Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

elitera
9. říj 2009

Chichi, bílá v oranžové barvě, to mi připomíná naši oranžovou sedačku 🙂) (přišla modrá)
Monitor dechu je potřeba, jen když dítko nespí s rodiči, samo totiž nemá odkud vnímat ten pravidelný dech.

A bohužel léčení z mony trvá dost dlouho, moje ségra ji má už nějakých 15 let 😒 Mně léčitelka slibuje, že za půl roku bych mohla být fit na bejby... 🙂

prosteja
9. říj 2009

MONCI tak se manža musí držet 😀

verled
9. říj 2009

prostej:jo taaak, ale když ho nechce tak by jí radši měla koupit za stejný prachy zásobu plín🙂))by se ti líbilo víc ne monci🙂))

moncicak3
9. říj 2009

Eli budeme moc a moc držet pěsti, aby jste se vyléčili co nejdřív a taky abys měla v bříšku co nejdřív prcíka 😉 😵

verled
9. říj 2009

monci:ty voe tak to bych se z ní pos..... sorry, já nejsem takováhle citlivka🙂))))

eli:no tak to my budem držet palce...tadeáš taky samozřejmě🙂))

prosteja
9. říj 2009

VER no jasně, tak to by byl určitě raději každej že? ale MONCI psala, že tchýně je v tom neoblomná 😅 tak to je pak těžký..... to bych se třeba já se svou tchýní nehádala a když to chce koupit, tak ať to koupí no 😔 zase tě ona nemůže donutit, abys to používala 😀

jinak mě bylo vzkázáno (a Elišce 😠 😠 😠 ) 😀 že tchýně nám nebude nic kupovat, protože neví, co potřebujeme a dá nám pro mrně penízky a my si za ně koupíme co budeme potřebovat.... ufffff, se mi docela ulevilo 😀

angetha
9. říj 2009

Eli, snad se za půl roku zadaří 🙂
Monci - plínu přes obličej????? héé

moncicak3
9. říj 2009

Ver joooo plíny by se nám šikli víc, sice zásobu máme tak na dva měsíce, ale brali by jsme i víc 😉 jenomže to svojí tchýni prostě nerozmluvím no, to už jsem včera zjistila 😉 ale tak uvidíme no, ona říkala, pro klid duše, tak jí nebudu kazit radost, když má teď tolika trápení s tou babičkou....

prosteja
9. říj 2009

já si myslím, že to mimčo je pak na všechno háklivý o to víc, když se mu cpe plína přes obličej a podobně 😅

moncicak3
9. říj 2009

holky jooooo 😀 plínu přes obličej, já když viděla fotku 😀 😀 😀

angetha
9. říj 2009

Jak Michael Jackson ne? ty jeho děti taky nosily roušky, i on 😎

prosteja
9. říj 2009

a naše prtě na proste kopká 😵 😵 😵 asi že tu plínu přes obličej nechce 😀

verled
9. říj 2009

prostej:hmm mě by to ale hrozně sra...🙂)))

monči:no tak holt ho mít budeš no.........ta je dost drsná.-)

moncicak3
9. říj 2009

že jo Prostejko....takhle si získá imunitu a je to 😉

holky maminy, teď mi povězte, do 8 dnů po porodu je potřeba nahlásit mimčo ke zdravotní pojišťovně, může to případně nahlásit i manža?

sacvi
9. říj 2009

šmankote než se Janička napapala tak tady přibude 10stran 😀

Já mám taky půjčená 3normální závinky a malá v nich byla dlouho..už od porodky. A to měla eště ty svázané ručičky ale byla teda tak mooc spokojená. Ale kdyby mně je nikdo nepůjčil tak bych asi nekupovala..navíc sem netušila jak se v ní bude malé líbit. Rychlozaviku mám jednu a už jí je malá 😅

Holky se mi líbí jak je malá v tom lehátku..ona nevydrží být chvilku v klidu a jak se mele v tom lehátku tak se zároveň sama houpe a hýbe těma hračkama tak nemusím houpat a jí se to moc líbí. A jak to přestane houpat tak zase začne nožičkama vrtět aby se zase houpala 😀

moncicak3
9. říj 2009

Anget 😀 😀 😀

verled
9. říj 2009

monci:jasně že může.-)
sac 😉

prosteja
9. říj 2009

ANGE 😀 😀

VER co by tě sralo? že ti tchýně chce koupit monitor dechu a ty ho nechceš? 😅 hmmm, tak takových věcí mě na tchýni sra... víc, než jsem pochopila, že to nemá smysl jí něco vymlouvat 😀

MONCI myslím, že to jsou krapet přežitky z dob minulých.... nepustíš k němu asi někoho, kdo má 40 horečky a chrchle jak tuberák, že jo 😀

SAC vy máte tak hodný a šikovný dítě.... kruciš, jak jste si ho udělali???? 😀

verled
9. říj 2009

prostej:jojo.....

sacvi
9. říj 2009

prostejko chceš podrobnej popis?? 😀

moncicak3
9. říj 2009

Prostej jasný 🙂 nemocnýho člověka ne, ale snad by někdo nemocnej nebo nastydlej nebyl tak blbej, aby šel k malýmu miminku, to bych ho hnala 😠

prosteja
9. říj 2009

SAC 😀 😀 😀 na to už je asi krapet pozdě 😀

elitera
9. říj 2009

No teď nemá moc smysl stejně chvátat, když jsem v práci čerstvě (od pondělka teď 😀) Nicméně jestli nám pak otěhotnění půjde stejně rychle jako to první, tak o to opravdu nemám obavy 😀

prosteja
9. říj 2009

přesně tak MONCI a proto si myslím, že plena přes obličej a takový věci jsou zbytečný.... ale je mi jasný, že tchýně na to můžou mít jinej názor 😀

moncicak3
9. říj 2009

Ver tak to je dobře, že to může nahlásit i manža, to teda nevím jak bych se kodrcala 4 dny po porodu 30 km do Pardubic, abych to nahlásila na VZP...

verled
9. říj 2009

monci:jo s tim nebude problém.-)

sacvi
9. říj 2009

no to je pravda 😀

holky jdu se věnovat malé..zatím ahoj 🙂

angetha
9. říj 2009

Nám malou nahlásila porodnice, podepisovala jsem tam takový souhlas a kartička pojištěnce nám přišla domů.. 😉

moncicak3
9. říj 2009

Anget, no já si to myslela taky tak, že to porodka nahlásí za mě, ale v kolínský nemocnici to tak není, tam mají na nástěnce vyvěšený, že se do 8 dnů musí dítě nahlásit na zdravotní pojišťovnu....tak tam holt zajede manža

holky pro teď se s vámi loučím, jdu vyluxovat a vytřít a pověsit prádlo....zatímky páááá

elitera
9. říj 2009

jak vás tak sleduju, tak se na svoje těhu zase těším 😵