Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. říj 2009

aha BLAHU, já si zase říkala, že by mohla stačit ta menší 😅

blahovka.cz
14. říj 2009

tak my jsme prostej zdedili tu postylku,takze jse si tohle nerozhodovali 😀

prosteja
14. říj 2009

ahááááááá 😀 😀 😀

blahovka.cz
14. říj 2009

no nic ja jdu na chvilku neco delat,kdyz malej spinka . . .zatiiiim

cat79
14. říj 2009

Ahoooj ženy🙂)))
Super že jsou slevy, ale tady v KV asi Albert hypermarket není☹(ale já už toho mám tolik, že by mi byla hamba nakupovat dál🙂))

Holky po obídku razíme do deutschlandu pro kocík, já se nemůžu dočkat!!!!!jupíííí🙂))
Miláček má od včera ňáké střevní potíže, chuděrka, tak mu jdu udělat černý čaj a krekry a jdu cvičit.
Ver a co že to máš???🙂))

Blahu krásný fotečky, ondrášek je sluníčko🙂))roste jako z vody!!!

prosteja
14. říj 2009

BLAHU papa 😉

CAT ahoooj...... na netu by se to dalo najít jestli je v KV Albert 😉 ale vy už asi všechno potřebné máte..... a s kočíkem dobře pořiďte 😉

blahovka.cz
14. říj 2009

jsem zasde tu
cat ahojky,vcera jsem videla na zivo ten tvuj kocarek a pani si ho nemohla vynachvalit a hura konecne jsem dokopala mamku a pujde do lazni za poukaz v sobotu 😀

prostejko no moc dlouho teda nespal,si chce hrat 😀

prosteja
14. říj 2009

BLAHU to teda moc dlouho nespal 😉

cat79
14. říj 2009

Blahu supeer🙂))
A kocík teda chválila, jo?No to jsi mi udělala radost, alespoň mám další plus🙂))

Holky letím na cvíčo, pak udělám dia obídek aby se miláček nepoto a razíme směr kára pro prcka🙂))
Hezký den všem!!!

blahovka.cz
14. říj 2009

jo a cat albert,neboli hypernovu mas u staryho hokejovyho stadionu u baumaxu

prosteja
14. říj 2009

holky a musím se pochlubit, prcek už od včerejška krásně kope, opravdu jsou to kopanečky, já bych i řekla, že to malilinko cítím přes ruku, ale možná se pletu, manža to nezachytil 😅 .... ráno mě po probuzení kopnul docela silně, tak jsem ho hned zdravila a přála mu dobré ráno a teď mě zase tak krásně kopnul 😵 😵 😵

verled
14. říj 2009

BLAHU :AUTOSEDAČKU OD FERRARI🙂)MAM JÍ V ALBÍČKU VÝBAVY🙂

blahovka.cz
14. říj 2009

je prostejko tak to gratuluju,to je krasny!!!!!!jen se nebuj to si vysledujes,ale to parada,pockej od ted uz na vas bude reagovat 🙂 libilo se mi jak si v pondeli psala,ze si tchyne sahla na bricho,to tu moji nenapadlo ani jednou za tehu a to bych byla ochotna ji vzit i na utz,ale kdyz nechtela . . .

no cat jak si davala odkaz,tak se mi moc nelibil na obrazku,ale pani jela se mnou busem,tak jsem se o nem bavily a na zivo vypada skvele 😉

prosteja
14. říj 2009

BLAHU no tchýně letěla hned 😀 taky jsem čučela... stála jsem u linky, tak si stoupla za mě a hned ošahávala bříško a prý jestli kope a tak...... no na vnoučka bude držet... nebo na vnučku teda 😀 ... a to kopání je fakt parádní.... jsou to už pořádný šťouchance..... 😉

blahovka.cz
14. říj 2009

jo uz ji vidim ver,tak to je hezka a barva?????

angetha
14. říj 2009

Ahoj holky, to zas bylo uspávání, uspávala tatínek, já se v klidu sprchovala 😎 tak jsem přišla, dala jsem jí prso a usnula.. 😀 teď taky chvilinku spí, tak jsem se v klidu nasnídala..
Jsem zvědavá, jak dopadne Cat s kočárkem..
Prostějko, tchýně tě takhle přepadává zezedu v kuchyni jo? 😀
Ahoj Blahu a Ondrášku 🙂
Verli, tak to bude Táda frajer v autosedačce Ferrari 😵

blahovka.cz
14. říj 2009

no prostejko to u nas nefunguje,bohuzel,ale uz jsem si davno zvykla 😉

vcera mamka mela ohromnou radost,ze jsem za ni prijeli,protoze toho ted ma az nad hlavu,navic dedovi nasli ted nador na plicich,kterej nechtej operovat a jeste nevi,jestli zhoubnej,nebo nezhoubnej,tak jsme ji rozptylili 🙂

prosteja
14. říj 2009

ahoooj ANGE.... 😵 no jo no 😀 už to tak vypadá.... 😀

BLAHU no já taky čučela, to se stalo poprvé... jinak má ode mě hroznej odstup ☹

blahovka.cz
14. říj 2009

ahojky ange,u nas uspava tatinek,nebo spis,my se stridame v koupani a veceriu v osm dava tatinek a ten uklada malyho do postylky,ikdyz u nas to ani uspani neni,malej se uspi sam 😀 ale klidne bych uspavala,vymenou za kojeni 😀 snidane???uz pomalu brzky obed 😀

zuzka.o
14. říj 2009

AHOOOOJ PRVUŠKY 😵
Nějak nestíhám....tak vás jenom chci ppobavit, co rozhlašuje moje tchýňka! Prej ať si nemyslíme, že kvůli nám půjde do předčasnýho důchodu!!! A taky byla doooost zklamaná, když se dozvěděla, že nezvracím! Jako by mi to snad přála nebo co!!!!!! 😠 😠 😠 😀 😀 😀

blahovka.cz
14. říj 2009

je ahojky zuzi,to zname,ja taky samozrejme mela uplne jiny tehu,nez tchyne,nezvracela jsem ani jednou 😀 tak ji to asi zralo,predcasnej duchod jo???si mysli,ze bude na materske ona???? 😝 😀

prosteja
14. říj 2009

ahoooj ZUZI 😵 téda, ale to si jako Zuzi nemyslete, že jako ona kvůli vám půjde do předčasnýho důchodu, to teda ne..... 😀 😀 😀 ježiši, tchýně 😀

zuzka.o
14. říj 2009

PROSTEJKO: moooc gratuluju k pohybům 😵

angetha
14. říj 2009

Zuzi ahojky, jak jí to probůh napadlo?

prosteja
14. říj 2009

ZUZI děkujuuuuu 😵 😵 😵 je to fakt úžasný cítit toho drobka...... 😅

zuzka.o
14. říj 2009

strašně mi to pobavilo, teda!!!!!! Ale ještě to neřekla předemnou. 3x před manžou a několikrát před švagrovou! tchán se na fňoučátka moc těší, od něj je to tak krásně upřímné 😵

verled
14. říj 2009

blahu:jako na obrázku, ty červený mi přijdou takový kolotočářský🙂
ahoj ange:jojo to bude......teď jenom aby se nenarodila frajerka😀D
zuzi:veselá tchýně😀D

blahovka.cz
14. říj 2009

jo vypada to,ze m,oji tchyni ceka operace slach a potom by mela byt pul roku doma,coz teda operaci ji ani omylem nepreju,ale kdyz je doma a nudi se tak casto knoura,abysme prisli na navstevu,to jsem zvedava. . . vetsinou to tak dopadlo

zuzka.o
14. říj 2009

ANGE: já vůůůbec netuším nikdo jí nenic neříkal, A taky teda rozhlašuje, že to s manžou nezvládneme!!!!!

prosteja
14. říj 2009

BLAHU tak tchýni operaci nezávidím..... ale to kňourání a častý návštěvy nezávidím zase tobě 😖

ZUZI no jo hold tchýně potřebuje být děsně důležitá 😀 ...... moje tchýně taky říkala, že se mnou musí být někdo tak 14 dnů po porodu (nejlíp asi ona 😀 ) aby mi všechno ukázal a s miminkem mě naučil 😀 ..... mě zase štve, že ta moje tchýně všude rozhlásila, že to bude holka a že se bude jmenovat Eliška 😠 😠 😠