Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
9. lis 2009

Holky vy jste me uplne zmatly. Nejvic pohybu asi kopancu citim vpravo na boku jakoby pod zebrama. Nejtvrdsi cast citim bud nahore uprostred nebo vpravo vedle pupku a nebo vpravo pod zebrama teda, ale to jsem myslela, ze jsou ty nozicky. No a pak taky hodne citim uplne dole zhruba uprostred spis k leve strane a tam myslim, ze bude hlavicka a rucicky(na utz tam mela hlavu)...lezet muzu jen na levem boku, protoze kdyz lezim na prave, tak me tam kope a nelibi se ji to...tak teda nevim, cim to tam kope 😅
Ted si saham na bricho a zas neco citim i v levo nahore....jezisi ja si pripadam jako blbec 😅

amallie
9. lis 2009

hypo: tak já uvidím, ale když by se ty "nedokonalosti" zakryly.............rozmyslím tedy 😉

svoji: no však, to podle popisu vypadá, že je spíše vlevo a nohama kope vpravo, to je logický
ale samozřejmě je všude, neb dítě je velký a břicho malý, to není jako, že by byla úplně na straně a vedle ní místo 😉

ver: jo, když hejbe dole ručičkama, to je skvělý, to úplně učů...... 😀 ale hladit nechce, spíš se čertí, když jí do těch zad rejpnu, třeba o kliku 😀

svoja
9. lis 2009

😅 No taky obcas tim brichem nekam vrazim.... 😅

verled
9. lis 2009

amal:jo tak to já Tádu rejpu i schválně nejenom že vrážim do všeho, ale jak právě vyvalí ty záda třeba když stojim, tak to je bolest.......tak ho párkrát rejpnu a on se schová, furt mi za to holky nadávaj že jsem zlá mamka🙂ale proč mam dobrovoolně trpět??.-))))

amallie
9. lis 2009

no jasný, taky jí říkám, ať zaleze 😀 😀 😀 a jako za to mlácení do močáku bude pár dní bez večerníčku, protože to je fakt síla 😖

já vrážím pravidelně do kliky u dveří od záchoda, takže teď už radši chodím do koupelny, tam je to větší, páč to docela bolí i mě teda

svoja
9. lis 2009

Jezis ja si tady furt osahavam bricho a zkoumam kde co je 😀 😀 😀 😀 Manzel si tuka na celo, prej jsem prdla 🙄

hypo
9. lis 2009

my jsme hlavou dole, nohama vlevo a zadama vpravo a nikdo mi to nevymluvi 🙂 jako vubec necitim jak se prevaluje jestli lita z prava doleva nebo ne 🙂 dle meho nazoru jen kope a basta.... a to vlevo pac nekdy je tam jasna boule jako nozicka 🙂 a brichem narazim neustale hlavne o stul a operky zidli kdyz se pro neco natahuju a neodhadnu vdalenost 🙂

amallie
9. lis 2009

svoji, to zas podle mě tak přesně nepoznáš, nejsi mudra.......... to jen tak orientačně, jinak je přeci jedno, jak tam je složená, ne? stejně tam má tak místa, že je skrčená chuděra 😖

monitor mi napojujou dole víc vpravo, tak tam má asi hlavu, záda poznám a nohy cejtím a víc neřeším.........

hypo
9. lis 2009

prijel manzel a mazem na kurz zatim pa

amallie
9. lis 2009

papa a díky za tip 😉

svoja
9. lis 2009

My jdem ven, tak se mejte....cao

amallie
9. lis 2009

ciao 😉

angetha
9. lis 2009

Hypo krásný fotečky 😵 😵

amallie
9. lis 2009

jé anget 😉

hlásím, že mám 3 ks jelena 😉

carculka
9. lis 2009

ahooooj,tak jsem zpet,jsem koupila maly bily zatepleny kalhotky za 80kc a jsou jako novy 😀 ..

a co vy,vy jste toho zas nakecali 😀

carculka
9. lis 2009

hooolky poradte mi prosim,co k prvnimu vyroci svatby????vubec nevim a pak vanoce a to taky nevim 😅

amallie
9. lis 2009

já k víročí tenkrát koupila zlatý manžetový knoflíčky, ale nevím, jestlu tvůj muž chodí v obleku

vánoce taky nevím, asi koupím trezor

carculka
9. lis 2009

amal..trezor mame a v obleku nechodi,ete naky napad? 😀

angetha
9. lis 2009

Amal chválím 😉 já si ještě pamatuju, když sem chodila eliterka a psala o slizu, jak jsi se tomu bránila 😀
Carcul my jsme si k výročí nadělili Vendulku, ale nic mě nenapadá

amallie
9. lis 2009

anget: no moment, žádnej sliz!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 koupila jsem jelena zatím, vyperu to v tom, ale ten sliz teda nééééééé
dám trochu mejdla, nasypu sodu nebo sul a peru, možná jo ještě teda to mejdlo předem poleju vodou, ale kýble slizu, néééééééééééé pomoooooocccccc

amallie
9. lis 2009

tak za prvé, výročí!!!!!! nechápu, kde sbírám ty hrubky 😠

ještě nápad je návštěva obchodu LV, tam se vždycky nějaká drobnost najde, klíčenka, vizitkovník...... není to drahý a potěší

trezor máte jakej?

carculka
9. lis 2009

amal..no my mame dva..jeden takovej na pistole a ten druhej takovej tezkej vetsi zeleznej,manzilek ho chce nechat zadelat na pevno(uz ho ma dlouho)...

carculka
9. lis 2009

ahoj angecatka 😉

amallie
9. lis 2009

no,k ten jsem myslela, ten co se zabuduje

cat79
9. lis 2009

Ahooj kočemnky🙂
tak jsem se zdržela na kafíčku🙂)
Koukám že jste řešily polohy, no my jsme jasně hlavou vpravo nahoře🙂)))ale dneska ráno jsme trošku cvičili, takk třeba se šoupnul🙂))

Carcul už rok od svatby, jéééé🙂 koupila bych ňákej romantickej víkend někam:.)))
Byla tu Monča???

carculka
9. lis 2009

amal..noo,nevim jak ti ho popsat ma ho faakt dyl...

cat...ty jojo to by byl super napad,jen je nevim jestli bude manzilek moct na dva dni ☹ ted ma silene prace a jeste tak do konce roku mit bude..a ve volnu zas potrebuju aby jel se mnou do nemecka,vymaloval pokojik a taaak ☹

sacvi
9. lis 2009

Hezký večer holky 🙂

luciebx
9. lis 2009

hezky vecer devcata.. taky se hlasim...

carculka
9. lis 2009

ahooj sac a luci 😀 😀 😀

cat..tyjo hrozne to utika,bych sama nerekla ze je to uz rok 😀

luciebx
9. lis 2009

ahoj carculka.. tak jak je dneska? .... pupik roste?