Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
23. říj 2009

prostej:to jo furt na ní čumim a těšim se na toho malýho pidihajzlíka až mi tam bude řvát😀

prosteja
23. říj 2009

VER a třeba řvát vůbec nebude a bude nejhodnější miminko na světě 😉 a neříkej mu tak, chudákovi 😅

verled
23. říj 2009

prostej:mě se to líbí😀Da Táda bude zlobidlo to je jasný.-)

prosteja
23. říj 2009

VER ale jemu by se to nemuselo líbit 😀 ... a každý mimi musí být trošku zlobidlo, to by nebylo ono ne? 😀

cat79
23. říj 2009

Ahoooj holky🙂)
Tak jsem si včera lehla a koukám na nohy a nemohla jsem najít kotníky, normálně nohy jak konve☹(
A na fotkách z té akce je vidět, že už i obličejíček mám takovej jako vyžranej☹no jo,30tt co bych chtěla, že?🙂))
Ver mrknu na postýlku🙂)
Hehe a Car my budem taky papírovat pemprskovat🙂))
Psali mi z baby maxu se že ten můj emitex combi bude až koncem př. týdne☹(ale hlavně že bude, ne?

prosteja
23. říj 2009

CAT ahooj 😵 no jo, 30tt... ale neboooj, to zase splaskne...... 😉

cat79
23. říj 2009

Ver krásná ppostýlka a povlečení ňuňu🙂))

Jinak Svoji tak jednu z těch vaničekz odkazů od tebe jsme koupili, paní nám ji 6.11 doveze do Prahy, přidala i veškeré doplňky co BBJ dělá, i ohřívačku na lahve s lahví, chrastítko, podložku, koš, futrál na tampónky, krabičku na pleny, krabičku na mýdlo.....a to vše za 1700,- když PC vaničky se stojanem je 2500,- a oni ji prý používali jen 4 měsíce..tak super, ne???
jinak na netu podložka stojí 300, a ty krabičky taky kolem 200 a ta ohřívačka 350🙂)tak myslím, že dobrej kup🙂))

angetha
23. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Prostějko máš krásný "krtečkovský" šatičky 😉
Verli ta postýlka je pěknoučká, je to krásně sladěný 🙂
Cat neboj po porodu budeš zas jak laňka 😉 přeci jen je fuška tahat bříško ve 30. týdnu tak tělo nestíhá..

verled
23. říj 2009

prostej však že...
cat:natejkání je hnus fialovej......kup skvělej.......joo jsme z tý postýlky taky paf.-)
ange:no ještě chybí broskvový prostěradlo a kolotoč a bude to ideální.-)...skoro

angetha
23. říj 2009

Cat tak to byl fakt výhodný nákup a ohřívačka mlíčka je taky dobrá věc 😉
Verli, ještě Táda tam chybí aby to byli ideální 😎

prosteja
23. říj 2009

ANGE ahooooooooj 😵 prej krtečkovský 😀 manža z nich byla nadšenej víc než já.... 😀 a říká mi soukromě Míša kulička 😠 😀

ANGE vyhrála jsem včera na aukru ty vlňáčky a paní má v nabídce ještě vícevrstvé pleny POPOLINI.... zatím 10 ks za 145,-.... myslíš, že to na něco využiju? prý jsou s nima maminky spokojený jako s vkládačkama 😉

prosteja
23. říj 2009

VER navíc čekáš kluka, to musí být pořádný rošťák 😀

angetha
23. říj 2009

Gratuluju Prostějko k výhře, vícevrstvé určitě využiješ..já dávám složenou čtvercovou, ale přeci jen je trochu žehlím a skládám, tak ty vícevrstvé budou lepší...

prosteja
23. říj 2009

ANGE děkujuuuuu, tak když bude cena rozumná, tak to k tomu ještě přikoupím 😉

verled
23. říj 2009

ange:přesně tak🙂

prostej.no právě🙂

prosteja
23. říj 2009

ANGE a pak budu potřebovat radu ohledně těch vlňáčků 😉 jak často se dává ta lanolinová kůra????? paní psala, že je 2x vyprala podle návodu a jednou lanolinovala 😉

prosteja
23. říj 2009

ještě holky těhulky a maminky... trápilo vás určo nějaký nachlazení...... já vezmu do krku Bioparox, ale chci se zeptat, co kdybych měla třeba zvýšenou teplotu o víkendu, samozřejmě bych si v pondělí zašla k doktorovi, ale kdyby mě to chytlo o víkendu, tak můžu třeba Paralen? 😉

angetha
23. říj 2009

Lanolinujou se podle toho, kdy ti začnou provlhávat 😉

prosteja
23. říj 2009

áha.....to jsem netušila... a v čem lanolinuješ? 😉 jako značku myslím?

angetha
23. říj 2009

Mám kůru od Disany..a někdo kupuje lanolin v lékárně - adeps lanae - ale mají to jen někde..
A tu je modelka v Lovíkách
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

prosteja
23. říj 2009

jéééééééééééééé ANGE slintám 😵 😵 😵

a díky za radu ohledně toho lanolinování.... 😉

amallie
23. říj 2009

ahoj holky, přidala jsem pupíno 😉

holky, otázečka........... na co přesně jsou ty kalhotky po porodu, ty jednorázový??? mám dvě balení, tzn. 10 ks, to stačí, ne? je to kvůli ochraně prádla, nebo aby to neškrtilo, nebo to má ještě jinou funkci? pak můžu už nosit normální s vložkou, né?

prosteja
23. říj 2009

ahooj AMAL 😵 takový krásný pupíček a ty pořád vykládáš, jak jsi tlustá nebo co........ moc hezký bříšánko 😵 😵

verled
23. říj 2009

ahoj amall:ty jo, ale ty nemáš vliký bříško, ale jinak ho máš pěkňoučký🙂..aby ses nezapařila amall až jí budeš mít sešitou🙂)))hlavně je to jako sterilní ne??

amallie
23. říj 2009

ver: říkám furt, břicho malý, prdel veliká 😀
no, nezapařila, ale právě se tam dává stejně ještě vložka, tak si říkám, jakou to má funkci.............

prostej: jinak to břicho už mi překáží, já s ním furt do něčeho narážím 😀 😀 klika dost bolí tedy 😖

prosteja
23. říj 2009

AMAL dávej na sebe pozor čoveče.... prej klika dost bolí... ale koho víc, tebe nebo Amálku 😖 ..... ale věřím, že bříško zavazí, já už teď když vařím nebo něco dělám u linky tak si do něho pořád šťouchám 😉

amallie
23. říj 2009

prostej: mě, amálka to necejtí............... ale pozor dávám, jen člověk není zvyklej, no......... takže třeba odcházím z koupelny a prásk, auuuu

cat79
23. říj 2009

Teda Amal, ty máš na 34tt krásně malý pupendo, to mi přijde že mám větší☹(a taky teda narážím, ale musím se tomu smát, je to sranda jak se chci někde protahnout a ejhle..bříško mi to nedovolí🙂))))

prosteja
23. říj 2009

nebooj AMAL za chvíli bude bříško pryč a to zase bude nezvyk 😀

moncicak3
23. říj 2009

ahojte kočandy 😎 jsem tu jen na skok, musím jet za mamkou a za ségrama...

Amal krááááásný břušánko 😵 😵 😵 a teda nevidím, kde máš ty kilenka navíc, to je všechno voda a hned po porodu nebudeš mít vůbec nic 😉 a ty jednorázovky jsou proto, že když se ušpiněj, tak je jednoduše vyhodíš a je to taky sterilnější, kdežto klasický prděnky by sis musela prát a tak, záleží asi na každým jak si to udělá 😉 já je teda mám sbalený taky 🙂