Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
17. zář 2009

CAT ja bych u sebe tipovala teda vic...ono je to zavadejici...ja jsem celkem nabrala asi 6-7kg...ale byla jsem tech 5kg v minusu diky nevolnostem....

cat79
17. zář 2009

aha, na to jsem zapomněla🙂 no tak uvidíme🙂)))
Svoji hýbe se ti prďolka pořád nebo máš taky pauzy, teď mi už asi 2h spinká a já mám strach kestli mu nic není, jsem zvyklá že furt zlobí a dneska chrní...jsem blázen, ale nemůžu ho ukecat aby se hnul🙂)
Ježiš já se budu teď pořád strachovat aby byl malej OK, tak mooc ho miluju🙂))

elitera
17. zář 2009

Ahoj holky, jdu si pro podporu - zítra ve 2 mám pohovor do práce snů, tak mi držte palce!

svoja
17. zář 2009

CAT joo, to je normos!!! neboj.... 😉

ELIT tak drzim vsechno co mam!!!! tfuj tfuj tfuj!!! 😵 😵 😵 😵 😵

cat79
17. zář 2009

Elit tak to mooc držím palečky!!
Svoji už se mi vzbudil, lumpík jeden🙂))a už krásně kope🙂)hihihi.jsem plašan, ale jak pořád čtu ty časáky pro maminky, asi blbnu nebo co🙂))

svoja
17. zář 2009

CAT tak to je dobre....musi taky nekdy spinkat ne🙂 Ja jsem ted doma trochu pracovala, hodne jsem rovnala obleceni az zvrchu ze skrine a mela jsem hodne zvednuty ruce a splhala nekam a docela me pak bolelo brisko...a tvrdlo...fuj fuj...jesteze uz to mam hotovy, jdu se asi natahnout...tohle kdyby vedel manzel, tak me zabije🙂

svoja
17. zář 2009

CAT ted koukam na tu fotku ve svatebnim...jsi krasna a vypadas uplne jako princezna!!!!!!!! 😵 😵

cat79
17. zář 2009

jéé, děkuju, mám tam ještě další, hned to tam vlžím🙂))tyhle šaty jsou alal SiSSY🙂)

svoja
17. zář 2009

a ktery teda budou, uz mas rozhodnuto?

blahovka.cz
17. zář 2009

eliterko drzime pesticky 😀 at to klapne

no cat,holka ty mi davas,ja vidim v albu svatebky a hned sem letim,jsem myslela,ze mi neco uteklo 😀 😀 😀 😀 😀

svoji cetla jsem jak tu pisete jeste o vaze,hele treba ja nikdy nebyla tycka,pak jsem onemocnela a musela brat velky davky prasku,po kterych se pribira a pribrala jsem 15kilo,takze jsem se bala pak co bude v tehu,nastesti to bylojen tech 13,kdyz se mrknes na fotky v albu tak vidis,ze nejsem zadna tycka,a nejlepsi na tom je,ze kdyz se ptam mudru co stim,tak mi reknou,ze vzhledem ke crohnovi je to vlastne dobre a cilene hubnout proste nesmim,jsem rada,ze jsem ukecala mudru alespon na plavani a brusle

cat79
17. zář 2009

JÁ SI NECHÁM UŠÍT VLASTNÍ, NĚCO JAKOU JSOU TY SEXY, ale místo stříbrných kytiček a perliček bude zlatá a variace k těm slunečnicim, chceme mít všude slunečničky.-))))

blahovka.cz
17. zář 2009

cat tak v tech poslednich jsi kocka,ty jsou pekny!!!!!

svoja
17. zář 2009

BLAHU ja jsem taky nikdy nebyla twiggy...bylo to cele o tom, ze ja zastavam nazor, ze mohla-li by si kazda vybrat, tak si vybere postavu bez nadvahy...to je cele...hodne zjednodusene receno. Vim, ze jsi psala o te nemoci...tam si clovek holt nevybere no...to neovlivnis...I tak 13 kg je krasny prirustek...

CAT kraaaasny🙂 a termin mate uz?

svoja
17. zář 2009

BLAHU jeste jinak....myslela jsem tim, ze co se tyka treba pribirani v tehu, tak kazda spis budeme (nebo byly jsme) radsi, kdyz pribereme min nez vic....

blahovka.cz
17. zář 2009

as taky svoji kazdej je zvyklej na jinou postavu,nekdo na superstihlou,nekdo na zpevnenou,nekdo krev a mliko,nekdo na nadvahu,tak je jasny,ze si z toho standartu nechce hnout v tehu 😀 😀 😀

cat79
17. zář 2009

🙂 Blahu promiň🙂)hihihihihhi
Svoji termín máme teda nakonec 7.8.2010:-)
Děkuju za pochvalu🙂
Blbne mi tu ňák net, jdu ještě dopsat pár mailíků🙂)

blahovka.cz
17. zář 2009

no holky ja se pro dnesek loucim,budu delat k veceri kur.steaky s hranolkama a ty prave nermame,tak jsem si vymyslela,ze je udelam pekne postaru z brambor,tak drzte palce pa pa 😀 😀

svoja
17. zář 2009

No vzdyt prave...kazdej je zvyklej na to sve a podle me nikomu neni tak uplne jedno jestli k tomu svemu pribere 10kg nebo 40kg...

CAT ted byste to uz nestihli?? Asi ne, co....budes kraaasna nevesta...jak z casopisu🙂

angetha
17. zář 2009

Cat máte krásný datum 😎 narozeniny má Davídek od Efi a já 😎

carculka
17. zář 2009

ahooj holky,jakpak se mate??co noveho?

svoja
17. zář 2009

ANGET to je nadhera! To posledni nema chybu!!!! Roztomily!!!

carculka
17. zář 2009

ange,no to je taaaak krasny....fakt nadhera

svoja
17. zář 2009

Ja se snad nedockam toho mimouska naseho🙂

carculka
17. zář 2009

svoji.. 😀 😀 😀

angetha
17. zář 2009

A tady ještě jedno čerstvé, víc se tady culí, ale ten pravý úsměv jsem ještě nezachytila..

https://www.youtube.com/watch?v=XUWcM25-XqE
svoja
17. zář 2009

😵 😵 😵 😵 Ta je sladka....jak na zacatku problikava ty ocicka...

angetha
17. zář 2009

😵

svoja
17. zář 2009

A v jednom okamziku jako kdyby rekla: "Maaamooo, nech me🙂"

angetha
17. zář 2009

Však Barunka se na vás bude taky smát 🙂 🙂