Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
17. lis 2009

amal tak si to pěkně s Amálkou užijte 😉 To kojení je fakt super věc 😉

hehena
autor
17. lis 2009

AMALL užijte si koncert 🙂

luciebx
17. lis 2009

dobre ranko holky... tak sem se tu jen otocila na skok kouknout co se kde deje... dekujeme za gratulace.. .taky sem z toho nadsena.. priteli jen zarili ocicka kdyz to videl vcera... no a ted cekam jen na par tydnu a kolem 11 tt jdeme na dalsi.. .

angetha
17. lis 2009

Amalko koukám, 39. týden...nebudeš ve čtvrtek nebo v pátek rodit? 😎

cat79
17. lis 2009

Ahojky všechny🙂
hehenko ano, v té ceně co jsem ti psala je i autosedačka. My jsme si teda vzali tu babay go od gessleinu, ale jde na to i maxi cosi, v té ceně byl v německu strašný rozdíl, v ČR za ní chtěli 3900,- a v německu ani né 100euro, ale nevím t teď přesně

Amal, teeda, ty jsi dobrá v 39tt jít ještě na koncert, obdivuju🙂)mě už mužíček málokam pustí🙂)

Petulko, hezká sedačka, mooc🙂
..tak jsem dokoukala páni kluci.můj z dětství nejoblíbenější film🙂a jedeme na chatu
Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cat79
17. lis 2009

mmj taky jsem tu říkala že ten kurz kojení je fakt dobrá věc, není to tak jednoduché jak to vypadá a s těma radama od skušených laktačních poradkyň a tak to nebude tak stresující a neznámé jako když se o tom člověk předem informuje, zrovnatak si to myslím o té manipulaci a i o tom dýchání k porodu..ušetří to čas i bolest a stres pro mimíska i maminku🙂))

carculka
17. lis 2009

ahojky holky 😀

amal.si to poradne uzijte 😉

cat...no krasnej kocarek 😵 a ty vlozky 😵 😵 😵

hehe..cosmo je paradni-ja chtela trojkolku,ale kdyby manzilek neodsouhlasil ze je stabilni(mel pochyby nez spirit vyzkousel)tak by jsme sli do cosma...a jakou vemes autosedacku?

svoja
17. lis 2009

Ahoj zeny!

tak jsem posnidala... 😅 😀

AMAL peknej zazitek preju!!!

LUCI gratulujuuu!!!! to je skvely 😵 😵

carculka
17. lis 2009

luci gratuluju 😉

hehena
autor
17. lis 2009

Ahooooooooj SVOJI 🙂 v krásnou hodinu jsi posnídala... 🙂 😵 😵 😵

my si asi kolem 10 udělali kýbl česnečky kvůli nachlazení a teď konečně peču kuře... šmarjá mám hlad jak blázen... 😀

CARCUL mě se Spirit zdá stabilní, pro Cosmo jsem se rozhodla prostě pocitově. asi se mi celkově víc líbí čtyřkolky, tak proto. to přehazování sportovní sedačky je super, naprosto rychlý, paní nám to tam ukázala, ale nezkoušeli jsme si to sami, takže asž si pro kočárek pojedeme, tak to tak ještě vyzkoušíme, včetně skládání...

vezmeme nakonec opravdu tu čokoládovou akorát ten mininest fusak koupíme ten tyrkysovej z kolekce 2010 a tašku na rukojeť si nekoupím asi originál teutonii ale tuhle, abych si to barevně vyladila 🙂)) ale ještě jsem se nerozhodla, nejradši bych jí viděla naživo no... http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/brasny-na-... je to ta skoro dole - čokoládově hnědá s modrýma hvězdičkama...

a před chvíli jsem se dozvěděla, že kamarádka která je stejně těhotná a bydlí kousek taky objednala Teutonku 🙂)) ještěže čekají holčičku, už vypadáme před ostatníma, že jsme se spolu domluvili jak na plození, tak na výbavě 🙂)) 😀

hehena
autor
17. lis 2009

jo a ta autosedačka... asi koupíme Cybex Aton... ten design dělají naši známí, tak bysme mohli za velkoobchodní cenu. navíc dle testů vychází společně s Maxi Cosi a Romer sedačkami jako nejbezpečnější... adaptéry koupíme na Maxi Cosi, je to prý stejný... no celkově je ta autosedačka levnější, tak i proto.

http://www.dracek.cz/autosedacka-cybex-aton-cin...

svoja
17. lis 2009

hehe juuu 😵 😵 😵 to bude krasna vybavicka 😵 😵

hehena
autor
17. lis 2009

je tohle vyzerá taky parádně...

http://www.malvik.cz/Klokanky-krosny-134/klokan...

angetha
17. lis 2009

Ahoj holky, tak já jsem dnes byla v lese na větvičky, zapíchám je do truhlíku na okno, je to tu smutný..pak jsem potkala kamarádku s mimi a pak jednu babičku s vnoučkem tak jsme ho okoukli, no je to krásnej chlapák 😎 pak jsme šli k nám nakrmit, pak k té kamarádce pokecat...uteklo to ani nevím jak, ještě že mám uklizeno 😀
zítra asi pojedeme na nákup to zas bude den v p*****
áá Vendulka se vzbudila

Hehenko gratuluju k výběru kočárku 😉 😉 😉 😵

cat79
17. lis 2009

Hehenko krááááásný věci, taška i autosedačka
Ty nosící fusaky nebo šátky...nevím, myslím že je to pro malé mimi špatné na zádíčka, ale je to praktické, uvidíme časem🙂)
No my se přecpali houbovkou s králíkem, dostaly jsme dárečky a čokoládičky, ňam ňam🙂)
Dám vám sem fotku z chaty, jaké máme po obídku bříšánko.-)))

angetha
17. lis 2009

Ty šátky ve kterých miminko leží asi nejsou špatné, ale ty klokanky asi ano, když je tam mimi ve svislé poloze - hlavička tlačí na páteř, která ještě není vyvinutá..Hodně se o tom píše v té Něžné náruči

A Vendulka má asi aft v pusince ☹ ☹ ☹ ☹

angetha
17. lis 2009

Cat, Sac máte krásné nové fotečky 🙂 🙂

cat79
17. lis 2009

Ange díky🙂)
Sac Janinka je rozkošnááááááááááááááááááááááá🙂)

amallie
17. lis 2009

Holky, já jdu na ten koncert, pak vám povyprávím, to bude bájo 😵 😵 😵
Sazka Arena má úžasný ozvučený, to bude rachot, jůůůůůů a pak už můžeme rodit 😉

Hehenko: ještě promysli tu tašku, je moc pěkná, ale Teutonia stojí 1790 myslím, není to tak velký rozdíl a estli nebude mít lepší vnitřní vybavení.

Papapapa ženy

cat79
17. lis 2009

Amal enjoy🙂))

svoja
17. lis 2009

AMAL pozdravuj erose

Holky, pred chvili jsem se dozvedela, ze me umrela kamaradka - spoluzacka z vejsky....stejne stara jako ja 😔 😔 😔 Strasne fajn holka....chvili vdana, staveli baracek, chteli miminko..... 😔 😔 😔

carculka
17. lis 2009

ahojky holky..

amal..abys nam tam hlavne neporodila,jak se amalka rozdivoci 😉

hehenko..kraaaasa 😵 😵 😵 😵

sac..mate kraasnou princeznu

svoji,tak to je mi moc lito...a co se ji stalo jestli se muzu ptat? 😔

angetha
17. lis 2009

Svoji to mě moc mrzí... ☹

hehena
autor
17. lis 2009

ahoj holky 🙂 tak jsem opět totálně nachcípaná .(((( 🙄

AMALL tašku ještě promyslím, zítra pojedem asi pro ten náš kočár a ještě to tam odzkouším... 😉

CAT krásný pupínko... 😵

SVOJI 😔 😔 😔

carculka
17. lis 2009

ahooj hehe..a cokoladovy bys chtela i normalne nebo jen kuli cekaci dobe?

cat..moc ti to slusi 😉 a svoji tobe taky,mas krasny brisko,krasne kulaty 😵 😵 😵

ahoj ange.

luciebx
17. lis 2009

ahojky holky.. tak sem dojela z londyna.. no byla sem tam cely den.. proste mazec.. vsude uz ta vyzdoba no nadhera.. holky myslite ze bych mela doktorce oznamit ze sem si spletla datum me posledni mrchy? ja myslela ze to bylo 4tyho a ono to bylo 2hyho.. nevim proc sem mela zafixovany v hlave 4.. asi proto ze to je datum mamcinych narozek... ale jedna se jen o 2 dny mozna to zase tak nejaky vliv na nic mit nebude 😎

carculka
17. lis 2009

luci,myslim ze je to uplne jedno..jelikoz termin ti pak stanovy dle utz 😉 hodne holkam nesedi oplodneni na ms...takze bych nic nerikala 🙂 ..dobrou 😉

prosteja
18. lis 2009

dobré ránko všem, zdravím po prodlouženém víkendu 😵

jelikož se mi to tady v práci nějak zkrátilo a já tu musím dochystat fůru věcí ke konci roku a pak taky k předání agendy, tak ani nemám čas vás dočítat ☹ tak pokud jsou nějaké novinky, tak sem s nima 😀

jinak včera večer mi ještě psala BLAHU, že horečky už docela ustupují, i když trochu se jich ještě drží, Ondrášek měl z pondělí na úterý v noci kapačku a včera přes den už jen antibiotika, ale prý se drží a dokonce se při těch horečkách i směje, tak snad budou brzo ok 😉

verled
18. lis 2009

ahoj holky nedočítám nestíhám🙂

cat79
18. lis 2009

Dobré ranko všem!!

Jé, to je dobře že je Ondráškovi lépe, moc Blahu pozdravujeme!!!
Svoji a co se kamarádce stalo??Je to strašný☹(((

Amal tak co Eros?Neporodilas u toho?
Holky mě se zase udělal ten opar na zadku, za těhu už je to potřetí, opět po 2 měsících, mě snad klepne☹( 🙄

No v 11 jdeme na kontrolu kvůli poloze tak vám dám hned vědět, ale myslím, že otočenej ten lumo není🙂