Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
22. říj 2009

Ahojky Amal: teda ty máš asi malou fotbalistku...užívej si to, ale hlavně se nepočůrej..🙂)

hehena
autor
22. říj 2009

holky díky moc 🙂))
příští týden si asi od babi přivezeme postýlku a od druhý babi možná už košík 🙂 tak budou další důležitější kusy 🙂)

mě se chce občas čurdit, když se tam malej roztahuje, a přesně si u toho říkám, ježiš co budu dělat za pár týdnů 🙂))

já furt čekám až malej kopne... šulas jeden mě teda pěkně napíná... ale ten noční výkon mě fakt znervozněl, kopal, jak kdyby chtěl ven... 😅

hehena
autor
22. říj 2009

PROSTEJ jj na čerňáku těch žirafek bylo hafo 🙂 nevím jestli jste byli na zličíně nebo kde, ale tady měli obr koš s žirafkou a ještě kachničkou - ale ta měla rychlejší melodii, tak jsme vzali tuhle, bo to je tak krásně uklidňující 🙂))

tu přebalovací podložku mají ještě medvídkovou 🙂

amallie
22. říj 2009

nuki: no, nééé, že by se mi to už nestalo teda 😀 😀

angetha
22. říj 2009

Hehenko ta přebalovací podložka je super 😵 😵 on i ten zbytek je úžasnej 🙂
Verli, tak já o tom šulinovi tam teda nepochybuju 😀
Amalko ahoj..malá už se asi připravuje na svět.. 😉
Ahoj Nuki 🙂
Ahoj Prostějko, dorazila mi Fluffle a BL organic ale větší velikosti, tak nevím, zda to nafotím i na Vendulce

nuki
22. říj 2009

Ahojky Anget: vidím, že plínek přibývá..🙂) už bys neměnila, co ? 🙂

prosteja
22. říj 2009

HEHE tak přesně takhle mě prcek kopak když jsme pustili ten kolotoč co tak řval 😀

a jinak teda my jezdíme na Zličín, tak to bude asi kámen úrazu no 😅

Ahoooj ANGE, Fluffle mám, tak si klidně počkám až bude Vendulka o něco větší 😉 😀

hehena
autor
22. říj 2009

a ještě bych chtěla tyhle samolepky... jsou ve skutečnosti krásně barevný 🙂
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5013...

PROSTEJ myslím, že tobě se taky líbily - tak jen pro info - zdají se mi takový papírovější než ty Nouvelles Images, co prodávají v hornbachu, ále zase jsou určitě o 200.- levnější... myslím, že držet budou bez problémů, když je nebudeš přelepovat a slepit taky... o tom nepochybuju, zkoušela jsem to tam - měli je nalepený na ukázku na desce... ale už myslím, nepůjdou jen tak přelepovat - ale je možný, že jak to tam zkouší tuna lidí, tak už se prostě odchlypujou a doma by nějakej ten přenos přežily .)

hehena
autor
22. říj 2009

PROSTEJ tak kdybys ani pak nesehnala, tak mi dej vědět. vezmu ti jí tady na čerňáku .) 😉

amallie
22. říj 2009

prostej: můžu potvrdit, na čerňáku jich mají dost, taky máme doma žirafku 😉

anget: čoveče, kolik už těch plín máš? mám strach, abych jich měla dost.................

a jak jsi psala, že pereš jednou za dva dny, to jako naplníš pračku hadrama? Nebo dáváš dupky i plínky spolu?

prosteja
22. říj 2009

HEHE jj, díky.. no já uvidím, já jsem na stěnu koupila takový plastický v akci... a pak chci ještě něco na skříňku do pokojíka, ale to až bude prcek větší asi... ale díky za tip 😉

angetha
22. říj 2009

Prostějko..
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
tu BL asi zmenším na M a Vendulce možná už bude..
Už dáváme jen látkové plínky Nuki 🙂



Ale co k obědu?

hehena
autor
22. říj 2009

jo vidíš PROSTEJ - jsem se chtěla zeptat kolik stál právě ten kolotoč, co jste koupili?

tak jsi mě trochu uklidnila, asi jsem ho prostě jen rozhodila nebo co, že mě tak okopával 🙂) teď asi dospává... 😀

angetha
22. říj 2009

Amalko něco mám jednovelikostní, něco už jsou větší velikosti..No a když peru plínky spolu s poblinkaným a počuraným oblečením tak jí naplním za den..
Ale 24 plínek jak se doporučuje...no musí rychle schnout 😉

prosteja
22. říj 2009

ANGE super, díky.... Fluffle znám a ta druhá vypadá taky dobře, tak jsem zvědavá jak s nima budeš spokojená 😉

HEHE díky moc, já uvidím, do IKEA se taky chystám, ale nevím ještě kdy, chci tam vaničku a ty plíny nějaké a tak.... a doma máme natahovací kačenku a ten kolotoč, tak nevím jestli budu ještě něco kupovat, spíš nějaké chrastítko a tak...... včera jsem omrkávala Lamaze a Fisher Price, že asi uděláme prckovi Vánoce a nějakou hračku mu koupíme jako první takovou kvalitnější..... no a pak chci omrknout i tu IKEu v tomhle 😉

prosteja
22. říj 2009

HEHE já mám ten kolotoč z druhé ruky 😉 nový stojí něco kolem 1000,- já mám cca za půlku 😉 a je ještě do poloviny roku 2011 v záruce, protože je nepoužitej, paní neseděl na postýlce 😅 ..... chtěla jsem tenhle, viděla jsem ho u kámošky a ona ho používá ještě teď pro tříletý dítě jako lampičku na nočním stolku, tak mě to docela uchvátilo 😀

prosteja
22. říj 2009

HEHE asi jsi ho probudila nebo co 😀 mě taky přijde, že když v noci musím vstát a jít na záchod a pak si lehám, tak mimi začne kopkat a já vždycky hladím bříško a říkám, buď hodnej, ještě nevstáváme, maminka musí spinkat 😀

nuki
22. říj 2009

holky mě se taky líbí Ikea a moc, tam pak taky udeme nakupovat...🙂 ty věci jsou takové jiné než všechny ostatní..🙂

verled
22. říj 2009

děkuju všem🙂))
no to hehe ještě nic neni to ještě nevypadá jako když chce ven..........to vypadá teď u mě a to je teda mazec ti povim.-)

amallie
22. říj 2009

ange: takže se dají dát pleny a oblečení společně????

ty jo, jako pračku za den??? to já mám hadříků tak na dvě pračky celkem pro malou, ty brďo, co tak vendulce za den oblíkneš? resp., jak často se musí převlíknout? teď jsem trochu znervozněla teda

verled
22. říj 2009

Amal:já doufám že to nebude ta hrozný, al jinak hadrů mam hafáááč...

hehena
autor
22. říj 2009

PROSTEJ já tam taky ještě naběhnu, asi pro tu peřinku a povlečení a ty plíny jsem vzala jen jedno balení - takže 3ks, tak to jich asi budem potřebovat víc co?

hehena
autor
22. říj 2009

a vaničku asi kupovat nebudem... mám docela dobrej lavor na prádlo, takže koupím asi jen to pěnový lehátko do vaničky...

prosteja
22. říj 2009

tak vy to máte za rohem.... to máte dobrý 😉 my to máme daleko, tak cestu vždycky plánujeme 😀 a jinak ty plíny jejich chci jeden balík červenejch a jeden modrejch....... ale ještě budu dokupovat i nějaký s obrázkama 😉

prosteja
22. říj 2009

HEHE taky nápad 😉 😀

nuki
22. říj 2009

teda holky, Vám to jde, už se v tom hezky orientujete..🙂))) tiše závidím, ale jen trošku..🙂

hehena
autor
22. říj 2009

NUKI těš seeee.... jako doteď musím naznat mě to nebavilo a měla jsem z toho hlavu jak pátrací balon, ale jak mám jistotu, že je mimčo zdravý a vím, kdo tam je, tak se mi to rázem zdá prostě nějak zábavnější 🙂)) 😀

ale já se v tom jinak moc neorientuju...

musím spáchat seznam - a taky jede ségra s mamkou na nákupy do rakous asi za 3 týdny 🙂)) tak prý mám napsat seznam jim 🙂 😵

nuki
22. říj 2009

Hehe: tak to už je určitě takové lepší, když víš, že je to kluk..🙂)))

chtěla bych Tě poprosit, jestli bych nemohla dostat tvé tel. číslo, ráda bych na Tebe měla kontakt, kdyby Ti to nevadilo..a taky se musíme domluvit na tom srazíku..🙂))

prosteja
22. říj 2009

NUKI jj, jak píše HEHE těš se 😀 za chvíli tě to čeká taky 😉

HEHE to máš fajne, že ti nakoupí mamka se ségrušou takhle.... to já mám třeba smůlu 😅

hehena
autor
22. říj 2009

jo PROSTEJ to mám a uvědomuju si to. pro maminu je to za posledních 27 let ta největší životní událost... 🙂) tak prostě chce udělat první poslední když má něco našetřeno a může nám pomoct... navíc jí to hrozně baví, mám pocit, že se nějak seberealizuje či co... no na vnuka se těší, bo měla dvě holčičky, tak to pro ní bude svým způsobem nový... fakt jsem ráda, za to nadšení - my budeme mít o to bezstarostnější zařizování a o to hezčí vánoce 🙂))) 😀