Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nitenka
28. čer 2009

cat je to zažitek... držím palce at vše je v pohodě 🙂

prosteja
28. čer 2009

jj hehe, to mě taky napadlo, nebo nějaký pončo 😀 😀 😀 ale nechtějí se mi do toho na pár týdnů vrážet peníze....... 😖 tak uvidíme no 😉

jo jestli budu mít fotečku nevím...uvidíme, jestli bude něco vidět 😉

hehena
autor
28. čer 2009

mě příde, že každýmu to břuško roste jinak, taky samo záleží na fyzičce před otěhulením... já měla povolený svaly už předtím, tak mi to teď poroste asi rychlostí světla nebo co.... 🤐

carculka
28. čer 2009

jeee cat,to budem drzet palecky a prostejce taky a chcem videt fotecky 😀

prosteja
28. čer 2009

no holky, jdem s manžou mrkat na nějakej filmek, tak se mějte krásně a zítra rán ahoooooj 😵 hezký zbytek večera 😵 😵 😵

hehena
autor
28. čer 2009

PROSTEJí ahoooooooooj 🙂

CAT myslíš jak chceme rodit???

no já si asi nebudu moct vybírat, takže klasicky a asi v motole, tam se specializujou na těhulky se srdečníma potížema...

hehena
autor
28. čer 2009

teda CARCUl... no to je děs už se mnou 🙂)))) 😀

cat79
28. čer 2009

no já jsem si říkala, že si půjčím kabát maminy🙂 ta má 44velikost a já 36, takže by mi to do vánoc mohlo postačit🙂)hihihihihihi

Holky my se dneska tak přecpali a mě už je zase od 17.30 je blbě..blééé🙂))
No bříško vám zítra vyfotím a přidám, se budete divit, už nejsme ploštice🙂))

Jinak o porodu ještě nepřemýšlím, zítra se jdu přihlásit do toho kurzu pro maminky a těhulky a na cvičení, tak se tam snad něco dozvím🙂))budu referovat🙂

eeefffaaa
28. čer 2009

holky mizim...mejte se krasne,uzijte si nedelni vecer..my se jdem zaborit do gauce...pozdravujte od nas miminka a prejeme vsem krasnou dobrou noc

carculka
28. čer 2009

no ja prave slysela ze v nakych porodnicich je teba se prihlasit brzo...
cat a cos mela dobryho??

hehe no a chces epi??

cat79
28. čer 2009

tady u nás v KV je to asi jasné, takže tady tě asi zaregistrovat musí🙂
A o epiduralu si nejdřív zjistím co nejvíce info a pak se rozhodnu...někdy ani neni čas na epi🙂)

Holky jdu koukat na TV, jsem po dnešku strašně utahaná.
Měli jsme řecké suvlaki, řecký salát, tzaziky, dort....no mimísek se nadlábnul🙂))))

Tak hezký večer a papa zítra🙂)))

carculka
28. čer 2009

no vy jste se teda meli 😀 papa cat

hehena
autor
28. čer 2009

CARCUL já vůbec netuším co mě čeká...... nevím jestli mě nechají rodit přirozeně nebo budu muset na CS - to se uvidí, až podle průběhu těhu... kdybych měla rodit přirozeně, tak jsem vyčetla, že těhulím jako já ulevujou v druhé době porodní tím, že použijí kleště - což mi příde snad horší než císař..... ale kdyby mělo být všechno OK a já rodila přirozeně a mohla mít EPI, tak jsem asi pro... protože co jsem vyčetla, tak těhulkám dost uleví od bolestí, stihnou si odpočinout a tím pádem mají pak víc síly tlačit a tolik se ten porod neprotahuje......

ale ještě musím načíst... 🙂))) 😉

hehena
autor
28. čer 2009

jo a jinak dřív se do porodnice registruje v Pze... jinde to myslím není nutný! .)

angetha
28. čer 2009

Ahoj holky, vy jste toho dneska nakecaly 😀 😀
My jsme tu dnes měli návštěvu, tak mi všichni osahávali bříško, malá se ukazovala, jak umí kopat 😵
Efi ten kočárek je Tako Jumper ne? a máte i tuhle barvičku?

hehena
autor
28. čer 2009

CARCUL my měli řeckou večeři v pátek... taky suvlaki, salátek, tzaziky, a kamarád nám ještě udělal lilek zapečenej s feta sýrem... mlask.. ..🙂))) 😵 😵 😵

carculka
28. čer 2009

no ja bych chtela do vody,ale nevim jak prvorodicky...

nitenka
28. čer 2009

holky v praze je fakt nával tak přihlásit co nejdřív... Jinak já o porodu raději nic zatím nečtu,mám předporodní kurz v srpnu tam se vše doszvím ...jsem rozhodnutá že epidural nechci ,chci přirozený porod a mít vše pod kontrolou ... tedy předpokládám ,že bude normální pruběch jinak vše nechám na lekářích ty asi už vědí co a jak..tak už fakt mažu papapapapapap jsem ráda že vás tu furt mám 🙂

carculka
28. čer 2009

ahoj ange 😉

hehenko,vy my s cat dneska delate chute 😵 😵 😵

angetha
28. čer 2009

Tak já určitě nechci císařem, vyvolávaný porod, nebo úplně vleže, spíš v polosedě, nebo na stoličce..A klystýr nebo Yal určitě a taky si myslím, že je lepší malý nástřih než abych se natrhla..co mi vyprávěly zkušený ženský 😎

carculka
28. čer 2009

ange.... a klystyr chces??a co je yal??aco myslis o porodu do vody??

sacvi
28. čer 2009

Hoj holky,
přidávám se..klystýr jo..prohřeje to prý i bříško a je to lepší než jen Yal. S nástřihem jsem na tom jak angethka a proti epi nic nemám..hodně holkám aji mojím kamarádkám to u porodu pomohlo...Ona nám říkala i PA když jsem byla v porodce že si člověk třeba naplánuje že nechce žádný léky apod.ale pak nastane situace že to je potřeba pro miminko a že se kolikrát eště ženský rozčilujou a tím jen riskujou..já to nechám podle situace..dyž to bude potřebný pro mimi tak ať mi dají co chtěj 😅

hehena
autor
28. čer 2009

CARCUL provorodička určitě může rodit do vody! .) kamarádka jela rodit dvě hodiny do brna jen aby mohla do vody... (a taky prvorodička)... 😵

carculka
28. čer 2009

no a hoolky o ta voda??co myslite??no ja mam z porodu peknej strach ☹

hehena
autor
28. čer 2009

SAC kamarádka taky při porodu nic nechtěla, myslela si, že zatím pohoda a bude mít dost síly.. jenže pak se to protáhlo, EFI už jí dát nemohli a ona už neměla sílu tlačit, takže jí pak dr. skákal po břiše, takže pokud se mi to nebude zdát ouplně mimo, nechala bych to na doktorech.... .)

Klystýr - jsem jedině pro, navíc je to i pro střeva zdravý, takže proč ne... menší nástřih by mi asi taky vadil mnohem míň než natržení.... 😉 a celkově souhlas s ANGE... v polosedě na stoličce...

snad nebudu muset bejt jen připoutaná na lůžko, to by byl horor.... 😅 ale zatím se neděsím se uvidí... 🙂

hehena
autor
28. čer 2009

CARCUL já bych do vody rodila moc ráda...... myslím, že voda pomáhá - ale zase jak komu - někomu je při bolestech v teplý vodě zle.... nevím, ale zdá se mi to jako přirozenej proces, z plodový vody do vody.... .)

sacvi
28. čer 2009

carculko to já se už úplně těším 😀

Já s tou vodou nevím..Jako všude se říká že je to lepší pro mimi..ten přechod z bříška do vody. Ale dyž si představím že ze mě jde bůh ví co a plave to kolem mě v té vodě apod. 😅 No nevím ta představa se mi moc nelíbí..ale samo je to jen můj úhel pohledu 😉

sacvi
28. čer 2009

Hehenko přesně tak..taky to nechám na doktorech..jako PA říkala že je to s těma porodníma plánama takové všelijaké..každý si to nějak naplánuje ale ono to tak vždycky nejde..že jo..

hehena
autor
28. čer 2009
hehena
autor
28. čer 2009

SAC já myslím, že z tebe jde jen trocha krve.... 😉