Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
13. říj 2009

No stejně jezdíme jen mezi kojením..
no a do pekařství, s kočárem vlezeš jen někam 😉

moncicak3
13. říj 2009

Amal jasan, taky nebudu chtít trávit s malou hodiny po nákupech....ty základní potraviny nakoupím u nás, akorát mě třebas u nás štve, že tu máme dva obchody a ani do jednoho se nesmí s kočárkem 😒 z hygienických důvodů....takže třeba v zimě ji budu muset nechat venku v kočárku, to prolítnu obchodem jak vítr 😀

carculka
13. říj 2009

ahooj holky..co novyho?docetla jsem jen prvnich par stranek ,tak mi povezte radsi vy co je novyho....

jinak amal..ja sla prcka taky zaregistrovat,pani dr mi dala vizitku,ze mam zavolat az se mimi narodi,ale ze s nama pocita...

svoja
13. říj 2009

ANGE ja chci taky ten odkaz!!!!!

AMAL no nejak zavratne velky ne, ale mam tak C...

svoja
13. říj 2009

Jako my delame tak jednou za mesic velkej nakup a stresuje to i nas dospely, takze uz vidim, jak u toho jeste lezi to miminko chudak...tak to budem muset prehodnotit....a ty mensi nakupy zas tak dlouho netrvaj, to zvladnem i s mimem.

Ted jsem malem omdlela....ten muj tlak 😖 😖

amallie
13. říj 2009

monci: no, tak se shodneme s těma nákupama 😉 Já jsem pracovala v hypermarketu na pokladně a někdy člověk prostě nevěřil 😉

svoji: aha, tak já mám A-B, teď spíš teda B, ale víc ani chlup 😲

moncicak3
13. říj 2009

Anget kráááásný 😵 Vendulka je pěkně zapitá, tak poroste jak z vody......já když vidím na stole ty zákusky, sloní slzy a tak, jééééé já mám na to takovou chuť 😵 ale panákovalo se teda o 106 což 😀

moncicak3
13. říj 2009

no holky já myslím, že vám ještě poporostou 😉 myslím ty prsa 😀 já měla vždycky B, teď mám D a po porodu se prý ještě nalejou mlíkem 😉 🙂 tak neboj Amal, vyrostou ti 😉

amallie
13. říj 2009

monci: to jsem teda zvědavá 😕

cat79
13. říj 2009

Svoji tak to máte jako my, my taky jednou za měsíc nakoupíme za ranec a je klid, mám v mrazáku i pečivo, kartony vod a mlíka, ovoce a tak a pak max dokupuju jogurty a pečivo nebo maso na určitý jídlo🙂)

Jo a taky jsem se Svoji ptala ségry a ta říkala že tlak 80/45 neexistuje, že je to asi %nákej renonc nebo co, ale že je to blbost, tak se příště zeptej, copa ti to tam píšou🙂)z lékařského pohledu je diastolický tlak minimálně těch 50 a to už je na oživování...

cat79
13. říj 2009

Amal neboj, až se nalijou mlíčkem, tak budeš jak z playboye🙂))
Ale teda já už je větší neechci🙂))))ale miláček by rád🙂))

carculka
13. říj 2009

holky o prsou mi ani nemluvte,bojim co se z nich stane 😖

sacvi
13. říj 2009

Ahoj holky,
tak jen rychle nakukuju tak se máte.. Byla sem s malou venku ale to je děs..myslela sem že mně kočár uletí 😝 A ta zimá brrr už aby bylo aspoň jaro 😎 Jinak se máme dobře jen náš táta má angínu tak se modlím aby to malá nechytla tak snad ne..

sacvi
13. říj 2009

koukám že se tady už brzo začne rodit..hurááá 😀

cat79
13. říj 2009

Ahoj Sac!!!
A jak jsi oblíkla malou?Až budu mít mimi, tak bude asi ještě víc zima, ale jen tak pro představu, co jsi jí všechno oblékla a jak jsi zabezpečila kočárek??
Díky za odpověď🙂

moncicak3
13. říj 2009

ahooooj Sac 🙂 jj všude říkají, že s tím ochlazením mají přijít taky nemoce 😒 manžu taky pobolívá v krku, tak doufám, že se z toho brzo vykurýruje 😉

carculka
13. říj 2009

sac..ahuuj..s tim oblecenim mi to taky zajima 😀

svoja
13. říj 2009

CAT no je me to divny no....se zeptam priste....ale je fakt, ze ho mam teda asi hodne nizkej....mamka moje taky mela rikala....

VER jezisismarja...toto jde teda mimo me a obdivuju ty, ktere jsou toho schopny

sacvi
13. říj 2009

cat u nás snad mrze 😀 tak sem jí už dala fusak do kočárku. A má na sobě bodýčko a na něm tepláčka a tričko s dlouhám rukávem..Tak je doma a dyž sme šly ven tak sem jí nasadila takové zateplené jakoby lacláče a krásně teplej svetr s kapuckou..a samo čepičku..jo a mám aji fotku v albu ..myslím že zima ji určitě nebyla 😀

Moci tak když už hodláš rodit?? 😉 😀 😵

svoja
13. říj 2009

SAC moc vam to slusi na te fotce 😵 😵

carculka
13. říj 2009

sac..jezis to je princezna 😉

moncicak3
13. říj 2009

Sac teda Jaňulka je úúúúúúúúžasná, a jak je zachumlaná 😵 😵 😵
já ti nevím s tím porodem 😉 tenhle týden ji prostě ven nepustím, protože ve čtvrtek má svátek 😀 jinak ve čtvrtek jdu do porodky, tak uvidím co mi řeknou...dr mi minulý týden říkal, že do 14ti dnů to bude 😉 tak uvidíme...

sacvi
13. říj 2009

díky svoji..ale já tam teda vypadám hrozně 😅 Ale coo hlavně že Janičce to tam sluší 😵

cat79
13. říj 2009

no já nevím, přijde mi to divný☹ale pomůže to 100%???
Posiluju pánevní dno, to jo, ale že bych si tam nafukovala balónek..nevím nevím...ale jestli se rozhodnu, tak je nejvyšší čas začít, že??brrrrrrrrrr, když to čtu, připadám si divně..jako kuře když ho porcuju..nástřih, to je hnusný slovo:::---)))

sacvi
13. říj 2009

Jéé monci tak esi máš doktora jako já tak budeš rodit nejdřív za měsíc 😀 Já podle svýho měla rodit pomalu o 3týdny dřív a nakonec sem den a kousek přenášela 😀 Ale jako tento týden ji teda nepouštěj ani dyby chtěla 😀 Sem zvědavá co se v porodce dozvíš..se pak sem budu muset kouknout jak jsi dopadla..jéé holky já bych byla hned těhotná..mně je normálně po tom pupíku smutno 😅 Sem včera koukala na pupek den před termínem a nemohla sem tomu ani uvěřit co to bylo za pupáč 😀

sacvi
13. říj 2009

cat esi mluvíš o epi-no tak až nějak 3týdny před porodem se začíná..já ho mám doma ale moc nevyužila..

cat79
13. říj 2009

Sac mooc vám to sluší🙂)a díky za odpově´d.-)

Taky si říkám, že mi bude pupík chybět, hlavně ty pohyby, ty já miluju, když se prďolka hejbe a vyskakuje, ale je teda hodnej, co vypráví holky tak jim miminka dělaj v bříšku pěknej bugr a ten náš jen večer a ráno a pak malinko přes den, ale jinak je zlatej🙂))

moncicak3
13. říj 2009

Sac no uvidíme 😉 no za měsíc už bude muset být venku, protože bych ji přenášela už 11 dní a to už u nás v porodce nenechávají, nanejvýš tak 10 dnů 🙂 CS mám teď 3, tak uvidíme kolik budu mít ve čtvrtek, ale dneska mám od rána takový divný bolesti v břiše teda 😖 malá se už asi bouří a nebaví ji to tam a taky mě to dost řeže dole jakoby v rodidlech nebo jak to mám říct, no nic příjemnýho dneska teda, ale třeba je to tím, že sestupuje mimčo do pánve 😉

carculka
13. říj 2009

holky,poradte kde mam koupit tehu kalhoty????uz musim naky vyrazit koupit pristi tyden...v ca nemaji nic,hm)mam dlouhy nohy)a kalhoty v 38 jsou mi kratky(proste to vypada debilne)...kam mam vyrazit?