Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
31. srp 2009

ANGE jo to věřím, je to na hodně okolnostech 😉 ale vy to vcelku zvládáte holky šikovný a za týden bude zase o něco líp 😉

no HEHE to jsem, celý den tady s váma vykecávám 😀 😀 😀 jediný co můžu říct na svou obhajobu je, že nejsem paní na úřadě s úředníma hodinama.... jako že ke mě nechodí lidi 😉

hehena
autor
31. srp 2009

ZUZI se těšííííím....... 😵 😵 😵

PROSTEJKO no za to já jsem udřená až se za mnou práší 🙂))) 😀

prosteja
31. srp 2009

ZUZI tak už se těším na zítřek, na dojmy a zážitky 😉 😵

HEHE, ale já nemůžu říct, že bych nepracovala... už jsem dala na podpis x dopisů, dodělala 3 tabulky, stačila se najíst..... nějakej telefonát jsem měla a tak..... prostě mám jen takovou nenáročnou práci, že v podstatě opakuju to stejný furt dokola 😉

hehena
autor
31. srp 2009

mno já taky nemůžu říct, že bych nepracovala... 🙂)))

prosteja
31. srp 2009

no vidíš HEHE 😉 😀

hehena
autor
31. srp 2009

no vidím vidím 🙂)))

prosteja
31. srp 2009

http://zdravi.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=...

možná by to mohlo někoho zajímat 😉

svoja
31. srp 2009

AMAL ja se bavim....jako stat se to me, tak jsem taky nasrata, ale ty to tak hezky popisujes....je to na hov*o, ale libi se mi, ze neztracis smysl pro humor🙂 musi s tebou byt vazne prdel🙂

PRAZANDY: uz ste se nekdy sesly? vas tam je....

add plinky: je to zvlastni, ale taky jsem se ptala te kamaradky, jestli to miminku staci (ty plenkove kalhotky) kvuli kyclickam a pry jo, pry ji to posvetila i dr...takze pohoda...uz se moooc tesim, az me dorazi🙂 ANG znovu opakuju...Vendulince to moooc slusi v nich🙂

CAT no mazec ta vykradacka....hlavne, ze jste v poradku...ale nase*e to teda!!!

HEHE no tady v tom meste jak pracuju (vysoke myto) je tech sekacu vic a vsechny super. vetsinou tam sezenu uplne novy znackovy veci za uplny pakatel (HM tehu rifle za 300, tyhle CA plataky kapsace za 140)...i na mimi se da sehnat....takovy ty uplne hadry ne, samozrejme, ale kdyz si clovek umi vybrat....

add smiraci: ja jsem dotycne radila, at se na to vykasle, ze to bude vypadat, ze ji doma manzel udelal dusno a diskuzi ji zakazat a ze presne o to anonymovi jde...nema se za co stydet a nic trapneho a extra soukromeho tady nepsala...

BLAHU, EFI, SAC ahoj maminky🙂

svoja
31. srp 2009

ZUZIIIII huraaaaa🙂 bomba nejvetsiiii....tak jeste nejakou spolutehulku🙂 NUKI, LENI, VENYS....kde ste kdo?🙂

svoja
31. srp 2009

...jo a ten 4D...my jdeme 16.9. ... a DVD nosit nemusime, to je pry v cene🙂 jen flashku na fotky...jinak za to teda platime 1000 a museli jsme se objednat do jinyho mesta do nejakyho centra, u nas to nedelaji....uz se mooooc tesime!!!! doporucili nam od toho 24tt, ale ne zas pak moc dlouho, ze to uz ten filmik neni tak hezkej, protoze mimi je vetsi...

prosteja
31. srp 2009

jé SVOJI to jdu na kontrolu 😉

no a já se budu pro dnešek loučit holky..... mizím hned ve 3, jdeme s manžou do banky, na první schůzku ohledně hypotéky..... 😉 tak se mějte všechny moooooc krásně a zítra papa 😵

hehena
autor
31. srp 2009

tý jo, co je to za test.... 😲

svoja
31. srp 2009

PROSTEJ pacek

MMCH...proc vzdycky, kdyz prijdu tak najednou diskuze utichne? 😒 ☹

prosteja
31. srp 2009

HEHE tak ještě jsem tu, tak ti odpovím..... to v Německu prý pravidelně testují kočárky no a právě mě docela překvapilo, že tolik z nich neprošlo kvůli škodlivým látkám.... 😖 tak jsem vám to sem hodila, ať máte info.... 😉

SVOJI ono je to možná tím, že přijdeš vždycky, když se hodně lidí rozprchne..... 😖 to je těžký no, já jsem teď dodělávala něco v práci a už se balím do té banky....... tak snad se tu zítra ráno nebo odpolko potkáme 😉 mějte se holky papa 😵

hehena
autor
31. srp 2009

SVOJI ono je to tak odpoledne vždycky mno... :-/ .... všechny se před odchodem domů, vrhají na práci 🙂 nejvíc to tu žije do toho oběda 🙂)

si teda taky myslím, že když už za to AMALLI platí 1300.- tak to DVD můžou mít snad v ceně.... no bohužel.. Praha 🙂)))

no doufám, že další těhulka bude minimálně KEBULKA... 🙂

hehena
autor
31. srp 2009

no ty škodlivý látky mě teda dostávají.... 😲 😲 😲

svoja
31. srp 2009

Vsak ja vim, ze odpol je to tady mrtvejsi🙂 Kdyz ja se sem zas nedostanu dopol...prazdniny skoncily...☹

Vcera jsem si udelala seznam veskere vybavicky, co budeme porizovat a rozdelila jsem si to do mesicu - co kdy koupit. Je toho teda dost...Jsem si puvodne myslela, ze to udelame jako BLAHU, ale ja bych to nevydrzela🙂

svoja
31. srp 2009

ted jsem koukala na ty kociky...mazec teda....ale nas tam neni☹

baeszinka
31. srp 2009

Ahojda,tak jsem tu zase chvíli nebyla,tak jdu zkusit dočíst 😉 a zjistit,zda jsou nějaký novinky 🙂

verled
31. srp 2009

zuzi:jeee to bude romantika🙂)))

svoja:já například makam jako barevná:-/

amallie
31. srp 2009

holky, já trochu klimbla, ale teď už jedeme na ten utz, pak dám vědět, jaké to bylo, zatím pápá 😉

hehena
autor
31. srp 2009

BAE ahoooooooj 🙂 😵 😵 😵

SVOJI no mě by taky zajímal ten X-lander...

hehena
autor
31. srp 2009

jééé AMALLI tak se těšíme na zprávy 🙂 pak to nejlépe nahraj na youtube.com a pochlub se 🙂 huráááá 😵 😵 😵

baeszinka
31. srp 2009

Jéééé ZUZI,TICHOUNKÁ GRATULACE!!!!!!Testík je nádherenj a ta dááálnice 😉 😉 🙂 🙂

Hehenko,ty sis koukám užívala s migrénou ☹

svoja
31. srp 2009

AMAL drzim pesti, bude to bozi zazitek...

BAE ahooooj, zenska, ty jsi tu dlouho nebyla...co porad delas?

VER ale prosimte....mmch peknej pupik...uz taky mam🙂

svoja
31. srp 2009

hehe jdete do nej?

baeszinka
31. srp 2009

Ahojky Svoji,no co pořád dělám...vařím,uklízím a tááák 🙂 ,do města na kávičky a odpočívám...nějak toho koníka nestíhám,ale průběžně mrkám.O víkendu jsme konečně postavily s manžou postýlku,tak už chybí jen to miminko 😵 😵 😵 ...a zabalit si do porodnice,to jsem ještě jaksi neudělala 😠 😅

hehena
autor
31. srp 2009

no mě se ten X-lander snad i nejvíc líbí... ale samo mi na něm vadí, že nemá otočkou sportovní sedajdu..... a pak bych i tu brzdu možná ocenila... jenže nechci trojkolku a tohle mi vyhovuje i vzhledově...

no tak nevím, jestli do něj půjdem, ještě jsme to nějak víc nevybírali...

BAE jak se máte? 🙂 co břuško? 😵 😵 😵

hehena
autor
31. srp 2009

ty jo BAE, ty už jsi 38tt.... páááni.... 😲

baeszinka
31. srp 2009

NO jo Hehe,taky na to koukám....38TT!!! 😲 ,zítra jdu do poradny,tak jsem zvědavá,copak mi mudr. řekne-jestli už se třeba něco malinko nechystá 😉 A snad už mi natočí i ten monitor 😉
Jinak bříško roste a hejbe se ze strany na stranu,kopance už to jsou teda pořádný,au au 😀

Ten X-lander u nás ve městě frčí hodně,má ho snad každá třetí maminka,tak asi budou i dobrý,když se tak kupují 😉