Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
23. zář 2009

150 to asi nebylo ale když se podíváte na mojí fotku z 39. týdne 😒 mastodont hadr

cat79
23. zář 2009

Mastodont hihihihi🙂)
Tak jsem vám ještě přidala nahaté bříško, abyste měli představu jak 100cm v pase vypadá..jdu si lehnout a strávit tu zmrzku a čínu a všechno co jsem dneska splácala🙂)))

papa zítra!!!!!!hezký večer všem

hehena
autor
23. zář 2009

mno tak jsem se přeměřila znovu.... a mám přes pupík 95 - takže i tak v 18. týdnu nic moc :(((((

nechtěla jsem mít velký pupíno jako SAC a budu ho mít... no nedá se nic dělat...

a minimálně ty dvě kila z těch tří, mám rozhodně v bocích... :( nevím proč jdu tak do šířky...

ANGE takže jestli někdo bude mastodont, tak rozhodně já....

hehena
autor
23. zář 2009

CAT no krásnej malinkej pupíček..... 😵 😵 😵

hehena
autor
23. zář 2009

ty jo v těhle šatičkách sis to dneska štrádovala???? no to je léto, to je nádhera!!!!! 😵 😵 😵 😵 nechápu 23. září 🙂)))

cat79
23. zář 2009

Hehe jojo🙂)malinkej..jojo

No, dneska v těchle šatičkách ala Marlin Monroe🙂))

angetha
23. zář 2009

tak 105 jsem měla 14.6. to je tak ten 30. týden

nuki
23. zář 2009

ale holky, to se tak nebere, já se na to bříško moc těším, ženským to tak sluší..🙂)))

amallie
23. zář 2009

hehe: já jsem hrošice!!!! ale zas o dost více hrošice než ty, takže asi taky nejsme v jednom pytli 😀 😀 😀 ale mně už to nevadí, těším se na Amálku

jinak k těm školkám, 2-leté dítě ti do těch soukromých vezmou, říkám, i když bych za to měla dát celý plat................. Vezmou i do státních, ale tam není nikdy místo a myslím, že tak malé fdítě, to není úplně ono, chce to individiuální péči. Potřebuju se realizovat nějak, ty to máš jinak, makáš z domova, ale já jak jsem doma, mám pocit, že prostě nejsem potřeba 😒 ☹ Vím, že mateřství je jedinečný, ale prostě ten pocit mám 😨 Kdybych mohla něco dělat doma............ aspoň jeden den v týdnu si trochu do něčeho ťuknout, ale prd 😖

Břicho 112 cm

moncicak3
23. zář 2009

ahooooj kočandy 🙂 tak jsem vás dočítala....teda vždyť je úplně jedno kolik která má přes pupík ne, holky jsme těhule, snad jste nečekaly, že budete mít pořád stejně....já mám přes pupek 106 cm a nějak mě to teda nebere, jestli je to hodně nebo málo, já to neřeším, hlavně že prcek bude zdravej ne 🙂
nemůžeme mít přes pupek každá tak nebo tak, jsme každá originál, jak by to asi vypadalo, kdyby jsme vypadaly všechny těhule stejně...nuda....takže buďte rádi, že se vám podařilo otěhulit a břicho teď vůbec neřešte 😉 na to budete mít času ještě dost a dost 😀 😀 😀

moncicak3
23. zář 2009

ahoooj Amal...však mě se taky stýská po práci ☹ ale s manžou jsme se teda dohodli, že doma budu 3 roky a do těch 3 let chceme druhý, aby jsme navázali 😉 manža teď navíc hledá novou práci, zatím se mu odnikud neozvali, ale ještě nezoufáme....no a u mě v práci, pokud by to šlo tak až budou Terez 2 roky, taky bych chtěla na poloviční úvazek zpátky do práce, pokud to teda půjde.....ale to je ještě daleko, jsou to jen plány, kdoví jak to všechno bude, žejo 🙂

prosteja
23. zář 2009

ahojky, jen zdravím, mám nějaký fofry, ale přidávám bříško, tak mrkněte, kdo má zájem 😉 http://prosteja.rajce.idnes.cz/

papa a hezký večer 😵

carculka
23. zář 2009

ahooooj holky,tak jak se mate????co novyho???

svoja
23. zář 2009

jezisi HEHENO ty ses normalne prdla!!!! Jako necelych 65 kg jsem nemela, ani kdyz me skolily nevolnosti a dva mesice jsem nezrala!!! Ses blazniva tehule🙂

svoja
23. zář 2009

CAT hezky ti poskocilo brisko...ale strasne moc ti to slusi!!! fakt krasna tehulka!

Kdybyste holky videly muj ksicht...jeden krater vedle druhyho...fuj...

svoja
23. zář 2009

Holky...MEGA ZAZITEK 😲 😲 : Barunka se me ted v posledni dobe v brise hodne hybe. Nejen kope, ale i je VIDET, jak se tam prevaluje a vrti. Hrozne rada ji pozoruju. No a ted si tak lezim u tv na zadech, pozoruju brisko, ktery se vzdycky nekde vybouli a hejbe a tak...tak jsem v jednom miste, kde se udelala boulicka trosku zmackla prstama a ona me po tech prstech nekolikrat prejela ...nevim cim (nozickou, rucickou, ja nevim), ale byl to opravdickej dotek, kontakt...to bylo neco tak strasne uzasnyho, ze me to uplne dostalo a musim to sem napsat. Jako to, ze se me pod rukama hybe a vlni, to zazivam porad, ale tohle byl vylozene dotek "necim"!!! Ja jsem z toho uplne vydrena!!! Je to clovicek nas milovanej sikovnej🙂 😵 😵

amallie
23. zář 2009

Svoji 😵 😵 😵 😵

Mně se Amálka taky tak hýbe, ale já vždycky ucukávám, nějak mi to připadne divný, že se ve mně něco hejbe, já si ještě nezvykla a už asi nezvyknu. No, každá to máme jinak 😉

blahovka.cz
24. zář 2009

Ahoj holky,vcera jsem se uz nedostala,byl fofr 🙂
Kouklam,ze dneska tu jsem prvni,no nic trochu zkazilo rano,ze mi admini vymazali foto z passu ☹ pry sedeti nesmi,coz teda nechapu,napsala jsem si o blizsi vysvetleni 😒

verled
24. zář 2009

dobrý ráno kočeny🙂

ježííínku Hehe, vždyť jsi jak lunt, podívej se na mě🙂mam 72kilo a přes pupek se radši neměřim, bo by mě šlehlo🙂...přidávám jedno foto ze včera, pro představu oblečený, to je mazec a děs...... 😀 😀 tak neblbni ty trrrdlo🙂)))a mastodont je moje slovoooo🙂

baeszinka
24. zář 2009

Ahojda holky 🙂
Moc se omlouvám,že jsem se za vámi nestavila dřív,ale ten čas tak letí..pustili nás v úterý,tak než jsem vybalila tu bagáž z nemocnice,tak byl čas na koupání a včera jsme měli návštěvy 🙂

blahovka.cz
24. zář 2009

Je ahojky baes,tak povidej,jak jste se meli,jsi to krasne stihla s Krystufkem pred skrabnutim,vid 😀

ahojky ver a tedeasku

verled
24. zář 2009

ahojky Bae jak je s Kryštůfkem na světě🙂))

tak je tam foto🙂tomu se říká souměrnost mam jednu prdel za sebou a jednu před sebou🙂))

verled
24. zář 2009

ahoooj Blahu a Ondrášku🙂

blahovka.cz
24. zář 2009

ver ale jdi tyhle komentare si schovej na posledni dva mesice,se mrnkni jak jsem vypadala ja a to je foto v tom modrym prouzkovanym triku asi tri tydny pred porodem ,atkze jeste rostlo 😀 😀 😀

baeszinka
24. zář 2009

je nám moc fajn...já toho chlapáka prostě žeru 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

verled
24. zář 2009

bae:je překrásnej, stejně jsou kluci hezčí mimina, si nemůžu pomoct🙂

blahu:ty jooooo tak tohle už neunesu🙂

baeszinka
24. zář 2009

tééda vy jste toho napsaly,nemám šanci dočíst..jsou nějaký novinky?

blahovka.cz
24. zář 2009

baes je to krasny vida pockej ta laska se bude kazdym dnem nasobit 😀 manza nas tady trosku poinformoval 😀 ale stejne se tesime na info 😀

ver,ale je fakt,ze malej byl chlapak,ale muj deda prohlasil,ze takovy bricho nemela ani babicka a to cekala dvojcata 😀 😀 😀

verled
24. zář 2009

bae:kromě zuzi a dvojčátek nic🙂))...naše nejnovější novinka jsi ty🙂))...napiš podrobnosti o porodu mě to děsně zajímá🙂

blahu:ty jo mě natejkaj nohy už teď a tom mam nahoře nějakejch 7kilo......

😖

p.e.t.u.l.k.a
24. zář 2009

Dobré ranko 🙂

Beas nazdárek mamino tak co ? Kryštůfek je nádherňoučky 😵 😵