Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
12. srp 2009

hlavne me boli ten spodek a z toho vecnyho behani se to moc nelepsi..me teda prijde

prosteja
12. srp 2009

Efulko no já se o tebe bála hodně, když jsi neodpovídala na SMS a myslela jsem si, že psychicky je to pro tebe hodně velký záhul 😖 nebooooj, teď už to bude jen a jen lepší..... klidně se tu vypovídej, jak tě trápili a uvidíš, že bude hned líp 😉

prosteja
12. srp 2009

on ti to Davídek vynahradí Efi, uvidíš že jo...... 😉 a třeba za nějakej rok změníš názor a budeš chtít i další mimi 😀 znáš to, nikdy neříkej nikdy 🙂

nuki
12. srp 2009

Ahojky holky,krásný den všem..🙂

prosteja
12. srp 2009

ahoooj nuki 😵 tobě taky 😵

eeefffaaa
12. srp 2009

ted malej nejak zabral,se divim...no na tom novorozeneckym byly jako celkem hodni,ale porad to tam bylo desne hekticky,ja prvni dite a nevedela jsem co a jak mela jsem pocit jako ze je porad otravuju a hlavne uz jsem chtela jit domu...to prostredi tam bylo desny,hlavne vsechno rychle rychle ted hned a kdyz jsem treba kojila tak to bylo desny...a jeste ze existuje epidural,urco doporucuju,protoze bych to nevydrzela,jsem tam uz uplne bolestma lezla po zdi...jeste ze je doma mamka,kdyz potrebuju poradi a tak,jinak dneska uz je to lepsi,hlavne jsem se konecne vyspala a Milan mi dost pomaha,kdyz je doma

nuki
12. srp 2009

Efi: gratuluji...🙂

prosteja
12. srp 2009

efi no vidíš........ v nemocnici jsi to přežila, to bylo to nejhorší a teď už bude dobře, máš doma mámu a hodnýho přítele, ten ti určo mooooc pomáhá 😉 zmáknete to spolu, uvidíš....... jinak věřím, že když jsi rodila tak dlouho, tak epidural byl asi vysvobození.... a jak jinak? v ten pátek ti zabrala ta tabletka asi dost rychle a pak už to jelo co? 😉

eeefffaaa
12. srp 2009

do dnesni noci jsem skoro nespala protoze jsem se porad divala na malyho jestli dycha,jestli si neublinknul a nedusi se apod.,ale dneska uz jsem tak zabrala ze jsem se vzbudila vzdycky jen na kojeni

a sac uz tu byla??

nuki
12. srp 2009

prosteja: tak zase zvracení, tak ted už je to snad lepší..🙂

prosteja
12. srp 2009

efi sac pustili v neděli, tak už tu byla myslím každej den na chvilku 😉 a monitor dechu máte efi? aby jsi nebyla tak vystresovaná

prosteja
12. srp 2009

nuki ono je to lepší hned když se vyzvracím 😀 pak už je to fajn..... už jsem se i dlábila a je mi dobře 😉

p.e.t.u.l.k.a
12. srp 2009

Ef ahojky 😵 😵 😵 😵 No konečně . Už se těším na foto Davídka. Moc jsem na tebe myslela. Takže máš debky v šestinedělí? To má hodně maminek,ale teď už jsi doma tak to bude určo lepší 😉 A co malý je hodný?

p.e.t.u.l.k.a
12. srp 2009

Já teda monitor dechu neměla ani v porodnici a doma ho taky nemám. Na novorozeneckém to měli jen děti, které předtím ležely na novorozenecké JIP. A my jsme včera měli 3 týdny, strašně rychle to letí

nuki
12. srp 2009

prosteja: tak to jo..🙂

prosteja
12. srp 2009

petul a budila jsi se třeba tak jako efi se strachem o malýho? 😖 já právě pořád váhám (a mám ještě dost času), jestli monitor koupit nebo ne a spíš zatím uvažuju, že počkám, až kdyby měl malý nějaké problémy..... ale pokud bych dojela z porodky a nespala a pořád mrkala na postýlku, tak ho snad pro klid duše koupím 😀 sac si ho hrozně pochvalovala 😉

blahovka.cz
12. srp 2009

ZDRAVIME VSECHNY!Jsem ted udelala malemu albicko,pak jeste fotos pridam.

Je to parada mit net doma,malej ted spinka na stole v houpatku 😀

Efi to je faj,ze uz jsi tu,meli jsme strach a z te nalady si nic nedelej,pusobi na te taky hormony a doma uz bude lip,udelas si sama vlastni rezim a az se do nej vzijete,budes si to sama uzivat 😀

blahovka.cz
12. srp 2009

my jsme monitor dechu meli,chtela jsem ho i domu,ale nakonec jsme ho nekoupili,bylo to na nas drahy,alemalej krasne spinka,ze spani neubolinkava,takze ho ani nepotrebujeme,monitor jsem v podstate ja 😀

prosteja
12. srp 2009

blahu kráááááásný fotečky 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
12. srp 2009

Prostej v porodnici jsem malého první noc neměla a pak noc jsme nespala skoor vůbec pořád jsem se na něho dívala a pak už to bylo OK a říkala jsme si, že pokud by měl problémy s dýcháním , tak bych mu jí koupila, ale jak píše blahovka, náš malý taky neblinká , skoro vždycky si odřihne a když ne tak ho dám na levý bok

hehena
autor
12. srp 2009

huráááááááááááá huráááááááááá

EFI fakt jsem si oddechla... jsem tak rááááda, že už jste doma. přeju ti teď co největší pohodu. fajn je, že máš blízko maminku a partner je určitě taky hodně velká opora, takže společně to určitě zvládnete, za pár dní bude líp! ..... hlavně, že ten dlouhej příchod na svět už máš za sebou..... moc vám ještě jednou gratuluju!!! 😵

BLAHU fotky jsou krááásný..... Ondrášek je fakt nááádhernej!!!! no mlask!

a všechny zdravím a přeju krásnou středu ženy zlatý 🙂 😵 😵 😵

NUKI jak je snažilko? 🙂 😵

prosteja
12. srp 2009

jj petul chápu, ale myslím si, že je to dobré i pro maminku, která má prostě strach, že se něco stane 😉 a podle toho, co psala efi, tak několik nocí kvůli tomu nespala.......

no nic holky, jdu ze sebe udělat totálního blbce na poštu 😀 asi 100 let jsem nevyplňovala složenku a teď musím, tak mi držte palec 😉 za chvíli jsem zpátky 😉

hehena
autor
12. srp 2009

no monitor dechu zvážím rozhodně... já vím, že je to vymoženost... ale fakt lepší než několik nocí nespat...

hehena
autor
12. srp 2009

BLAHU já myslím, že by se dal rozhodně sehnat i nějakej použitej z druhý ruky... maminka by ti určitě neprodala nefunkční a bude prostě levnější... 😉 ale jestli jsi v tomhle směru v klidu, tak není potřeba 🙂

cat79
12. srp 2009

Ahooj Efi!!!To je paráda že už jste doma!!!!!
Neboj se, za pár dní se do toho dostaneš a budeš OK a super mamina!!!
Já si teda monitpr dechu pořizovat určitě budu, pro jistotu🙂

Prostěj to zvládneš🙂))oni ti poradí🙂))

Blahu jdu omrknout albíčko🙂)
Už se těším na fotečky od sac a Efi🙂))Peťulka taky přidá🙂)

blahovka.cz
12. srp 2009

prostejko dekuju,az manaz prijde domu vecer pridam dalsi,musime to stahnoput do pc,tak ted tu byla sestricka na prevaz,tak si zas pochvalovala jak se to hoji 🙂

blahovka.cz
12. srp 2009

ahojda hehenko a mimi,no prave neni potreba,nas malej naopak chrupka,tak je slyset az dost 😀 😀 😀

ahojky cat a mimisku 😀

svoja
12. srp 2009

Ahoj holky!!!

Zdravim BLAHUSKU a krasneho prince ondraska....

No a hlavne nasi znovunalezenou dusicku EFI!!! Jee, ja na tebe tak myslela!!! Tvy pocity jsou zcela pochopitelny, myslim, ze to zvladnete...doma to bude lepsi....kazdy to ma proste jinak. Ty jsi silna zenska, uz jsi toho dokazala tolik, ze tohle pujde taky.

Ja jsem mela vecer strasne neprijemny zazitek. Jak jsem byla na chalupe za kocickama, tak jsem i pres prasek citila tu alergii, nakonec to dopadlo tak, ze me tatka vezl v jedenact domu, protoze jinak bych se tam udusila....a musel tady prespat, protoze jsem mela strach...manzel byl v praci. Ale pak doma uz jsem zacala dychat lip, pouzila jsem poprve inhalator a uz je to dobry....no ale mazec.

nuki
12. srp 2009

Hehena: Ahojky, ráda Tě vidím..🙂 jde to, jsem teď slamena vdova, manžílek s detma na dovce na Vranove..🙂