Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
15. říj 2009

holky děkuju 😵

VERLIS neboooj, taky se brzo dočkáš..... teď jen ta laparka a pak ten dopis Ježíškovi, nezapomeň 😉 😀

svoja
15. říj 2009

VER no, taky jsem koukala na fotky jak jsem vypadala driv...boze muj, doufam, ze to pujde rychle domu...mam predsevzeti jak budu vypadat...jeste lip, nez pred otehu 😀 😀 😀

svoja
15. říj 2009

Mmch, vcera jsem koukala na Topstar magazin...Belohorcova vyvalovala svoje desitky kozy u more nahaty 😲 🤐 ....ale Ajchmajerovy (DeCastelo) to strasne sluselo, jakoze ja jsem ji moc nemusela teda, ale s tim miminkem vypada uzasne, fakt jo...a meli krasny lehatecko....sem taky chtela, pak jsem na nej zapomnela🙂

http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla...

baeszinka
15. říj 2009

No já byla taky slavit narození syna,ale on byl s námi...Jinak si myslím Ver,že až se ti ten Brouček narodí,nikam se od něj nehneš..je to už prostě součást tebe-aspoň teda já ho musím mít pořád u sebe...
A odsávačka se kdyžtak dá koupit vždycky-v lékárně 😉
Když jsou prsa nateklý,tak z nich mlíko stříká samo...jednou jsem je měla tak nateklý,že to šíleně bolelo,tak jsem si trošku zmáčkla a začlo to samo stříkat a dobrý 😉 .

baeszinka
15. říj 2009

no,jdu přebalit prcka,tak jsme si prdly,až máme špinavý celý dupajdy 😀 😀 😀

svoja
15. říj 2009

BAE ty mas taky spinavy dupajdy??? 😲 😀 😀 😀 😀 Jinak diky za ta slova, to je pro me jako balzam....s odsavackou pockam tedy!!!! 😉 😎

hehena
autor
15. říj 2009

VERLED a ta Medela, to není pístová odsávačka??? já myslela, že jo...

hehena
autor
15. říj 2009

SVOJI tohle předsevzetí mám taky 🙂)))

PROSTEJ mno fakt, že mám oteklý nohy, nechápu to!!! jsem čučela jak blázen, příde mi to brzo no... 😒

verled
15. říj 2009

hehe:nee to je myslim mechanická ne??.....ale jestli jo tak tu nechci🙂

svoji:tak to budem stejně hubnout spolu, já chci taky vypadat líp🙂))
bae:já tomu věřim , ale že se od něj nehnu tak tomu nvěřim, nezapomeň že budu doma sama abudu s nim furt......doufám že nebudu přecitlivělá......nechci ho rozmazlit....

hehena
autor
15. říj 2009

VER já jsem právě myslela, že mechanicka=manuální=pístová... ale to si jenom myslím, jestli je to tak, tak to fakt nevím... každopádně mi kamarádka psala, že v porodce měli tuhle a že to s ní bylo lepší než pak s tou, co si koupila v lékárně za 150.- takže jí kup. se neztratí.

hehena
autor
15. říj 2009

teda, že v porodce měli přímo tu medelu! 🙂)) se ani neumím vyjadřovat🙂)

verled
15. říj 2009

svoja:to lehátko je pěknéé, ale ta cena??to by mě ruplo🙂

verled
15. říj 2009

hehe:s tou medelou??...OK takže jdu do ní🙂)))....sac zase říkala, že je to i dobrý na tvorbu mlíka🙂..a já mlíko chci a moje mamka měla málo.-)takže prostě všecko udělam pro mlíčko🙂..a určitě ji využiju

😉

hehena
autor
15. říj 2009

jj já bych tu odsávačku právě taky radši chtěla pro sichr na tvorbu mlíčka. mamina mi taky říkala, že mlíko moc dlouho neměla :(

prosteja
15. říj 2009

HEHE no přijde mi to taky brzo.... jako kdyby bylo třeba vedro, tak neřeknu.. ale třeba je to jen přechodný stav, tělo si zvyká 😉 já a otoky se zatím neznáme 😀 naštěstí

to s tím dítětem odloženým je hnus, četla jem to před chvílí 😲 😔

prosteja
15. říj 2009

s tou odsávačkou souhlas.... prý to může pomoct rozkojit 😉 ..... a hodně ji doporučují vzít už do porodnice 😉

hehena
autor
15. říj 2009

to je teda hnus!!!! zvlášť v tomhle počasí, kdy to dítě rychle prochladne :( nechápu! v praze baby boxy a někdo udělá tohle :(((((

holky a cvičíte???

prosteja
15. říj 2009

HEHE přesně tak.... když už ho chce odložit, tak existují prostředky, jak to udělat šetrně 😖 no fuj 😔 🙄

HEHE já se snažím ty cviky na míči, jak jsi posílala ten odkaz na stream.cz 😉

hehena
autor
15. říj 2009

add odsávačka - já bych jí koupila už jen pro jistotu, i kdyby jen tu pístovou. někdo má hodně mlíka jako BAE, ale někdo si musí dost pomáhat. a byla by škoda to zanedbat a přijít o mlíčko, když pro to můžu něco udělat. bych se i bála, že jí budu prostě potřebovat hned po porodu, tak jí asi taky pořídím a basta... 🙂)) prodat to člověk může vždycky, zvlášť s internetem je spousta možností! .) 😵

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJ a jak často???

já cvičila ještě na začátku těhu, jenže pak jsem začala špinit a do toho 16 týdne jsem radši nic moc nepokoušela... ale od tý doby jako.... od tý doby jsem si párkrát zaskákala na míči a to bylo všechno 🙂)) prostě jsem líná jako veš!!!! 😠 😠 😠

prosteja
15. říj 2009

jj HEHE přesně to si taky říkám..... jen prostě pořád váhám, jestli nějakou lepší nebo obyč.... si zase říkám, že pak se záručním listem jde prodat i lepší, když bude nová... kdybych náhodou neměla co odsávat 😅 ..... ono je fakt, že i když to pak objednáš přes net, tak to chvíli trvá, než se převedou peníze, než to ten někdo pošle, než si to vyzvedneš na poště 🙄 .... a pak můžeš zjistit, že to trvalo 14 dnů a mlíko je fuč ☹

prosteja
15. říj 2009

HEHE snažím se tak obden, ale někdy vynechám no 😅 jsem taky líná jako veška a když je pak potřeba uklidit nebo letím na nákup jako včera, tak hold vynechám.... ale snažím se obden na tom míči trochu zaskákat 😀

hehena
autor
15. říj 2009

normálně se těším na vánoce... to není normální v půlce října 🙂)) 😀 😀 😀

hehena
autor
15. říj 2009

no tak jestli otoky nemám z toho nicnedělání 🙂)) i když v neděli jsem uklízela jako o život, v pondělí jsem byla celý odpoledne až do půl devátý se ségrou venku, včera jsem vařila o sto šet, tak jako že bych se vůbec nehejbala to říct nemůžu... ale taky mi odpadá to cestování do práce, já tu akorát tak párkrát za den vyšlápnu schody do patra 🙂))) 😀 😀 😀

prosteja
15. říj 2009

nebo mě ještě napadlo, jestli tyhle věci nejsou koupit v zahraničí levněji 😅 třeba ta odsávačka... nás totiž kontaktoval manžův bratránek, on pracuje v Anglii a chce se teď před Vánocema vracet domů natrvalo... a psal nám, jestli nechceme něco na toho prcka sehnat.... jen nevím, jestli by zrovna on koupil odsávačku mateřskýho mlíka 😀 😀 😀

prosteja
15. říj 2009

HEHE no a myslíš, že já se nějak extra hýbu 😀 ráno do busu, tam sednu, jedu na metro, v metru sedím, pak to mám pár metrů do práce, tady lapnu k PC a je to 😀 cesta zpátky to stejný 😀 ....... máš možná víc pohybu jak já 😀

holky nemáte náhodou některá, třeba AMAL zkušenost s takovejma věcma třeba z té Anglie nebo Německa....? odsávačka, nějaký to lehátko nebo tak...... jestli to tam nevyjde levněji 😉

hehena
autor
15. říj 2009

ty jo holky ta sedačka je luxáč... se na ní za prvný nemůžu vynadívat a za druhý je tu s ní taková krásná atmoška... fakt krásný doma!!!! 😵 😵 😵

prosteja
15. říj 2009

HEHE tu sedačku chválím, viděla jsem ji naživo v obchodě a taky se mi moc líbila 😉 .... najednou to tak zútulní co? 😅

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJ my pojedem asi do Rakous s maminou, mají tam levnější všechno, takže asi i odsávačku! 😉