Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
14. srp 2009

ja to tam nevidiiiim

verled
14. srp 2009

svoja:já taky ne.-)))je to blbě nafocený a nemůžu to ani na netu najít.-)

svoja
14. srp 2009

uz sem to nasla la la la la, hura...je to tribodovy, takze nam bude stacit ten levnejsi fusik....

svoja
14. srp 2009

HEHE te pero a zas prijd!!!! a opatruj se i s prdiskem!!! zadny velky uklizeni....

verled
14. srp 2009

svoja:tak hurááá🙂ale že je to už pěkně vykoupený🙂....mě se líbí i ten hráškovej.-)
hehe :ahuuuj mějte se

svoja
14. srp 2009

mam objednanej ruzovo-bilej🙂 vysledna cena je asi 480Kc i s dopravni sluzbou a poplatkem za dobirku...ale i tak, dobry....huraaa

verled
14. srp 2009

svoja:joo je to dobrej kup určo.-)

lowe
14. srp 2009

holky, mám další otázky 😉
chtěla jsem se zeptat jak je to s rizikovým těhotenstvím, to je pak ženská jako na nemocenský nebo jak to je, a z čeho žije? já fakt nevím, a když to vidím kolem sebe tak 2 ze 3 jsou na rizikovým, tak mám strach

verled
14. srp 2009

lowe:jo když jdeš na rizikový budeš jako na nemocenský, což je dneska blbý, hrozný jsou ty první tři měsíce, ale pak prej je to skorem stejný jak výplata......jinak na rizikový tě dneska pošle doktor na požádání, ne že by holky byly tak špatně na tom.-)

svoja
14. srp 2009

lowe ahooj...no ver ti to uz napsala....snad jen, ze nekteri doktori zase naopak neshcopenku nedaj a nedaj dokud zenska neleze po zdi....ale to asi zalezi jakej je tvuj dr...nekdo chce na neschopenku naschval, protoze to v praci nezvlada, nekomu se nechce a neschopenka mu k ziti staci...nekdo zas chce za kazdou cenu chodit do prace....je to individualni

VER my si dobre pokecame pres ip ze?🙂

lowe
14. srp 2009

verled: jak první tři měsíce? to se počítá nějak jinak, vůbec nevím ☹
a pak je to jiné? fakt jo, no já bych chtěla být v práci, dělám v kanclu, takže nic náročného, jen ty blbé telefony, takže myslím, že by to mělo být snad ok a ty chodíš do práce?

svoja
14. srp 2009

lowe pokud nebudes mit zdravotni problemy a mas pohodovou praci, je asi lepsi pracovat....
to pocitani presne nevim, ale vim, ze se to potom vypocitava z platu

lowe
14. srp 2009

svoja: já si taky myslím, že je lepší být v práci
no uvidíme jak vše pak bude

verled
14. srp 2009

svoja:jasně že jo🙂)je to lepší

lowe:jo a hodlám až do mateřský🙂 nedělá mi to problém...jo první tři měsíce jsou prej drsný na peníze, snad jenom60% první a pak se to zvyšuje, což třeba já si nemůžu dovolit🙂...a radim chodit do práce, já bych doma umřela, to tě může bavit chvilku mít doma pohodičku, ale když si všechno uklidíš a tak, bych umřela nudou.... 😠

lowe
14. srp 2009

verled: tak to mi povídej, když je přítel doma tak v poho, ale být tam sama jen se psem, tak bych se zbláznila, mě stačilo být letos 14 dní nemocná a byla to hrůza, poslední 3 dny mi bylo už docela dobře, a to už jsem nevěděla co mám dělat

a na mateřskou to se nějak žádá? kdo mi to pak řekne? gynekolog? ja fakt nevím, vím, že jsem hrozná, ale raději vím věci dopředu než pozdě

blahovka.cz
14. srp 2009

ahojky holky,jdu se na vas juknout,na materskou se chodi 6-8 tydnu pred porodem,mudr ti da formular pro zamestnavatele a ten o zaridi na socialce
na materske jsi pul roku a vypocitava se ti z platu,pak jsi na rodicovskem pausalnim priplatku,na 2.3 nebo 4 roky 😀

lowe
14. srp 2009

blahovka.cz: a rodicovská je pro všechny stejná? já myslela, že ta se vypočítá z platu a ty si jen vybereš jak dlouho budeš 2,3 nebo 4

hehena
autor
14. srp 2009

VER to jsem ti sice říkala, ale s tím dítětem ne..... to je nová info ze včerejška... a se ségrou dítě nechtěl... to prostě nepochopí nikdo tohle... blbý to má, ale nějak se z toho dostane, stejně jako ty...

mojí kamarádku opustil manžel se dvěma dětma... malýmu bylo tak půl roku...
je to asi rok a půl a ona už má jinýho chlapa, kterej její děti zboňuje a čeká s ním třetí....

tak věřím, že pro tebe to dopadne dobře a že určitě najdeš toho pravýho...


všechny ostatní zdravííím 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
14. srp 2009

LOWE tak ale většinou jsou na rizikovým protože chtějí, anebo kvůli práci.... tady jsou zdr. sestřičky, taky laborantky a ty pak jdou ne namocenskou nebo tak...

a neboj se zbytečně předem... mě jí taky dr. dával kvůli tomu krvácení, ále i kdybych chodila normálně do práce, tak bych jí nechtěla... krvácela jsem třeba i v noci, tudíž pohyb na to neměl vliv... ale já dělám u počítače... bych řekla, že holky v kanclu fakt nemocenskou nepotřebujou...

verled
14. srp 2009

hehe:no nestraš, já fakt asi už ani nechci ☹ ...ale t je jedno, hlavně tvoje ségra ať se z toho dostane, on musí bejt dobrej debil.....

hehena
autor
14. srp 2009

LOWE mateřská je tak jak píše BLAHU - tzn. 6-8 týdnů před porodem a po porodu asi půl roku..... ta se vypočítává z platu jako nemocenská tzn. myslím 69%.....

ale pak - po tom zhruba půl roce po porodu přejdeš na RODIČÁK - a tj. dle toho co si vybereš... na 2 roky je to něco kolem 11500.-, na roky 3 je to asi 7500.-... a na roky 4 je to 2 roky 7500.- a pak 3800.- .... ty částky nevím ouplně přesně, ale takhle nějak by to mělo být.....

😉

hehena
autor
14. srp 2009

VER já myslím, že když ženská projde takovouhle zkouškou, tak si při výběru dalšího partnera dá většinou pozor... navíc věřím tomu, že když tě jednou potká něco blbýho, podruhý je to dobrý i když to nečekáš, i když si s důvěrou dáš pěkně na čas... prostě už budeš opatrnější a partnera si líp prověříš.... a když to všechno ustojí, budeš vědět, že je to fakt ten správnej chlap! a neboj se. určitě na vás oba s Tadeáškem čeká a bude skvělej táta!!! 😉

blahovka.cz
14. srp 2009

presne jak pise hehe,ahojky holka promin,ja vcera vecer uz neodepsala,malej zacal brecet hlady,tak jsme driv koupat a krmit,uspavat apak jsem byla rada,ze jsem se navecerela a sla spat,pc obsadi manza,tak jsem si na tebe ani nevzdechla

hehena
autor
14. srp 2009

BLAHU vůůůbec se neomlouvej... sím tě... dyť to je pochopitelný... já taky občas z ničeho nic odpadnu z diskuse a ani se nerozloučím... a to enmám prcíka.. 🙂 😉

verled
14. srp 2009

hehe..-)......
blahu:a jak ti to jde s prckeeeem Ondráškem🙂...joo hehe má rech já včera vypadla z práce tak že jsem taky nezdravioa

blahovka.cz
14. srp 2009

ver ted uz pohoda,mame svuj rezim a on je sikulka,nerikam,ze nebreci,ale je to akorat,dneska jsme skoncili sestinedeli a bez laktacnich psychoz a hormonalnich bourich,naprosto si to uzivam

hehe ted jsem docetla pribeh se segrou,teda to je kreten,to musi byt segra na svattku ikdyz se rozvadi,ne?

hehena
autor
14. srp 2009

BLAHU na svattku??? 😕

blahovka.cz
14. srp 2009

ty blaho,jak jsem zvladla ze na svestku napsat preklep na svattku???? 😀 😀 😀 😀 😀

blahovka.cz
14. srp 2009

jeee efulka tu ma davidka,ted je ale nadhrnej,opravdu prtousek,krasnej 😀 😀 😀

eeefffaaa
14. srp 2009

ahoj holky...tak jsem pridala fota 🙂 jinak jsem naprosto vyrizena,a cekam az malej usne a pujdu si asi taky odpocinout