila, no a ty přídavky by měly zůstat, ale více bych je kontrolovala a možná bych je i spíš vyplácela nějak jinak, než finančně. říkám, že víc by dětem pomohly třeba zadara učebnice, nebo jiné školní pomůcky a stát by to vyšlo levnějc. Tohle spousta opálejench akorát propije a prokouří a děti z toho nic nemají 😲

Hlavně, ať už proboha přestanou přidávat těm důchodcům, páč to mi leží v žaludku, dle mýho názoru mají dost a jsou jiní potřebnější.