Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
12. srp 2009

VER jo a bude te chranit!!!!!

svoja
12. srp 2009

VER rekni neco!!!

blahovka.cz
12. srp 2009

Je ahojky Ver,tak dalsi chlapecek!!!!!!!!No holky my ty kluky plodime jako na bezicim pase a to uz tu jsou konecne i holcicky 🙂 ale kluci vedou 😀

hehena
autor
12. srp 2009

BLAHUško stěhovali jsme se na okraj Prahy do domečku s minizahrádečkou... je to fajn... ale až se zabydlíme bude to lepší, furt jsme tu jako na chatě... a trochu to teda tak i je, bo pejska se válí venku, pak běhá dovnitř, nosí sem bordýlek, pak prší, ona běhá ven a dovnitř a než jí stihnu zavřít, tak je to tu celý špinavý... furt nějaký listí a hlína 🙂))) no ještě, že je dole dlažba, to bysme se jinak asi potentočkovali... a taky je dobrý, že je ta dlažba světlá, takže na tom nejsou vidět ty tuny jejích chlupů, co z ní neustále padají.....

no a nejlepší je, že se bojí schodů a nechodí do patra, neleze nám do postele a ten bordýlek nenosí i nahoru, to asi s mimouškem dost oceníme... 🙂 😀 😵

hehena
autor
12. srp 2009

mno já OVU sledovala, bo mě to bavilo... mamina mi říkala, že to vědátorství a zkoumání mám rozhodně po taťkovi.... 🙂))) 😀 😀 😀

svoja
12. srp 2009

hehe to me pripomina...uz jsi to tam u vas nafotila? 😅

nuki
12. srp 2009

HEHE: no právě, tělo si občas dělá co chce..🙂 a my abychom se trefovaly..🙂

SVOJA: to víš, že mi některý věci ohledně dětí vadí, není to asi žárlení, jsou to děti a já ted uz manželka...je to jiný vztah....ale nebylo to vždycky lehký..(

blahovka.cz
12. srp 2009

je tak vam vysel ten domecek,ju,jak jste ho nakonec nasli??No to by me zajimali fotos???je nekde?tak to je parada,jste jest na okraji prahy a ta vase si zvykne,nelce taky trvalo nez si zvykla,ale uz je dobra,jen furt stekala na sousedy v panelaku,jako prastena 😀 pani a jeste patrovej domecek,no to zavidim 🙂

verled
12. srp 2009

svoja:ale joo uzž z toho mam radost, ale v ordinaci já prej "sakra" a doktor "prosim"??🙂já byla na tom echu a on to asi pěkně viděl a říkal, chcete to vědět??a já že jo, ale už předtim jsem tam viděla klimbat nářadíčko🙂)))) 😀 a on na mě....srdíčko vašeho chlapečka je uplně normální🙂

svoja
12. srp 2009

NUKI no uz jsem se lekla, ze jsi fakt svetice...podle me to nejde brat uplne v klidu toto

verled
12. srp 2009

a ty jdeš kdy svoji???abys taky věděla🙂

nuki
12. srp 2009

holky z Prahy nescházíte se někdy? ráda bych Vás i poznala....🙂

hehena
autor
12. srp 2009

SVOJI ještě nééé ... to ani nejde.... je tu fakt masakr bordel.... ale chystám se na to v pátek dopoledne, bo má dorazit na víkend manžova ségra... takže to tu musíme dát dokupy... 🙂

BLAHU já si ho taky závidím... samozřejmě kdyby nešel celej na firmu, tak do toho nejdem, to by bylo silně nad rámec našich možností... jsem spokojená a takovouhle možnost bych moc přála každýmu!!!!

svoja
12. srp 2009

VER ja jdu odpoledne dnes....doufam, ze to taky uvidime....takze tys to poznala i sama....to je dobry...chlapecci byvaji pry jasni....tak uz ses vzpamatovala??

nuki
12. srp 2009
svoja
12. srp 2009

hehe no ja ti teda taky tise zavidim, uz jsem to tady rikala, baracek je nas sen....

hehena
autor
12. srp 2009

NUKI sešly jsme se jen jednou... pak to moc nešlo, bo některé otěhulily a někteřé by to moc asi nezvládly psychicky.. bohužel... takže už k setkání nedošlo..... samozřejmě záleží na tobě, většina z nás už je v tom, tak jestli by ti to nevadilo, tak já jsem klidně pro sraz, možná i PROSTEJKA by se tentokrát přidala 🙂 😵

nuki
12. srp 2009

svoja: světice nebudu..🙂

svoja
12. srp 2009

NUKI to jsem videla i nazivo tohle lehatko....

hehena
autor
12. srp 2009

SVOJI i náš je to sen.... snad si jednou splníme náš vlastní.... je to opravdu krása, kdo nemá rád ruch velkoměsta, tunu kaváren a barů a nevyžaduje neustále městskou zábavu, tak to ocení... je to balzám na duši...

blahovka.cz
12. srp 2009

no hehe to se to krasne vyvrbilo miminko a potom baracek 😀 uz se tesim na nejake fotecky,ale co holky z garsonky do 3+1 je to taky dobry ne 😀

svoji to jsem zvedava s cim prijdes,jestli s holcickou nebo chlapeckem 😀 potrebujem nejaky ty nevesty zase 😀

blahovka.cz
12. srp 2009

holky lehatko jakekoliv doporucuju,malej to miluje,spinka v nem,hraje si v nem,uplne vechno,da se to prenyst vsude,opravdu co bych bez bej delala 🙂

verled
12. srp 2009

svoja:noo viděla, on ten UTZ na to srdíčko byl kvalitní🙂a šňůru od šourku poznáš neboj🙂
blahovka:děkuju🙂
hehe díky🙂
nuki díky moooc🙂

nuki
12. srp 2009

hehe: tak mě by to nevadilo...aspoň bych mohla chytit ten správný virus..🙂))

prosteja
12. srp 2009

jsem zpět holky, vy jste prndaleny 😀 když tu jsem tak jsem tu většinou sama a nikde nikdo a jen odejdu, tak tady se klevetí 😀

prosteja
12. srp 2009

ale ta složenka mi dala zabrat holky 😀 😀 😀

jéééé a mrkám, že u verled slaví pinďíka 😵 😵 😵 gratuluju ver 😉 😵

prosteja
12. srp 2009

blahu na další fotečky se těším 😵 😵 😵

a zdravím všechny co přišly 😵

eeefffaaa
12. srp 2009

holky vyste tak uzasny,jste na me tak hodny....jak jsem ted porad takova plactiva tak me i slza ukapla...ted jsem dala malyho na slunicko,protoze mame jeste trochu zloutenku a ono prestalo svitit...a asi vas nebudu ted stihat docitat

prosteja
12. srp 2009

hmmmm přjdu a zase trpím samomluvou 🙄

blahovka.cz
12. srp 2009

ty prostejko ja bych asi tyk uz nevedela jak vyplnit spravne tu slozenku 😀 to radsi hradim pres ucet 😀