Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
14. zář 2009

Jo holky a už několikrát mi říká grrrr 😵 Já na Jaňuláčka pořád grrrrčím 😀 a jak se snaží tak jí to i jde..a na tátu se už dvakrát usmála alena mě nic 😝 😀

prosteja
14. zář 2009

SAC ty jsi pro mě velká inspirace nenechávat si to říct a rodina mě v tom podporuje, takže nemusím čekat dotazy typu, co to bude 😉

SVOJI ahoooj, to je mi líto 😖 tak se běž pořádně vyležet 😉

ZUZI jsem teda odhodlaná zatím nenechat si to říct, jak říkám SAC je pro mě velká inspirace 😀 já se stejnak znám, že v mým případě kdybych to chtěla vědět, tak se mimi buď nebude chtít ukázat nebo mi řeknou že to bude holka a na porodním sále pak, jééé, on je to kluk 😀

s tím doktorem ZUZI no je to na palici, ale je fakt, že na ten UTZ musí být ten doktor pořádně proškolenej a je asi lepší jít k některýmu, kterej to dobře ovládá 😉 tak seber odvahu a uvidíš, budeš spokojená 😉

zuzka.o
14. zář 2009

SACVÍ: děkuju 😵
Teda, je to holka, má ráda mužský... 😀

prosteja
14. zář 2009

s tím úsměvem to je jasný SAC... je to ženská, ta se na ženský usmívat nebude 😀

baeszinka
14. zář 2009

Tak jsem holky přidala do albíčka pupík..mamka říká,že mi trošku kleslo,ale nevím teda 🙂 😖 😕

zuzka.o
14. zář 2009

Když já jsem po tom mimoni změnila doktora a ten starší mi byl strašně sympatickej! Je to kolík, samej vtípek a to já mám ráda. Nesnáším nemluvy, co se na člověka ani nepodívaj. Tak uvidíme.

Jo....a pod pupkem se mi udělal nějakej špek.... že by tak brzo??? Tlačí mi i kalhoty. Tak snad holky z disk.o mimoděl.těhu nebudou mít pravdu....že čekám dvojčata! To bych byla prvníz PRvosenek, co má těhu gatě už v 2.měsíci 😀

amallie
14. zář 2009

jé holky, tak to já zas jsem moc ráda, že to vím a nidko jiný ne, i když, manžel to neví, ovšem je přesvědčen, že je to Amálka 😉 Já mu to nevyvracím, ať si počká 😀

zuzi: vydrž, vždyť beztak by tam dříve mudr nic neviděl a ještě bys byla vyděšená

prosteja
14. zář 2009

BAE úžasně udělanej pokojíček 😉 😵 😵 a na bříško jsem mrkala je krásný, ale mě se teda nezdá, že by kleslo 😔

baeszinka
14. zář 2009

Ahojky Zuzi,já si taky kupovala těhu kalhoty docela brzo,vadilo mi,jak mi tlačí ty normální pupík 😉

prosteja
14. zář 2009

ZUZI uvidíš no, třeba ten mladej bude dobrej 😉 já bych šla už zítra, nevydržela bych to 😀

a s tím špíčkem, to je normální ZUZI, taky jsem měla pocit, že v 7. týdnu budu pořizovat těhu gatě a třesky plesky tak jak bříško vystrčilo růžky, tak je zase zastrčilo 😀 😀 😀 takže je to úplně normální, myslím, že mimi tam bude jedno a špíček zase splaskne 😉

prosteja
14. zář 2009

já na těhu gatě mrkala holky v pátek v CA a naprosto mě tam dostaly jejich těhu lacláče 😀 😵 😵 😵

baeszinka
14. zář 2009

Prostej,děkujeme za pochvalu pokojíčku,jsme si včera trošku hráli,už se nemůžem dočkat,tak vymejšlíme kravinky 😀 a s tím pupíkem nevím no,je to taky podle toho,tak se prcek zrovna navalí..a jemu se móóóc líbí nahoře u žeber 😀 😝 😵

prosteja
14. zář 2009

BAE fakt krásný 😉 no a je jasný, že malej se tam vrtí, tak to může být každou hodinu jinak 😀

zuzka.o
14. zář 2009

BAE: taky mi to bříško přijde stejný.... a pokojíček je krásný, jenom tam chybí to miminko 😵

Tak to je fajn, jsem se lekla že snad čekám slona 😀

PROSTEJ: lacláče, do těch by mi nejradši narval manža. Já teda radši budu koukat po normoš riflích s pásem.... ale co...niky neříkej nikdy.

zuzka.o
14. zář 2009

Nene...půjdu v pátek, to budu 6tt+0. TO už vydržím. 😉

sacvi
14. zář 2009

Holky a my jdeme kakat 😀 Zatím ahoj a mějte se kráásně 🙂

prosteja
14. zář 2009

ZUZI já taky mrkala po těhu kalhotech s tím širokým pásem na zimu, ale ty lacláče mě prostě dostaly 😀 a musím teda říct, že jsem si je cvičně zkusila a cítila jsem se v nich líp a přišlo mi, že mi i víc slušely 😀 😅 ..... ale zase si říkám, že na zimu budou asi lepší kalhoty s tím pásem vysokým, abych měla zakrytý bříško a záda a tak.... no uvidíme..... 😉

amallie
14. zář 2009

baes: pokojíček fajnovej, ale že je růžovej pro klučíka?

baeszinka
14. zář 2009

Já jsem si taky vždycky říkala,že až budu jednou těhu,koupím si lacláče,ale přijdou mi praktičtější ty normální kalhoty...kvůli tričkům,svetrům a tak...

Jinak jste mě teda moc s tím mým pupkem nepotěšily,no jo,holt neklesá,neklesá 😀 😀

prosteja
14. zář 2009

ZUZI tak v pátek budu držet všechno co mám 😉

SAC 😀 tak papa 😵

svoja
14. zář 2009

PROSTEJ vitej doma🙂 uz tady bylo smutno, ale hlavne strasny mrtvo☹

SAC to ja te teda obdivuju, zes to vydrzela...ja bych to nevydrzela ani za nic....pokud me bude lip, tak ve stredu jedem na ten 3D a tam uz to budem vedet 100pro...jestli to nakonec bude chlapecek, prodavam celou vybavicku🙂

ZUZI na ni kasli...jsi tehule, uzivej si to!!! Ja jsem zas nekdy rozpacita z meho dr, on tak jako moc nemluvi...treba na pohyby se me nikdy nezeptal, k tvrdnuti bricha me nic nerekl...co pise do prukazky a jak to vypada me taky nerika....

add atk...ja uz taky nechci hormooony...je to fuj fuj....videla jsem na vlastni oci holcinu, ktera ochrnula z atk, kolegyne mela embolii a malem umrela...

baeszinka
14. zář 2009

Amal,ona to byla dřív pracovna a teď jsme z toho udělali pokojík..a nechce se nám znova malovat,tak jsme nechali růžovou a až bude Kryštůfek větší,tak to přemalujem..teď je to asi fuk,aspoň je to barevnější..manža sice tu růžovou pro kluka taky nemůže zkousnout,ale odmítám malovat 😎 😀

prosteja
14. zář 2009

jj BAE a mě třeba přijde, že pro mě, když budu většinu času těhu v zimním období bude lepší mít ty těhu kalhoty s širokým pásem, aspoň bude prcek v teple 😀

prosteja
14. zář 2009

SVOJI tak smutno vám bylo 😀 😀 😀

BAE já myslím, že Kryštůfkovi to bude úplně jedno, jestli je to narůžovo nebo namodro nebo nažluto nebo jak..... 😉

svoja
14. zář 2009

BAE hezkyyy🙂 no nase mimi, jestli bude chlapecek, tak bude nosit ruzovy obleceni asi tak do roka, tak to mas fuk🙂

svoja
14. zář 2009

A to obleceni...ty dvoje rifle z mmb jsem prodala...ted mam ty jedny za tech 1200 a jsou uplne bombovy...jeste jsem si koupila v tom sekaci ty HaM, ale ty se jaksi nejak vytahly, takze me padaj a jsou me velky, tak je asi jeste schovam...☹ Laclace jsem taky videla....ale ty bych asi nenosila...

prosteja
14. zář 2009

já právě viděla jednu těhulku loni tady v práci chodit v lacláčích a ještě v šatovce a vypadalo to fakt suprově..... 😵 😵 😵 hlavně pak s velkým bříškem jí to hrozně slušelo..... ale ona byla s velkým bříškem v letních měsících..... no uvidím ještě, ale jsem rozhodnutá konečně něco koupit, protože už pohodlně obleču jen asi dvoje kalhoty... zbytek nemůžu mít, páč mě tlačí 😖

baeszinka
14. zář 2009

Svoji,bude to holčička 😉 😵 .Já taky na 100% počítám s tím,že budeme mít chlapečka.mám všechno modrý na na většině věcí jsou autíčka,nebo letadla a táák 😀 🙂 ..musíme těm mudrům trochu věřit,zase tak často se (doufejme 😅 ) nepletou 😉

Já jsem nakonec ráda,že jsem si nekoupila ty těhu lacláče,v normálních mi bylo fajn..a pořád vlastně je 😀 😀

svoja
14. zář 2009

Tak to ja uz jsem svoje kalhoty vzdala, jsou uz zabalene a uklizene a vytahnu je az zhubnu po porodu🙂

svoja
14. zář 2009

BAE no jako nekde si je sem ta vzit...dobry...ale chodit v nich do prace? bych si pripadala jak krtek nebo strycek pompo🙂

PROSTEJ...jeste me rekni prosimte....jak to vidis podle pupku myho....?