Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
11. srp 2009

kazdopadne to asi jeste prijde ten strach...
holky ja jsem silene prezrana, nadmuta a boli me z toho uplne zada....fuj....

carculka
11. srp 2009

cat a myslis ze ten next se da nak za slusny penize objedat rovnou z uk na netu??prave bych aky chtela pro prte..a myslim ze dnes uz se da vymazlit chlapecek i holcicka 😀

svoji..jojo presne,zvladli to jini,zvladnem to taky 😀

cat79
11. srp 2009

Carcul pošlu ti kontakt na paní, která ti pošle co budeš chtít, je z mimi bazaru a co si vybereš to ti pošle, vždy uvede cenu v librách a aktuální kurz a pak platíš jen poštovné..
já věděla že ty budeš nadšená🙂)hihi

kontakt:
komisek-shop@seznam.cz

Jen jí napiš, že bys měla zájem a jak to funguje a pak si budem obědnávat (já taky) a můžem porovnávat co která má a nemá🙂)hihihihi

carculka
11. srp 2009

cat,jako jak jsi to mohla vedet?? 😀
dekuju

svoja
11. srp 2009

holky ten nextik zprostredkovava i par mamin na mimibazaru...tak na to mrknete...je to napr Veronika M

jinak maji krasnoucky vecicky i treba v hm...ale na muj vkus silene drahy...na to, ze z toho to mimo vyroste za chvilicku, tak me to proste prijde moc. ja rada nakoupim treba v caa nebo v tescu...jsou to taky krasny veci, i kdyz ne treba tak vyhlaseny znacky, ale myslim, ze to staci....

cat79
11. srp 2009

tě mám přečtenou🙂)hihihi, myslím že my jsme na tom s hadříkama naprosto stejně..jednou jsme tot tu myslím řešily..takže je to jasný🙂)))

cat79
11. srp 2009

Svoji určitě, ale já jen pár kousků, ty první z porodky🙂))je to dost, ale zase si říkám, první miminko🙂)
Já budu kupovat i v aukcích, ty věci jsou téměř nenošený...a na burze tady u nás mají věci z nextu 10kč kus, to je mazec, next, gap a tak..takže tam pak tu cenovou rozdílnost doženu🙂)u tepláčků a tak🙂))

carculka
11. srp 2009

cat..jojo to je fakt..resili jsme i barvu kocarku,aby mimi ladilo 😀 😀 jsem na hadry uchylna 😀

svoji..v caa se m moc veci nelibi..ale hm a tesco,ma hezky veci 😀 😀 jinac ja nakoupim v tescu,hm,i normalnich obchodech a i naky supr veci od nextu a taak 😀 proste co se mi bude libit..ale aby miminko bylo fesacky 😀

svoja
11. srp 2009

no je fakt, ze ja rada navstivim treba sekac....a tam mivaji fakt znackovy veci treba vubec nenoseny....tak na to se tesim....ale kupovat celou vybavu v nextu...to by byl teda mazec

moncicak3
11. srp 2009

ahojte děvčátka, tak jsem vás zběžně dočítala....

bae náááádherný fotečky, je fakt, že ten tvůj chlap na to nevypadá, že ti dělal takový starosti 😉 mooooc vám to sluší 😵

amallie
11. srp 2009

ahoj holky, nakukuju z dovolene 😉

nenasla jsem, co Efi????

A koukam, ze Sac uz je s Janickou doma, tak jeste jednou velka gratulace!!!!!! Ja vas nemuzu docitat, neb net je tu dosti drahy, tak jen tak zbezne 😉

mejte se fajnove, vsechny!!!

moncicak3
11. srp 2009

ahojík amali, pěkně se dovolenkuj 😉 😵

o efi nemáme zatímky žádné zprávy ☹ jen to, že v pátek porodila Davídka...jinak zatím nic....

hehena
autor
11. srp 2009

AMALLI ahoooj ..... žjéééé ty si užíváš paříž, to je krása...

EFI a Davídek jsou snad v pořádku a brzy něco málo napíšou... myslím na ně...

add hadříky, taky jsem pro Tesco - líbí se mi tam moc věcí 🙂))) a na hadříky je asi každá, zvlášť pro miminko... 🙂 😵

moncicak3
12. srp 2009

ahojte princezny 🙂 tady se ještě chrupkáááááá 😎

p.e.t.u.l.k.a
12. srp 2009

monci a Terezko dobré ránko 😉 .

moncicak3
12. srp 2009

ahojík Peti, tak co jak Vítek, ty máš tak hodný díťátko, snad to naše bude taky tak hodný a bude chrupkat 😵

prosteja
12. srp 2009

dobré ránko všem 😵 😵 😵

prosteja
12. srp 2009

jéééé včera se tu objevila hehe a já to prošvihla 😖 hlavně, že jsi ok, už jsem si dělala starosti... jinak to stěhování a práci chápu, je jasný, že tu nemůžeš vysedávat každý den.... a souhlasím s tebou, že tu jsi snad pořád, proto mi přišlo divný, že jsi tu včera nebyla 😅

prosteja
12. srp 2009

a holky já dnes zase objímala záchodovou mísu 😖 zase takový šílený bolestivý křeče, protože jsem ani neměla co zvracet.... 😖 jen piškoty a trošku čaje.... paráda..... naštěstí už je mi fajn 😉

blahovka.cz
12. srp 2009

Ahojky zensky,tak se hlasim plne on line uz z domova 😀

prosteja
12. srp 2009

ahoooooj blahuško 😵 😵 😵

prosteja
12. srp 2009

jéééé to je super zprávičky, že už jsi doma online a můžeš sem za náma přijít 😀 😵

p.e.t.u.l.k.a
12. srp 2009

Ahojky monci už se někdy umí i dobře vztekat, hlavně když ho bolí bříško, ale to je normální. Ale jinak je fakt hodný. Včera jsme celý den nebyli venku v kočárku, pořád pršelo, tak dneska to m usíme dohnat 😉 A co ty zachvíli 30 tt, to utíká 😵 😵

Prostej bobku snad už tě to brzo přejde 😖

Blahovko zdravím tě domů 😉

cat79
12. srp 2009

Dobréranko všeem!!!
Ahoj Blahu a Ondrášku🙂
A Petulko a Vítečku🙂))
Prostějko, chuděrko, jojo, těhotenství něco obnáší🙂ale zase jednou za čas...to je ještě dobrý....

MMJ to mi připomíná, že sem chodila Romik a ta přece byla i na kapačkách, pořád zvracela, nevíte o ní některá?Dlouho se tu neukázala☹

Já jdu dneska s autíčkem do servisu, pak koupit dárek ségrušce, má svátekma veřer je u nás oslavička🙂)))

prosteja
12. srp 2009

petulko naštěstí se vyzvracím a je to ok 😉

prosteja
12. srp 2009

ahooooj cat..... no mě bývá špatně od žaludku každý ráno, ale nezvracím každý den, takže je to ok 😉 a třeba už to za chvíli přejde 😉

jinak romik tu byla nedávno, čeká myslím holčičku a blbě už jí není 😉

eeefffaaa
12. srp 2009

ahoj holky...tak uz jsme doma...az budu mit cas tak hned prijdu a taky dam nejaky fotecky...a trochu vas doctu...a co angeth??nerodi?

prosteja
12. srp 2009

jéééééé ahoooooj efi, no to jsme se tě načekaly 😀 😵 😵 😵 jak budeš mít čas, tak určo přijď, jsme zvědavý na novinky a hlavně na fotečky 😀

eeefffaaa
12. srp 2009

koukala jsme ze ste se o me baly...no holky trochu to nezvladam hlavne psychicky a trochu to udelala i ta porodnice novorozenecke,ale ted uz jsem doma tak uz to bude snad lepsi...jsem asi jedna z mala z tech matek co to nedavaji a druhy nechci uz anin ahodou

prosteja
12. srp 2009

angetka asi ještě nerodí, aspoň včera nic neříkala 😀