Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
17. srp 2009

hehena: jaký výtvory pochlub se...🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. srp 2009

Holky tak už jsme zpátky od Dr a je to v pořádku od pátku jsme přibrali 250 g 😵 😵 tak dokrmovat už nebudu, budu každý večer vážit a pokud by jsme zase stáli tak teprve potom bych zase dokrmovala.

Blahu Ondrášek je k sežrání 😵 😵 😵

Angeth to je super už se těším až uvidíme na fotečce Vendulku 😵 😵 😵

nuki
17. srp 2009

moc hezké věcičky na ty naše těhulky..🙂

http://betterfly.mimishop.cz/katalog.php?katego...

nuki
17. srp 2009
nuki
17. srp 2009

Peti: tak to je dobře, že nemusíš přikrmovat..🙂

nuki
17. srp 2009

vidím, že tady trpím samomluvou..🙂

nuki
17. srp 2009

tak jdu na obídek..🙂

verled
17. srp 2009

ahojky🙂

takže Ange, držíme ti pěstičky aby jsme ti mohli brzo gratulovat.-)

cat79
17. srp 2009

Ahojky🙂
Ange super, takže max 10dní, to už musíš být jak na trní, ne?ježiš já budu pak vyřízená🙂))
Nuki, super trička pro těhule, ale ty ceny, to se normálně zbláznili, ne?Obyč tričko s nápisem za 530!!!vydřiduši🙂 si to tam napíšu sama🙂)hihihihihiihi

Holky já už sem tak napjatá co nám zítra doktor řekne, jen aby se mimouš zase neschovával jako minule🙂)))
Jdu dodělat kuře k obědu a kašičku a pak budu ještě makando a trošku relax, ty víkendy mě zmáhají víc než týden celej🙂)

hehena
autor
17. srp 2009

CAT no přesně... obyč tričko a ještě s takovým fuj potiskem... to písmo! jak z wordu... no hnus fialovej a taky myslím, že si to tam fixou na textil můžeš napsat sama a ještě si ho skvěle pomaluješ! 🙂 😉 😵

nuki
17. srp 2009

verled: Ahojky🙂

hehena
autor
17. srp 2009

NUKI brou chuť! VER, CAT ahoj 🙂 😵

CAT tak snad už se prďolka ukáže 🙂 😵

hehena
autor
17. srp 2009

já jdu až příští středu na screening, snad mi to rychle uteče... 🙂

verled
17. srp 2009

cat:držíme palce aby mmi nebylo stydlivka🙂určo už se ti ukáže....a jinak z týhle stránky si taky nic neobjednam, ty ceny jsou šílený
ahoj nuki, hehe, cat.-)

hehe:to víš že jo to je za rohem.-)

hehena
autor
17. srp 2009

oni teda mají i to bez potisku celkem drahý...

http://cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=4...

nuki
17. srp 2009

hehe: ceny jsou hrozný, ale jako inspirace dobrý..🙂 vidím, že Ty si uděláš sama svoje..🙂

hehena
autor
17. srp 2009

NUKI ráda bych si udělala, ale právě bych musela sehnat ty obyč delší trička levnější... .( a to se moc nedá...
koupila jsem třeba ve výprodeji v NY jedno asi za 120, jsou příjemný, fajn, jen jsem je vyprala a ten střih se trochu deformuje 😨 no mě by to nevadilo viď... ale třeba bych i ráda něco takhle vyrobila a dál prodala na tom eshopu, jak jsem ti posílala... ale to by to člověk fakt musel sehnat za rozumnou cenu a kvalitní... :(

nuki
17. srp 2009

hehena: to je fakt, až něco takového vyrobíš, ráda zakoupím..🙂 až budu potřebovat..🙂 ten těhotný obraz je moc krásný...🙂 šikulka🙂

hehena
autor
17. srp 2009

NUKI díky 🙂 😵

nuki
17. srp 2009

hehe: není zač🙂

hehena
autor
17. srp 2009

kde je kdoooo... dyž tu není PROSTEJ, tak je tu pusto prááázdno... 😔

baeszinka
17. srp 2009

Ahojda,opětt zdravím,dnes už podruhé 🙂
Koukám,že jste toho dnes moc nenadrbaly,stihla jsem i dočíst 🙂
Dneska mi přišla cestovní postýlka z mmb,je krásná a jako nová,ale teda je docela kumšt ji sestavit..hrůza,vůbec mi nejde zacvaknout ty postranice,tak musím počkat na manžu,aby mi to udělal...no,má teda míň trpělivosti než já,tak ho budu muset hlídat,aby to nervama nezničil 😀 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
17. srp 2009

beas M taky někdy lítají věci z ruky 😀 tak ho musím krotit

cat79
17. srp 2009

Je, tak koukám že když tu není Prostějka, tak je tu nuda🙂)hihihihi, ne, asi máme všechny ty pondělky nabité, co?
Holky nevíte některá ty stránkx na mimi nábytek?Ale na ňákej cenově normální, chtěla bych světlé dřevo, postýlku, přebalovák, komodku a skříňku a taky komodu s vaničkou...ale ty obrázky co tu mají holky na netu nevím odkud jsou☹
A na německé obchody tip nemáte?

moncicak3
17. srp 2009

ahojte kočandy 🙂
tak jsem vás dočetla a dneska jste toho moc nenapovídaly teda 😉 ale je fakt, že je pondělí......

Peti to je dobře, že už přibíráte 😵

Cat ty stránky na mimi nábytek nevím ani nemám tucha, kde by to mohli mít....

Holky mě dneska teda nějak tvrdne podbřišek 😒 a to jsem nedělala nic těžkýho, jen vyluxovala, tak nevím, ale nebolí to, jen je to nepříjemný......zítra budu pít magnesii a příští týden ve čtvrtek to řeknu dr, ať mi napíše magnésko...

cat79
17. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

..tak holky která mi najdete kde koupit tuhle sestavu, té pošlu láhev šampusu🙂)))

moncicak3
17. srp 2009

jdu si lehnout holčiny, krásný večer 🙂

svoja
17. srp 2009

Ahoj holciny,
byla jsem dnes s manzelem na koupalisti, bylo tady nesnesitelny vedro...zitra me ceka zubar a pujdu si koupit tehu kalhoty. Do normalniho kramu. Dostala jsem penizky ke svatku, tak se roztocim. Mimochodem, dnes nam prisel fusak do autosedajdy z emitexu a je BOZIIIII!!!!
Hezky vecer a zitra se snad ukazu🙂

cat79
18. srp 2009

Dobré ranko🙂dneska nemůžu dospat jak se těším na ten utz🙂mimi už kope, tak se asi taky těší🙂)
V prvé řadě hehenko všecičko NEJ..NEJ...NEJ...k svátečku!!!
Svoji tak dobře pořiď, jakmile budu vědět to pohlaví, hned objednáme emitex🙂))pak mi písneš do IP odkaz,jo?prosím🙂))

Tak ten pokojíček jsem našla na netu, ale teda ty ceny...to snad ani neni možný!!
http://www.eshop.lunami.cz/cs/104927/pokoj-pro-...
A myslím, že cena bude cca okolo 60tis, naosala jsem ji email, tak uvidíme...

Třeba pro inspiraci:
http://www.nabytekpromiminka.cz/kolekce/linie/p... cena bez vnitřku postýlky a koberečku je 38tis bez DOH!!!

Ale tenhle by už šel jak cenou tak praktičností:
http://www.kasa.cz/baby/koupit/918852/pokoje-se...

Já jsem celou noc dělala pokojíček...už abych to měla hotové, chci aby byl nej nej...penízky na to samozřejmě jsou, ale když mi budeme dělat ten baráček a tak tenhle první mimi pokojíček bude spíš na rok než na pořád..tak zase 40tis jen tak vyhodit...nevím, ale chtěla bych ty barevné🙂)