Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
10. srp 2009

Ahojky lidičky
tak jsem zpět z dovolené, celou jsme jí s manžou proflákali doma!
Ale máme jeden velký dárek pro naší bublinku! Přivezli jsme jí velké autíčko aby se tam s maminkou a kočárkem dobře vešlo!
Celý týden dočítat asi nebudu! Tak mi tu napište novinky, kdo byl na jaký kontrole, jestli máme novou snažilku nebo těhulku!
Jinak jsem si všimla že sav i ef už nám porodily! Mooooooooooooooc jim gratuluju! Janičku jsem viděla ale Davídek nevim jestli má někde fotečku!

p.e.t.u.l.k.a
10. srp 2009

Sac vítejte doma 😉 Janička je krásná ale oroti Vítkovi se mi zdá strašně velká 😵 Ale Vítek je prcek. Jinak porod jsi měla fakt rychlovku-to je moc dobře 😵 Už se těším jak písneš popis 😉

moncicak3
10. srp 2009

dobré ranko kočandy 😵

Sac to je dobře, že jste doma, Janička je fakt nádherňoučká a velká 😵

Peti neboj, on Vítek vyroste uvidíš 😉

prosteja
10. srp 2009

dobré ránko všem 😵

tak vítám doma sac, taky se těším na dojmy z porodu, byl asi opravdu rychlý, když už o půl páté byla malinká na světě 😵 a je nááááááádherná 😵

a hehe, pokecáme kdyžtak jak přijdeš, ale na ty registrace jsem mrkala......... Podolí registruje od 14tt+0, dřív ne a Motol má myslím taky tak, aspoň jsem to někde slyšela, ale nejsem si tím jistá, protože o ten jsem se nezajímala........ jinak já jsem rozhodnutá pro tu Krč, opravdu jsem slyšela v posledních dnech jen chválu, že je to rodinné prostředí, skvělý personál, jediné co zaostává je vybavení pokojů na šestinedělí, ale to snad přežiju 😀 kvůli tomu tam nepůjdu, že 😀 ..... no a do Krče registrují v podstatě hned, doporučují, co nejdříve..... já jsem rozhodnutá zajít tam příští týden, to budu mít dovču, tak některej den ráno tam zfuknu a je to.... kdyby už náhodou měli plno, tak mi zůstává v záloze to Podolí, kam bych šla přesně 14tt+0 i když tam se mi moc nechce, prý je to velkovýrobna na děti 😖 ..... no a kdyby ani to neklaplo, tak to nemám daleko do nějaké mimopražské 😉 takže se tak nestresuju 😉

prosteja
10. srp 2009

carcul děkuju za odkaz, na fotečky jsem mrkala.... miminko už je krásnýýýýý a já se teď začínám strašně těšit na ten příští týden na screening.... protože ty jsi byla 10tt+4 a já budu 12tt+2 takže to už bude mimi obřík 😀 jééééé......... 😀

cat79
10. srp 2009

Ahooj holky!!!!
Sac a janičku vítám doma!!!!
Teda holky vy už musíte řešit porodnici, to je mazec🙂 no u nás ti dají papír někdy ve 30tt a s tím jdeš do nemocnice...ani nevím jestli to není později🙂))ale taky se ještě rozhoduju mezi Ostrovem a Varama...uvidím dle té poradny pro těhule, budem chodit na exkurze🙂

Dneska budu mít strašně práce...chjo chjo ty pondělky!!!!!!
Tak holky hetký den a těším se až bude Sac vyprávět
Jo a ahoj Orchi, vítej z dovči, super že máte nové autíčko🙂)))

prosteja
10. srp 2009

jo jinak Davídek fotečku asi nikde nemá 😖 bohužel, možná efi nemohla ani poslat MMS, říkala, že si bude kupovat nový mobil ne? tak nevím, jestli to zmákla do porodu 😉 no a jinak doufám, že je ok, na SMS mi neodpověděla, od všech jsem ji pozdravovala a moooooc jí gratulovala k Davídkovi, ale už se neozvala..... 😖 hádám, že je z toho pěkně hotová 😔

prosteja
10. srp 2009

ahooooj cat 😵 no bohužel 😖 mě sestřička u doktora řekla, že jestli v tom 15. týdnu nebudu mít razítko v průkazce, tak je to průser 😲

prosteja
10. srp 2009

jo jinak holky, jak mi chodí mejlíky ze serveru Rodina....... tak mi včera přišlo, že jsme s prckem zvládli to nejrizikovější období na jedničku s hvězdičkou a že ode dneška už pominulo riziko spontánního potratu 😀 😵 😵 😵 takže hurááááá, teď ještě konec prvního trimestru a můžeme se radovat naplno 😉 😵

cat79
10. srp 2009

Prostěj tak to je v tý Praze fakt mazec!!!!Ale asi je tam hodně těhulek a jestli je jedna porodnice preferovanější než druhá, chtějí asi oředejít přetížení kapacit, to chápu, ale je to teda strašně brzy🙂ale zase to máte hotové a budete už v klidu těhulit🙂))

Na fotečku od Efi se těším, chuděrka, to asi bylo něco☹ale určo se to den ode dne zlepšuje:_)))doufáám!!!

moncicak3
10. srp 2009

ahojky prostejko a cat 😵

co vím, tak ségra byla v Podolí na screeningu ve 12 týdnu a oni si mysleli, že se jde zaregistrovat k porodu a hned na ni vyhrkli: Ale my už máme plno...... tak jim to musela vysvětlit, ale je to mazec s těma registracema, to teda jo 😒

já půjdu buď do Pardubic nebo do Kolína a to podle toho, kde manža sežene práci, ale na předporodní kurz budu chodit do Pardubic, v pátek tam budu volat 🙂 ono je úplně fuk, kam se na ten kurz chodí, stejnak je to všude skoro stejný...

cat79
10. srp 2009

Ten server rodina.cz je super, že?Mě včera přišlo, že už si mimi z plodovky dokonce vybírá co mu chutná🙂))a že už se cíleně v bříšku protahuje, že by si trénovalo svaly?🙂)hiihiihhi

prosteja
10. srp 2009

no cat je to jak píšeš, prostě jsou tu porodky, který jsou preferovaný a zjistila jsem, že úplně zbytečně....... fůra lidí tu chce třeba rodit v Podolí (přiznám se, že já jsem mezi ně patřila) a jak jsem si zjišťovala co a jak a jestli na to Podolí mám čekat nebo ne, tak jsem zjistila, že hodně lidí je tam nespokojeno s přístupem.... prý porod kvalifikovaně vedený, to jo, super vybavení a tak, ale jinak prý odrodit, šup rychle, necrcat se s tím a rychle domů..... 😖 ty menší porodnice jsou prý daleko rodinnější a mají lepší přístup k pacientkám...... 😉

moncicak3
10. srp 2009

a mě holky dneska přišlo z rodina.cz, že se odhaduje, že mimčo vypije za den 1 litr plodovky 😀

prosteja
10. srp 2009

ahoooj monci 😵 no a přitom v Podolí registrují až od 14tt+0 😲 tak to nechápu 😖

jj cat, ten server je super, mě dneska přišlo, že si miminko umí už cucat i paleček..... by nám to mohlo předvíst na utz 😀

cat79
10. srp 2009

Monči taky budu chodit určo na kurz.
Teď budeme každý večer pouštět mimískovi do sluchátek vážnou hudbu, prý to tříbí mozeček a ty děti jsou pak klidnější🙂)jsem teda zvědavá🙂))))

prosteja
10. srp 2009

nějaký žíznivý Monci 😀

moncicak3
10. srp 2009

prostej viď je to žbrunďa 😀

prosteja
10. srp 2009

no monci a hlavně se ti to nějak krátí 😲 ty už jsi 29tt, to snad není možný 😀

moncicak3
10. srp 2009

děvčátka jdu nakoupit, tak se tu zatímky mějte krásně 😵

moncicak3
10. srp 2009

prostejko jj, však už ke konci měsíce začínám prát hadříky na mimčo, a příští měsíc budeme pomalu dokupovat kosmetiku, ať máme do konce září všechno v cajku 🙂

prosteja
10. srp 2009

monci tý jo, to fakt hrozně letí 😉

prosteja
10. srp 2009

člověk si říká, jak má na všechno čas a najednou se ani neotočí a je tu porod 😅

prosteja
10. srp 2009

tak mě čekají tento týden jen 4 pracovní dny, pak hurá na Moravu na oslavu narozek a v pondělí do Ostravy na zápis do školy..... no pak příští týden ten screening, pak už budeme končit první trimestr a budu to ofiko oznamovat v práci, pak druhý týden v září budu slaměnná vdova, páč můj jede na nějaký cvičení pod stan a najednou bude konec září, do toho mi vleze škola, předávání agendy v práci a ani se neotočím a budou vánoce a já půjdu na mateřskou 😅 no ty vo...... 😲

moncicak3
10. srp 2009

no právě, a když si vezmu, že jeden termín podle pohybů mám 18.října, tak to chci mít radši všechno přichystaný včas 🙂

však ti to taky uteče, ani nemrkneš 😉 😵 ale je fakt, že už mi to připadá docela dlouhý...

prosteja
10. srp 2009

no monci za chvíli odrodí angetka a pak bae a pak už jsi na řadě ty ne? 😉 😀

moncicak3
10. srp 2009

jj to si říkáš, že je všechno za dlouho a ono prdlajs viď 😀 já jdu na mateřskou už za 5 nebo za 6 týdnů a pak už jen čekat 😵

moncicak3
10. srp 2009

prostej ještě nitenka je přede mnou, pak jsem na řadě já 😵

prosteja
10. srp 2009

monci no fakt to hrozně letí..... nám, co chodíme do práce asi všem šíleně 😉

baeszinka
10. srp 2009

Dobréééé ráááánko 🙂
hele,holky já nechápu,jak se stanovuje ten TP dle pohybů??? 😖 😲To vám vypočítal mudr nebo jak??Jsem z toho jelen 😅