Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
8. črc 2009

no paráda.... to je fajn, že máš jídelnu PROSTEJ... miminko potřebuje teplý obídky 🙂)) 😵

baeszinka
8. črc 2009

já mám zase děsnou chuť na špagety se sýrem 🙂 mňam,mňam,ty to dneska vyhrajou 😉

hehena
autor
8. črc 2009

jéééé BAE... špagety se sejréééém... to je nááápad!!!!!!!!!! mlask... 😵 😵 😵

hehena
autor
8. črc 2009

CAT ahooooj.... neboj se nic... tyhle technický věcičky se naštěstí dají nahradit .)

a mobil používám vyloženě vyjímečně... ale už bych se bez něj asi taky neobešla... 😉

prosteja
8. črc 2009

hehenko no jen aby to bylo poživatelný 😀 dneska to jdeme s kolegyňkou prubnout, tak uvidíme... snad by mělo být rizoto a docela se těším 😉 tak jsem zvědavá, jak to mě a prckovi bude chutnat 😀

ahoooj cat 😵

hehena
autor
8. črc 2009

jéééé rizotooooooo........ já bych strašně chtěla to rizoto z jídelny... nikdy se mi to nepovedlo....

hehena
autor
8. črc 2009

no já budu tlustá, to bude děsný.... 😀

baeszinka
8. črc 2009

Už se na ně Hehe chystám asi dva dny a dnes si udělám pořádnej kotel se spoustou sýýýra 🙂 A pak hurá na pořádnej úklid,potřebuju si probrat skříň a vyházet malý oblečení..stejně už mi to nikdy nebude 🙂

hehena
autor
8. črc 2009

BAE tak to jsem na tom podobně.... no ale teď se budem stěhovat, tak tu čistku musím udělat, alespoň to nějak šikovně pobalit... .) 😵 no a pak potřebuju celkově udělat čistku.... ouplně mě štve, jak furt musíme skladovat krabice a takový věci a nemáme kde.... hromadí se tady tuna věcí.... děsný... no a taky by mě zajímalo kam dáme ledničku a pračku... .-OOO

zuzka.o
8. črc 2009

Hehe, ty se budeš stěhovat? Do většího nebo do baráčku?

baeszinka
8. črc 2009

Já to chci taky všechno přebrat,sice už v baráčku bydlíme skoro dva roky,ale máme taky spoustu krámů v krabicích 😒 .Všechno pryč a hlavně musím ještě teď ,dokud se tak nějak ještě ohnu,den ode dne to jde hůř 😀 😀

angetha
8. črc 2009

Já teda doufám, že se do svých věcí vejdu 😎

hehena
autor
8. črc 2009

no budem se stěhovat do baráčku.... ale zase podnájem! velikostně je to srovnatelný, ale zdá se nám to líp řešený... no a je to o fous levnější než tenhle byt... sice je to tu krásně světlý a tak vůbec.... a asi se mi i bude stejskat, ale změna je život.... odtud bysme stejně s miminkem museli pryč...

hehena
autor
8. črc 2009

si musím jít udělat ty špagety... mám strašnej hlad... 😅 😅 😅

baeszinka
8. črc 2009

Já mám ve skříních oblečení,který mi byli dost těsný už před těhu..a když jsem se do toho nevešla předtím,tak po porodu pochybuju..jsem v tomhle realista 😉 😅

verled
8. črc 2009

hehe:hmm já karbanátky🙂

prosteja
8. črc 2009

jééé hehe, ty se budeš stěhovat? a kam povídej, přeháněj 😀 nebudeme třeba sousedky 😀

hehena
autor
8. črc 2009

i já jsem přibrala po vysazení HA :(((( minimálně 5 kilo.... a skoro do ničeho se nevlezu, přitom pohybu víc, stravování stejný.... a nenadělám nic, to bych denně fakt musela dřít abych to dala dolů... ale třeba mi pohyb s miminkem prospěje a zase se do toho vejdu.... takže já se toho ouplně zbavovat nechci....

verled
8. črc 2009

cat?ahoj sestro nymfo.-))))no snad ta únava brzo přejde u mě už je to vcelku lepší🙂
bae:hmm špagety nejsou marný🙂koukam že nás holky bere mletý maso co?hadry joi, no tak pošli ke mě🙂já potřebuju jako sůůůl🙂
jeee a nebo mastný nudle u vietnamců bych si dala🙂

prosteja
8. črc 2009

no hehenko já tak pozoruju sousedku.... když se přistěhovali loni, tak měli malý mimčo, tak 4-5 měsíců..... a paní byla teda pořádně oplácaná, no jak říká můj, byl to kus baby 😀 😀 😀 a teď..... 😅 tá jo, běhá za malou princeznou, každý den je vidím, jak drandí s kočárkem pro panenky a paní šla tak o 20 kilčo dolů 😲 a myslím si, že hodně dělá ten pohyb kolem malé 😉

hehena
autor
8. črc 2009

VER 🙂))))))) 😀 😀 😀

a co nosíš za velikost.... já vážím 62 kilo (168cm) a strašný boky, takže se teď nevlezu do menších gatí jak velikost 40! :(((( no a ty prsiska...t o mi taky sere! když už vidím krásnou halenku tak si musím koupit o číslo větší, abych do toho ty kozenky narvala.... no krabbice prostě...

zuzka.o
8. črc 2009

Hehe, tak to je fajn, že do baráčku,je tam pro Rozušku zahrádka?

Hmmm, mletý, to já miluju!!!!!

verled
8. črc 2009

prosteja:jojo všechny moje známé vypadaj po porodu líp🙂
hehe:to je hrůza co??.-)🙂no já nosim 40 dole🙂ale nahoře nosim 38, prsa mam malý🙂zatim🙂)ty jsi teda normálně ideál ne??já mám velkej zadek, něco jako lopezka:--)))
zuzka:já ani ne, ale teď bych ho jedla furt🙂osmažený nejlépe🙂

verled
8. črc 2009

vy mě všechny bavíte, jste jak modelíny a pak mě ríkáte hubeňour😀

baeszinka
8. črc 2009

jestli zhubnu 20 kilo,tak si ráda nějaký nový hadříky koupím 😉 ale moc v to nedoufám 😒 A hlavně otevřu teď skříň a vyvalí se na mě kupy hader..ty starý už vyhodím a něco si nechám...kdyby náhodou ručička vah šla přeci jenom dolů 😉
No já jdu taky na ty špagerky 😉
Jinak já mletý néééééé 🤐

carculka
8. črc 2009

😉 ahoj holky

jste toho zas nakecaly,radsi docitat ani nebudu...jsem tu jen na skok..

jakpak se mate??

bae,co manza,uz nezlobi??

cat..treba to pujde spravit 😉

verled..jinak po porodu,znam zensky co jim to fakt prospelo,naky ktery vypadaj furt dobre,a krasavice ktery vypadaj o dost hur..takze tezko rict...zalezi asi na genech a jak s tim kdo nalozi,kamoska fakt na sobe hooodne drela

baeszinka
8. črc 2009

No manža,musím zaklepat,je jak mílius,normáka bych řekla,kdyby to bylo možný,že se mě snad snaží zbalit 😀 😀 opravdu se snaží,teď jde o to jak dlouho a jestli mu zase nerupne v bedně 😉 .naposled jsme se pohádali v sobotu,ale to teda tak brutálně,že jsem těma nervama až zvracela a to se mi nikdy nestalo ☹.. tak třeba se mu konečně rozsvítilo 😉 kéž by!!

carculka
8. črc 2009

bae..budu drzet palecky..a ty hlavne na sebe a broucka davej veeliky pozor

prosteja
8. črc 2009

ahooooj carcul 😵 spolutěhule.... jaktože ty ještě nemáš v pasu tt 😉 😀

holky já mizím na ten oběd... držte mi palce, ať je to poživatelný a ať tam někoho neohodím, páč je mi zase blivno 😀

baeszinka
8. črc 2009

Dobrou chuť všici 😉