Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
13. říj 2009

tak je jasný holky že nikdo nebude kupovat něco co se mu nelíbí ne??.-)

amal:jo já dávala asi112kč......no to jsem zvědavá jak vydrží🙂)))

prostej:tak asi ví jak dlouho a na co ten kočár třeba chce ne??a prostě jako říká svoja s těma dupačkama, proč dávat víc když nemusíš🙂

svoja
13. říj 2009

AMAL no my jsme taky ty hracky porizovali a jeste budem porizovat spis pro nas 😅 😅 Mame ty nattou (hraci deku, kolotoc, usinacka, plysaka, snurku na dudak, hrkacku-koukni do alba), ty byly objednany z netu v jednom baliku jeste s lehatkem, plinama, aventem...a lamazze kupoval manzel nekde v pompu nebo kdesi a mame toho lva za 400

prosteja
13. říj 2009

no VER protože kdybys viděla, za co pak utrácela peníze 😀 ..... a kočár byl podle ní zbytečnost a přitom jí i manžel říkal, že koupí nějaký pořádný v obchodě, že nemusí stát 20.000,- ael ani 3.000,- 😅 to bylo prostě jen v reakci na SVOJU, že ty nákupy a utrácení a vůbec to, co člověk koupí je i o povaze člověka.... 😉 za sebe utratila tisíce za kosmetiku měsíčně, ale na kočárku šetřila.... tak mi to přišlo od ní tenkrát takový divný 😔

verled
13. říj 2009

svoja:no prostě něco na umytí(všechno v jednom je super nápad.-)), na namazání těla, tváře a prdele/ky 😀 😀

holky co já vim o těch hračkách........nakonec měli nejradši všechny děti co znam takový ty gumový lvíčky ještě po nás🙂)))dělalo to pazvuky dalo se to muchlat a i to chratilo🙂

amal:myslim si že ty hračky teď fakt nejsou potřeba.-)..nebo jenom minimum...

verled
13. říj 2009

prostej.to je něco jinýho už........to už je taky o přístupu a ne o zdravym k penězům....

amallie
13. říj 2009

svoji: vzala bych aviril, neb na něm jsme i my vyrostly, osvědčená kvalita 😉

co je pomp???? já chci právě jednu hračku nějakou taky mít, zbytek až časem

ver: aha, no, tak to tedy musí dlouho vydržet........... já mám vlastně sebamed na ..... a ten stál tuším dokonce ke dvoum stovkám, tak se není čemu divit..........ale vydrží sto let

prostej: to je právě mýlka mnohých, co si myslí, že když má někdo dost peněz, že je s klidem rozhazuje, jenže ono to tak není, já taky za některý věci prostě peníze neutratím 😉 prostě kdo si vydělává prací, počítá a každej je ochoten tu svou "dřinu" obětovat něčemu jinému 😉

cat79
13. říj 2009

Zdarec, tak jsme zpět ze cvíča a po obídku, dneska jsem obědvaly 4 těhule, to byla sranda🙂))))
A 4 mimísci v bříšku🙂))

Mrknu na fotečky Blahu a Petulky, musím teď trošku pracovat a pak se učit na ruštinu a večer jdu na kurz a pak padnu a zítra jupí pro kočárek🙂)

Holky taky vás tlačí pořád podprda?Mě to úplně vadí....musím si ji pořád sundavat☹
A co jste probraly nového????

moncicak3
13. říj 2009

zdar a sílu ženy 🙂 to je teda hnus to počásko což? ani nemůžu vylézt ven, nemám žádnou bundu, do který bych se zapla 😀

prosteja
13. říj 2009

no vždyť říkám, takovej divnej přístup ta kámoška měla 😖 ale to je fuk, to je problém každýho 😉

AMAL jo to jo, já to taky nemyslela tak, že když někdo vydělává hodně peněz tak že je rozháže za blbiny.... myslela jsem to spíš tak, že když někdo vydělá víc, tak si pak může třeba strop pro nákup kočárku (kterej je podle mě docela důležitej) posunout nahoru a nemusí se už omezovat třeba v ponožkách a dupačkách.... a pak jsou lidi, co mají prostě omezenější rozpočet a už se musí rozhodnout, jestli teda kvalitní drahej kočárek, ale oblečky třeba ze sekáčku nebo tak 😉 no a pak jsou takový lidi jako ta moje kámoška, co utrácela za sebe a za mimi nechtěla dát nic a pak jsou takový, co peníze mají a nechtějí dát ani za sebe ani za mimi 😀 no je to různý 😉

verled
13. říj 2009

cat:obvykle ji odkládám hned jak dojdu domu🙂))

amallie
13. říj 2009

cat: já podprdu už několik měsíců nenosím 😉

angetha
13. říj 2009

Svoji ta kosmetika ti stačí 😉 stačí? 😀 já používám do koupele od Johnsona Koupel na tělíčko i vlásky, taky je to velká lahev s pumpičkou ( no měli to v porodnici), po koupeli olej od Hippu, na zadeček střídám Bepanthen, Rybilku a krém od Hippu, chystám se na Aviril, mám i olej z lékárny..Bohatě to stačí 😉
Tak Vendulka spinká a já asi půjdu žehlit a konečně vytřít..

prosteja
13. říj 2009

tak holky, kámoška mi donesla koblížek, tak jdu mlsat.... 😀 😵

svoja
13. říj 2009

Presne...kdo pracuje, tak pocita...!!! A kazdy to, co oddrel je ochoten vrazit jinam....muj nazor taky...

Pompo je hrackarstvi v tech nakupnich centrech...

Jinak pry se v tehu vubec nedoporucuji vycpane podprdy nebo push-upky...kvuli bradavkam a pozdejsimu kojeni, jsem slysela.

A ty hracky....pozdeji toho bude vic a asi se to nejak vytribi....ale chtela jsem ty prvni, aby mela fakt kvalitni, aby me necucala nejaky chemikalie a nebo aby se ji to v packach nerozpadlo....to si asi budu hlidat i co se tyka tech darku....do budoucna.

angetha
13. říj 2009

Cat a nosíš tu těhotenskou? Kvůli tvorbě mlíka by se neměla nosit s kosticema...

svoja
13. říj 2009

Ja se bojim, ze bez podprdy budu mit pak plandaky!!!!

ANGE tos me uklidnila🙂

moncicak3
13. říj 2009

no já teda nosím push-up...asi ze stejnýho důvodu jako Svoja, kvůli plandákům 😀

cat79
13. říj 2009

Jo to jsme řešily dneska s těhulema jak ty testy na ftaláty a tak a pak nám tam jedna maminka říkala, ale holky, vždyť ty děti pak strkají do pusy všechno, z košíků v krámě to jak se zacvakavaj do sebe, konzervy, petlahve, všechno, takže abychom to zase tak nežraly, ale je pravda že ty první taky chci kvalitní a holky budete ty plyšáky prát????

Jo a Amal, neco na podporu prsou bys měla nosit, aby se ti ta kůže nevytahala, před tám strašně varuje moje kosmetička, že bez podprdy je to špatně, alespoň tu bavlněnou sportovní, ale něco musí tý kůži pomáhat, páč prsa jsou v těhu víc nalitá a ta kůže to neudrží a ta podkožní vlákna se prodlužují!!!!!tak BACHAAA!!!!

verled
13. říj 2009

svoja:já taky nosim normálně svojí push upku🙂))

amallie
13. říj 2009

Ange: no hurá, takže tři věci stačej, díky holka, to se nám asi všem ulevilo 😉

Svoji: planďáky se ti nevytvořej kvůli absenci podprdy přeci, né? Toho bych se nebála. Já teda chodím bez ní a je to a koupila jsem si dvě kojící 😉

Pompo teda neznám, jsem v životě neviděla 😲 😲 😲 a to jsem včera byla celý den v Brně ve Vaňkovce a tam taky nic takového nebylo

verled
13. říj 2009

cat:ten tvůj popis s prsama zní děsivě😀DD
ange:ježiš radši nám už nic neříkej, stačí žew si budu muset koupit kojící, ale tu těhu si kupovat odmítám🙂))

holky já už na to prdim a nic nečtu🙂))))))))

amallie
13. říj 2009

holky, já mám prsa malý, takže se mi nemá co vytahat 😀 😀 😀

Jinak teda mé dítě do huby tyhle věci strkat nebude, jako konzervy, pet lahve, nebo věci z vozíků skutečně ne, k tomu se nedostane a až bude větší a bude třeba ve školce, tak to už zas není takovej problém

cat79
13. říj 2009

Amal🙂))tak to jsem zvědavá jak uhlídáš🙂 kámoška mi právě říkala, že než se otočí už mí malá něco v puse🙂))ale vzpomeňte si na nás, když jsme byly malé, já jedla jahody ze záhonu, nemytá jablka, lízala jsem vitacit ze špinavejch rukou..asi jako každej🙂)a taky žijem.-)))))

Ale podprdu teda koupím asi novou, tahle mě prostě štve🙂))

svoja
13. říj 2009

Taky budu hlidat aby nic nestrkalo do pusy....!!! Aspon na zacatku teda urcite!!!

Podprdu nosim bavlnenou jen s kosticema, ale kdyz jdu nekde mezi lidi, tak si beru svoji vyztuzenou, ale push-up ne, to bych si kozama vyrazila zuby 😀 😀 . Jako chodit uplne bez nerisknu ani doma....uplne me ty vytahany kozy desej ze sna🙂 😀 😀 😀 😀

Kojici asi taky koupim....jen s tim pockam az na posledni chvili, protoze nevim, jak budu vypadat pred porodem...natoz po nem 😅 Ale samozrejme to jde zvladnout i bez kojici podprdy....si myslim.

amallie
13. říj 2009

cat: uhlídám snadno, neb konzervy, ani pet lahve doma nemáme a mít nebudeme a co se vozíků týče, tak to přichází v úvahu, až bude mimino větší, dřív stejně do obchodu nepůjde

jahody a vitacit, to je jiná 😀 já jedla i jiné věci, ale žádnou chemku 😉

já ale osobně nejsem pro, aby se zlobivé a brečící otravující děti brali do supermarketů a nevím, kam ještě 😲 Podle mě děti mají být s mámou na hřišti, nebo si hrát doma, co já vím, ale jímá mě vztek, když vidím tyhle malý děti v hypernovách, tescu a tak............. prostě jsem přesvědčená, že nakoupit jde i jinak, například pošlu manžela, nebo malou na půl hoďky pohlídá a já nakoupím.............. no, uvidíme

to máte jak děti v kavárnách a tak, jako, když je dětskej koutek, budiž, ale když vidím, jak seděj matkám na klíně a mlátěj lžičkama do stolku a vztekaj se, že jim div neupadnou z rukou, tak skutečně nechápu a nepochopím

svojo: a to máš ty prsa tak velký???? mně totiž nenarostly ani v těhu 😲

moncicak3
13. říj 2009

no jo Amal, a jak to má teda udělat mamina s dítětem, která nebydlí ve městě, jako třeba já? já holt budu muset vzít malou s sebou na nákup, manža celý den v práci, nemá mi ji kdo pohlídat a navíc ta půl hodina mi dá jenom na to, abych do nějakýho města dojela....

moncicak3
13. říj 2009

já sice můžu nakoupit u nás, ale fakt nehodlám kupovat potraviny, který u nás stojí o polovinu víc než nějakým hypermarketu, to si fakt nemůžeme dovolit.....

angetha
13. říj 2009

Holky, jestli se chcete pobavit, tak vám do IP pošlu odkaz na oslavu narození Vendulky 😀
Zájemci piště do IP 😉

A hlavně i když nakoupí chlap, tak koupí polovinu věcí co má na seznamu a zbytek úplně jinej..a hlavně já se taky ráda podívám co prodávají, co je nového, napadne mě co uvařit a tak..ale Vendulka je hodňoučká, jezdíme dopoledne a ne do hyper super marketů..

amallie
13. říj 2009

monci: já si třeba představuju, že koupím s prckem takový ty věci, co se kazí, jako třeba chleba, rohlíky, mlíko možná atd........ někde v malém krámě, nebo pekařství, kam prostě vlzeš, tu věc vezmeš a jdeš pryč a velkej nákup v hyperkamarketu se udělá jednou za čas a to bez dítěte, nebo ho někdo pohlídá

samozřejmě budu chodit nakupovat s malou, ale nelíbí se mi ty děti v hypermarketech, kde matky trávěj třeba dvě hodiny, děcko řve, vzteká se, na všechno hrabe, matka už histerická........... to se mi prostě nelíbí a já to dělat nehodlám

ten velkej nákup jde klidně udělat jednou za měsíc, fazole, mouka, olej atd se nezkazí, jogurt taky něco vydrží a tak, prostě ty narvané nákupní vozíky můžou počkat

ale říkám, že nechápu, co vidím kolem sebe a co nebudu dělat já a to se všechno odehrává ve městě, lidi, co jezdí do těhle míst nakupovat bydlí v okolí 😉

jak je to jinde nevím, neviděla jsem, tudíž nekomentuju

amallie
13. říj 2009

anget: ale vendul je malinká, ta na nic nešahá 😉

odkaz pošli