Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

elitera
28. črc 2009

Tak: když jsem končila ve starý práci, zbylo mi pár dní dovolený. Na moře to nakonec nebylo, protože Lišák musel být u státnic, ale jeli jsme do Londýna. Zcela neomylně, když jedu na dovolenou, tak budu mít menses, žejo 😉 Druhej den MS, když byla nejsilnější, jsme vyrazili na výlet. DOpoledne v pohodě, po obědě jsem najednou cítila nepříjemný vlhko - no jasně, přetek mi kalíšek (nechápu to doteď, normálně mam sotva půl kalíšku za celej den i v nejsilnějších dnech a teď najednou plnej za půlden). Takže do KFC zažehnat největší katastrofu, pak najít drogeku, koupit vložky (pojistky) a pak obchod, kde si budu moct koupit nový kalhotky. Povedlo se, situace se zachránila celá. Šli jsme Hyde parkem a najedou, z ničeho nic, mi začalo být blbě, na zvracení, průjem... panika jak vyšitá. Ten den jsme pochopitelně skončili, zytek dne jsem strávila v hotelu. Další den jsem odmítla někam jít, tak šel Lišák sám. Třetí (poslední den) jsme šli na krátkou procházku, která nakonec byla celkem dlouhá, ani panika se nekonala, celkem se to zvládlo. 4. den jsme odjížděli. To už mě začala jímat panika celkem ráno. Lišák nechtěl vzít taxík, že to zvládnem metrem, tak jsem to prodýchala celý. Přijedem na letiště (už jsme to měli tak tak) a zjistíme, že náš let zrušili. No paráda. 2 hodiny trvalo, než nám přidělili jinej let, a to o 7 hodin pozdějc, než ten původní. Fakt paráda. V poledne jsme měli být doma a místo toho jsme tvrdli na letišti. Nakonec jsme se zpožděním odletěli, v Praze mi taky nebylo nejlíp, dalších několik hodin jsme čekali na přípoj do Brna, ten měl taky zpoždění a v něm jsem pak dostala hysterickej záchvat, dokud jsme nevzlítli. O půlnoci jsme byli doma (tj. 12 hodin zpoždění, paráda, ne?) a další den jsem nastoupila do nový práce.

baeszinka
28. črc 2009

jsem zase tu 🙂 zpátky z focení,tak jsem zědavá jak to dopadne 😉 Ale hezky jsem si udělala vlásky a začlo lejt,takže se mi zvlnily,mrchy jedny 😠

Jinak já taky teď v těhu trpím na zácpu.nejdu třeba i 8 dní-au au..koupila jsem si otruby,prodávají to ve zdravý výživě,pytel stojí asi 10 kč a docela to zabírá..dávám si to do jogurtu.

prosteja
28. črc 2009

eli no tak to bych ty antidepresiva potřebovala asi taky 😀

hehena
autor
28. črc 2009

BAE paráda, těším se.... 😉

až 8 dní???????????? no potěš koště......... 😲 😲 😲

prosteja
28. črc 2009

bae tý jo, tak jsem zvědavá na fotečky 😉

hehena
autor
28. črc 2009

no já bych potřebovala antidepresiva hlavně na ten let.... :((((

a jak dál ELI?

prosteja
28. črc 2009

vidíš hehe, to jsi na tom ještě dobře 😀

prosteja
28. črc 2009

na eliterčino pokračování jsem taky zvědavá 😉

elitera
28. črc 2009

V práci jim bylo trochu divný, že nejim (mam tu poruchu kombinovanou s anorexií, prostě když zblbnu, tak nemam chuť k jídlu ani hlad), po 2 dnech se mě zeptali, jak jsem na tom teda zdravotně, že fakt nevypadam nejlíp. Mezitím jsme o víkendu přišli na to, že ta moje slavná porucha má taky jméno - agorafobie. Když se mě zeptali, tak jsem se jim tam rozbrečela, že mě to fakt strašně mrzí, že přijímali zdravýho člověka a já jsem se rozsypala těsně před nástupem. Řekla jsem narovinu, co mi teda je, že už jsem pár dní na antidepresivech a že to bude lepší, jen co zaberou (nástup je cca za 14 dnů, když se vyrovná hladina hormonů). No a další den mi řekli, že potřebujou člověka, kterej je odolnej proti stresu a že mě propouštějí ve zkušební době 🙂

No takže jsem teď doma a užívam si prázdniny, kdy nic nemusim a tak 😀

baeszinka
28. črc 2009

Ajajaj eli,ty si tedy užíváš....

prosteja
28. črc 2009

eliterko tak to je mi líto 😖

elitera
28. črc 2009

No ve finále tak nějak nepochybuju o tom, že to je dohra toho potratu, jen doufám, že tímhle to už skončilo. Vzpomínáte si, jak jsem sice byla přepadlá, ale žádný velkolepý smutnění se nekonalo? Tak mam dojem, že se to nastřádalo a vybuchlo to teď.

prosteja
28. črc 2009

ale na druhou stranu eliterko, pokud by to opravdu měla být hodně stresová práce, tak by ses tam ani necítila dobře 😉 a jak jsi psala, nejlepší by bylo být v pohodě a bez prášků, takže ti moc přeju, aby to bez těch prášků šlo 😉

prosteja
28. črc 2009

je to možný eliterko... sešlo se toho víc a najednou to bouchlo.... taky to tak mám..... z jedné ztráty nebo prohry se oklepu celkem v pohodě, horší je, když se toho stane víc...... ale neboooooj, teď už bude jenom líp 😉

elitera
28. črc 2009

Tím, že mam Lišáka, to naštěstí není tak hrozný, jak to vypadá 🙂 (respektive to tak hrozně nevnímam)

elitera
28. črc 2009

Jj, ony to byly taky na konci stresy v tý starý práci, jak jsem se dohadovala o to odstupný a podobně... Strašně jsem to prožívala.

A děkuju za podporu, i předtím, i teď 🙂

elitera
28. črc 2009

A popravdě řečeno se mi ulevilo už ten den odpoledne, co mě vyhodili, protože ta práce byla fakt divná. Porovnávat celý dny fotky regálů s Coca-Colou je fakt úchylný :-P

hehena
autor
28. črc 2009

no pěkný.... to je mi opravdu líto... a bývá to tak.. někteří lidi si to prožijou hned, někteří to odsunou do podvědomí, až ten nastřádanej tlak tělo prostě nevydrží.... ELI držím palce, ať se brzo cítíš zase dobře a najdeš práci, která bude v pohodě a bude tě bavit...

prosteja
28. črc 2009

eliterko tak to je fakt trochu úchylný 😅

elitera
28. črc 2009

Pište něco, ať nemusim jít žehlit 😉

prosteja
28. črc 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
28. črc 2009

no tak to se mi povedlo 😀 😀 😀

prosteja
28. črc 2009

a eliterka šla stejnak žehlit 😖

elitera
28. črc 2009

Šla to oddálit do sprchy, ale stejně asi budu muset, už tu na to koukam 2 měsíce, nejdřív jsem čekala na novou žehličku, pak na destilovanou vodu a teď asi až zahřmí nebo co 🙂))

elitera
28. črc 2009

ping

elitera
28. črc 2009

pong

elitera
28. črc 2009

holala

elitera
28. črc 2009

pondělí

elitera
28. črc 2009

úterý

elitera
28. črc 2009

středa