Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

baeszinka
28. črc 2009

Jinak Zubajdí..DRŽÍM MOC PĚSTIČKY,aby se už na vás konečně taky obrátilo štěstí,tfuj,tfuj,tfuj!!!!!!!! 😵

verled
28. črc 2009

bae, nejsi divná🙂..........tohle cítí všechny🙂zrovna včera jsme to probírali s Hehe🙂
Pet, Gratuluju k prcíkovi ještě osobně🙂

verled
28. črc 2009

jinak dobrý ránko🙂

prosteja
28. črc 2009

bae no mě právě doktor říkal, že utz to samozřejmě počítá podle velikosti mimíska...... a tam je asi nějaký rozpětí..... no a kdybych třeba měla cyklus dlouhej 50 dnů a nevědělo se, kdy jsem otěhulila, tak by se řídil určo tím utz, ale tím, že jsem musela otěhulit fakt někde uprostřed, tak mi to počítá podle ms zatím..... ještě uvidíme, co první pohyby a tak 😉

jinak tvoje obavy chápu, mě to taky někdy přepadne a to jsem teprve na začátku..... hlavně, jak to vůbec budu s tím drobkem zvládat a tak.... jestli budu dobrá máma, co finance, jak to utáhneme, jestli se změní můj a manžův vztah.... no někdy mám v hlavě pěknej chaos.... 😀 ale neboooj bae, já doufám, že se to změní, jakmile mi miminko poprvé ukážou 😵

ahoooj ver 😵

baeszinka
28. črc 2009

Tak to jste mě trošku uklidnily,já už měla strach,že snad nejsem připravená či co... 😖 🙂 Ale bude to dobrý,zase mě to snad přejde..jinak jsem tu dnes jen na chviličku,jdeme s manžou a pupíčkem v 11 na focení,tak se za chvilku začnu připravovat 😉

prosteja
28. črc 2009

bae a jak to vlastně u vás vypadá? už je klid? 😉

baeszinka
28. črc 2009

No,musím zaklepat,že dobrý..manža je úplně vzornej,strašně se těší na miminko,ale já to nějak te´d nemůžu překousnout...ale snažím se na to nemyslet a nic mu nevyčítat-ale je to teda nadlidskej výkon 😀

prosteja
28. črc 2009

bae to ti věřím 😉 a obdivuju tě, že to dokážeš, já jsem tvrdá dubová palice 😀 já bych tohle nezmákla 😅

zubajda
28. črc 2009

Ahojky holky, moc všem děkuji, ale štěstí se nekoná, není mi souzeno.... test sněhobílý ☹...... tak nic...

přeji všem krásný den..... musím na poradu... páááčkooooo

prosteja
28. črc 2009

zubajdííííí to je mi líto 😔 😔 😔

zubajda
28. črc 2009

mám ty hormony asi nějak zblblé, nechápu.. to je jedno..... mrzí mě to, ale jdu dál....pááá 😵 😵 😵 😵

elitera
28. črc 2009

Čau holky, jak je? 🙂 Gratuluju k miminkům, gratuluju čerstvým těhulím, Zubajdě držím palce a vám, co to máte za pár, přeju orgasmický porod bez poranění a skvělý kojení 😵

elitera
28. črc 2009

Aj, Zubaj, mrzí mě to ☹

prosteja
28. črc 2009

zubaj pořád držím palce, aby to už konečně vyšlo...... důležitý teď je, že jsi spokojená v nové práci a ono i to mimčo přijde, uvidíš 😉 papa 😵

ahoooj eliterko 😵

verled
28. črc 2009

bae:no se ti nedivim....
zubajda:já taky měla první test negativní a za tejden už tam byl ducha to jsem testila až po vynechání,protože jsme se o mimino nepokoušeli,takže ještě nemusí být všemu konec...jinak držím palce do dalšího snažení

elitera
28. črc 2009

Jinak koukam na tabulku, už nás tam moc v těch snažilkách nezůstalo 🙂)

prosteja
28. črc 2009

eliterko no to ne, šup pěkně k nám těhulím 😀

no verled, ona zubaj je v trošku složitější situaci a myslím podle grafu, že dostat už to měla, proto testila 😉

baeszinka
28. črc 2009

Zubaj,co na říct...jen to,že život je fakt kolikrát tak nespravedlivej 🙄 ☹ grrrr 😠

verled
28. črc 2009

prostej:situaci nerozumim, ale mě se čárka objevila až po 14 denním vynechání....

baeszinka
28. črc 2009

noholky tak já mizíím,jdu se pomalu strojit,musím vymyslet co na sebe a namalovat se....a pak dofunět pro manžu do práce a do města...... 🙂 Až budeme mít fotečky-tak asi za 14 dnů,tak se Vám s nima pochlubím 😉

Tak papa,zase se někdy ukážu 😉

prosteja
28. črc 2009

ver no zubaj už byla i na IVF, které nevyšlo bohužel a pokud já aspoň vím, tak má docela krátké cykly a čárečka už by se jí asi ukázala 😔 jen jsem tím chtěla říct, že zrovna zubaj není z těch co by testily každý den.... už na ten zázrak čeká mooooooc dlouho a moooooc by si to zasloužila, takže bych byla hrozně ráda, kdyby na tom byla jako ty a testla zase za týden a byly tam 😵

prosteja
28. črc 2009

bae tak se pěkně nafoťte, na fotečky už se mooooooc těším 😵 😵 😵 a mějte se krásně 😵

elitera
28. črc 2009

Bae, tak ať se fotky vyvedou. A držím palce, ať tu vaši bouřku zvládneš nějak zatrávit, jsi silná!

Prostěj, no já jsem zpátky na antidepresivech, takže já si zas nějakou chvíli počkám 🙂 Ale včera mě poprvé od potratu postihnul pocit, že jako jo, že na to miminko jsem už zase připravená, tak jsem ráda 🙂

baeszinka
28. črc 2009

¨ještě jsem se chtěla zeptat...Hehenka jde dneska na kontrolu k mudr.???

baeszinka
28. črc 2009

Děkuju Eliter...když oni jsou ty smíšený pocity asi fakt normální...člověk dá se říct neví úplně do čeho jde a jestli to všechno zvládne...

prosteja
28. črc 2009

bae snad jo, jestli jsem to tak vyčetla správně, tak chtěla jít včera, ale pak se rozhodla, že půjde dneska ráno kvůli tomu svýmu krvácení 😖

eliterko tak to je super 😉 důležitý je ten pocit, pak asi musíš vysadit prášky že? no a pak už to půjde samo 😀

baeszinka
28. črc 2009

No právě vím,že měla jít v pondělí,ale koukala jsem,že to odložila,tak snad dnes půjde určitě!Až se vrátím z focení,mrknu sem...tak pááá

verled
28. črc 2009

bae.užij si to.-)na fotky se těšíme🙂
prostej:aha, no jo..... ☹ jen jsme napsala jak to bylo u mě....a nebojte já myslim že hehenka bude v pořádku 😉

prosteja
28. črc 2009

verled v pohodě 😉 já jen vím, že asi příběh zubaj neznáš, tak jsem ti do toho chtěla vnést trošku světlo 😉 a hehe bude určo v pořádku, to si myslím taky 😉

elitera
28. črc 2009

vysadit je nemusim, ale samozřejmě by to bylo optimální. Priority jsou asi takovýhle:
1) bez prášků a v pohodě
2) s práškama a v pohodě
3) s práškama a v prdeli
4) bez prášků a v prdeli
🙂