Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
31. srp 2009

AMAL zdravím 😵 svatá pravda 😀 a s těma zádama tě lituju, před chvílí to tu řešila MONCI, že kvůli zádům už ani nespí, že byla vzhůru od půl páté 😖

ZUZI já taky neměla žádné příznaky a čárečka je fakt krásná a silná a uvidíš, že bude sílit 😉

nuki
31. srp 2009

Zuzi: no vidíš, dobrý to bude, t , že nemáš příznaky vůbec nic neznamená, to být nemusí..🙂 ..to přijde..🙂

prosteja
31. srp 2009

tak a teď ještě NUKI a máme zase partičku těhulí 😀

zuzka.o
31. srp 2009

No a te´d chci k sobě ještě těhu parťačku...spolutěhulinku..... kdo se přidá? Že by NUKI? Nebo LENIČKA....?

nuki
31. srp 2009

Zuzi: no ráda bych, tak uvidíme za pár dní..🙂

blahovka.cz
31. srp 2009

no zuzi to nevadi,ne kazda musi mit priznaky,a taky se jeste muzou dostavit,ale jak psala amal,vsechno je tam kde je a kde ma byt

no hehenko to je prave twezky,vis kolikrat uz si manza zarval a vysvetlovala a hadal se??jenze oni jsou proste neco extra 😒 ja se mu nedivim,ze uz je vycerpanej,no takhle vidi tchanovce tak jednou tydne,no jestli chvili budou prudit,tak asi tam manza bude chctit jeste min 😖 copak nevidi,ze sis snim poslapou vztah sami

amallie
31. srp 2009

zuzi: 25DC žádné příznaky ani mít nemůžeš, ty přijdou později 😉
Určo je to v pohodě, na nic špatného nemysli, ať není mimís stresovanej. Já jsem si například ani nepřipouštěla, že by byl problém, prostě jsem si řekla, že mimís tam je správně a basta a ty už to máš vybráno

prostej: četla jsem, že chcete refinancovat hypotéku, nevím, jestli víš, že abys mohla odčítat úroky od záhladu daně z příjmů jde toto udělat pouze jednou za dobu trvání úvěru, takže pak už budete muset zůstat u té vybrané banky

amallie
31. srp 2009

hehe: ležela jsem doteď, teď zas musím sedět a stát, ale teda, je to něco, my byli o víkendu v Salcburku, tak i ta cesta mi dala zabrat

hehe, komu jsi tady psala včera ten vzkaz? on sem někdo chodí šmírovat? jsem si ničeho nevšimla 😲 😲 😲

prosteja
31. srp 2009

AMAL jj, jsme na to připravení a nutně nechceme odcházet od té banky, kde úvěr máme..... jen prostě budeme teď obcházet konkurenci, protože pak ta naše banka s nama bude vyjednávat.... 😉 to už nám bylo řečeno, že když přineseme výhodnější nabídky, tak jsou ochotni se o tom bavit 😉 díky za info..... jinak manža to nějak teď ještě zjišťuje a prý měla proběhnout novelizace, že už to platit nebude, že si budeš moct refinancovat, kolikrát budeš chtít na to odečítání to nebude mít vliv, ale jestli to už bylo schválený nevím, každopádně vím, že se to chystalo 😉

verled
31. srp 2009

v rychlosti jsem přidala pupek, začíná mi vylejzat pupík, bheeeeee:-/
tak jdu zas makat potom dočtu

zuzka.o
31. srp 2009

Blahu...teď jsem si přečetla tvé problémy s tchánovcema....ach jo. Vůbec ti to nezávidím. Ono je to těžký. Myslím, že podobně na tom budu za čas já. Ale necháme se překvapit.

Hehe.,..chudinko, taková migréna, fuj!

hehena
autor
31. srp 2009

no to jsem nepsala za sebe AMALLI, ale za někoho jinýho.... zas sem někdo chodí šmírovat....

AMALLI i mě bolí záda, jenže já jsem holt plesnivina plesnivá... a ta migréna mě zdrtila... a po problitým dnu mám i menší pupendo 🙂 😅 ale jen o píď teda.. 🙂))

BLAHU tak to nevím - v tom případě jen rozhádat a nechat je vycukat, oni si dají příště pozor... neodpustila bych si to všechno říct na plnou hubu, že takhle dost kazí vztahy a že si za to můžou sami, jak jim by bylo příjemný poslouchat, co všechno děláte blbě... atp... ale měl by samozřejmě do zbraní hlavně manža... ty ne...

hehena
autor
31. srp 2009

VER krááásný bříško... 😵 😵 😵

zuzka.o
31. srp 2009

Co to čtu? Kdo sem codí šmírovat???? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ....to je teda dost nechutná činnost, sakriš!!!!!

Ver: krásný pupíček... moc vám to s Táďou spolu sluší 😵

hehena
autor
31. srp 2009

já už taky doplním břuška... konečně mi jede ten počítač, tak dám i toho našeho rozmazanýho prcka z UTZ 🙂))

nuki
31. srp 2009

verled: Ahojky, krásný bříško..🙂

hehena
autor
31. srp 2009

těžko říct, kdo sem chodí šmírovat. každopádně ten onen šmírák pak píše anonymy manželům... jak jsem psala... nejspíš nějaká zhrzená, závistivá bejvalka....

ale ta dotyčná holčina, který se to bohužel týká mě žádala o založení nový diskuse a o smazání týhle... co si o tom myslíte holky??? smazat to myslím ani nejde, navíc by mi to bylo dost líto...

nuki
31. srp 2009

hehe: to jsou hrozný lidi, jen samá závist....smazat to asi nepůjde...ať si zkusí...my se nedáme..🙂))

hehena
autor
31. srp 2009

ty jo jsem si málem vylila čaj do klávesnice.. já sem fakt expert...

prosteja
31. srp 2009

ahoooj VERLED krásný bříško 😵 😵

HEHE to je fakt smutný, tyhle šmíráci....... ale diskuze asi smazat nepůjde ☹ tak ať si dotyčná osůbka změní nick a těm, co jim to bude chtít říct, tak ať to napíše do IP 😉

zuzka.o
31. srp 2009

Hehenko: tak to jsem vážně blázen! Proč tohle někdo vůbec dělá???

zuzka.o
31. srp 2009

Prostej: to je skvělej nápad... 🙂

amallie
31. srp 2009

hehe: aha aha, já teda ale nejsem pro mazání diskuze!!!! spíš ať si dotyčná založí nový nick a je tu inkognito

já tady mám například taky jiný nick, než jsem měla/mám na BRMS, kde mě znají, já taky nechtěla, aby nikdo nic věděl..........

holky, my jdeme dneska na 4D UTZ do Podolí 😵 😵 😵

amallie
31. srp 2009

prostej: myslím, že ta novela ještě schválená není 😖 na druhou stranu, za pět let může být, že jo 😉
já jsem to teď řešila skoro půl roku a nakonec jsme zůstala u své banky, ale vzala jsem si fixaci jen na rok, pak se uvidí

nuki
31. srp 2009

amal: tak to je super bode fotečka..🙂 užijte si to 🙂))

tak já pádím, mějte se krásně..🙂 a hlavně Ty Zuzi..🙂

zuzka.o
31. srp 2009

Pa Nuki..... a díky...měj se taky krásně a v neděli se ke mně přidej.... 🙂

prosteja
31. srp 2009

AMAL mě zase někdo kdo teď hypo řešil (minulý měsíc) říkal, že už to schválený je 😖 tak nevím, právě že to s manžou zjišťujeme.... no ty úrokový sazby jsou teď šílený..... uvidíme, co banky nabídnou, jak se pochlapí 😀 a ten utz si užijte AMAL

verled
31. srp 2009

HEHE:MĚ SE TO TAKY STALO A DISKUZE JINÁ NEPOMOHLA, ANI NICK ANI NIC, PROSTĚ TA DOTYČNÁ TĚ STEJNĚ NAJDE:-/JE TO ZBYTEČNÝ:-/...MĚ TADY TAKY JEDNA ŠMÍROVALA A PAK TO PSALA TÁTOVI TÁDY, I KDYŽ MY JSME V KONTAKTU PORÁD, TAKŽE ZBYTEČNĚ A HLAVNĚ VOPRUZOVALA FURT MĚ.......

prosteja
31. srp 2009

NUKI papa a držím palec 😉 😵

orchidei
31. srp 2009

TAK JSEMJEN NAKOUKLA CO NOVÉHO A VIDÍM TU ÚŽASNOU SPRÁVIČKU!
ZUZI TICHOUNKÁ GRATULACE, STRAŠNĚ MOC TI TO PŘEJU A BUDU DRŽET PALEČKY ABY BYLO VŠE JAK MÁM BÝT A BRZY Z TEBE BYLA PYŠNÁ MAMINA! JÁ VĚDĚLA, ŽE TO VYJDE, MÁM OBROVSKOU RADOST 🙂 🙂 🙂 ! CO MANŽÍLEK NA TO?

JINAK VŠECHNY MOOOC ZDRAVÍM!
A JDU SI PŘEČÍST CO ZAS VYVÁDÍ TCHÁNOVCI BLAHUŠCE, AŤ VÍM NA CO SE PŘIPRAVIT, PROTOŽE MĚ NEJSPÍŠ ČEKÁ TO SAMÉ! 😠