Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
30. říj 2009

já už to dokoupim v tom německu až pojedem pro kočárek🙂

Jo a holky mega vtípek, já se měřila kvůli té košilce jestli M nebo L a mám míry fakt super 100-100-100🙂)

hahahahahahahahahahhahahahahahaha

svoja
30. říj 2009

CAT hotova modelka🙂 😀 😀 😀
No tak to budes mit najednou....a kdy jedete?

cat79
30. říj 2009

až nám zavolají že je na krámku cca týden až dva..tam to vyjde levněji, z netu už ten nejvíc zbyteček jestli bude teda třeba.
Svoji jdu koukat na air force one do postýlky, bolí mě už záda jak celý den sedim u kompíku, měla jsem hodně úřadování..no a za 2 týdny už mateřská, juhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů🙂))))

tak díky za rady a krásný víkend všem!!
LUci a tobě plodný vikendík🙂 třeba už budou po víkendu // !!!!!!

svoja
30. říj 2009

Tak cao!!!! Ja se taky loucim....asi taky vyberu nejakou kosilku z te stranky.... 😅

amallie
30. říj 2009

Tak to jsem ráda, že mám pochválenou košili 😉 Podprdy mám dvě od stejné značky, ale všechno jsem kupovala v obchodě, kde jsem si to i vyzkoušela. Podprdy nosím už teď, jak jste mě vystresly, že mi pak budou viset k.... 😀

Jinak cat, já ani ty věci, co píšeš, že ti chybí, nemám 😉 Půlku nepotřebuju a půlku můžu koupit až potom, například pantofle nemáš normální žabky? Nebo něco, co nosíš do bazénu? To mě jen tak napadá, máš tam toho na "seznamu" víc, co mi přijde zbytečné.

svoji: já myslím, že to nezavání porodem, spíš jak je mimi už dole nalehnuté hodně 😲

svoja
30. říj 2009

AMAL ten bepanthen mam mast...no dyt prave...mimi je dole nalehnute, pac si uz kuta cesticku ven🙂

moncicak3
31. říj 2009

Dobré ránko kočandy 😎 tak jsem už počtvrtý teta 😵 😵 😵
ségra už to má za sebou 😉 ve 3:24 ráno mi přišla sms, že jedou, že má hrozný bolesti a ve 4:40 mi přišla druhá sms, že je malá na světě 🙂 mega rychlej porod, jmenuje se Ema 52 cm a 3750 g, pořádný kus ženský 😀 tak se za nima dneska odpolko jedeme podívat a snad Emi domluví sestřence, aby šla už taky konečně na svět 😉 🙂

Nitenko moooooooc gratulujeme 😵 😵 😵 Fanoušek je náááááádhernej!!!!!už jsem si říkala, kde jste tak dlouho 😉

jdu koupit pečivo a pak vyfotím břuchana, snad už kónečně posledního 🙂

cat79
31. říj 2009

Dobré ranko!!
teda Moni, ta ségra měla ale pohodu, já chci taky takovej porod!!!a tobě takovou pohodu taky mooc přeju!!
Teda na to, že Emička je fakt kus ženský, tak teda klobouk dolů, ségra je šikula!!!

Krásnou sobotu všem přeju!!!!

amallie
31. říj 2009

dobré ránko!

monci, segre zavidim, to ale asi nebylo prvni dite, nebo jo???

svoji: diky, mam taky mast

cat79
31. říj 2009

Monči mmj krásný bříško, hele vyfoť se na závěr v těch růžovejch teplákách v kterých si na 1. fotce v 10tt, a dej je vedle sebe, to bude asi rozdíl,co?????
Ahoj Amal!!!

angetha
31. říj 2009

Monci tak přejeme hodně štěstíčka, Emička je úplná modelka podle těch mír 😵 😵 krásnej rychlej porod 😵
Monci snad to bříško je poslední, ale nezdá se mi, že by se ještě zvětšovalo 😉 tak už to asi bude 😉
A včera se v Benešově taky rodilo o sto šest:
Nejdřív se narodil kamarádce chlapeček - 3,95, 53 cm
a pak kamarádovi synoveček - 3, 05 a 49 cm
Takže jim taky ještě moc gratuluju 🙂 🙂

p.e.t.u.l.k.a
31. říj 2009

holky i mojí kamarádce se minulý týden narodil chlapeček, ale dozvěděla jsem se to až ráno měl 2200 g a 44 cm

p.e.t.u.l.k.a
31. říj 2009

monci tak segře a Emice moc grtuluju hlavně at jsou zdravé 😵

p.e.t.u.l.k.a
31. říj 2009

Dneska jdem našemu kamarádovi na 30tiny 😎

moncicak3
31. říj 2009

Amal nebylo, už druhý 😉 ale ten první porod měla taky celkem rychlý.....u toho prvního ji v půl 7 ráno praskla plodovka a Kačka byla na světě v půl 11 po třech zatlačeních 😵 u týhle druhý kočandy to bylo fakt asi rychlovka, protože cesta do porodky od nich trvá zhruba 20 minut 😉

Anget, už se nezvětšuje, spíš klesá, to mi říkala i dr ve čtvrtek 🙂 před týdnem jsem ho měla 38 podle metru co měřila a tenhle týden 35, a říkala, že klesá....a novopečeným maminkám s chlapečkama taky gratulujeme 😵 😵 😵

Cat, já už se do těch růzových tepláků nevejdu 😀 jsem to zkoušela a navlíknu je tak do půli stehen 😀

moncicak3
31. říj 2009

Peti děkujem, vyřídíme 🙂 teda vy se máte oslavička 30tin, my byly ségře co teď rodila před 14ti dny taky na 30tinách 😉

moncicak3
31. říj 2009

Cat jsem dočítala, míry 100-100-100 jsou fakt dobrý 😀 😀 😀 to je dobrý, žes to takhle trefila 😉 😀

svoja
31. říj 2009

Dobre rano🙂
Tyyyjo, to je miminek, vsem moc gratuluju!!!

MONCICI segra to mela opravdu v pohode-takhle nejak rodila mamka me(prvni dite)-a i tu prvni holcicku mela rychle(myslim tva segra)...tak to mate asi v rodine a nemas se ceho bat🙂

AMAL jj, me ji dala pani v lekarne a ani nic jinyho nenabizela...tak nevim...treba to je to samy, jen jina "edice"🙂

PETUL tak si oslavu hezky uzijte🙂

CAT ja si vcera objednala dve kosilky z te adresy...jen tu velikost jsem nevedela jakou...mam podobne miry jaky ty...teda, o pak cm vetsi jeste🙂

No a vcera jsem byla do dvou vzhuru(manzel byl na nocni, tak jsme kecali pres icq) a ted jsme vstavali🙂

cat79
31. říj 2009

Svoji já si vzala L🙂))a teda jen jednu, snad to bude stačit, doma mám pak pár košilek....ale teda nekojo🙂

Holky teda já chci taky takovej poroood!!!!!!!
Monči aha🙂)hihihihhi, jsem se nasmála jak jsem si tě představila jak se do nich soukáš🙂))
Jo a ty míry to jsem se tu včera mlátila smíchy, to je parádní symetrický válec🙂)hahahahahahahaa

cat79
31. říj 2009

jo a gratulace ke všem miminkám!!!!!včerejšek byl teda plodnej den halloween🙂))

cat79
31. říj 2009

..jo a mmj jsem teda konečně stahla alespoň microsofťáckou zkušební verzi na koláže fotek, tak na to mrkněte, mám to v lbíčkách pupkárna a mimísek🙂)ale nejde to libovolně seřadit, seřadí se to samo, takže pupkárna je guláš🙂))

svoja
31. říj 2009

cat ja jsem na to ted koukala, jsi velka sikulka!!!! jen skoda, ze to neslo seradit. ale treba do toho jeste pronikneme🙂 ja si vzala xl ty kosile...radsi

cat79
31. říj 2009

🙂 no tenhle program tu funkci nemá☹ale aspoň že to šlo takhle🙂))ale díky za pochvalu

XL by mi už bylo určo velký, já mám ještě teď těhu jeany 36🙂)ale teda už se do nich soukám na 2x🙂)a musím pak udělat dřep🙂)hihihiihi (to jsou ty 3/4 z léta)
Ale teda včera jsem koukala na fotky před těhu a jak jsem na sebe předtím byla kritická, tak teda čučim jak jsem byla hubená☹béééééé☹(((((

svoja
31. říj 2009

cat no tak to mame stejne pocity...jsem si rikala predtim jak jsem tlusta a kdyz se vidim ted.... 😅 ale pockej potom...to budeme kocky🙂

cat79
31. říj 2009

to doufám🙂)))))hihihihi
Jdu koukat na Colomba.-)))))

nitenka
31. říj 2009

ahojky Holky moc děkujeme s fandou za gratulace.. Rodila jsem u Apolináře a dole je takovej obchudek s těhu věcma a na děti,holky mají tam kojící podprsenky za 13Okč koupila jsem si 4 a jsou v pohodě, mají tam otevřeno každý den dopoledne.. jak se vejde dovnitř tak hned po pravé straně... možná tu informaci někdo uvítá,mám kojící podprsenku za 6OO a jedinej rozdíl je v zapínání, který je u této maličko jinej,ale jsou v pohodě, mám 4 za cenu jedné z obchodu papa všem...

carculka
31. říj 2009

ahojky holky 😉 copak noveho?

nitenko,gratuluje 😉 meli jste to tezky,ale o to vic si to ted uzijete 😉

svoja
31. říj 2009

Ahojky, tak jsme byli na krasne prochazce...taktak jsem zapla bundu🙂 Ted jsem udelala "metrovy kolac"- vyborny dezertik a pecu masicko na zitra. Jsem uplne hotova...tesim se na Takovou normalni rodinku...
Barunka je nejaka vyboulena ven, uplne se me vyvalilo brisko🙂

moncicak3
31. říj 2009

ahojte princezny 🙂
tak jsme se byli podívat na neteřinku, je slaďoučká 😵 😵 😵 a těch vlásků, no je prostě k sežrání a ty ďolíčky, když se směje 😵 tak doufám, že to budeme mít taky brzy za sebou...ale teda když mi to ségra vyprávěla ten porod, že to málem nestihli, že se vraceli pro tašku a když přijeli do porodky, tak za půl hoďky byla malá venku, ani si nestihla sundat fusekle 😀 😀 😀 no mazec, a prý strašná bolest, větší než u první dcerky, ale ta byla taky o půl kilenka lehčí a menší o 3 cenťáky, asi je to znát no 😉 když se prý doma svíjela bolestí, tak její šestiletá dcerka měla záchvaty smíchu, že maminku to tak bolí a hlavně že u toho tak nadává 😀 😀 😀 no taky mi říkala, že jí holili jen tak halabala, líp by to nestihly, a že to bolelo, že měli asi tupou žiletku, takže beru zrcátko a jdu se zkusit oholit 😉 😀

luciebx
31. říj 2009

ahojky holky tak se tu opet hlasim... mrcha zatim nikde.. no ale kdovi do rana jak to vsechno bude..