Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
1. črc 2009

snad krvácení ustane a za 14 dnů bude mít pro tebe doktor dobrou zprávu 😉

prosteja
1. črc 2009

hehe a mám tě pozdravovat od manži, že prý drží pěsti taky 😵

hehena
autor
1. črc 2009

ty se ničeho neboj PROSTEJKO... jsi minimálně o dva dny napřed a ty můžou hodně znamenat... .) určitě už uvidíš prďolku .) 😵

zuzka.o
1. črc 2009

Hehenko, držím ti palce i pěsti!!! myslím na tebe....♥♥♥

Pa,musím letět domů....

hehena
autor
1. črc 2009

PROSTEJ manžovi moc děkuju!!!!! 😵

hehena
autor
1. črc 2009

ZUZI pááá

hehena
autor
1. črc 2009

a taky děkujuuuu 😵

prosteja
1. črc 2009

hehe já o tom pochybuju od začátku, že něco uvidím..... čekám akorát bublinku 😉 ale i tak díky....... no budu na tebe hehe myslet..... musí to dobře dopadnout 😉

hehena
autor
1. črc 2009

všem děkuju... se uděkuju 🙂

carculka
1. črc 2009

hehenko vsechny ti budem drzet palecky,uvidis ze vse dobre dopadne

hehena
autor
1. črc 2009

no když mi drží palce toliko lidí a navíc ještě tvůj manža PROSTEJ, tak to dopadne dobře.....
já mám dobrou náladu... viděla jsem dutinku a hrozně mě to potěšilo....

prosteja
1. črc 2009

nemáš zač hehe, já mu to vyklopila, že o tebe mám hroznej strach a on hned jak přišel domů, tak se ptal co hehenka, jestli už něco vím 😉 no a já uvidím zítra....hehenko ty si hlavně lehni a nic nedělej 😉 já si jdu taky lehnout holky, pobolívá mě podbřišek 😖

prosteja
1. črc 2009

hehe to věřím, vidět tu dutinku musí být parádní pocit 😵 doufám, že ji zítra taky uvidím

hehena
autor
1. črc 2009

holky zrovna tu mám kopec práce... chjo chjo... :((( ale tak hlavně nedělám nic extrémně fyzicky náročnýho... tak je to dobrý...

prosteja
1. črc 2009

hehe 😖 ale taky si najdi čas na odpočinek...opatruj se....já si jdu holky lehnout.... zítra papa 😵

carculka
1. črc 2009

tak paa prostej a ty hehenko odpocivej

ja taky jdu,jdem pryc,snad tam nekoho nepoblindim

pepibubu
1. črc 2009

Hehe - no to uvrtávání se u nás byl tak nějak 5 - 6tt, protože kontrola byla 16/1, to jsem byla 7+2tt a tohle špinění bylo někde kolem 10/1

A mimochodem super že je dutinka, za 14 dní uvidíš srdíčko, a to teprv bude pocit 🙂

svoja
1. črc 2009

hehe no...a uklidnil te ten dr aspon trochu?

baeszinka
1. črc 2009

Ahojky,ještě jsem sem nakoukla...hehenko,copak nám to provádíš?Tak hlavně že jsi byla u mudra...pořádně odpočívej,nic netahej....bude to dobrý,jsou i tací,kteří na začátku těhu krvácí a nic špatnýho to není..I my na Tebe budeme s Krytůfkem myslet a držet pěstičky 😉

hehena
autor
1. črc 2009

SVOJI no řekl mi, že to nemůže vyvěštit, jestli to bude dobrý nebo ne...
já ani uklidňovat nechtěla....

test jsem dělala... těhu čárka tam byla dřív než k tý kontrolní vůbec stihla dolýzt moč....

a ještě jsme se stihli pohádat... .

PEPI zavrtávání miminka bývá za začátku 4tt... ještě jsem o tom mezi 5-6tt neslyšela... to jsi možná jen špinila ne.. ?
snad to srdíčko uvidím... .)

svoja
1. črc 2009

HEHE pohadat proc?

svoja
1. črc 2009

HEHE to ses dobra hrdinka...ja bych teda sakra chtela uklidnovat....

nitenka
1. črc 2009

zdravím všechny holčiny.
Hehenko já měla hematomy a špinila jsem ,pak jsem začla,ale krvácet a to silně červěně jako me..
zjistilo se že mi chybí progesterona dostala jsem agolutýn na udržení miminka a hned to přešlo a pak jsem jen zase špinila z hematomů... zaráží mě ,že jsi na krvácení nedostala askorutýn kup si ho v lékarně..
pokud budeš krvácet i zítra zajdi znovu a nedej se já taky změnila lékaře a ten odhalil mé krvácení včas.úprotože jinde mi řekli že to je z hematomů a buds se mimi udrží nebo ne oni to v začátku někteří dost podcenují... moc držím palečky,když si vzpomenu na mé silné krvácení tak že sestra uklízela pod kozou a fanda se stále drží tak věřím,že to bude ok,ale moc dlouho bych nečekala nechat to jen tak... papa

hehena
autor
1. črc 2009

SVOJI no co mi mohl říct... řekl mi to důležitý, jako poznám potrat a co mám dělat, víc mi říct nemohl.....
byl takovej odměřenej, ale né nepříjemnej, popřál mi hodně štěstí a bylo to...

to není o hrdinství... já jen vím, že mi víc říct nemůže... z toho UTZ nepozná jestli to těhotenství bude úspěšný nebo ne....
ale bolí mě břuch čím dál víc...

pohádali - no protože je děsně empatickej, čekala jsem od něj víc.... přišli jsme domů a honem honem máme moc práce... neřekl mi ani jestli se nechci chvíli natáhnout.. už mu z tý práce prostě haraší, nebere ohledy... a pak se diví, že začnu prostě jen tak bulet......

hehena
autor
1. črc 2009

koupím si ten Ascorutin NIT .) to bude nejlepší... dal mi UTR - to je vlastně přírodní progesteron...

hehena
autor
1. črc 2009

UTR - utrogestan... .

prosteja
1. črc 2009

hehe to tě teda manžel moc nepodpořil 😖

prosteja
1. črc 2009

ale je možný, že jemu samotnýmu je líto a je z toho smutnej a nechce to proto rozebírat a raději se zahrabat v práci...... ale ty by ses měla šetřit 😔

nitenka
1. črc 2009

hehenko musíš ležet ...věř mi měla jsem to taky a taky na záčatku blbce pardon který to neřešil a jen řekl že krvácení je špatně a že uvidíme zda bude srdíčko a at se neraduju... naštěstí mě kamarádka poslala po třech dnech krvácení ke svému gyndaři a ten okamžitě ležet to je nejduležitější vše mi zakázal dělat ..měla jsem ultroš 2X2X2 a askorutýn a agolutýn na držení ..koukej ležet vážně je to nutné

prosteja
1. črc 2009

hehe já se přidávám k nitěnce 😉 ještě jsem neslyšela, že by doktor řekl, že neví, proč krvácíš a že se uvidí 😖 mimochodem zdravím Nitenku 😵