Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
23. říj 2009

SVOJI je hnusnej, ale mě zase jako jedinej pomáhá 😅 .... a stříkám ho i do nosu když mám ucpaný dutiny, ale to je teda chuťovka 😲 🤐

svoja
23. říj 2009

prostej no tak to bych se poblila asi 🤐 🤐 do nosu me pomaha olynth

prosteja
23. říj 2009

SVOJI poprvé to byl děs, jak do krku tak do nosu... ale měla jsem tenkrát dost velkej zánět a jediný co na to pomohlo bylo toto..... takže jsem sebrala odvahu a začala pravidelně užívat.... a teď když jsem nachlazená, tak nic jinýho neužívám... je to hnus, ale pomůže to během 2 dnů 😉

baeszinka
23. říj 2009

no svoji já např.dávám...body jako spodní prádlo-jak říkáš 😉 ,když je zima,tak punčocháčky,ponožky,kalhoty,mikinku,čepku na to kapucu od mikinky,rukavičky,a pak už fusak a do něj ještě deku..
a když teplý verálek,tak pod to,body,punčocháčky,ponožky a někdy i mikču,aby měl ručky v teple-ty máme totiž vystrčený z fusaku-jinak by to asi ten náš šmudla nepřežil,kdybych mu je strčila do fusaku 😀

No prostě podle počasí 😉

prosteja
23. říj 2009

BAE a nemůže mít malej ty prdíčky i z těch punčocháčů??? já jsem někde četla, že dětem vadí takovejm malinkejm, když mají něco do pasu... jako na gumu 😉

baeszinka
23. říj 2009

no,ty punčocháčky má jen když jdem ven,jinak doma ne..a navíc oni je dělaj v pase dóóst široký..teď už nám teda nepadaj,protože máme velkýho pupíka,ale ze začátku nám normálně padaly,tak jsem je přidržovali kalhotama 🙂

prosteja
23. říj 2009

aha... já právě taky chtěla koupit punčocháčky a říkala jsem si, že na to natáhnu kaťata nebo kombinézku a pak jsem někde četla toto, že když je to do pasu, tak to způsobuje dětem prdíky, tak nevím 😅

svoja
23. říj 2009

BAE dik 😉 a ty kalhoty to jsou jaky jako? jako rifliky treba? ja prave m samy polodupky a teplacky.
dvoje teda nejaky hodne teply, ale zas pod ty nenarvu uz ty polodupky... 😒 😒

svoja
23. říj 2009

Puncochacky mam jedny...myslim prostej, ze kdyz v tomnebude cely dny a vylozene ho to nebude skrtit, kdyz to bude mit na sobe, tak ok

prosteja
23. říj 2009

snad ne SVOJI..... jako já to mám na doma vyřešený, klasický dupačky, do toho bodyčko a na to kdyžtak nějakej kabátek, kdyby byla zima..... ale ven jsem si právě říkala, co do té kombinézky....... 😉 když půjdeme na prochajdu, tak můžu nechat i ty dupky na doma, to nevadí.... ale když půjdu třeba k doktorce, nebo někde, kde mimi budu ukazovat, tak abychom dělali parádu 😀

baeszinka
23. říj 2009

Nevím Prostěj s těma punčocháčkama..ale včera a předevčírek jsme je neměli.bylo celkem teplo a prdíky nás trápily pořádně,takže u nás to punčocháčkama nebude...prostě na to ty malý miminka trpěj 😒
Jj,Svoji,třeba rifle nebo nějaký jiný kalhoty..

prosteja
23. říj 2009

SVOJI chci se tě zeptat, ty máš myslím k těm plenečkám takovou tu tašku pomalovanou POPOLINI že jo? 😅 jak je asi velká?

prosteja
23. říj 2009

BAE tak když to máš vyzkoušený tak to jo.... já to jen někde četla, že takový ty kalhoty a punčocháče do pasu můžou ty prdíky a bolení bříška způsobovat... ale když máš vyzkoušený, že na to trpí i bez toho, tak to není tím, to na to malej prostě trpí no 😔 snad ho to brzy přejde 😉

svoja
23. říj 2009

Prostej no, mam tri...prisly v tom ty plinky. velka? mmnt, zmerim

prosteja
23. říj 2009

jé SVOJI to nemusíš přímo měřit, ale cca kolik se do toho vleze, třeba těch plín 😉

svoja
23. říj 2009

je to cca 20x20x30

prosteja
23. říj 2009

SVOJI děkujuuuuu 😉 já jen chtěla vědět jak je to asi velký, mě ji prý paní přibalí k vyhraným plenečkám 😉

monika.sudikova
23. říj 2009

ahoj , jsou tu ještě nějaké snažilky ? berete ještě nové ?? 🙂

eeefffaaa
23. říj 2009

ahoj holky!!

jak zijete??

ja mam ted volno,milan vozi malyho,ja dala delat obed,tak jdu za vami 😵 odpoledne musim delat strudl a bramborovy salat...zitra je totiz u nas oslava,bratranek Davidka jde na Vitani obcanku..meli jsme jit s nima,ale narodilo se ted u nas tolik deti ze uz jsme se nevesli,takze pujdem druhy kolo s druhym bratrankem 😀

eeefffaaa
23. říj 2009

ahoj moniko...urcite se pridej!!to je jasny...nejake snazilky tu jsou a i kdyby nebyly jsi tu vitana 😉

eeefffaaa
23. říj 2009

moniko jak dlouho se snazite o mimco??napis nam neco o sobe 😉 🙂

prosteja
23. říj 2009

EFI ahoooooooooj 😵 😵 žijem dobře... 😀 akorát mě teda bolí v krku ☹

vítám MONIKU...... jasně, že bereme nové snažilky 😉 a pár jich tu ještě je 😉

monika.sudikova
23. říj 2009

jste hodné - děkuji

prosteja
23. říj 2009

EFI mrkala jsem na nové fotečky, malej je fakt k sežrání 😀 😵 a mooooc hezký kočárek, můžu se zeptat na konkrétní typ? 😉

prosteja
23. říj 2009

MONIKO a jak dlouho se snažíte? 😉 pověz nám něco o sobě...

monika.sudikova
23. říj 2009

je mi 26let o miminko se s přítelem snažíme již 2roky a něco , přítel má spermio a je o.k já na žádném konkrétním (hlubším) vyšetření ještě nebyla protože nemám odvahu.Brala jsem costil ale bez nějaké odezvy. s myšlenkou na to že by to nešlo přirozeně se nějak nemůžu vyrovnat. je to šílené.

prosteja
23. říj 2009

MONI to je mi líto..... a co na to doktoři? když je přítel v pořádku a clostík nezabral..... co navrhují?

eeefffaaa
23. říj 2009

prostej jj ted je nejaka viroza ci co vsude...taky uz me asi tyden boli v krku a mam rymu...prave proto jsem rada ze aspon jeste trochu kojim,ze ma maly protilatky...no Davidek je muj milacek,je cim dal vic uzasnejsi 🙂 😵 a ten kocarek je Tako Jumper...stal nas 6200,-

moni to me mrzi ☹ ale mozna by to vysetreni chtelo,takhle se muzete snazit do nekonecna a budes na tom psychicky cim dal hur..takhle by se objevila pricina a nemusi byt nijak zavazna a pujde to hned 😉 a prirozene

prosteja
23. říj 2009

EFI no já doufám, že to u mě nepřeroste v něco jinýho......

a teď na tebe budu mít fůru dotazů 😀 😀 😀 ohledně toho kočárku....... protože my jsme na něj mrkali taky.... táááákže.... jak jste s ním spokojení EFI? jak se se s ním jezdí? jsou s ním nějaký problémy? a poslední dotaz, jak se ti tam vleze malej ve fusaku????? 😉

hehena
autor
23. říj 2009

ahoooooooj ženštiny 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

japa se máte takhle při pátku?