Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
20. říj 2009

BAE ahoooj... no mě jen dostává, že jsem ani nic ještě nekoupila a už brble... kdybych dotáhla domů další věci, tak dobrý no, ale ......

váhu máte krásnou... mě teda ničí ty tabulky doktorů... na tohle mudrování hudrování se teda netěším.. 🙂
a Kryštůfek je nádhernej... chci taky tak krásnýho kloučka 🙂 😵

baeszinka
20. říj 2009

Ten můj hudroval taky,oni to asi k tomu životu potřebujou 😉 Teď už to dělám jinak....Milášku,venku je zima a tak jsem dneska byla ve městě a musela jsem mu koupit teplou mikinku,rukavičky a čepičku,aby nám nezmrznul 😉 .Jé a koukej,co mi dneska přišlo,to jsem vyhrála na mimiaukci a stálo mě to s poštovným jen... 🙂 Ono je to pak Hehenko taky jiný,když už je ten prcek na světě.Manža na něj nedá dopustit a nedej bože,kdyby měl třeba zmrznout bez tý fešný mikinky,co jsem nakoupila 😀 😀 😀

No a jinak ty doktoři..když mimča přibývaj málo,tak hudrujou,když moc,tak taky..copak já můžu za to,že má hlad?Kojím zhruba každý tři hodiny-když si řekne,někdy třeba za dvě a půl,někdy za čtyři...bude to holt velkej chlapák po taťkoj 😉

Hehenko,za chvilku už u sebe budeš taky mít krááásnýho kloučka 😵 😵 😵 Já se furt na toho našeho nemůžu vynadívat a nejradši bych se s ním pořád muchlala a pusinkovala ho 😀 😀 😅

hehena
autor
20. říj 2009

BAE no snad se to časem naučím 🙂)))

no tak mi příde, že ten hlad a přibírání mimča nejde ovlivnit.. to je jako lepší, když mu budeš ubírat a on bude bečet hlady, to asi těžko že jo ... se z těch jejich tabulí jednou zlbázněj...

mno jo... ono to asi strašně rychle uteče a za chvíli tu bude s náma! 🙂

amallie
20. říj 2009

jééé, já ani tabule neznám, mám ale jistý, že dítě bude žrout po mně 😀 😀 😀

se mi zdá, že to utíká až moc 😲 😲 😲

baeszinka
20. říj 2009

strašně to všechno letíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ubírat nejde,to bychom asi s manžou psychicky nezvládli a naše bubínky asi taky ne 😀
no jo,tak já se loučím,jdeme koupat 😉 tak papa a dobrou noc 🙂

hehena
autor
20. říj 2009

AMALLI mě se to taky jeví, jak jízda v rychlíku... najednou jsem 22. týden, za chvíli budu jako ty 35tt.... páááni...

BAE ahoooj 🙂 opatrujte se! 😵

adelkam
20. říj 2009

Ahoj holky, chtěla bych poprosit o Vaše názory...
HA jsem přestala brát koncem července, v srpnu jsem měla ještě pilule na oddálení MS (kvůli svatbě), poté jsem normálně odmenstruovala (12.9.) a od té doby jsem MS nedostala. 😒 Příznaky MS jsem měla tak před 14 dny, ale nedostavila se. Začaly mě hodně bolet záda a pálit "žáha". Dnes jsem byla u doktora a dělal mi ultrazvuk a řekl, že to na těhotenství zatím nevypadá, dal mi vyvolávačku na MS a řekl, že pokud do 14 dnů nedostanu MS, mám přijít a udělá znovu ultrazvuk. Taky mi řekl, že můžu být v raném stádiu těhotenství, že se to do 5 týdne pozná vyjímečně. Chci se zeptat, jestli některá z Vás měla taky takovou zkušenost? A jestli jste pak zjistili, že jste těhotné... Děkuji za odpověď.

amallie
20. říj 2009

holky, já bych chtěla jít do práce ☹ ☹ ☹ jsem asi magor, ale já mám hroznej pocit, že jsem nepotřebná ☹

hehena
autor
20. říj 2009

ADELKO já ne... já měla jen dlouhej cyklus 72 dní... ale jelikož jsem měřila BT, tak jsem věděla, že těhotná nejsem.

ale když to vyšlo tak mě žáha pálila snad od oplodnění...

testovala jsi???
zkus pár dní měřit teplotu... každý ráno ve stejnou dobu, v pochvě nebo v puse.... pokud bude těch X dní vyšší, tzn. nad 36.8 tak ti to napoví....

adelkam
20. říj 2009

Hehena,
děkuji za odpověď. Testovala jsem minulý týden a nic... Ale Mudr. říkal, že je možná na příznaky brzo...

cat79
20. říj 2009

Amal co blbneš🙂))
Tak choď na plavání a třeba na ňáký kurzík, já chodím na tu ruštinu a strašně mě to naplňuje🙂))
Ahoj Adelkam, jen vyčkej, nevím co ti jiného poradit, jestli si těhu přeješ tak držím palečky!!!!Je to nádhera bejt těhulka🙂)

Holky nestíhám vás dočíst, jen tak zběžně jsem to projela🙂)
Taky už moc nehlásím co jsem ZASE koupila, ale zase ty věci jako fusak, nábytek, kocík a ta vanička, to manža chápe a sponzoruje, jen se mu už zdá že to prej je asi pul milionu🙂)haha, takže vidíte, i kdyby to bylo levný, bude to stejný🙂))haha

amallie
20. říj 2009

cat: no, plavat chodím, ruština mě nezajímá, ale já aktivity mám, zařizuju byt a tak, ale já včera nastoupila na MD a byla jsem to v práci vyřídit a nějak se mi postesklo, no............. kdyby mi řekli, ať jdu teď do práce, jdu hned

hehena
autor
20. říj 2009

no CAT já to nechci zlehčovat, ale asi máš svatýho muže... já jen nadhodím, že by se šikla komoda z ikea a manža už protáčí panenky a vymejšlí, kam ty naše hadry narveme, jen abysme jí nemuseli kupovat...

a kdybych snad chtěla koupit takovej pokojík, tak bych si zaprvé teprve něco poslechla a za druhé bysme ho stejně nakonec nekoupili...

ale hlaš... jen se chlub, já se ráda pokochám. pokojík je krásnej a je super, že si to někdo užívá bez těch řečí kolem... jasný, je to i finanční situací, asi kdyby to bylo lepší, tak to taky až tak neřešíme. i když u něj nevím teda 😀 😀 😀

já jen, že já třeba nemám pocit, že bysme nějak strádali a museli až tak šetřit, tak proto mě to štve, jinak mi ale nevadí, že vybírám levnější. sama jsem typ šetřivější. ale co je moc, to je moc... 😉

čkat AMALL někde psala, že se nudí? bo co?
to je asi tím, že jsi doma no... já jsem teda taky doma, ale pracuju a pracovat budu do porodu... takže se zatím teda nijak nenudím. ale na to plavčo se furt chystám.. jak kvůli zádům, tak kvůli celulitidě... fuj... 🙂))

hehena
autor
20. říj 2009

no vida, tak se nenudíš.. prostě jen stesk po práci 🙂 😉

já si myslím.. nudit se po stěhovačce ještě dlouho nejde... 🙂)) člověk spíš hledá ten čas, kdy to uspořádá.. 🙂

angetha
20. říj 2009

Ahoj holky..
AMAL já přibrala 18 kg, vážila jsem se doma po porodu a měla jsem 3 kg nad původní váhu..džíny zapnu v pohodě, ale ten špek co mi zůstal se krásně "vyleje" 😀 😝 pak už jsem se nevážila..
Adelko M je možné, že to bude dlouhý cyklus jako měla Hehenka
No a taky jsem nakupovala bez manžela, protože chlapi však do všeho kecaj..a stejně máme málo bodýček 😎 a teplých kalhot

cat79
20. říj 2009

Aha Hehe, tak to je mi strašně líto, že to nemáš tak jako já☹
Někdy si ani neuvědomuju že to není samozřejmost☹promiň☹

Ale tak mu to prostě vysvětli, ňák hezky..já taky taktizuju🙂)si nemysli,ale my to máme oba stejně a já jinak za nic tolik neutrácela tak si to asi mimísek zaslouží.-))))

amallie
20. říj 2009

hehe: já se nenudím!!!! ale mám pocit, že nejsem potřeba prostě, nebo jak to vysvětlit, chtěla bych prostě do práce, bejt důležitá a ne ženská na mateřský, no......... ale to jsou hormony, to mě zas přejde

hehe: u nás je to například tak, že manžovi je úplně jedno, kolik co stojí, neb držgrešle jsem u nás doma já a on stejně ví prd, kolik že to má stát, ale jemu vadí jako on říká "materiál". věci mu vadí, že to pak překáží........... takže u něj kecy jsou kvůli kramaření. ale vlastně nejsou, neb on to vůbec nevidí, jde to mimo něj a taky jde o to, že já jsem věci na mimino koupila z mých peněz, takže on vůbec nemůže tušit, kolik že co stálo

komodu z ikea si kup, neb nestojí moc, je to praktický a pak to můžeš případně prodat, lepší než nějaká jiná komoda, neb v ikea nakupuje hodně lidí, takže se jim to bude hodit

cat79
20. říj 2009

aNGE TAK to je super žes po porodu měla o 15kg míň njež před ním...teeda kéž by to tak bylo i u mě🙂))jenže já mám ty věci před těhu strašně mslinký...jsem jelito, pořád jsem se cpala do 36..a te´D MĚ TO bude deprimovat🙂)

Amal asi je to i absťák, to víš, lítání, cestování a ta atmoška, kdybys dělala za pásem byla bys happy že jsi na MD🙂))

amallie
20. říj 2009

manžu neberu teda na nákupy vůbec ničeho, občas jako bauhaus, nebo hornbach, jako věci na chatu, ale třeba jídlo, nakoupím sama v hypermarketu, pak vynesu z auta jen třeba maso, nebo něco, co se kazí, v zimě vůbec nic a řeknu mu, že mám v kufru auta nákup, ať to vynese. On to vynese, brblá, co s tím budem dělat, tak řeknu, že to zahodíme, nebo že se to dá bezďákům a je klid 😀

cat79
20. říj 2009

Hehe tu komodu si určo vem, já na ně taky koukala, třeba ten bílej dětskej nábytek je krásnej...ale k nám by se prostě nehodil, tak jsme našli ten polskej nábytek a ten lze kombinovat i pro starší děti, dokoupímw pak velkou postel a stůl a pojede to dál třeba do 7 let..a to už se vyplatí,ne?

hehena
autor
20. říj 2009

jo holky hezky vysvětlit jem zkusila dneska... 🙂) fakt.

no a on mi řekl, že proč si to polečení nekoupím na aukru 🙂)))) ty voe já málem omdlela, protože mi to fakt už příde moc. no a tak mě to vzalo, že jsem normálně asi půl hodiny v kuse brečela... já ho tkahle prostě neznám, zdá se mi, že to snad schválně přehání, abysme trhli rekord v tom, že jsme pár, kterej nakoupil výbavičku za bezkonkurenčně nejmíň 🙂)) fakt nevím jak to jinak vysvětlit...
no tak jsem šla nahoru a zamkla se, aby mi tam nelezl, bo by to k ničemu nebylo a normálně bych bulela ještě víc. a on tak stál za těma dvěřma věčnost a pak šel normálně pryč, vrátil se lezlo oknem z koupelny na střechu, bo měl strach, že se mi něco stalo. dokonce mi uvařil i kafíčko a přinesl vodu 🙂))
no a když nic nepomohlo tak mi napsal vzkaz a hodil pod dveře... no to mě dostalo a šla jsem teda otevřít... pak se mi asi 20 omlouval, že to přehnal, že nechce abych se trápila, že to tak nemyslel, že chce chodit po nákupech se mnou a už nebude nic namítat, bo prý pro nás oba všechno a že hned koupíme komodu, a zajedem do hornbachu pro barvy a vymalujeme a začneme chystat, bo chce, abych si to užívala...

já mu jako říkala, že nechápu to chování, že se chová už hrozně, jak kdybysme byli socky a nemohli si nic dovolit a že takhel to přece nejde, že nemohl čekat, že pořídíme všechno za 2 koruny padesát 🙂)) a že už to bude jen horší, bo dítě bude neustále něco potřebovat jako poroste......

no že ví, že se na všechno těší... tak proč dělal tkaový potíže netuším. tenhle postoj fakt neznám... jako občas ho musím trošku přesvědčovat, ale když argumentuju tak je v klidu... a nebo mi to vymluví on...

no tak to máte dnešní naší šou takhle pěkně veřejně... 🙂))

s tou potřebností tě chápu AMALL:..
já teda mívám občas potíž s tím, že nikoho nepotkám. pracuju doma, jsem furt doma... když jdu tak někam na oběd, nebo do centra na nákupy anebo přídou známí, ale prostě nemám ty kolegy...
jako většinou mi to vyhovuje... jsem spíše samotář a mám tak nějak svůj svět no.. ale jsou i dny kdy to chybí...

hehena
autor
20. říj 2009

CAT já myslela obyč komodu na hadry, bez pultu.. ten prý necháme někde vyrobit - takovej univerzální nástavec
něco jako tohle::: http://www.nejlevnejsinabytek.cz/prebalovaci-pu...

takže komodu určitě pak zužitkujeme... on asi nějak nemá představu kolik těch věcí bude.. to já jako taky ne 🙂)) ale málo věcí to nebude... a už teď se nám to sotva vejde do nábytku kterej máme... máme totiž jednu menší skříň a dvě komody a on do toho chce ještě narvat všechno pro prcka... 🙂))

amallie
20. říj 2009

ange: ty jo, jako hnedka 15 kg dolů???? kéž by se mi to taky stalo 😵 😵 😵 ale těch mejch 30 teda asi tak rychle nepůjde, ale 15 taky dobrejch by bylo 😉

cat: jsem koukala na ten pokojíček, moc pěknej, ale nemáte ho u sebe v ložnici? bude hned ve vlastním?

hehena
autor
20. říj 2009

taky doufám, že po porodu budu mít jen o pár kg víc...

ANGE a neboj, ještě je to chvíle cos rodila, ono se to ještě stáhne 🙂 😉

svoja
20. říj 2009

Jeee, vy jste toho nabreptaly, tak ja to jdu docist🙂

Jsem mela holky langose, cinu (nudle+gyros), zakusek a pak kinder bonbonu...k ordinaci si dam asi nejaky krupky🙂

Byli jsme se u tchanovcu pomazlit s kocarkem a prinesla jsem si domu tasku na kocarek a fusak do kociku, tak se kocham....ten fusak je dobre namaklej, myslim, ze to byl dobrej kup (CAT!!!)...uz abychom vyrazili🙂

hehena
autor
20. říj 2009

jdu se nabaštit holky.. zatíííím 🙂

jo CAT a fakt se nemusíš omlouvat.. je fajn, že to někde bez řečí a těžko můžeš za tu mojí situaci... ale snad už to bude dobrý 🙂

😵 😵 😵

amallie
20. říj 2009

hehenko: já koupila komodu Malm za 2500 kč a do toho se mimísovi věci musej vejít, zbytek kdyžtak bude někde jinde, ale nám se to vejde, nemám toho moc a pult nemám, prdnu na to podložku, nebo jí přebalím různě na postýlce, nebo kde zrovna budeme 😉

jinak já jsem taková drsná v tomhle, tak když něco, útočím na koníčky, každej chlap má nějaké své koníčky a většinou drahé.......... takže když se něco špitne, tak řeknu, fajn, prodáme motorky a hned máme peněz jak želez 😀
kámoška zas tohle říká s golfovejma holema, jiná zase s lyžema a věcma na hory 😉

amallie
20. říj 2009

svoji: ty žereš skoro jako já 😀 😀 😀

angetha
20. říj 2009

Hehenko...já se zavírala v koupelně protože tam máme podlahový topení 😎 ale snad už manža dostane rozum..

cat79
20. říj 2009

Amal ten pokojíček je 1/2 ložnice, za postýlkou je hned naše postel🙂 takže budeme mít prcka u sebe, neboj🙂))
Ahoj Svoji🙂
No Hehe vidíš, tak to pochopil, ono ho to teprve chytne, uvidíš.-)))já teda oblečení taky kupuju za své, to by ho asi klepla pepka🙂))