Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
8. črc 2009

prostej,brou chut 😉

dyt uz jsem ti to jednou povidala,ze v tom zmatku jsem se dr nezeptala,v pondeli po kontrole,to tam dam 😀

a jakpak se mas?

hehena
autor
8. črc 2009

BAE tak to je fajn a doufám, že mu to fakt vydrží.........
teda ale zvracet nervama... doufám, žes poblula aspoň jeho! .)))
držím palce!!!!!

CARCUL hoj! .)

ZUZI jj je.... sice maliličká, ale brý.... není to ouplně ideální, ale za ideální dům bysme zaplatili víc!

PROSTEJí brou chuuuuť....

já už mám mega kotel špaget v sobě... to su prasátko...

VER ty máš zadek a já mám boky a hlavně břicho... :((( bohužel se mi všechno ukládá do boků a břicha a ty mišeliny fakt stojí za to... :( no co se dá dělat, teď už nif mof 🙂))

carculka
8. črc 2009

hehenko,ahooj 😀 jee novy bydlenicko

hehena
autor
8. črc 2009

CARCUl mno jo... 🙂 snad to dopadne a hlavně - snad nám v tom novým bude dobře....

tady ten podnájem nezačal zrovna dobře, tak snad to tam bude lepší... 🙂

baeszinka
8. črc 2009

Hehe 😀 😀 Ne,jeho jsem nepoblindilabych to nakonec ještě musela uklízet 😉 ale nikdy by mě nenapadlo,že mě někdo dokáže takhle vytočit 🙂 ale už snad dobrý 😉
Už mám taky v sobě mísu špaget a teď bych sebou nejradši plácla na gauč a chrrrr 😵

hehena
autor
8. črc 2009

já téééž... chrrrrrrrrrr......

no hlavně se opatruj, ať Kryštůfek není nervák 🙂 😉

holky já už mám super panděro.... určitě větší než holky v 15tt 🙂)) to je síííla... 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

carculka
8. črc 2009

hehenko,urco prehanis 😉

verled
8. črc 2009

carcul:ahoj:-)
hehe:ho vyfoť🙂)já ale zezačátku taky byla strašně nafouklá🙂nooo břicho jsem nikdy neměla🙂ale boky a prdku jo🙂

verled
8. črc 2009

jsem se na O přejedla🙂

prosteja
8. črc 2009

tož jsem zpět 😀
no holky, jsem zvědavá, co to se mnou udělá 😀

ale sníst se to dalo.....

carcul jj, já zapomněla... ale tak já taky od doktora nemám potrzené týdny 😉 a dala jsem si to tam podle mrchy, tak to můžeš odhadnout 😉

hehenko nápodobně 😀 já kdybych měla ten pupek vyfotit, tak se svoja svalí pod stůl, páč mám větší břicho jak ona 😀

verled
8. črc 2009

prostej,hehe:mě to taky tak připadalo🙂že mam břicho🙂

prosteja
8. črc 2009

verled mě to tak jen nepřipadá 😀 a to myslím vážně.... 😔 já jak brala ty hormony, tak se mi to hrozně vrazilo na bříško, bavili jsme se o tom i s doktorkou v CARu... já nosím takový volný tuniky a bude ti stačit, když ti řeknu, že se mi včera nějaký mladík podíval na bříško a pustil mě v metru sednout???? 😲

verled
8. črc 2009

prostej:no jo no🙂

angetha
8. črc 2009

Prostějko tak to byl gentleman 😉 😀
Já jsem se taky přežrala.. 😔

prosteja
8. črc 2009

já vím, že si tady o každé holce myslíte, že akorát kecá, bříško má jak modelka a akorát si stěžuje..... 😔 ale bohužel jsou i holky, co s tímhle mají problémy a já patřím mezi ně..... se svou postavou jsem naprosto spokojená, myslím si, že mám pěkný boky i prsa, ale to břicho si prostě neodpářu 😖

carculka
8. črc 2009

prostej,no podle my mrchy to neodhadnu vis...protoze jsem prece otehu az nekdy dyl..

verled..ahooj

jinak holky ja mela taky pupek hroznej,ale jak jsem par dni temer nejedla,tak je normalni..ale ted uz to do sebe zas soukam,chte nechte,aby mimo melo z ceho rust

carculka
8. črc 2009

ahoj ange

angetha
8. črc 2009

Prostějko tak bříško vyfoť 🙂

prosteja
8. črc 2009

jj carcul já vím... však jsem myslela posunout si termín mrchy, třeba o 14 dnů 😉 i když ti doktor řekne, že jsi třeba 7+2 tak tady do pasu se to dává podle termínu menstruace 😉 takže to stejnak budeš muset odhadnout 😉

prosteja
8. črc 2009

ange 😀 tobě jsem ho tenkrát neukazovala? tobě vlastně ne, jen hehe a orchi

angetha
8. črc 2009

Ahoj Carcul...
Ne Prostějko, já ho neviděla..

prosteja
8. črc 2009

no ange takový věci se snad nedají ani zveřejňovat 😀 já vám ho vyblejsknu kdyžtak příští týden na oslavu kontroly u doktora ju?

carculka
8. črc 2009

holky uz mi prisel tehu pas do auta 😀 vite co se mi stalo?vcera do mne napalil nakej idiot

angetha
8. črc 2009

Ju Prostějko 🙂

prosteja
8. črc 2009

carcul jak těhu pás do auta????

angetha
8. črc 2009

Já kdybych chodila do práce, tak bych si ho taky pořídila..
Carculko a nestalo se ti nic? 😲 😲 😲

verled
8. črc 2009

prostej:joo vyfoť ho🙂
carculka:no nekecej a ty jsi v poho??a co auto?

carculka
8. črc 2009

das to na normalni pas a drzi ti to pod briskem,protoze jinak jak ti to jde pres brisko,tak pri hodne prudkym zabrzdeni,nehode a tak,muzes potratit...ted jsem jezdila nepripoutana co vim o tehu

verled
8. črc 2009

ange:já si ho vždycky povolim, ten pas🙂a ani mě nijak moc neštktí, on se stejně přizpůsocí, takže zatim v klidu🙂

angetha
8. črc 2009

Mě pás už drží sám pod bříškem..ale slyšela jsem, že i když jste těhu, tak se stejně máme poutat..když pojedete tak 80km/hod nepřipoutané tak o mimi asi stejně přijdete a navíc hodně můžete ublížit i sobě...