Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

baeszinka
29. čer 2009

to jo,ten v pupíku je chlap mýho života..teda aspoň do jeho deseti let,než mě pošle do prd...,znáte tu mládež 😉 😀 😀 .
Jo zakoukal,prej to mezi nima jiskří...ale nic s ní neměl,protože je to taková lehčí holka od nás z města a tak má ten můj manžílek strach,aby něco nechytl..a navíc nás prej nechce ztratit...no,kdo ví,jestli už není pozdě..ale je fakt,že je teď hodnej,tak čas ukáže

carculka
29. čer 2009

baes..no udajne s ni nic nemel,davej si pozor chlapy umi byt proradny....ale snad se vse spravi,budu ti drzet palecky....a synacek te urco nenecha nikdy ve stychu 😉

baeszinka
29. čer 2009

No máme to tak,že spolu bydlíme,spíme..a děláme že nic...ale jestli se rozejdem,máme tolik splátek,že stejně budeme muset bydlet spolu,takže ho budu dál denně potkávat 🙂 K tomu teda doufám nedojde,protože nevím,jak dlouho bych to vydržela..to´t asi zatím vše..ve zkratce 😀 😉

angetha
29. čer 2009

Ahoj Bae, já už jsem fotečky taky viděla, fakt už jsi 27 týden.. 😵 😵 to já byla nedávno, to utíká 🙂 🙂

verled
29. čer 2009

baeszinka.takže chce bejt s tebou, a takhle ti top řekl??no musim uznat, že aspoň nelže, což mě štve nejvíc!!!no tak uvidíš, a má tě rád nebo jen kvůli prckovi??chlapi jsou dementní.....ale oni za to asi ani nemůžou 😀

carculka:ne chlpi se už takhle roděj🙂)))oni jim snad hned jak se narodí nějak vypnou kus mozku🙂))

baeszinka
29. čer 2009

ahojky carcul,gratuluju ke krásnému HCG 😉

angetha
29. čer 2009

Carcul smím se zeptat kolik ti je? 😎

hehena
autor
29. čer 2009

holky tak mi volal manža a ta babička prý vypadá hrozně, a hlavně má v hlavě nádor!!!!! vůbec nechápu, proč nám to ten děda neřekl.... prý vypadá hrozně a už nemůže půlkou těla vůbec pohnout............ 😲

carculka
29. čer 2009

bae..dekuju 😀

ange,muzes....bude mi 21..

verled
29. čer 2009

bae:no to je teda stav....ale zas aspoň má zájem jestli to dobře chápu.... 🙂

zuzka.o
29. čer 2009

Ahooooj *** Jsem tady na skok 🙂 🙂 🙂

Teda, holky, to jsou osudy! Je to hrozný, jaký dokážou chlapi být!!! Na jednu stranu si říkám, že život s nima je dost těžkej,.... ale nadruhou stranu - kdo by mohl žít bez nich. Já jsem momentálně na toho svýho docela napšouklá.... a když to tady čtu, jaký jsou na vás, tak mi naskakuje husina. Opravdu si neumím představit, žít v takovým napětí, když jste těhulky. Vy si máte užívat miminka, bříška.... máte samy dost starostí se svým tělem.... a ne tohle. Je mi to holky fakt líto 😢

hehena
autor
29. čer 2009

VERLED a kolik je tobě???

baeszinka
29. čer 2009

verled,on neví...asi mě ale nemiluje prej..i když..no hrozně mu na mě záleží,na miminku taky...no prostě v hlavě vybrakováno 😀 😀 14 dní jsem to rozdejchávala,byla totálně v prd...
asi víš o čem mluvím 😠 😢 😢 😢 ..ale člověk musí myslet na toho malýho tvorečka co má pod srdíčkem,takže jsem si řekla dost,na nic se neptám,nic nezkoumám,neřeším...žiju jako dřív a těším se na miminko jako blázen 🙂 😵 😉

verled
29. čer 2009

hehena:ty jo, to je fakt děsný 😒 babičky je mi líto 😢

zuzka.o
29. čer 2009

Hehe, to je mi líto s babičkou, jaký jsou prognózy???

carculka
29. čer 2009

hehenko,to je mi lito...a ma jeste nakou sanci??

angetha
29. čer 2009

Ježiš Hehenko ☹ ☹ ☹
Carcul já tě zahlídla na beremku, víš? 😀 tak to budeš taky mladá maminka 🙂

zuzka.o
29. čer 2009

Úplně se stydím, jak kolikrát řeším takový pitomosti!!! ☹

carculka
29. čer 2009

zuzi a copak ti provedl manza??

verled
29. čer 2009

zuzka:děkujem🙂))
hehena:mě je 23.
bae:hmmm, no radši bez komentáře, miluju, když někdo neví jestli toho druhýho miluje......nebo asi, to cejtim, rozfdíl mezi mít rád a milovat je podle mě zřetelnej dost to mi nikdo nevymluví, ale vim o čemmluvíš hlavně, v hlavě vybrakováno, to jsou pak psycho stavy s nima....chvilku jo a chvilku ne....fakt lepší neřešit, já si to taky řekla, ale nějak se k tý fázi nemůžu dopracovat, snad přijde časemmmmm 😉

baeszinka
29. čer 2009

Hehenko ☹
Angeth,utíká to jako blázen,však ty už jsi začala 8.měsíc,viď 🙂 .No já jsem asi spíš už 28TT,ale nevím,mám tři termíny porodu,tak jsem si koník nastavila až na ten poslední..14.července jdu na ten posledníí ultrazvuk,tak třeba mi doktor trošku ten termín upřesní 🙂

angetha
29. čer 2009

Bae, no jo už jsem v 8., poslední UTZ proběhl ve středu..Tak ať ti taky dobře dopadne 🙂

zuzka.o
29. čer 2009

A chcete říct, co se mi včera krásnýho stalo?
Včera v 11,30 jsme se s našima chystali na chatku grilovat. Bydlíme ve stejném paneláku( i ve vchodě, jen o patro výš), tak jsem běžela domů a na schodech přikrčená krásná zrzavá kočička. Nedávno se tam přistěhoval mladík a vím, že mají číču. Tak jsem jí chytla (nechala se) a zvoním u nich. Doma nikdo. Tak jsem jí vzala domů k našim (mají kočku a kocourka). Hrozná šmudlačka, muchlačka.... no zkrátka jsme museli zůstat doma a hlídat majitele číči. Oni odjeli a nechali otevřené okno!!! Takže malá z 2.patra skočila na ulici a pak asi zaběhla do vchodu a někdo jí pustil. Ona byla super, chtěla strašně hladit a při tom prskala a syčela. Říkala jsem jí, že je Jackyl a Hyde v jednom 😀 A ráno si pro ní přišli, jmenuje se Pevísek ... krásný jménol.

Ta byla tak krásná.... vůbec se mi nechtělo jim jí dát 😵

verled
29. čer 2009

zuzka.ale to přece děláme všechny....se nemusíš stydět, řešíme to na čem nám momentálně záleží

hehena
autor
29. čer 2009

vůbec netuším jaký jsou prognózy, to se asi uvidí až po operaci... vůbec toho většinu nevíme, protože děda je opravdu v tomhle hroznej...... chová se jakoby to bylo super tajný a strašně zatajuje... to mi od něj připadá nefér....
a šanci snad má... doufám, už kvůli dědovi....

carculka
29. čer 2009

verled..rozdil v tom je urcite,pro mne taky obrovskej,ale nekdo si mysli ze je to totez

ange 😀 😀 😀 mlada jojo..ale az az vybourena,jsem byla certik...pernamentni parby atd....no a taky kvuli zdravicku nebylo na co cekat a co resit 😀

hehena
autor
29. čer 2009

jééééé BAE.... já jdu 14 července na svůj první UTZ... tak snad nám to oběma přinese štěstí 🙂)) 😵 😵 😵

angetha
29. čer 2009

Zuzi, to je hezký 🙂 🙂

carculka
29. čer 2009

hhenko,tak at vse dobre dopadne...

ange..no a jeste nez jsem poznala manzu by me ani nenapadlo ze se vdam pod 25,natoz mimi...prijde ten spravnej chlap a prijde to samo 😀

verled
29. čer 2009

hehena:no jo zlobit se ale nemůžeš co??oni to tak dělaj, aby prej nedělali starosti, jsou prdlý.....
carculka:kdo si tohle myslí, tak je pitomec a egoista, nebo neví co to milovat někoho znamená.....podle mě....