Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
10. říj 2009

a huš asi jdu k telebedně... dneska je tu nějaká zima fuj... brrr

carculka
10. říj 2009

hehe jsem rada ze se ti libi 😀 jinak ja mam taky rada jednoduchy🙂co myslim ze je i ta komoda s postylkou a i to povleceni🙂

jinak se mi ty ikea veci libi-proste jednoducha moderna🙂jen skoda ze maji jiny rozmery

hehena
autor
10. říj 2009

jj to je jednoduchý, já spíš myslela, že mám ráda věci takový prostší barevnější, nevím, jak to vyjádřit... nemusím moc medvídky a takový věci...

carculka
10. říj 2009

ale dyt je peknej🙂

jinak ty uz mi jako odchazis jo?

hehena
autor
10. říj 2009

ono, to co vybírám, je takový jakoby zajímavý možná pro větší děti 🙂))) miminko to asi moc nezaujme jako mě 🙂))) líbí se mi v ikea ty jejich stylizace zvířátek a tak .))) no jsem úchyl no! 🙂)) 😀

hehena
autor
10. říj 2009

no ještě se k tomu nemám evidentně 🙂)) 😀

hehena
autor
10. říj 2009

mě zas pálí žáha... jdu si přihřát caro... si musím prohřát tělo i ruce .))) 😀

carculka
10. říj 2009

hehe a k tomu by chtelo neco sladkyho,ne 😀 😀 😀

jinak ja chci udelat pokojik do bezova a barevny doplnky...myslim ze se k bezovy hodi vsechno...no v tydnu do ikei mrknu ete na inspiraci 😀

hehena
autor
10. říj 2009

my zatím mít ani pokojík nebudeme... uvidíme časem .)

inspirace je tady 🙂 ten horní banner, možná bude chvíli trvat než se načte... všechny ty pokoje jsou parádní, takovej fakt dětskej barevnej svět, jak si ho představuju .)))
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/de...

hehena
autor
10. říj 2009

zvlášť ten druhej miminkovskej mi příde kouzelnej 🙂))

carculka
10. říj 2009

😀
😀 tak barvicky k detem patri

hehena
autor
10. říj 2009

tak tátovi se nelíbí ani ta bílá skříňka s tím přebalovacím nástavcem... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S298...

ani když nám vlastně zůstane ta sříň...
jako šetření dobrý, ale na můj vkus už moc přehání... kočár jsem vybrala levnej, koupila bych i z druhý ruky. spoustu věcí vůbec nepotřebuju, ale jemu to stejně nestačí... :( já už nevím... možná i proto mě to nakupování a zařizování nebaví, bo se mi to nechce furt poslouchat a všechno pro co se nadchnu se mu zdá zbytečný ! :(((

"no tak jí koupíme, když se ti teda zdá, že to potřebujem..." ještě tkaovým tonem, že by vás přešla chuť na cokoliv...

no nic, jdu spát.... mi zas udělal radost no..

carculka
10. říj 2009

hehe tatu neres,nenech si kazit radost...proste si to uzivej
dobrou

moncicak3
11. říj 2009

Dobré ráno 🙂

taky jsem zapoměla popřát Zuzce ke kontrole...tak opožděně, Zuzi ať pěkně rostete 😉 😵 je super, že je všechno v pořádku 🙂 🙂 🙂

teda Hehe a Carcul toho tady v noci probraly 😉 Hehe krásná sedajda 😵 😵 😵 z manži si nic nedělej, mě taky říká, jestli to nutně potřebujeme, tak vždycky řeknu, že to prostě potřebujeme 😉 to jsou chlapi no 😎 a děkuju za pochvalu puponě 🙂

jinak oslava včera byla super, ségře se náhrdelník a náušničky s krystalem Swarovski mooooc líbil 😎

jdu se nasnídat, v troubě se mi pečou pohádkový buchty s mákem a k obídku máme svíčkovou 😵 mňamky mňam

amallie
11. říj 2009

ahoj holky 😉

hehenko: já jsem teda taky názoru, že spousta věcí je zbytečnejch, páč zas pak nesnáším co s těma krámama

tak jsem Amálce koupila pouze jednu komodu Malm v Ikea no a tam jsem narvala všechny věci, co se nevejde, je stejně větší a půjde někam do krabice čekat a koupím tu tvrdou přebalovací podložku, co jde položit na postýlku, nebo na tu komodu, nebo kamkoliv a myslím, že to bude stačit 😉

ale jinak bejt tebou to řeším tak, že si prostě dojdu koupit, co chci a pak mu to jen ukážu, stejnak tomu ti chlapi prd rozumí a oni se o ty děti zas až tak starat nebudou 😉

nitenka
11. říj 2009

ahojky holky..Hehenko na 4D jsem byla v Pronatalu v Praze na letné,je nutné se tam hodně dopředu obědnat,dělají to tam převážně o víkendu a kvalita byla super..
Já mám taky tu tvrdou přebalovací podložku a myslím že je to fakt super mám to na skřínce a vypadá to dobře.
Hehenko dík za pochvalu bříška, mám štěstí,že ho mám malé a hlavně pohodové těhu,žádné otoky bolesti zad prostě pohoda... Jak byl špatnej rozjezd tak zbytek tehu pohoda..
Jen se mi přihoidilo že jsem omdlela na ulici v 38tt tak jsem byla ve špitále tři dny,krom odřenin a naraženin jsem byla já i malej v pohodě,bylo mi zjištěno že mám bílkovinu pod limit a to mohla být příčina nevolnosti,ale dokrmuji jí v prášku a vše je ok... podívám se do Albíček na miminka ..... to to uteklo,jak moc často nechodím tak pak jen koukám jak ten čas letí.....

angetha
11. říj 2009

Ahoj holky..
Hehenko moc pěkná sedačka 🙂
Amal já taky kupovala bez tatínka aby byl klid, jako dotáhnout ho někam do obchodu s dětskou výbavou, abychom vše vybrali najednou tam 😖 😖 to vidím ty ksichty, takže Hehenko, co se ti líbí a považuješ za důležité, to si kup 😎
Monci mě přijde, že se bříško zvětšuje, jak Terezka roste 😉

angetha
11. říj 2009

Hehenko koukám na ten seznam a já bych doplnila:
víc overálků
protipočurávací podložka do postýlky
tělové mléko je pro nás zbytečnost, máme jen olej na tělíčko
nemáme krém na obličej, ani zásyp
lahvičky dvě, ale skleněné, aby šly vyvařit
my máme digi teploměr, protože je lepší než brejlit, kam až došla ta rychloběžka ( popřípadě tu psala Efi o teploměru v dudlíku, nebo je teploměr do ucha, na čelo)
chybí mi tam krabička na dudlík ( když dítě zrovna nebude dudat a budete na procházce) plus na později řetízek na dudlík
kromě nůžtiček máme i pilníček na nehty
nemáme ani sadu polštářek a peřinka do kočárku
klidně bych tam doplnila čaj pro kojící maminky, síťka proti hmyzu na kočárek, pláštěnka, fusak
matrace do postýlky, jednorázové přebalovací podložky ( třeba k dr.)

amallie
11. říj 2009

anget: kde koupím skleněné lahvičky???? Jsem po nich už koukala mnohokrát a všude jen plastový...........

teploměr stačí jeden nějakej? třeba do ouška?

amallie
11. říj 2009

Já si jusím najít nějakej ucházející kamennej obchod a zajít si tam, neb objednala jsem na netu dvakrát a pokaždé to dopadlo blbě - oranžová vana a osuška s autama, prej teda můžu vyměnit, ale ................ kam budu a jak posílat vanu, že jo, s tím, ať se jdou bodnout 😠

povlečení a všechno tohle je sice pěkný na pohled, ale materiál nic moc a absolutně všechno je polské, ne, že bych něco měla proti polákům, ale prostě žádná kvalita................ a zas to teda nebylo levný...........

angetha
11. říj 2009

Já je mám z netu, určitě seženeš v lékárně nebo možná i drogerii
Teploměr určitě stačí jeden 😉

amallie
11. říj 2009

ukaž 😉 jaká je to značka?

teploměr jeden třeba takovej? http://www.detskyraj.cz/zbozi/5410-topcom-teplo...

ten malej obyč nechci, mám dva kusy a ani jeden neměří správně 😖 už jsem s ním měla taky teplotu 45 stupňů 😀

cat79
11. říj 2009

Ahooj holky🙂)
teeda tak koukám že ještě spoustu věcí nemáme☹((ale to už jsem myslela že máme všechno🙂 teda krome kocíku...ale už jsem rozhodnutá na pevno, jedeme si pro něj do Mardkretwitz, vyjde tam o 4tis levnejší než vn Plzni, což už se teda vyplatí
No jinak tu darkovou sadu od Aventu máme Carcul taky objednanou.
Ještě hehe kosmetiku pro miminko Seba Med, Bepanthen, vaničku, žinky, ....povlečení a pleny..a manikůru pro baby a taky tu odsavačku hlenů a soplíků🙂))

Holky jedeme na nákup a pak na oběd do restaurace na oslavu tchýňky svátku, včera to byla na chatě přecpávačka, ale mimi si pochutnalo.-))hihihihih
Hezkou neděli

Jo Hehe vy jste byli v těch Letňanech na tom veletrhu?Jéééé

cat79
11. říj 2009

http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-we...

..tak tohle mě normálně dojímá..najděte si každá svůj týden těhotenství, stojí to za to!!!!

cat79
11. říj 2009
angetha
11. říj 2009

AMAL já objednávala lahvičky odtud, mám Canpol babies
http://www.batolatko.cz/0,148,kojenecke-lahve,-...

amallie
11. říj 2009

anget: děkuju, ani nejsou drahý............

jde to pak ale nasadit na jakoukoliv odsávačku, nebo zas musím mít tamtu?

koupila jsem medelu

svoja
11. říj 2009

Bry den🙂
Vsechny mate nebo budete porizovat odsavacku na mliko? Ja porad ziju v iluzi, ze budu proste kojit a ze ze me to mliko samo potece 😅 😅 Si nejak neumim predstavit ze me "neco" vysava🙂 😅 😀

angetha
11. říj 2009

Amalko, tak s tou odsávačkou ti neporadím..mám obyčejnou pístovou a využila jsem jí jednou. Říkala jsem si, že objednám kdyžtak po porodu

moncicak3
11. říj 2009

Ahojte kočky 🙂

Anget chtěla jsem se tě zeptat, stačí jen jedna žínka na mytí prcka? Jinak já mám taky tu pístovou odsávačku, beru si ji teda s sebou i do porodky, protože jich tam prý mají málo a maminy se tam o ní tahají, takže budu mít svou a bude to 🙂