Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
23. lis 2009

hehe ahaaa ja to teda blbe pochopila 😅 ale lekla jsem se 😖

hehena
autor
23. lis 2009

tak se nelekej mámo 🙂)) 😉

jak se máte s Davídkem velikánem? 🙂

sacvi
23. lis 2009

Ahoj efi,
Janička měla před 14dny na kontrole 66cm takže si myslím že už zase je o kousek větší 😵 Je to něco jak nám ty děti rychle rostou 😲 🙂

A my čaje taky nedáváme..akorát jak sem začla s více UM pře měla nějakou dobu tužší stoličku ale už je to ok tak už čaj nedávám..
Efi už budete přikrmovat??Kašičku apod.?

eeefffaaa
23. lis 2009

tak jsme si udelala kafe a malej se zatim vzbudil,tak jsem ho posadila do sedatka 😀

hehe mame se fajn,Davidek je hrozne hodnej,akorat mi dela starosti to ze chce byt jen v kocaru i v noci,ale mudra rikala,ze mu je tam asi dobre,ze by to nehrotila,ze zatim si neseda tak je dobry a na zada ze to vliv snad mit nemuze...ze se snad za chvili umoudri sam a nebude se mu tam uz libit

sac a kolik toho Janicka na jedlo jidlo vypije??nas Davidek zvladne i 200ml a treba jeste knoura ze chce 😅 prijde mi to docela hodne a s prikrmama zacnu asi tak za mesic...uz jsme koupila i odstavnovac takze budem delat i stavicky

eeefffaaa
23. lis 2009

a holky uplne se tesim na vanoce!!!Milan bude od 21.12 doma,prvni vanoce bez uceni a nervu a hlavne to budou vanoce s Davidkem!!!uz se fakt tesim!!no jdu se sednout k prcikovi a jdu si s nim povidat a pri tom si i mozna prectu casak 😀 za chvili bude chtit asi jist,tak at si vypiju kafco...zatim holky 😵 zase se brzy ukazu 🙂

baeszinka
23. lis 2009

Ahojky Prvosenky,jen tak v rychlosti nekukuju 🙂

Jéé Efi,tak my máme přesně opačnej problém,Kryštůfek zase kočárek nesnáší,takže jakmile ho začnu oblíkat,tak pobrekává a jak ho strčím do kočárku,konec-řve a řve a řve..vydrží mu to tak 10 minut a pak únavou usne 🙂

Blahu,to je fajn,že už jste doma 😉

Jinak já teda čaj malýmu dávám-ten feniklovej,může se od konce 1. týdne ..jsem za něj ráda,pomáhá nám dost na prdíky.

Jéé,že by tu bylo další miminko od Romi? 😵 😵 😵

Amal,co ty tu ještě????Nemáš už bejt náhodou v porodnici??? 😅 🙂

blahovka.cz
23. lis 2009

hoj matky a tehule

malej je v postylce tak mam casik na vas a docist

blahovka.cz
23. lis 2009

efi ty jsi si to spatne precetla,ja psala,ze manzovi rekla tchyne,ze za to muzem my,protoze mu nedavame pit caje (opet jeji moudro,protoze oni to prece delali jinak) a ja radsi posloucham mudru a ne tchyni

my jsme uz davali kasicku ryzovou s kukurici,nemlecnou a malej ji snedl krasne,je videt,ze uz prikrmy potrebuje

efi ja se na vanoce taky tesim manza uz asi bude doma od 18.12,protoze jedu do prahy na vysetreni,ale vubec bude s nama doma,takze si vanoce uzijeme

my asi budem delat malou oslavicku v nedeli,Ondrasek ma v pondeli prvni svatek

jo a holky kzda se,ze se nam krasne vyresil problem s autem - jak umrel deda,tak bysme si koupili auto po nem,nevim za kolik,je to sice felicie,ale udrzovana a garazovana a oproti nasemu autu super!!manza se tam jedou s mym tatkou na ni o vikendu podivat

hehena
autor
23. lis 2009

holky jak často teda nakupujete hadříky??? a kolik tak za to dáváte?
případně procházíte sekáče?

BAE ahoooj mámo 🙂 jak se máte? užíváš si na mateřský? 🙂))

já se taky těším na Vánoce... přestože bude ještě malej v břušku, tak už teď je ten pocit pro mě jinej... je to před velkou událostí a prostě to očekávání je celý takový zajímavý a krásný a na další Vánoce se těším ještě víc 🙂)) 😀

hehena
autor
23. lis 2009

to už mi i Kubítko možná dorasí stromek 🙂)) "gaga" (= jééé co to je, krásný kulatý, jdu to ochutnat) 🙂))) stromek na zemi, ozdoby rozsekaný 🙂)) to je idylka 😀

hehena
autor
23. lis 2009

a kdepa je dneska PROSTEJKA?

svoja
23. lis 2009

tak jsem zpet od kadernice, konecne nemam na hlave helmu 😀

hehena
autor
23. lis 2009

SVOJI super 🙂
taky se tam chystám, až budu konečně ouplně vyzdravená 🙂)) už jsem tu skoro celý týden v karanténě a už bych někam šla... 🙂))

svoja
23. lis 2009

a taky jsem se tam objednala pred puknutim, abych byla krasna v porodnici🙂 doufam, ze to stihnu🙂

HEHE a uz ti je lip aspon?

hehena
autor
23. lis 2009

🙂)) Barunka bude určitě ukázněná holčička 🙂

jj už je mi líp... dneska mě zas o trošku víc bolí v krku, ale nevím jestli to není z toho suchýho vzduchu .) ještě ouplně nemůžu tu rýmu dostat z dutin, ale rozhodně líp než minulou středu... fuj... tak snad zejtra, pozejtří to už bude ouplně ok 🙂 a doufám, že do porodu už mě další nemoc nezastihne... 😉

svoja
23. lis 2009

HEHE jj, ja byla nemocna asi dvakrat nebo trikrat....nastesti se to vzdycky zvladlo paralenem a cajem....a rochnis se ve vecickach? 😀

nuki
23. lis 2009

Ahojky holky, tak se jdu na Vás po pár dnech podívat..🙂) tak něco nového? vidím, že Hehence už je líp a to je dobře..🙂))

baeszinka
23. lis 2009

my se máme fajn,mateřskou si užívám jak můžu 😀 😉
Jinak já Hehe nakupuju skoro pořád-hlavně na mimibazaru,mimiaukci a aukru..úplně nových věciček máme málo,abych řekla pravdu,je mi líto za to dáttolik peněz,když z toho tak rychle vyrostou 😖

nuki
23. lis 2009

tak vidím, že nikdo, tak já si jdu zacvičit...mějte se krásně..🙂)) papa

luciebx
23. lis 2009

ahoj holky... tak sem se vcera ptala budouci svagrove zda se da rodit u nas v porodnici take do vody.. rikala ze ano ze tam jsou dve mistnosti s vanou takze super... jen se to neda nijak zarezervovat takze hold kdo driv prijde ten driv mele.. no snad se nam zadari ja bych totiz hrozne moc chtela rodit do vody.. si myslim ze je to super..

amallie
23. lis 2009

holky, tak jsem zpět z vycházky a stále 2v1

sacvi
23. lis 2009

No doufám amali že zítra tě tu už neuvidíme 😝 😀

amallie
23. lis 2009

sac: tys rodila na termín, nebo chvíli po???
já myslím, že dřív než v termínu to nebude....... ☹

angetha
23. lis 2009

Tak švagrová je stále v porodnici, jen jí praskla ta voda, občas má kontrakce, ale otevřená sotva na dva prsty..nejpozději zítra ráno jí porod vyvolají. Odhad váhy je 2,8 kg...ve 36. týdnu 😕

amallie
23. lis 2009

ty jo, tak toho se děsím já............. trčení v porodnici a vyvolávání porodu

já byla na 1,5 prstu a to mi řekl, že vůbec nic není 😲

ty váhové odhady dělají z čeho?

svoja
23. lis 2009

sme koupili jeste jedny pliny papirovy....mame to maly baleni novorozenecky-43ks a do porodky si musime vzit vlastni, mela jsem strach, aby nam to vyslo a v albertu byla akce...169Kc/70ks...tak mame doma 113plastovych plin...

ANG a ona mela nejaky problemy v tehu? ze to na ni tak prislo? v 36tt...to je pristi tyden...jezisi 😲

sacvi
23. lis 2009

amali měla sem termín 4.8. a malá se narodila 6.8. v 4.35

amallie
23. lis 2009

svoji: tolik plín? já mám jen dva balíky.............. mi říkali dneska holky, že je to asi málo, ale tak já je asi dokoupím potom, teď už se mi nic nechce shánět

jo a tu trubičku jsem nepořídila, kdyžtak se koupí v nemocnici, mají tam dvě lékárny

amallie
23. lis 2009

sac: no 😒 tak nějak si to myslím taky, že bude až v prosinci............... 😒

eeefffaaa
23. lis 2009

tak holky maly cely den skoro nespi a ted ho zase nebudem moct ani vzbudit..to je lotrik fakt

angeth kasmoka rodila cisarem ve 37tt a mala mela 4200g a 55cm 😅 a na utz ji rekli,ze bude mit 4200g takze se presne strefili

no tak ja jdu budit..sice mi to rve vzdycky srdce,ale neda se nic delat