Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

lenka_bohousek
3. črc 2009

Zuzí, ono se to nezdá, čas rychle utíká a mě to nepřijde jako 2 roky a kus. A to v clostíkárně máme holčinu, která se snaží 3 roky a teprve teď to začala řešit. I když u ní je to trošku jiné - už jedno dítě má.

Jééééé, hurá, Blahu už to má za sebou, to je krásný a Ondrášek je pěkný cvalíček. Angetko, děkujeme za infošky a jestli budeš Blahu psát, tak jí ode mě moc pozdravuj a pogratuluj a že jim přeji jen a jen zdravíčko a štěstíčko 😵

lenka_bohousek
3. črc 2009

Holčinky, zdrhám z práce dřív, i když je mi to houby platné, začala zase buřina a slejvák 😠

O víkendu, pokud budu u compu, tak nakouknu a jinak si ty 3 dny volna užívejte, odpočívejte a v úterý zase achooooooj 😵

zuzka.o
3. črc 2009

No tak to je nááááádherááááá, Ange moc děkuju za info o Blahušce.

BLAHU a ONDRÁŠKU hodně zdravíčka a ať už vás brzo pustí domů 😵 😵 😵

Papa Lení, krásný víkend 😉

verled
3. črc 2009

ahojky leni🙂já ještě 45minut,se zabiju☹

amallie
3. črc 2009

jupíí, blahu má Ondráška............

a moje dítě kope!!!!

zuzka.o
3. črc 2009

Amalie: mooooc gratuluju ke kopanečkům. To je super den, samý dobrý zprávičky!!!!!

svoja
3. črc 2009

cau zeny...

BLAHULAJ strasne moc gratuluju...ANGETKO...jestli ji budes psat...tak ze taky zdravim a blahopreju🙂

Byli jsme s muzem ve meste a mrkli do jednoho kramku s kocikama....docela se me v posledni dobe libil v-cross, ale pani o nem nemluvila nijak zvlast...navic ma nejakou malou korbicku se me zdalo....chjoo...bolder zase moc velkou a otevrenou....ja si vzdycky neco vyberu a nedopadne to....no uvidime...jeste se budu muset nekolikrat pomazlit s vice kocarkama....hlavne mame jeste dost casu, ale znate to....laka me to🙂

Hezky den....

svoja
3. črc 2009

AMAL supeeeeer...tak ses dockala!!!!!

amallie
3. črc 2009

holky ale je to divný............. jako vetřelec se hejbe

verled
3. črc 2009

amellie:jeeeee gratuluju k pohybům🙂....vetřelec jupí
svoja.ahojky:-)mrkni mi do alba🙂já tam mám nový objev v kočárku a ten teda chci🙂

verled
3. črc 2009

holky mě padlaaaaa, takže mažu domuuuu🙂

o víkendu tu asi nebudu, takže vám přeju pěkný víkend, mějte seeeee 😉

angetha
3. črc 2009

Holkíííííí kde jste kdo....
TADY JE FOTO ONDRÁŠKA

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

eeefffaaa
3. črc 2009

Ondrasek je nadhernej!!!fakt poradnej krasnej chlapak!!!preju jim hlavne hodne zdravicka!!!ja uz chci mit taky to nase mrne u sebe 😵 😵

carculka
3. črc 2009

ahoj holky,copak je novyho???

blahu,gratuluju,moooc..Ondrasek je moc krasnej 😉 😉

ange moc od nas Blahu a Ondraska pozdravuj

sacvi
3. črc 2009

Ahoj holky,
jéé tak blahu to má za sebou a už se ňuňá s Ondráškem 😵 Ta se máááá 😵 Moooc gratuluju a Ondrášek je opravdu náádhernej chlapeček 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
3. črc 2009

Angeth tak že gratulujem . Je krásňoučky a slaďoučky, prostě pusinka nádherná po Blahovce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 HBlavně ať jsou oba zdraví moc jí pozdravuj 😉

baeszinka
3. črc 2009

Ahojky 🙂
Jééé BLAHUŠKO,moc moc gratuluju,Ondrášek je nááádhernej...jé já už se taky těším až budu mít mrňouska u sebe 😉 😵

Amal,gratuluju ke kopanečkům..je to divnej pocit,viď 🙂 ale krááááásnej 😵

svoja
3. črc 2009

jeeezis ten je bozi🙂 fakt krasnej!!!!!!!

hehena
autor
4. črc 2009

ONDRÁŠEK je krásnej 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Blahu mi ještě včera odpoledne psala, že to bylo hustý, a že zavinování dělohy pěkně bolí.... že 2x kojili a tatínek je pyšnej a že má všude hadičky, tak nemůže moc psát... 🙂
**********************************************************

pardon, že to píšu až dneska, ale celý odpoledne jsem proležela a notebook byl v obležení.... .)

AMALLInko gratuluju k pohybům!!!!!!!!!!! 🙂 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Hehenko a jak se cítíš ty?

sacvi
4. črc 2009

Ahoj holky,
tak jak se máte? Já peru a chystám oběd a mimčo mě tak kope že ani pořádně nic dělat nemůžu pře to jako dost bolí 😅 Teď sem si musela aspoń chvilku sednout aby mi neupadla záda a zachvilu valím obalovat květáček 🙂

amallie
4. črc 2009

ahoj holky!!!!

jako ty pohyby jsou divný 😖

si asi musím zvyknout...............

sacvi
4. črc 2009

amálko já gratuluju k pohybům 😉 Dyť už ses jich nemohla dočkat no ne 😀

amallie
4. črc 2009

no nemohla, ale je to divný!!!! hejbe se zatím jen v noci a večer, tak divně dloube a bublá...............

sacvi
4. črc 2009

Holkýý já teď zjistila že právě dneska končím 8.měsíc a zítra už vstupuju do posledního..hurááá 😵

sacvi
4. črc 2009

počkej až bude nožičkou dloubat tak že si budeš myslet že Ti břuch upadne 😀

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Sacvi mě malý taky kope a i žebra mě z toho bolí 😒 . Je květák já ho asi taky udělám, úplně jsem na něho zapomněla, že ho mám v lednici 😀

p.e.t.u.l.k.a
4. črc 2009

Amal taky ti gratuluju k pohybům 😵 😵

amallie
4. črc 2009

to né!!!!! 😲 😲 😲

ivuš, tak vidíš, už můžeš rodit jedna báseň 😉

jako byla u kamarádky, co má pár dní před porodem, koupila jsem jí takové předražené body a ona to jen hodila na stůl, s větou, těch už máme 😖 takže příště nasrat 😀

takový nemaj, na to teda může vzít jed, ale to je jedno, mám ještě dvě, budou moje, jsou sice modrý, ale což

amallie
4. črc 2009

petul, nemáš v albu káru.............