Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
8. lis 2009

luci..myslim ze tobe to nak nehrozi..zijes fuc..proste naky slepice zarlivy mi tu smirovali(z mesta odkud pochazim)..neres 😀 ...to vis tm chlapum to dojde o trosku dyl 😀

luciebx
8. lis 2009

jooo tak to znam .. i ja mam takove slepice od nas z cr takze sem rada ze tu me snad asi nikdo nenajde.. pac to nikdo nevi a kazdy si mysli ze svatba je furt v plnem proudu... takze se mej krasne a dobrou noc... urcite se tu uvidime zitra...

jj copak chlap oni jsou vsichni stejni.. az se to na ne usmeje tak pak roztavaji.. 🙂

carculka
8. lis 2009

luci tak brou 😉 a pockej jak pak bude z prcka hotovej 😀

luciebx
8. lis 2009

😀 😀 😀 no jen aby vse slo podle planu a prcek rostl jak z vody a konecne za tyden v pondeli uvidime i srdicko...

carculka
8. lis 2009

luci,urco vse bude jak ma 😉

luciebx
8. lis 2009

🙂 🙂

amallie
8. lis 2009

svoji: poloha se prý už nemění, mimčo leží furt stejně, jen se malinko hýbe, ale moc místa už tam nemá. Nahoře buď vlevo, nebo vpravo, to tě kopou nožičky, který má skrčený už, vedle prdelka a zádíčka a dole bude hlavička a mlátí se ručičkama a jak klesne břicho, dost naléhá hlavičkou na močák, fuj, to je chuťárna

jinak ještě jsou možný různý příčný polohy, ale to bys poznala pohmatem....... 😉

carcul: vařila jsem slepičí vývar, králíka se špenátem a pak jsem ležela na gauči 😉

a hlásím, že už mám i župan v tašce, takže jsem už fakt přichystaná, teď nám jen musí dodělat kuchyň a musíme postavit šatnu, aby zmizel bordel a Amál přišla do pěknýho prostředí 😉

jo a v lékárně mi doporučily ještě olivovej olej na mazání miminka, říkala mi to i kamarádka, tak jsem ho koupila. Ale teda drahý to je, taková pidilahvička, asi 70 kč, za to měl bejt aspoň půllitr 😀

svoja
8. lis 2009

AMAL diky...zadicka citis jakoby svisle vyvaleny ven? stejne je zajimavy, jak tam jsou slozeny ty miminka🙂

Ja jsem dneska dostala krasnej plysovej zupan od nasich. Je naprosto bozi, asi v nem budu po zbytek tehotenstvi.... 😎

carculka
8. lis 2009

amal..mnam kralik 😵 😵 😵 😵 a to nam pak musis kuchyn ukazt 😀

svoji tak pak hod fotecku zupanku do albicka

prosteja
9. lis 2009

dobré ránko, zdravím po víkendu 😵

jen tak zběžně jsem vás dočítala, mrkala jsem, že tu byla MONCI, tak doufám, že se dneska dočkáme nějaké fotečky Terezky 😵 už se moooooc těším 😉

cat79
9. lis 2009

Dobré ranko!!!
Tak vy jste takhle ponocovaly,jo??🙂))
Denísek zase tančil u superstar, sranda🙂)ale pořád je hlavička vpravo nahoře🙂))no snad se otočí🙂

Tak jsem se hned ráno řízla do prstu, au, to je bolest a krve jak z vola a tak malá ranka, nechápu?????

prosteja
9. lis 2009

ahooj CAT 😵 snad se malej otočí 😉 ještě má čas 😉 ...... a ta krev, no to se nediv, máš daleko víc krve než před těhotenství, to hned všechno krvácí 😉

cat79
9. lis 2009

Dneska je tu počáko tak akorát zalést do pelíšku a tulit se.-))
Miláček jede na 3 dny do hannoveru, tak tu alepoňpoklidim a až se vrátí bude kachna..holky nemáte někdo super recept na kachnu???ať se blejsknu🙂)

Jinak dnes jdu na pedikůru, tak si alespoň něco užiju, miluju tu masáž potom🙂
Jdu ještě lenošit, ale dnes tu budu...nebojte🙂))

Prostějko aha, tak proto tolik krve...

prosteja
9. lis 2009

CAT tady je taky hnusně 😠 fakt zalízt do pelíšku 😀 to bych teda brala hned 😀

jinak recept na kachnu sháním taky, já si přinesu domů jednu zítra 😀 moc to teda nemusím, ale manžílek jo, tak mu chci udělat radost 😉 ....... snad někde něco vyštrachám 😉

cat79
9. lis 2009

tak si pak prohodíme rady Prostěj🙂))kachní receptíčky🙂)

Jo a carcul teda krásný malinký bříško ve 25tt...waw, to já už měla celkem vaničku🙂)hihihihi, ale nebooj, za 4 týdny už budeš tam kde já🙂))ale mě to baví čím dál víc, jak je to bříšánko krásnně kulatý🙂

prosteja
9. lis 2009

CAT no manža furt slintá nad 13 hodinovou kachnou, jako že se to 13 hodin peče 😀 ..... ale to jsem mu řekla, že si bude k tomu v noci vstávat sám 😀

na bříško CARCUL jsem taky mrkala a nechápu teda 😅 kde máš tu Sofinku CARCUL 😀 ..... ale na jednu stranu taky dobře, nemusíš mít břuško jak slon že jo 😉

luciebx
9. lis 2009

dobre ranko holky.. tak se opet hlasime.. 🙂

blahovka.cz
9. lis 2009

Dobre rano prvosenky!!!

Tak vikend za nama,tatka zase v praci . . .
Taky se tesim na moncu a terezku

Ja se rozhodla v sobotu jet jeste s brachou a mamkou za dedou,no hezkej pohled to nebyl,vypadal strasne spatne a to dychani bylo strasny,hrozne mu da prace se nadechnout,takze radsi moc nemluvil,jen mi rekl ahoj moje kocko a pak uz nemel silu pozdravit mamku a tetu,navic ma vysoky a casty davky morfia,takze to je jasny,ze to je konec,hrozne me dojalo,ze kdyz prisla sestricka mu pichnout injekci,tak rychle sypal,ze jsem taky sestricka,no bylo to smutny,mamka,teta a babicka tam dve hodiny prosedely u postele a hladily ho . . . no neni to hezky,je mi lito mamky

tak za ni zitra jedu,aby nebyla sama

nuki
9. lis 2009

Ahojky holky, tak co je nového, jak se všem vede? 🙂))
A co Moni? už tady byla?🙂

prosteja
9. lis 2009

ahooj LUCI 😵

ahooj BLAHU 😵 s dědou je mi to líto ☹ ale hold to je život 😔

prosteja
9. lis 2009

ahooj NUKI 😵 se tu nějak slízáme 😀 MONCI už tu byla, ale jen říct, že už je doma a že snad přijde v pondělí 😉

blahovka.cz
9. lis 2009

jo prostejko,ja vim,uz jsem to videla mockrat,ale cloveka to dojme,no na druhou stranu jsem se alespon u tety nechala ostrihat,shodila jsem to na kratko

manza doma hlidal - no chudak si uzil,protoze Onda po koupani zacal silene rvat a nechtel jist,tak mi porad volal,pak ho teda uhoupal na chvili pak zase zacal rvat,bnakonec s nim manza sel v pul desaty ven,aby usnul,tak jsem je pak dosla ,kdyz jsem prijela,tak jsme malyho hodili do pyzamka,ja ho nakrmila,byl klid a do peti minut spal,manza si vycital,ze to nezvladnul,tak jsem mu rikala,ze za to nemuze

angetha
9. lis 2009

Ahoj holky..
Blahu aspoň že má to morfium, že ho to tolik nebolí ☹ ☹
Carculko ty plínky asi jedině přes net 😉
A recept na kachnu jak jí děláme my 😉
Nakrájíme jablíčko, smícháme s medem a strčíme dovnitř kachny..
Ke konci pečení jí potřeme i svrchu medem smíchaným s plnotučnou hořčicí ( ale já jednou dala kremžskou a bylo to taky dobrý 😉 )
Jdem se věnovat Vendulce tak papa

prosteja
9. lis 2009

BLAHu to je jasný, že to dojme, jak říkám, je to smutný...... ale hold je to život, tak ať se děda moc netrápí 😔

a manža si nemusí nic vyčítat, měl malej hold blbej den no 😉

blahovka.cz
9. lis 2009

jo a taky manza absolovoval sam navstevy u svych babicek s malym a hadejte kdo se objevil,kdyz byl u tchyniny mamky - manza rikal,ze tam sedel sotva deset minut a uz tam byli,ze si mysli,ze byli domluveny,no a jedna perla za druhou,samozrejme kdyz jsem tam nebyla,tak ho prej olibavala (ze ho snad tema pusama omejvala),ze to prej na manzu uz bylo dost a rekl ji,ze kdyz muze malymu dat pusu,ze to neznamena,ze ji musi dat kazdou minutu (coz je u ni bez nadsazky),na to se ji zastala jeji mama,ze prej babicky jsou na rozmazlovani a tchyne rekla,ze jasne,ale ze prarodice nesmi delat neco proti slovu rodicu HA HA HA - od ni to teda sedi,no pak jima manza rekl,ze jsou rozmazleny od jeho sestrenky s detma

pak rikal,ze bouchnul,kdyz se mu pletla do oblikani malyho neustale pod ruce,ze ji rek at ho necha bejt a pak si libovala,ze je parada,ze vidi malyho potreti za tyden a ze by to tak chtela furt,tak ji manza rekl,ze ma taky na dva mesice vybrano 😀 😀 😀 😀 😀

no zkratka uz beze me radsi nechce na navstevu

jo jeste rypala do cepicky,ze prej jsme ji udajne rekli,ze se snurkama neni moderni,ci co a malej mel na sobe cepicku se snurkama (na zavazani pod krkem)

tak jsem rikala manzouvi,ze me zacina pekne stvat a ,ze ji asi brzo neco reknu 😠 uz tech pindu je zas nejak moc

blahovka.cz
9. lis 2009

dekuju holky,no je to kolobeh zivota,narodi se dite a zemre stary clovek . . .

jste hodny 😀

amallie
9. lis 2009

Dobré ráno, prvušky 😉

Hlásíme se s Amál s dobré náladě, dneska jí připravíme obleček do porodky, tak má radost, holka 😵 A dostala včera od babičky novou zavinku, ještě po mamince, ale pěknou 😵 😵

blahovka.cz
9. lis 2009

ahojky amalky!! 🙂 😉

prosteja
9. lis 2009

BLAHu nechceš o tchýni napsat knížku? 😀 😀 😀

ahooj Amal, se mi o tobě o víkendu zdálo 😀 😵 že jsi na koníka psala, že ti praskla voda a jedete do porodky 😀

blahovka.cz
9. lis 2009

prostejko jedna by byla malo,to by byl roman na pokracovani,no nezklamala me,opet zkousela na manzu reci,kdyz jsem u toho nebyla 😀

jo malem bych zapomela - vcera mel Ondrasek k veceri prvni kasicku!!!vypil pulku,coz me prekvapil,myslela jsem,ze to bude min,ale v noci mel divoky spani,tak snad ne z toh,ze by ho tizilo brisko,uvidime,jakmmu dneska pujde kadit a zkusime ji zitra dat

jak pise ami o te zavince,tak mi prekvapilo,kdyz jsem byla v porodce,jak moc jsou jeste dneska oblibeny,ty stary zavinky po nas,rekla,bych,ze to mela kazda druha maminka 😀