Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
26. srp 2009

😵 😵 😵 DOBRE JITRO PRVUŠKY 😵 😵 😵
Tak dnes jsem prvni...uz jsem zase s mamkou u ni v kancelari☹

CAR nenapineeej🙂
HEHE drzim pesti🙂
VER ip🙂

Vcera jsem si udelala seznam toho, co budeme kupovat pro novorozenatko...myslim jako hadriky🙂 Pro starsi uz nic, to az pak operativne...Ten odkaz, co sem davala vcera ZUZI tak je dost nebezpecnej🙂 Myslim, ze pristi vyplata padne tam🙂🙂

prosteja
26. srp 2009

dobré ránko všem 😵

předně vítám nové snažilky a držím palec, aby se brzy zadařilo 😵

na SMS od HEHENKY ze screeningu už netrpělivě čekám a hned vám dám vědět 😉

jinak já se včera taky trošku rozšoupla, měla jsem penízky z narozenin a slevu v jednom obchodě, tak jsem tam vlítla a koupila si 2 obyč trička a jeden svetřík, který je jen na 3 knoflíčky a přes bříško se rozevírá, takže v těhu to půjde taky..... a trička mám pod šaty, případně pod nějaký ten svetřík 😉 jinak jsem se mrkala ještě na dětské kombinézky zimní, už prodávají, ale ty ceny, to je teda síla...... 😖 no a jelikož počítám, že ji budu opravdu potřebovat jen asi jeden měsíc, tak koupím asi z mimibazaru nějakou zachovalou a možná pak ještě nějaký zateplený kompletek, ať to k doktorce můžeme střídat...... jen bych pak potřebovala poradit s velikostí holky... až tu budou maminky tak budu směřovat dotaz na ně 😉

prosteja
26. srp 2009

jo a pro sebe už koupím asi jen nějaké ty kalhoty, možná nějakou šatovku kdybych sehnala a asi tak 2 ty svetry na zimu a případně operativně bych dokoupila ještě nějakou halenku nebo tak..... jinak už za sebe utrácet nebudu... 😀

no a na miminko to mi nemluvte, ty obchůdky, co tu na ně jedou reklamy... brrrrr..... to raději neotvírat 😀 je to nebezpečný..... já si musím taky udělat seznam, co všechno bude potřeba a postupně každý měsíc něco koupit, nebo to pak bude palba jako prase 😖 jsem se včera tak trošku prohrabala oblečkama co jsem si dovezla z Moravy a zjistila jsem, že na miminko tak tu 56 tam nemám skoro vůbec nic a hodně tam mám 62, dupačky a nějaký overálky..... tak ještě počkám, co "podědím" po manžové sestřence, tam jdeme v pátek a pak se rozhodnu, co tak ještě nakoupit... 😉

prosteja
26. srp 2009

no to jsem se teda rozepsala, tohle nikdo nebude číst 😀 😀 😀 tak si jdu udělat kafe..... 😉

janicka88
26. srp 2009

ja sem si to precetla 🙂

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Dobré ránko všem 😉

Vítám nové prvosenky a přeji jim ať co nejdřív najdou // 😉

janicka88
26. srp 2009

p.e.t.u.l.k.a ahojky

lowe
26. srp 2009

p.e.t.: máš krásné miminko, a těch vlasů jůva, narodil se den přede mnoua o pár let je mladší

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Holky a jak dlouho se snažíte?

Lowe děkujem za pochvalu 😉

prosteja
26. srp 2009

jéééééé tak přece někdo 😀 děkujuuuuuu JANICKO 😀 😵

a vítám i PETULKU a LOWE 😵 😵 😵

lowe
26. srp 2009

p.e.t: no my jsme to zkoušeli ted poprvé, budeme se za 3 týdny brát a já jsem nechtěla být těhotná dřív, protože jsem se bála aby mi nebylo špatně, tak jsme to nechali takhle
myslím, že ten první měsíc by byl v poho, sestře bylo špatně až od druhé a kamarádce až od 5 měs. , ale je to různé, tak nevím
A Vy? za jak dlouho se Vám to podařilo?

janicka88
26. srp 2009

prosteja nemas zac 😅

prosteja
26. srp 2009

LOWE ono je to různé s tou nevolností, někomu je špatně od začátku, někomu to trvá..... ale jelikož první měsíc těhotenství vlastně skoro těhotná nejsi, tak logicky ti ani špatně nebude...... pak to může začít, ale taky nemusí 😉

prosteja
26. srp 2009

JANICKO ale mám 😀 😀 ne si dělám srandu, holky si to snad taky čtou 😉 a co vy? jak dlouho se snažíte? v jaké jste teď fázi? kdy (ne)čekáš mršku? 😉

PETULKO můžu na tebe mít nějaký odborný dotazy jako na zkušenou maminku? 😀

lowe
26. srp 2009

prosteja: já tomu stejně nijak nevěřím, že by se nám to povedlo hned na poprvé
no uvidíme jak bude 😉

janicka88
26. srp 2009

prosteja ja uz mam 11 spozdeni,ale nevim nevim...jinak my jsme se vubec nesnazily jelikoz s pritelem jsem teprve mesic

prosteja
26. srp 2009

LOWE je tu několik holek kterým se zadařilo napoprvé.... nám vlastně taky 😅 snažili jsme se 7 měsíců, ale neprobíhala ovulka, takže jsem ani otěhulit nemohla a pak první měsíc léčby a šup, už to bylo 😀

prosteja
26. srp 2009

JANICKO a zkoušela jsi testík? 😉

janicka88
26. srp 2009

prosteja jo predevcirem a nic ☹

prosteja
26. srp 2009

a PETULKA mi někam utekla..... 😖

prosteja
26. srp 2009

JANICKO 11 dnů už je docela dost..... to nebereš první měsíc antiko? můžeš to mít ještě rozhozený po antikoncepci anebo ti proběhla ovulka později a tudíž bys i později menstruovala 😉

janicka88
26. srp 2009

prosteja ja antikonceci neberu uz pul roku

prosteja
26. srp 2009

a zpoždění jsi nikdy neměla JANICKO?

cat79
26. srp 2009

Dobré ranko🙂
Janičko88 11DPO je málo🙂 zkus tak za 5dní, to už by tam čárečka mohla být!!🙂držím palečky🙂
Lowe taky držím palečky, ale když už máte svatbu za 3 týdny, tak to nehroť, ať si to můžeš užít na 100%, jako těhu bys nepila a měla strach že něco embrijku uděláš, já se ty první týdny strašně bála🙂 a i ten stres, neboj, po svatbě a nebo třeba o svatební noci to musí vyjít🙂))!!!!

Svoji přesně, jak sem dala Zuzka ten odkaz, koupila jsem tam za 1000kč věci a to je tam vše cca za 89kč🙂))
Tak si to představ🙂)hihihihi, ale je to ňuňu🙂

Mám je dilema s tou houpačkou, jak jsem objednala, tu jak sem dala Verled, našla jsem ještě hezčí a nevím nevím🙂 to je strašný to nakupování🙂)hihihihhi

janicka88
26. srp 2009

prosteja behem toho pul roku ani jednou

prosteja
26. srp 2009

ahoooj CAT 😵 😵 😵 nakupování bude zkáza lidstva 😀 a jinak JANICKA už má 11 dní zpoždění, ne 11 DPO 😉

prosteja
26. srp 2009

hmmmm JANICKO tak to nevím... zkus vydržet a udělat testík později, ale myslím, že 11 dnů zpoždění už by něco vidět bylo 😖

janicka88
26. srp 2009

cat79 ahojky jj dik za radu...ja tedka stejne nemam cas koupit testiky

lowe
26. srp 2009

prosteja: a jak si na to přišla, že jsi neměla ovulaci?

baeszinka
26. srp 2009

Ahojky Holky,hlásím se po delší době,páč mi umřel notebook,ale už mám nový-dostala jsem ho s předstihem k porodu od manži 😀 😀

Vítám nově příchozí 🙂

HOLKY,máte krááááásný miminka 😵 😵 😵 😵 😵