Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
28. lis 2009

Svoji snad se to aspoň trochu zlepší..

angetha
28. lis 2009

A ještě dvě fotečky Magdalenky..
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=130391&l=... miminko - Vendulka

svoja
28. lis 2009

ANG me se ukazalo jedno miminko, to je Magdalenka???

svoja
28. lis 2009

Jeste se zeptam...me prijde uzasny, ze kdyz svagrova porodila v 36tt, ma uz mimi normalne u sebe...jaktoze nekdo, kdo porodi takhle driv, tak mimi nedostane a musi jit treba do inkubatoru nebo tak? Zalezi na hmotnosti nebo jeste na necem?

vendelinka1
28. lis 2009

Ahojky prvosenky,

no téda, tady se stalo věcíííí

Takže gratulace Romikovi a Amall k miminkům, přeju všem hoooodně zdravíčka 🙂

Cat - kočárek je lu-xu-s-ní 🙂

Eeefffiii váš Davídek je krááásné miminko, ten se vám fakt povedl, ty kukadla, jupíííí

angetha
28. lis 2009

No ona Magdalenka má jen žloutenku, tak byla jednu noc na svícení, jinak jí má u sebe, ona i její maminka je absolutně v pohodě, ostatní maminky po císaři, co tam jsou a mají mimi dřív, tak to mají jinak...Termoregulace, dýchání, papání, vyměšování má Majda v pohodě..

cat79
28. lis 2009

Dobré ranko holky!!
Jéééééééééééééééééééééé, Amálka je nádherná!!!!!Teead, já byla tak zvědavá jak bude vypadat🙂))

My dneska spali do 9🙂))a už nemám ani moc kašel a rýma je taky pryč..jupííí!!!!ale ještě to chce víkend vydržet, no...aby se mi to nevrátilo☹((

zuzka.o
28. lis 2009

Téééda, to je plodný týden 😵

ROMIKU....moooc gratuluju k Renatce

AMALI...... moooc gratuluju k Amálce

obě princezny jsou nádhernééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵

svoja
28. lis 2009

ANG tak to je skvely 😵

moncicak3
28. lis 2009

ahoj holky, jsem tu jen na skok...

Amali velikanánská gratulace 😵 😵 😵

přidala jsem to slíbený bříško skoro měsíc po porodu, zítra to bude měsíc...

cat79
28. lis 2009

..ange tak jsem zkusila ten program od tebe a super
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

..ahooj Monči maminko🙂))
Ange magdalenka je ňuňaná🙂))
Já budu dneska prát věci pro mimi, ještě uvidíme jestli pojedeme na tu operu, ale spíš ne☹((ale každopádně zítra do Prahy musíme, musím vyběhat tu sociálku a poštu a v pondělí dorazí instalatér a UPC technik...a chci už koupit dárečky, už mám pár, tak ať to do porodu stihnu🙂)))

Svoji mě už bříško taky občas pobolívá, včera se mi malej seknul a nemohla jsem se nadechnout..v aldi v ně,ecku, hustej zážiteček🙂

angetha
28. lis 2009

Takže tady je ta druhá fotka 😀
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=130392&l=... miminko - Vendulka

angetha
28. lis 2009

Cat no vidiš, jakou máš hezkou koláž 😉 Jste teda dost aktivní 🙂 🙂
Monci máš hezký bříško 🙂 ani bych nepoznala, že v něm byla Terezka 🙂

cat79
28. lis 2009

Monči super, teda 4 týdny po porodu a bříško skoro jako před porodem!!kolik máš kg navíc???
Ange díky🙂
Jojo, aktivní to my jsme ,ale teď mi miláček už skoro všechno zakazuje, bojí se o prcka, takže ještě není nic 100%🙂))

svoja
28. lis 2009

ANGE jezisi to je bozi jak tam jsou holky spolu, nemuzu se vynadivat 😵

manzelovymu bratranci se narodil chlapecek...o 14 dni driv...kolem me kazdej rodi driv....to je zajimavy...manzel zacal vysilovat at okamzite sbalim tasku do porodky 😀 😀 😀

MONCI jeeee 😵

CAT no ja vcera mela blbej zazitek jak jsem zavazovala ty boty a od te doby me brisko bolelo a tvrdlo, v noci taky...i ted rano to citim...ale mala se dost hybe, tak snad je ok. akorat me zajima, kolik tam ma jeste mista, tlaci se pod zebra, coz me dost boli a na druhou stranu zas nekdy tlaci dole....tak nevim, co tam dela...a jsem zvedava, kdy klesne ... a ty koukej radsi jeste odpocivat!!! 😉

svoja
28. lis 2009

tyjo MONCICICI to je nejaka fotomontaz ne??? Jsi kocka 😉

hehena
autor
28. lis 2009

ahooooooooooj... ANGE díky za vložení Amálky 🙂 kabel jsem opravdu nenašla...

CAT krásná koláž, už je v Prvosenkách 🙂 😵

holky moje kamarádka taky rodila o 14 dní a její chlapeček měl 4350 g 😲 😲 😲

my jdem dneska trajdat po Pze, pak koupit barvu na vymalování a zejtra snad už konečně vytřídím to naše oblečení, ať vím, kolik zbyde místa na Kubulu 🙂

hehena
autor
28. lis 2009

MONCI paráda... tak to vůbec nechápu 🙂)) asi se ti dobře stáhla děloha i všechny svaly! super!!! 😵 😵 😵

luciebx
28. lis 2009

dobre ranko holky... jeeeeeee mala Amalka je uzasna.. a jak si tam chrupka.. hned mam po ranu lepsi naladu.. 🙂 🙂 🙂

moncicak3
28. lis 2009

Svoji žádná fotomontáž, taky jsem čuměla jak se to rychle vrátilo do normálu 🙂 ještě trochu bříško mám, ta tmavá čára mi tam ještě taky zůstala, ale jinak je to v pohodě 😵 strie se mi taky žádný neudělaly, akorát teda takový maličky na levý půlce zadnice, ale to je schovaný pod prděnkama, takže to vidět nikdy nebude, ani to nejde vyfotit 🙂

malá Amálka je náááááááádherňoučká 😵 😵 😵

přidám pár foteček....

moncicak3
28. lis 2009

Cat já ještě nevím kolik mi zbylo kilenek, dneska odpolko se zvážím až pojedu k ségře, my nemáme doma váhu 😀

svoja
28. lis 2009

MONCICICICICI stastna to zeno!!!!! Ja porad pozoruju brisko, zda se mi, ze ho mam misty takovy fialovy🙂 A mam strach, ze to jsou prasklinky....ale prej ne, rikal manzel....tak ja nevim, precejen, jeste na to mam mesic....

svoja
28. lis 2009

MONCICICICI malicka je nadherna 😵 😵 😵 😵

moncicak3
28. lis 2009

Svoji já si myslím, že pokud ti nepopraskalo do teď, tak už se tak nestane až do konce 😉 mě taky připadalo, že ho mám místy fialový a podívej teď 🙂 se ségrou jsme se v nemocnici natlemily až se nám ty sulce a aspiky klepaly tak jsem to asi tím smíchem urychlila 😀 😀 😀

moncicak3
28. lis 2009

Svoji kujem 🙂 však jsme se s manžou snažili 😀 a ty budeš mít svoji princezničku taky brzo v náručí 😵 😵 😵

jdu domýt dvě okna dokud Terez chruní a pak frčíme za babičkou 🙂 tak zatímky pááááá

cat79
28. lis 2009

Monči tak to máš supeer!!já chci taky🙂))

Hehe užij si nákupy po Praze, hned bych vyrazila🙂)
Svoji asi už tam má Barunka málo místa, Denda se taky zasekává za žebro a nekdy dole, asi máš možná Barřu zádíčkama ven, tak tě ručkama a nožkama kope dovnitř a to tě bolí...poptej se oak na přesnou polohu, já se chci taky zeptat🙂))

..jdu koukat na colomba a pak budu dělat párky s kaší na přání. Miláček se včera trošku "zdržel" do 4 do rána se švagříkem🙂)a tak musím vařit vyprošťováky🙂))

Každopádně se definitivně rozhodlo že opera padá☹((ale co, těch ještě bude, ne?🙂)))

svoja
28. lis 2009

MONCICICI diky za tip 😀 😀 😀

CAT vsak si oper jeste uzijes, neboj....

My dnes mame rybicky s bramborem(nebo s kasickou)....mnam mnam 😀

cat79
28. lis 2009

Monči, malá ke k sežrání🙂)
Já už se tak těšim až toho našeho prďolku uvidim, děsně mě zajímá jak bude vypadat a jakej bude povahově🙂))

Monči taky se mažu olejem a modlím se aby bříško nepopraskalo...snad už to vydrží těch 5týdnů🙂))
No musím ještě do lékárny pro všechny ty serepetičky do porodky, snad nic nezapomenem...a taky plenky a ty jednorázové kalhotky...
Teď budu prát a žehlit a př. týden už bude vánoční výzdobička, jéééééééééééééé🙂))

svoja
28. lis 2009

CAT taky se chystam, ze zacnu s pranim....manzilek zacina bejt uz trochu nervozni 😀

p.e.t.u.l.k.a
28. lis 2009

Jé tak gratuluju ROMIKOVI k Terezce a AMALCE k Amálce, hlavně ať jsou zdravé a libí se jim na světě 😵 😵 😵 Jsou překrásné 😵 😵

Ver máš krásné fotečky 🙂

Monci a nemáte růstový spurt?Jinak ty máš bříško super fakt závidím 😉

Cat kočárek je boží 😎

Nitenko fanda je krásný frajer hlevně v té kravatě 😉

Ef náš Vítek má taky pořád prstíky v puse 😀

Tak pěknou sobotu všem 🙂