Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
26. říj 2009

Zkusím Vás trochu dočíst..🙂

verled
26. říj 2009

nuki:dneska jsme tu měly debaty i o ho*ně🙂))

cat79
26. říj 2009

Holky já ten můj lux klidně daruju🙂))
Kdyby se opravil, bude funkční, ale bez těch pytlíků...nikdy více!!!!🙂)
Díky za pochvalu milana (tak říkáme velkýmu pupku🙂)

angetha
26. říj 2009

Ahoj holky..
Hehenko snad vám brzy začnou platit..
Carcul tipuju klučíka 😉

nuki
26. říj 2009

Cat: hezké břišánko..🙂)

hehena
autor
26. říj 2009

taky jsem četla tu váhovou tabulku od SVOJI... když jsem tam ty trimestry sečetla, tak mi vyšlo 16 kilo... ale to je fuk... zajímavý je kolik co váží... nejvíc mě dostává ten nárůst objemu krve...

to normálně pozoruju tak, že když se hodně směju, tak mám strašně tlak na krku.. jako by mi drsně opuchl, strašně to tlačí, jakoby mi tam ty žíly měly porupat... mám to samozřejmě až v těhu a je to teda hnusnýýýý jako blázen, jenže když se směju, tak to nejde ovládat... 😅

hehena
autor
26. říj 2009

ANGE ahoooj 🙂

no snad to tak bude 🙂 a něco už na ten účet příde - asi si to dovedete představit, když není ani jeden příjem a jen čekáte, až něco dorazí... no jsem nervozní a začíná se to projevovat. bohužel tak, že se víc hádáme.. :(

amallie
26. říj 2009

ahoj holky, jsem tady z gaučíku 😵

hehenko: mazec, nevím, jak to v té aší branži chodí, ale neměli by platiti minimálně nějaké zálohy předem? a nemáte něco dýl po splatnosti, že už by to mohlo k soudu na návrh k exekuci? to jde pak rychle....... ale dva měsíce je málo na tohle, i když pro vás asi hodně ☹

holky, ten luix znám, bezsáčkovej nikdy, krám je to šílenej, taky taky jsem ho v pominutí smyslů koupila

teď mám centrální, jo, to mám za odměnu za to příkoří s tamtím

carcul taky tipuju klučíka, už aby nám to přišla říct 😉

nuki
26. říj 2009

Hehe: určitě se to zlepší, musí to být hrozné, nehádejte se nikdo za to nemůže...bude líp..🙂

hehena
autor
26. říj 2009

AMALLI bohužel.. na zálohy se nehraje... no zvládli bysme i dva měsíce i víc, ale kdyby to nebyli všichni... se na nás vždycky "dohodnou" (to je zákon schválnosti) a to je pak nářez no... minule jsme došli v účtu téměř na nulu a pak teda došli platby... ale už to bylo o fous...

tenhle lux co máme je sáčkovej, je tam jen možnost bezsáčkovýho vysávání, když ti zrovna dojdou sáčky... což je dobrý, ale kvůli tomu jsme ho nekupovali. 🙂

hehena
autor
26. říj 2009

dneska máme jít do divadla... a já bych se tak akorát zahrabošila do peřin... 😅

amallie
26. říj 2009

je ahoj nuki, tys tu taky nebyla věčnost 😲

cat79
26. říj 2009

http://www.nakupuj.com/electrolux-air-max-zam-6...

a je objednáno🙂))strašně se mi líbil a m\slím, že bude i praktický a cena taky ujde
Holky co je nejmíň hlučný lux?nevíte kolik Db?
jediné co tenhle nemá je signalizace plného pytlíku, ale kvůli tomu nebudu doplácet 1000kč.-)))že?

hehena
autor
26. říj 2009

NUKI mno jo... já si teda myslím, že tak trochu za to může moje drahá polovička.. málo urguje, málo prudí.... on prostě vyčkává dokud to pořádně nezasmrádne a to je blbý, proto mě to vytáčí - kdybych viděla, že pro to něco udělal, tak bych ho ještě podpořila, ale ta nečinnost mě vytáčí...

hehena
autor
26. říj 2009

my koupili nedávno Zelmer.. stál asi 3500.- a signalizaci taky nemá... v Db se nevyznám.. :(

amallie
26. říj 2009

hehe: tak to je pech, že se má platit až pak, bez záloh

a voláte jim? jde o to, proč neplatěj, to takhle jednou mnaželovi řekl jeden chlap, že by zaplatil, ale že se mu nechce 😲 😲 😲 to byla soda, tím se teda tak znemožnil všude, kde mohl, že by to jistě rád vzla zpátky, ale to jen tak pro pobavení

mně jak teď neplatila ta sociálka, tak to bylo taky na palici, páč tam voláš a stejně nic, ti řeknou, že se na to podívají a pak se na to zase vykašlou........ mimochodem, neplatěj zas, že jo

tak držím palce, ať teda dojdou dřív, než bude průser 😉 kdyby něco, tak dej vědět, třeba na ně něco vymyslíme 😉

na co jdete do díívadla??

amallie
26. říj 2009

cat: super málo hlučnej lux, co s ním můžeš vysávat i kolem mimina je ten německej od M, ale cena vyšší

hehena
autor
26. říj 2009

AMALLI no teď mají všichni s platbama potíž... takže je to neskutečnej kruh... neplatěj proto, že mají důležitější platby ve frontě a tak to máš pořád... další neplatí proto, že čeká taky na větší obnos od klienta. a tak ti nezbejvá než čekat.. vymejšlet se asi nic nedá, jedině s nima už nemakat, ale v krizi s někým přestat spolupracovat, když jsi ráda za každýho klioše... zatím vždycky zaplatili, ale je to hrůůůza na to čekat...

a sociálka taky asi čeká na nějakou platbu či co? .... to je děs!!! jinak moc díky za nabídku!!!!!!

divadlo Ta Fantastika, Herci (Zuzana Bydžovská a Bohumil Klepl)
Jedno divadelní představení „zepředu“ i „zezadu“. Příběh komiků, kteří se poněkud ztratili na jevišti i v životě. Herecká lovestory, ve které jedni přicházejí a druzí odcházejí.

hehena
autor
26. říj 2009

mě kamarádka říkala, že jí jednu dobu holčička usínala jen u zvuku luxu 🙂)) a to neměla nijak tichej 🙂

nuki
26. říj 2009

Hehe: tak to jo, to by mě asi taky štvalo, to tě chápu, ale co člověk s těma hodnýma chlapama nadělá, třeb mu to dojde..🙂
to divadlo si hezky užijte, určitě se Ti bude líbit..🙂

Amal: no jo byli jsme na té svatebce...letělo se nádherně a minulý týden už jsem tu byla...🙂

amallie
26. říj 2009

hehe: chápu, takže nezbývá, než urgovat, abyste případně byli první na řadě a čekat 😲 držím palec kočko

jo, sociálka taky čeká na platby 😀 😀

ty jo, to díívadlo!!!! hned bych šla, to se aspoň dostaneš na jiné myšlenky a obsazení super 😵 😵

amallie
26. říj 2009

nuki: no jen jsi se tady mihla a pak už zase nic, všechno vidím 😀

nuki
26. říj 2009

Amal: teda Ty máš ostříží zrak..🙂 joo bylo toho nějak moc v práci..🙂)

amallie
26. říj 2009

nuki: snad není zas nějakej problém s masem 😲 😲 😲 kdyžtak hlaš dopředu!!!!

hele, když sežeru nemytý sušený ovoce, kde píšou, že je chemicky ošetřený, tak to jako čím? abych věděla, co jsem to za prase

nuki
26. říj 2009

Ženy tak jsem přihodila do alba pár fotek z Corfu, zatím..🙂

cat79
26. říj 2009

Jéé, hehe to divadlo závidim, to bude super a super obsazení!!!
Amal ten centrální vysavač chci potom na baráček taky, je to prej megasuper.
Tak kdepa je ta Carcul?????

amallie
26. říj 2009

cat: ten je vážně megasuper 😉 a dobrý na něm taky je to, že se líbí chlapům 😀 (nejen tomu mýmu, ale i kamarádky to tak mají)

nuki
26. říj 2009

Amal: s masem momentálně problém není..🙂))
propláchni je vždy horkou vodou a osuš....nebo zalij vroucí voudou a slij...jsou totiž sířené.... 😠

amallie
26. říj 2009

nuki: no, to dělám, ale dneska jsem je sežrala rovnou z pytlíku............ fuj, takže jsem snědla síru, jsem to ale prase nenažraný 😖 😖 😖

aspoň, že to maso je nezávadný

nuki
26. říj 2009

amal: bud hodná na Amálku a hezky je proplachuj..🙂)