Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
7. zář 2009

jj sac kdyz to jinak nejde tak se neda nic delat,to by se mala urvala a ji to musi asi taky hodne tlacit a bolet...

blahovka.cz
7. zář 2009

Ahojky bambulky,jdu se na vas mrknout,ted jsem byla par dni mimo,jsem si vas chodila trochu cist az v noci,jdu pridat fotecky a hned jsem tu.

moncicak3
7. zář 2009

Efi ani okurky jo ☹ chjo, ale co se holt dá dělat viď.....no já zkouším jen tak ležet, ale začnou mě bolet záda a je po ležení, ale snažím se spát každý den odpoledne, třebas po obědě, zatím to jde, ale v noci je to děs běs....ale to už vydržím 🙂

ahooooj Amali 🙂

sacvi
7. zář 2009

no právě efi..já nechápu dyž se vykaká a vyprcá jak může třeba za půl hoďky zase tlačit 😕 😲

eeefffaaa
7. zář 2009

ahoj amal!!

no sac uz je asi pekne vycurana 🙂 chce chovat no...to Davidek uz to taky obcas zkousi..minule mel prdiky,a uz tak hodne ze jsem mu musela dat trubicku,pak jsem mu namazala brisko,dala najist,dala kapicky a myslela jsem ze usne,jenze on zase zacal knourat a pak brecet...jenze ja uz byla tak strasne ospala,ze jsem si k nemu lehla,rekla,ze uz proste nevim co by chtel a co se mu nelibi a usnula jsem i pri tom jeho breku 😀 no a pak jsem se vzbudila a on spal jak spalek 😀 proste to na nas zkousi 🙂

moncicak3
7. zář 2009

Sac co to je za slovo vyprcá 😀

eeefffaaa
7. zář 2009

ahoj blahusko!!

taky jsem monci chodila kazdy odpoledne spat a spala jsem treba i pet hodin,protoze jsem dospavala noc,ale pak uz se fakt moc nevyspis,pokud teda nebude mit extra hodny dite... 🙂

sacvi
7. zář 2009

no monci vyprcááá 😀

efi mně pořád příjde malinká na to aby byla už tak vyčůraňoučká 😀 Já nevím no..
Včera sme měly měsíííc 😵

eeefffaaa
7. zář 2009

ani se mi nechce nic delat..jsem zt oho behani kolem malyho uz hotova a kdyz mam chvili a muzu neco udelat,tak se mi vubec nechce 😅

eeefffaaa
7. zář 2009

no sac ono se to nezda,ale uz za ten mesic si treba zvyknou na to,ze jak zacnou rvat ze ji hned vezmes a pak to treba parkrat neudelas a ono bude rvat do ty doby nez ji nevezmes,protoze uz vi,ze ji vezmes kdyz bude brecet 🙂 jsou sice jeste hooodne malinkaty,ale myslim,ze tohle uz maji zmaknuty 😀 no Davidek ma mesic dneska 😵 jste nas o den preci predbehly 😀

sacvi
7. zář 2009

no ale já nevydržím ji nechat dýl řvat..nejdu třeba hned ale po chvilce jdu no..ona totiž jak dýl křičí tak se nadechne a zrudne a jako nenadechne se znovu tak mám z toho strach..musím s ní zatřepat a pak se nadechne a řve dál..

Jo jo předběhly 😀

eeefffaaa
7. zář 2009

ty jo blahu Ondrasek uz je takovej chlapak!!!to uz je asi o necem jinym,nez kdyz mu byl mesic vid??

sacvi
7. zář 2009

Ale vždy tak tvrdě spala..teď se pořád budí a vrtí já fakt nevím proč..

angetha
7. zář 2009

Ahoj holky, koukám, že vaše miminka trápí bříška stejně jako tu mojí...nejhorší je, když začne tlačit při kojení, začne se vztekat a stejně jí to nejde...no a jak se pustí prsu, tak má mlíko všude 😒 ale už se naučila občas krknout, při přebalování upouští větry ( ona neprdí, je decentní, tak jen pšouká 😀 ) a občas teda pěkně do plíny naprdí..
Ony se nesmí ani banány a okurky? 😕 😕 😕 😕 a co teda mám jíst?
Dál se nesmí ořechy, exotický ovoce, kapusta, zelí, fazole, květák, ředkvičky, rajčata moc taky ne, jahody, bobulovitý ovoce, zrníčka v ovoci....

Sac když se malá tak vrtí, třeba chce jen změnit polohu, nebo zabalit do zavinovačky..

eeefffaaa
7. zář 2009

no sac to ja bych ho taky prave nenechala rvat a on to prave vedi a citi...uz aby byli vetsi vid??to uz bude o necem jinym..

angetha
7. zář 2009

No a včera večer jsem musela dát Bebu ☹ jsem si říkala, že odstříkám a z obou prsů jen 10 ml 😖 půl hodiny před krmením...

angetha
7. zář 2009

Blahuško ahoj, ta poslední fotka je suprová 😵 😵

eeefffaaa
7. zář 2009

angeth pry se nesmi ani banany ani okurky...segra prave taky ted koji a malej mel hrozny prdy a pak nekde cetla ze se nesmi ani tohle..to nas Davidek dela obcas pri kojeni hovadiny,treba chvili normalne ji a pak se zacne porad poustet dela pri tom vselijaky zvuky a i tak jako chrochta a to me prave stve,protoze si pak do toho briska nadycha moc vzduchu a ma prdiky jeste vetsi...angeth my jsme si Davidka naucili hned po kojeni dat pres rameno a on si hned rihne,protoze driv si treba kolikrat ani nerihnul a pak blinkal a ja mela tsrach aby se treba ve spanku neudusil i kdyz ho davam na bok...z toho jsem mela nejvetsi strach..

jo a s tou polohou,jedna zavinovacka je malymu uz tesnejsi a vzdycky se zacne vztekat kdyz v ni je,tak ji rozdelam a malyho vic prikryju perinou a je klid a spinka 🙂 takze je to mozny sac,ze se ji to tak nelibi

eeefffaaa
7. zář 2009

Sac a uz se ti mala zacina smat a prijde ti tak jako ze by chtela uz neco "povidat"???ja si malyho casto vezmu k sobe a treba s nim i hodku mluvim a on se normalne treba smeju a krouti pusinku jako kdyz uz chce neco ze sebe vydat,ale jeste mu to nejde 😀

hehena
autor
7. zář 2009

MONCI tušila jsem, že je tam pindík... ale teď už si tak jistá nejsem 🙂)))) a je to právě čím dál tím napínavější. každopádně se fakt těším na obojí, zatím to není tak, že bych si jedno přála víc... 🙂 😵 😵 😵

všechny příchozí zdravím...

jsem se nějako zasekla... poslední dobou mi dělá potíže tlak, takže mi bejvá po ránu víc špatně... .(

sacvi
7. zář 2009

to já ji polohy měním..aji na břicho občas dám a zavinku taky rozdělávám a nic..

angethko ahoj..já dokrmuju Nutrilonem

blahovka.cz
7. zář 2009

tak pridano . . .

ange vy taky jedete v bebe,my taky,pry je nejvic podobna chutrove MM,no nic si z toho nerdeleje,takova mensi laktakci krize,kdy mas najednou malo mlika se muze objevit,tak radsi prikladat casteji,masirovat a teple obklady,ackoliv jestli ti neni prano nic s tim nenadelas,ja taky delal psi kusy a ono nic

sac tak mala se chce chovat,ju,to vis u maminky je nejlip,mamnzu vzdycky stve,ze se snazi maleho uklidnit a onno nic a da ho ke me je ticho 😀

efi to delam taky,pokud je nakrmenej,prebalenej,cistej,odkrknutej a pomazlenej,tak necham Ondraska trochu vyplakat,oni si taky potrebuji mnekdy vyventilovat ven plac 😉

angetha
7. zář 2009

Efi malá u kojení navíc šermuje ručičkama, to je boj...
Mě teda zatím malá nepovídá, ale když jí dáme dudlíka u přebalování, tak u toho dělá takový " Eja eja eja eja" 😀 😀 a už se začíná rozhlížet a koukat po světě..

Ahoj Hehenko 🙂 🙂

hehena
autor
7. zář 2009

já se poslední dobou taky budím hrozně brzo MONCI .... ale pak teda zase usnu... dneska jsem zízala asi hodinu, ale pak jsem se přitulila k manžovi a zase jsem byla špalek... 🙂)) 😀

blahovka.cz
7. zář 2009

ange tak ted ctu,ze je mala Vendulka decentni,ze jen psouka,tak to Onda prdi jako ridic kamionu 😀 😀 😀 dik ange ta s tim focenim vid,tam ma dobre otravenej vyraz uz 😀 😝

eeefffaaa
7. zář 2009

no angeth je to s nima sranda 😀 ja bych ho vzdycky sezrala kdyz spinka,je tak roztomilej...a mamka mi rikala,ze ji prijde jako kdyz uz vidi a kouka se po svete,ale ze to je jeste brzy,ze toho zatim jeste moc videt nemuze i s tim smanim a povidanim...ale tak nemuze to brat zase ucebnicove ze jo... 🙂

angetha
7. zář 2009

Blahuško v noci už jsem zase měla svoje mlíčko ale nevím kolik...dneska zkusím zase odsát..ono jestli to nebude tím, že dost nejím a pořád něco dělám..nebo já nevím..

eeefffaaa
7. zář 2009

a blahu ze je to uz o necem jinym,kdyz uz vam tahne na treti mesic??

hehena
autor
7. zář 2009

AMALLINKO, BLAHULINKO ahoj 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

jak se máte holky moje? 🙂

SAC teda to je trápení... šmarjá, doufám, že to moje nervová soustava všechno ustojí v pohodě... 😕

hehena
autor
7. zář 2009