Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
24. zář 2009

cat ten odkaz mi nejde otevrit☹

jinak a jakou chces odsavacku?elektrickou nebo rucni??ty el.jsou pry super...jinak ten stelirizator chci taky..je na dlouho,znam prcky co jsou zvykly na mlicko pred spanim a jsou jim 2roky a taky se v tom da sterilizovat i veci na papani-talirky,lzicky a taaak....chces do zasuvky a nebo mikrovlnky??

carculka
24. zář 2009

ange a taky jsem slysela ze maminky ktery maji hodne rozpraskany prsa a boli je kojeni ze odsavacka je pro ne lepsi reseni...a mas rucni nebo elektr.??

cat79
24. zář 2009

Amal odsávačku užiješ když třeba budeš chtít mlíko nechat manžovi a sama někam jít, sterilizátor taky samozřejmě, lahvičky taky....🙂

angetha
24. zář 2009

Já mám úplně obyčejnou pístovou, kterou jsem dostala zadarmo..je skleněná, takže se dá taky vyvařit...no znamená to, že jednou rukou držím tu část s prsem a druhou tahám za takovou trubičku a dělám podtlak..ale možná si koupím lepší, co kdyby chtěl tatínek hlídat sám 😎

cat79
24. zář 2009

jen je to trošku asi dražší od toho aventu...zatím jsem to ještě moc nestudovala, až si o tom přečtu tak pak budu objednávat......
Jinak teď jsem sežrala koláč velkej jako talíř a ještě jsem si na něj dala šlehačku...holky to je strašnýýýý🙂)))ale dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

carculka
24. zář 2009

ange a jakou by sis chtela koupit?vis jaka je dobra

cat...mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

nuki
24. zář 2009

svoji: taky mě zajímá, kde jste koupili ty úžasný hrošíky..🙂)) díky za info🙂

carculka
24. zář 2009

holky a ovleceni s nebesama nebo bez?co myslite?

nuki
24. zář 2009

carcul: Ahojky, žáleží co se komu líbí..🙂)

cat79
24. zář 2009

já mám s nebesama, mě to přijde sladký, sundat to můžeš vždycky🙂))

holky zkuste si autoškolu-testík, vřele doporučuji!!!
http://farcar.euweb.cz/farcar.html

svoja
24. zář 2009

Tak jsem zpet a zas bastim...jsem delala rizecky s kasickou, tak si davam druhe kolo🙂

carculka
24. zář 2009

dyz me se libi ty nebesa a pak ete jsem nasla uuuuzasny bez..tak prave nevim

cat79
24. zář 2009

Svoji to jsem ráda, že nejsem sama, kdo se cpe jak hladovej vlk🙂))
písneš nám sem kde jsi kupovala ten avent a tu hrošíkovku?🙂))

cat79
24. zář 2009

tak kup dvoje, ne?Já mám taky dvoje kompletní, oboje teda s nebesama🙂)))

carculka
24. zář 2009

svoji ahuuuuj

svoja
24. zář 2009

Jo, holky, my to objednavali vsechno odtud:

http://www.babydracek.com/zbozi/787-avent-4206-...

http://www.babydracek.com/oddeleni/146-nattou

...tady staci jen kliknout na okno a zobrazi se vam cela sada tech nattou...maji jich vic...

Jeste jsme tam rovnou objednali i to lehatko a plinky a bude to za 1 postovne 😉

carculka
24. zář 2009

svoji,tak co koupila jsi olejicek?

cat,tak dvoje koupim urcite a mas i dvoje kapsare?jako aby to ladilo a taaak??
jinak se hlavne nejdriv musim rozhodnout na styl pokojiku-jestli takovej medvidkovskej a nebo zviratkovskej....

cat79
24. zář 2009

http://www.postylky.com/katalog.asp?kat=37

Carcul teď už ti to půjde🙂

cat79
24. zář 2009

Carcul kapsář jen jeden, mě se na tu postýlku ani nebude hodit, páč tam máme ty zvířátka, ale asi ho dám někam jinam kde mi bude vyhovovat, uvidím🙂
Jo, my máme zvířátka, takže safari sada skoro u všeho, je to krásný, za 5-7týdnů dorazí už pokojíček, jupííí🙂)

Svoji díky, jdu na to mrknout....

svoja
24. zář 2009

No olejicek mam, uz se tesim, az se zacnu mazat. Potrebovala bych jeste neco kryciho na oblicej, ale ne zas takovyho, aby me to ucpalo pory☹

NUKI ale ale...co to tu ctu...dovolenka? Ty se maaas🙂 Poradne si to uzij a treba si privezete miminko🙂 😉

svoja
24. zář 2009

CAT neni zac...ja to studovala snad hodinu🙂 jeee, vy uz budete mit pokojicek, tak ho pak musis nafotit!!!

cat79
24. zář 2009

Svoji to nattou je teda strašně drahé oproti tomu mému odkazu a vypadá to, že jsou totožné věci!!!!
Třeba ten kojící polštářek mám objednaný za 1790,-!!!teda to baby dráček pěkně rejžuje, dnes mi přišla ta spirálka, mazlík a chrastítko za 464 a tady stojí jen ta spirála 430!!!!!

svoja
24. zář 2009

A zitra jedeme pro kocarek🙂 😵 Huraaa

carculka
24. zář 2009

svoji tak pak ho musis zdokumentovat 😀

a ty cat zas pokojik 😀

svoja
24. zář 2009

No je to drazsi, ale NATTOU je znama znacka, takze platis vicemene za znacku no....

prosteja
24. zář 2009

ahoooj, jen vás zdravím ještě, jsem slaměnná vdova, manža trčí v práci chudák....... tak jukám na mejly a na vás....

prosteja
24. zář 2009

SVOJI ta startovací sada vypadá dobře 😉 ale asi bych měla strach, že miminku nebudou vyhovovat stejný dudlíky 😅 nebo aspoň všude píšou, že se shodí vyzkoušet různé...... tak maminky hoďte sem své poznatky.... 😀 protože jinak ta sada vypadá fakt dobře 😉

prosteja
24. zář 2009

a zdravím CARCUL, kterou jsem dlouho neviděla... jak je? 😉

prosteja
24. zář 2009

a NUKI se bude dovolenkovat, jééé, taky bych si dala říct 😀 😵

prosteja
24. zář 2009

holky co to tu čtu??? kojící polštář za 2 tácy???? uuuuuuuuuuu 😲 😲 😲 😲 a já chtěla objednávat za 700,- a zdálo se mi to drahé, tak jsem si ho sehnala za půlku 😀 😅 😅