Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
24. lis 2009

ange: já včera měla sraz s kamarádkou, její chlapeček má 6 měsíců a jeden týden a váží necelých 6 kg 😉

mudra ale říkala, že je ok, je jen drobnej a štíhlej........... ale papá hezky a přibírá, takže Vendulka je určo ok

amallie
24. lis 2009

hehenko: no, tak středa? 😅

páč dneska nic a teď už se mi moc nechce, jak jsem se rozležela.............

svoja
24. lis 2009

prej nejak jsem se rozlezela... 😀 😀 😀 😀

angetha
24. lis 2009

Holky jste tak hodný, že mě utěšujete 🙂
Hehenko byli jsme nejspíš ve 25. týdnu

amallie
24. lis 2009

no fakt, jsem nějaká líná teď z toho gauče a porod by byl namáhavej, tak spíš až zejtra 😅

bych se ještě musela trochu přiholit a tak no a pak taky jsem se dost cpala dneska, tak by to nebylo vhodný, páč s tím klystýrem a tak, co by si pomysleli 😅 😅

carculka
24. lis 2009

cat..fakt ti to tam moooc slusi...

hehe..vidis u me taky zrcadlo zmensuje,to rikam furt,ze oblecenej je vetsi 😀

amal..no to si fakt jen tak neuzijes gaucik 😅

amallie
24. lis 2009

anget: já tě neutěšuju, to s tím chlapečkem kámošky je fakt, včera jsem ho chovala 😉

buď ráda, že nemáš doma baculku, páč to jsem byla já, když jsem byla malá a celý dětství jsem tím trpěla, jak jsem byxla o hlavu větší, než ostatní děti a taky značně širší............ 😒

toho se bojím já u Amálky, hlavně, ať není nějaká veliká 😲 😲 😲

svoja
24. lis 2009

amal 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ANG jsem presvedcena, ze kdyz ti Vendulka neplace treba v noci a hezky spinka, tak ji nic nechybi...ona by se prihlasila neboj 😉

CAT tyjo ty ses jak z nejakyho casopisu...ze ty si z nas tady celou dobu delas srandu a mas pod satama polstarek?🙂

cat79
24. lis 2009

Car děkuju🙂))hihihi, mi lichotíte, vy lhářky.-))))hihihihi

Hehe ale s tim natrhnutim je to oravda, třeba se tvoje kamarádka nenatrhla, ale myslím, že se nastřihává skoro u každýho porodu, takže se v té vodě natrhne každá druhá, no...my to celkem dost probíraly na kurzu s tou porodní asistentkou a ta je u zdroje, ale jak chceš Luci, alespoň budeme mít snažilku prvosenku vodorodičku🙂))
..................já osobně bych do toho nešla🙂)))))))))))))

cat79
24. lis 2009

Svoji...nafukovací míček🙂)hihihihi

hehena
autor
24. lis 2009

ty AMALLI nevymlouvat a hurá na to 🙂)) 😉 😀 😵

amallie
24. lis 2009

nástřih prvorodiček je v 76% případů, to říkají statistiky 😉

já bych do vody nerodila, taky mi to připadne blééé blééé, četla jsem to samé, co Cat

a v knize píšou, že se to nedělá, že se ve vodě tráví I. doba porodní a II. už na lůžku, ono je to jedno, páč III. musí bejt na lůžku, takže............

amallie
24. lis 2009

hehe: Amál se dnes nechce, no ..............

jako dopoledne jsem cítila to lupnutí, fakt jsem si myslela, že mi prskla voda a že jdem na to, ale ono nic, to jen Amál zatáhla za něco, nejspíš se nudí a hraje si s nějakejma rourkama, co mám v břiše 😀 😀

anget??? víš už, proč u švagrové nepočkali do rána, jak plánovali, ale udělali jí CS?

svoja
24. lis 2009

Porod do vody neeeee, rodila takhle znama, nemuzou ji do te vody sahat, vpodstate je to na ni, vsechno tam s ni plave, nejde nastrih, predstav si, ze budou komplikace a ty budes muset v pulce porodu vylezt a vyskocit na kreslo....jako hruza des....na tom youtube to vypada hezky, to ja nerikam, jak tam to mimi hezky vyklouzne do ciste vody, nikdo nerve...ale kolik takovych porodu je, ze....jako a abych pak po porodu splhala na kreslo, aby me mohli zasit...uz se vidim....a nebo behem porodu, az ti bude couhat dite, neco se posere a ty vyskocis na kreslo?? Jak rikam, na youtube to vypada krasne, idylicky, ze to snad ani neboli netlaci netrha....ale dekuji nechci.

CARCULO tak jsem koukala na to tvy strasne mega bricho a jako uz me nestvi!!!! dyt mas bricho jako vetsina tady pred otehu, tak co si furt stezujes?🙂🙂 dyt to musis videt sama z tech fotek!!!!...jezisis ja bych taky chtela takhle velky bricho 😀 😀 😀

A ta zidlicka, jak tady nekdo daval odkaz...petula myslim...je bozi 😵

hehena
autor
24. lis 2009

CAT já myslím, že každej má na to jinej názor... mě osobně by přesvědčila jen něčí osobní zkušenost... ani PA by mě neodradila, když bych měla pocit, že to tak bude prostě nej...

svoja
24. lis 2009

Ta ANG svagrovka me taky zajima....vzhledem k tomu, ze bych podle toho mela rodit pristi tyden... 😒 jakje na tom mimi?

hehena
autor
24. lis 2009

holky tak už se k porodu do vody nevyjadřuju.... pokud by nastaly komplikace, tak asi ne ve fázi, kdy dítě čouhá ven. na youtube to vypadá naturalisticky né hezky... ale to je prostě každýho názor a docela mě jen překvapuje, jak to tady vymlouváte!

amallie
24. lis 2009

fuj, nechce toho už s tím do té vody 😠 😠 😠 až se mi z toho dělá blbě, na mě se musí citlivě!!!!!!

svoji: jak ta kaše helo? dali mi jí zdarma v globusu, tak nevím, mám-li to jíst........... je to dobré?

cat79
24. lis 2009

🙂)jojo, porod do vody bejvával boom, já se musím vždycky smát když si se mnou třeba chatujou kámošky co ještě těhu nejsou a říkaj tyhle ty představy..já chci rodit do vody a nechci aby mě nastřihávali,chci epidural a chci pŕivátní pokoj celou dobu...hihihihihihi, jojo, taky jsem si to všechno malovala tak ňák jinak...hihihihihi

CRCUL MÁ TO BŘÍŠKO SLADKÝ, ALE MYSLÍM, ŽE V TOM 30TT SE TO ZAČNE RÝSOVAT...TO NEMÁM STRACH.-))NĚKDE TO MIMINKO BÝT VIDĚT MUSÍ🙂))

hehena
autor
24. lis 2009

3. doba porodní nemusí bejt na lůžku... sestra mojí TCH rodila celou dobu jen na porodní stoličce zapřená o manžela, rodila takhle 2x ...

svoja
24. lis 2009

HEHE...s tou znamou jsem mluvila, jak rodila do vody...rikala, ze behem toho dala nohy k sobe a rikala, ze konci 😀 ...a ted rodila druhy-normalne a v pohode

hehena
autor
24. lis 2009

tak já jsem těhu a rodila bych do vody... tak se můžeš zasmát CAT...

carculka
24. lis 2009

svoji..tak devet kg je nekde videt,ze jo 😀 to tys pribrala tak do ted 😅 ty fotky fakt zmensujou,pak hodim oblecenou az me nekdo vyfoti 😀 ...

holky tak my jdeeeem.paaa

cat79
24. lis 2009

Hehe tady u nás se to už stejně nedělá, jak jsem psala už 5 let to nikdo nedělala a ti noví doktoři to asi ani neumí, prej se to tu prostě zrušilo....

Amal, tak ještě lenoš, zítra máte s Amalkou velký den D🙂))

cat79
24. lis 2009

Jo a 3.doba porodní musí být na lůžku, to se čeká na odrození placenty a přikládá se miminko....

amallie
24. lis 2009

no lůžko nebo stolička, myslím jako venku, páč placentu často tahají mudři za pupeční šňůru, někdy musí i rukama 😲

hehe: jinak na bulovce na přání myslím můžeš tohle vyzkoušet, mají tam jednu vanu, ale není zaručeno, zda bude volná 😉

carculka
24. lis 2009

amal..a ty uz zitra sup -vlitni na ten porod..at si zpetris den 😉
tak a ted fakt paa 😀

jinak porod do vody-myslim ze ma sve pro i proti (jako vse)a je na kazdem co prevazi..a take kazda ponesem to bremeno sama 😀

svoja
24. lis 2009

AMALI ja mela sunarku, hipp-ty byly vyborny....dala bych si, ale uz nemam, vsechno jsem sezrala....pak jsem mela od nestle medovou, ta me nechutnala, bylo to takovy lepidlo a jeste jednu ze zdravy vyzivy kukuricnou bez prichute a to byl hnus hnusnej, tu jsem splachla do hajzlu a strasila tam jeste na tri splachnuti....dej tu helo a pak me rekni....tyjo jsi me navnadila uplne....

vsak ja CARCUL to brisko zavidim 😉

amallie
24. lis 2009

carcul: papa, tak zítra teda, no 😀

amallie
24. lis 2009

svoji: no já se orávě bojím, aby to nebyl hnus........... páč já bych to pak nemohla vařit malý, jsem na tohle taková fiflenka, jak se mi něco k jídlu nezdá, nemůžu to vůbec ani vidět 😲 😲 😲 proto se ptám, než to rozbalím

jo holky, byste koukaly, co mi daly v Motole podepsat za lejstra jako............ 😒 😒 😒

o těch porodních komplikacích.................. sem to teda podepsala a papír jim dám, ale bobky z toho mám tedy........ už ať je to za mnou!!!!