Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
29. čer 2009

prosteja, carculka:ahojky:-)
a co jména máte už vymyšlený??já bojovala sice jen sama se sebou páč tatínek na nás prdí, ale i tak to byla fuška🙂

hehena
autor
29. čer 2009

VERLED tak jsem si přečetla tvoje album... 😕 teda dva roky a přítel takhle zdrhnul jo? to je mi moc líto!!!!!! 😔

hehena
autor
29. čer 2009

SVOJI sím tě... jeden a půl langoše??? to nic není .))) jen si pěkně s miminkem dejte! .) 😵 😵 😵

verled
29. čer 2009

svoja.langoš bych brala, možná i ty dva🙂)))hezky si odpočiň.-)
hehena:no jo.......to je mi taky líto, ale co naděláš...... 😒

carculka
29. čer 2009

verled..no ale kdybys videla-pred dr ta blba sestra ani nepipne..

tyjojo tak jste s mimiskem sami jo...to je ale vul....a jak to zvladate??a myslis ze bude mit o mimi zajem nebo vubec??

hehena
autor
29. čer 2009

holky....... tak já lehce špiním i přes Utrouš... :(((( tak jsem zvědavá jestli se mnou to miminko vůbec vydrží.... :((((

verled
29. čer 2009

carculka:moje sestra taky dělá chytrou, ale mě je to šumák, zeptam se doktora a hotovo🙂prostě chce vypadat že spolkla šalamounovo hovno.-)nebo jí na všechno odpovídej "já vim".-)
.....no jsme, teda budem teprv až bude mimi venku🙂...jo vůl je slabý slovo...:-/zvládám to jak se dá, jen je mi hodně často smutno a mam deprese, ale jinak normálka.....jestli bude mít zájem netušim, radši už nebudu ani pátrat, každá nová rána bolí víc......uvidíme, necham to na něm...

carculka
29. čer 2009

jo a verled ty uz jmena mas??my mame Mathias,Natalie nebo Julie

hehenko...tak zavolej radsi dr....musi se drzet...uvidis ze to bede dobry..

hehena
autor
29. čer 2009

achjo holky :(((

verled
29. čer 2009

hehena.nevěš hlavu, četla jsem tu od spousty holek že špinily, moje teta ani nevěděla že je těhu páč to normálně měla, až v 6měsíci ucejtila pohyby a bylo jí to divný🙂mimi neni žádnej slaboch jen se neboj, určo to zvládně🙂

hehena
autor
29. čer 2009

násilím tam miminko asi neudržím... a když už beru Utrouš na podporu těhu, tak je to myslím blbý.... ☹ ☹ ☹

hehena
autor
29. čer 2009

já vím, že špinění je běžný, ale když beru Utrogestan, tak bych špinit neměla...

carculka
29. čer 2009

verled a vasi ti pomahaji nebo vse zvladas sama?urco si silna zenska a vse zvladnes

verled
29. čer 2009

hehenka:no ale k dr bys zajít měla, jistěže násilim se nic nezmůže.....hlavně nepanikařit hned.....neboj 😉
carculka:já už mam Vanda nebo Tadeáš

carculka
29. čer 2009

hehenko,ted jedna holcina z konika spinila,sla k dr,dali ji prasky,ze je dobre ze prisla ikdyz to nic neni(byli v nemocnici,dr tam nebyla)a ze pokud zacne zas ma urco hned prijit..naky spineni muze byt kravina naky ne,je lepsi si tam zajit nez si pak neco vycitat....fakt tam radsi zaskoc,nic ti to neudela a mas klid

angetha
29. čer 2009

Hehenko tak jestli máš nějaké pochyby, tak jeď do nemocnice..ale pokud to není čistě červená krev tak může jít klidně jen o roztahování dělohy..
Ahoj Verled..tak my holčičku čekáme, ale jak jí manžel udělal to nevím, i když jsem byla u toho 😀

prosteja
29. čer 2009

hehe 😲 nechceš si raději zajít na pohotovost?

hehena
autor
29. čer 2009

CARCUL ale mě jiný prášky než ten Utrouš - kterej už beru - asi dát nemůžou... no jsem trochu nervozní....

prosteja
29. čer 2009

hehenko myslím, že to bude ok, ale raději bych si někam zajela 😉

angetha
29. čer 2009

No a taky na tebe může nějak působit počasí..

verled
29. čer 2009

hehe:proto bys měla jít pro svůj klid k dr.......a carculka má recht, budeš mít klid na duši.-)

angetha:hmmm tak uvidim.-)
carculka, no zatim jsem pořád u sebe v bytě i když mě nejspíš stěhování k našim nemine, aspoň nějaká podpora....

angetha
29. čer 2009

Verled koukala jsem, že se ti líbí stejný kočárek co mám doma 🙂
A objevila se tu Bae, přidala fotky do albíčka 😉

svoja
29. čer 2009

VER prohlizela jsem album...klobouk dolu. je to fakt debil....drzim vsechno co mam, abys to zvladla....!!! miminek ti to vynahradi....

HEHE nemui to nic znamenat, ale radsi bych sla k dr teda....

hehena
autor
29. čer 2009

no snad máte pravdu holky..... když to bude pokračovat, tak zítra skočím k dr. sice má dovolenku, ale určitě mě vezme jinej...

hehena
autor
29. čer 2009

VERLED a bydlí rodiče aspoň v jednom městě?? já bych se musela v tkaovým případě přestěhovat na vesnici zpátky na vysočinu a to si vůbec nedovedu představit.... :(

prosteja
29. čer 2009

hehenko a je to silný špinění? 😖 jj, jestli to bude pokračovat, nebo kdyby se to zhoršilo tak šup k doktorovi 😉

svoja
29. čer 2009

VER+ANGE ten vas kocarek me taky laka....

verled
29. čer 2009

angetha.nepovídej a kterej??.-)
svoja.děkujem mockrát za podporu🙂snad už to nějak zmáknem🙂
hehena:no bydlej 30km, na vesnici, ale tam já to znam odmala a je to kopusek od mýho rodnýho města. kde mam prakticky všechny známý, takže to bude v pohodě🙂mě z toho vstvaj chlupy, ale myslim si že pak budu ráda, že mi mamka´pomůže🙂

hehena
autor
29. čer 2009

nene je slabý, ale jsem si právě říkala, že když mám ten Utrouš, tak že bych špinit neměla...
ale te'd mi kamarádka psala, že Utrouš na zastavení špinění v těhu není, tak se předávkuju vitamínem C a bude... ten na to prý je - ascorutin nebo obyč vitamín C

angetha
29. čer 2009

Svoji..bohužel zatím nemůžu podat informace o tom, jak se jezdí s náplní 🙂
Verled, je to ten první - DorJan..
Hehenko já Ascorutin měla..a k tomu jsem brala něco a to se jmenuje Pamba