Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
20. srp 2009

hlavně něco holky, já chci vidět Vendulíííí🙂))))

orchi:já ho ani vystrkovat nechci, ale zastrčit taky nejde, teď když ho vší silou zastrčim, vypadá to hrozně srandovně jak je ta děloha roztažená je pěkně vidět, kde se mimís válí🙂)))

zuz:už se těšim až ho tady budete zukazovat vy, to já už totiž budu pře porodem🙂))))

orchidei
20. srp 2009

Ver to já teda budu vystrkovat hrdě pupíno jen co povyleze!

verled
20. srp 2009

orchi:no to jsem si taky myslela🙂)))

orchidei
20. srp 2009

a proč tak krasnej pupík nechceš ukazovat a nejsi na něj hrdá? 😕

hehena
autor
20. srp 2009

tak jsem poslala číslo na ZUZI 🙂 tak snad jí to ANGE přepošle... děkuju všem za mega rychlou reakci!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
20. srp 2009

já mám na pupku pěknou tukovou zásobu... a tudíž se zatím docela stydím... na konci 13 tt ještě moc velký pupíky nebejvaj...

verled
20. srp 2009

orchi:ale jo, ale je to asi ženská debilita🙂))))fakt si teď nepřipadam přitažlivá🙂spíš tlustá🙂))))

hehe:snad zuzui někam nezmizla, bo já ci malou vidět

verled
20. srp 2009

šmarjááá holkyyyyy to je rozotmilá princeznička🙂))))

verled
20. srp 2009

hehe:bať bať mě taky narostl až za poslení tak tři tejdny.... 😉

orchidei
20. srp 2009

jééééééééééééééééé ta je nádherná! 🙂 🙂 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Zrovna mi sem někdo vlezl, tak to trošku trvalo. Ta Vendulka je tak kráááásnááááá 😵

hehena
autor
20. srp 2009

ježiši....... VENDULKA je jako panenka.... 😵 😵 😵

zuzka.o
20. srp 2009

Je dokonalá 🙂

p.e.t.u.l.k.a
20. srp 2009

Vendulka je nadherňoučká 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baeszinka
20. srp 2009

Jéééé,máme další miminkóóóó 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Angethko,gratulace ke krásný holčičce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baeszinka
20. srp 2009

Ahojky Zuzi,no to snad není možný 😕 😅 Že by ani necejtila pohyby...tý jo,mě břicho už běhá sem a tam,když Kryštůfek kopne,mám bouly snad až za uchem 😀 😀

zuzka.o
20. srp 2009

Ahoj Bae: taky mi to přijde divný.... ale švagrová říkala, že na sídlišti mají jednu baculku, která až v 7měsíci přišla na to, že je těhu. Prý šla na preventivku ke gyn a tam jí na to přišel. Tak jsem se ptala, co pohyby.... prý si myslela, že má prdy 😅 😀 😀 😀

To je hezký.... boule za uchem ... 😀 😀 😀

Jak se Bae s Kryštůfkem máte? Co tatínek? Zlobí?

baeszinka
20. srp 2009

Aha,prdy,to je dobrý..no nevím,na začátku se to s tím dá možná zaměnit,ale ke konci tedy rozhodně nee 🙂

Jinak my se máme fajn,akorád mi hrozně tvrdne břicho,tak už toho moc nenachodím 😖 .Musíme zaklepat,tatínek nezlobí,tak snad se probral a už mu to vydrží 😉

zuzka.o
20. srp 2009

Bae: to jsou dobré zprávičky, že manžílek seká dobrotu. Moc vám to spolu na těch fotkách sluší.

36tt...tý jo, za pár týdnů tady máme další mimi....Kryštůfka... Už se asi nemůžeš dočkat, viď?

verled
20. srp 2009

bae:držim palce aby všechno s manžou bylo OK........
zuz:to jo za chvilku bude kluk venku..... 😉

hehena
autor
20. srp 2009

BAE ahoooj, tak to je fajn, že s manžou se to urovnává 🙂 to je bře, že aspoň před porodem můžeš být v klidu! 🙂

tyhle případy, kdy paní neví do poslední chvíle, že je těhotná, mě taky fascinujou... :-O 😲

BAE jakej je ten konec těhu? byla tu teď známá ve 34tt a už strašně funěla, hrozně se tvářila a vůbec nemohla v klidu posedět... ☹

hehena
autor
20. srp 2009

holky zatím pá, jdu poklízet a chystat na tu grilovajdu... pá

verled
20. srp 2009

jdu dom papa

baeszinka
20. srp 2009

Zuzi,moc se s manžou těšíme,ale jak jsem tu i psala,mám strach,jak to bude,všechno se s příchodem miminka změní..takový ty "denní rituály"...jednou si říkám,už aby tu ten mimísek byl s námi a pak zase přijde chvíle,kdy si říkám,ať tam ještě chviličku zůstane... 🙂

Hehe,ty poslední týdny nic moc,ale přežít se to dá... 😅 .Když jsem mohla brát magnézko,tak jsem trajdala po výletech,ale od 35 týdne se nesmí a tak když někam vyrazím hned mi tvrdne břicho a musím si buď někde sednout nebo zastavit 😖 .O funění radši pomlčím 😅 A je to asi týden,co jsem se přistihla,že normálně chrápu a dokonce mě to i probudí,manža se mi směje 😀 .No a pak ty otoky noh a rukou,v noci chodím 4x-6x čůrat a ty kopanečky už taky nejsou tak milý jako na začátku-občas to docela i zabolí 😉 Ale pořád je to krásnej pocit,když víš,že v tobě roste nový život 😵 😵 😵 😵

Jsem se nějak rozepsala 😀 Snad jsem Vás moc nevyděsila 😀 😀 😀

Užij si Hehenko grilovačku,my grilovali všera a byla to mňamka 😉 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Bae: krásně jsi to popsala, že se ti čoveče i těším 🙂

mějte se krásně...letím na poštu a domůůůů tvořit něco na oslavu 30 🙂 Pááááááááááááá 😵

baeszinka
20. srp 2009

Zuzi pááááá 🙂

p.e.t.u.l.k.a
20. srp 2009

baes a teď jsi na řadě ty s Kryštůfkem 😵 😵 😵

carculka
20. srp 2009

ahoj holky jak se mate...povezte mi vsechny novinky za tech x dni...joooo akorat co vim ze ange porodila,orchi mi psala...takze ange,ty nase mamino gratulace obrovska a preju vam moooc zdravicka a at mala dela samou radost