Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. zář 2009

ahooj VER 😵

ahooj CAT 😵 taky se chystám zazimovat všechny letní věci 😉

a zdravím BLAHUŠKU a Ondráška 😵 😵 😵 pupíka přidám snad dneska, mám fotící den 😀

prosteja
30. zář 2009

a potvrzuju, že teda venku je přímo hnusně 😖 dneska jdu na kafčo s kámoškou, co je těhu asi 14 dnů déle než já, tak jsem zvědavá jestli jí tam neusnu 😀 😀 😀 prý už má břichoňa jak v 7. měsíci a kopance jsou vidět přes tričko 😲 tak ji podezírám jestli ona už nebude rodit náhodou 😀

prosteja
30. zář 2009

jo a já hlásím, že jsem asi opravdu těhotná a okolí to začíná pozorovat 😀 včera mě pouštěli v metru sednout vehemetně hned 3 lidi najednou 😀

verled
30. zář 2009

cat:no už je to pořádnej pupek.-)už aby to bylo venku🙂
blahu:no to je děsný🙂jsem jak široká tak dlouhá a ještě 3D směrem vpřed🙂)))joo 10kilo je 10kilo🙂
ahoj prostej.-)

blahovka.cz
30. zář 2009

Ahojky cat,takze detatko v sokolove najdes na sidlisti Michal naproti Penny,je to zlutej barak a je u neho detsky hristatko a baby best,tak ten je jako bys jela kolem varyady smerem ke stary ceste na cheb,to je jukni na net,ja neridim,tak ti to nedokazu tak popsat v tech varech,ale maji velkou reklamu a je to poschodovej barak. 😀

ver ted neves hlavu bude hur 😀

holky to me sere tady zase vrtaj,malej nebude mit sanci usnout venku prsi jdu lustrovat mobil kde bysme nasli azyl 😖

nuki
30. zář 2009

Ahojky holky, tak jsem konečně tady, tak to mám úspěšně za sebou a ted už jen to mimi..🙂))))
moc díky za držení palečků🙂))))))

prosteja
30. zář 2009

ahoooj NUKI 😵 😵 parááááááda, včera jsem na tebe myslela, tak gratuluju moooooc.... teď ještě to miminko a je to 😀 😵

verled
30. zář 2009

blahu.no to teda nebude, prostě víc jak 15 to nebude a šmitec🙂bude dietka🙂
nuki:my s Tádou držíme furt🙂 Venys tobě taky.-)....ráda vidim že to bereš s nadhledem.-)

angetha
30. zář 2009

Dobré ránko..
Nuki gratulujeme, jsi opravdu šikovná 🙂
Monci, tak už jste na Terezku připravení ...a manžel tu práci určitě sežene cobydup
Prostějko, tu sponku dávám na čtvercové pod ty vlňáčky nebo se používá na plínky, které nemají zapínaní...jako je třeba ta Flufle nebo tak..
Blahu u nás je taky hnusně 😒
Verli kašli na diety 🙂

prosteja
30. zář 2009

ahoooj ANGE 😵 😵 😵 tak ještě jednou, s těma vlňáčkama jsi mě fakt dostala 😀 vypadá to úžasně a nejlepší na tom je, že Vendulka v nich byla viditelně spokojená 😉 ..... já třeba ty Flufle plenky mám na patentky, takže tam ta sponka asi nemusí být...... a jak se ti s ní manipuluje? mě to přijde takový divný když to vidím na obrázku 😀

angetha
30. zář 2009

A jen by mě zajímalo...včera Vendulka dostala papat kolem půl osmé, ale vydržela 5 minut, pak usnula, po chvilce zase 5 minut, pak o něco déle, potom jsme šli koupat, masírovala jsem jí bříško asi 15 minut, přebalila jsem jí a dostala ještě mlíčko na večer, už bylo kolem půl desáté asi..tak to dlabala hezky, vzbudila se až kolem půl páté ráno a moc jíst nechtěla, po 5 minutách se poblinkala a konec...za chvilku zase papala 5 minut, tak jsem jí pomalounku zvedla, že jí dám do postýlky a ona se zase poblinkala...to byla tak najedená ještě z toho večera nebo co???? nebo tak hltala? no a pak se vzbudila zas až kolem půl deváté..

prosteja
30. zář 2009

ANGE je možný, že byla krapet přejedená 😅 ... to se může stát, pokud se to nebude opakovat a nebude to tak pořád, tak je to určo ok, prostě měla asi plný bříško

angetha
30. zář 2009

Prostějko chce to trochu cviku a taky to půjde...manžel jí včera viděl ve vlňáčkách a smál se, že to vypadá, jako kdyby měla svetr navlíknutej na nohách 😀 ale krásně ty vlňáčky dýchaj a Vendulka v nich prdí o 106, ani jí to tolik nebudí 🙂

prosteja
30. zář 2009

ANGE a určitě je jí v nich teplo...... a náhodou vypadají úžasně fakt a důležitý je, že se jí v nich dobře spinkalo a prdíkalo 😀

angetha
30. zář 2009

No a včera asi hodinku po krmení ublinkla na kamaráda a on jako zkušený otec dvou dětí řekl, že mám asi sytý mlíko..když se podívám jak je Vendulka baculatá a po krmení spíš ublinkne než ukrkne tak bych tomu věřila..

angetha
30. zář 2009

A třeba dostává moc mlíčka a proto má ty prdíky...

prosteja
30. zář 2009

ANGE je to možný 😉 jak říkám, pokud to tak není pořád a byla to výjimka, tak byla si prostě přebaštěná 😉

ANGE k těm vlňáčkům ještě, to jsou ty DISANA, že jo? nebo tak nějak... 😅 můžu se zeptat, máš je nové nebo z druhé ruky?

verled
30. zář 2009

ange:ale to neee, musim se krotit, ted jsem se fakt rozežrala🙂

blahovka.cz
30. zář 2009

Zdravim vsechny prichozi

Nuki tak ted uz to bude jedna basen to miminko,ne???

Ange ja vim,ze je Vendulka mladsi,ale nam se taky stava,ze malej se naji v osm a pak az v pul pate,v sedm,mame takove dny,vlastne to nocni krmeni v pet je uz ted skoro klasika,tak je to nadhera

ver dieta v tehu,neblbni,ja teda je fakt,ze se ma jist na kvalitu a ne na kvantitu,ale dietu neeeee 😔

prosteja
30. zář 2009

VER a co to je rozežraná? jako máš pocit, že toho sníš hodně? já jsem měla právě strach, že do sebe budu patlat páté přes deváté, ale jím tak nějak normálně... řekla bych menší porce a spíš častěji...... snažím se jíst hodně ovoce a zeleniny, abych prckovi poslala vitaminy...... ale zase nemám nabráno ani kilo a mám strach, co když to tak půjde dál.... ale víc toho prostě nesním 😔

angetha
30. zář 2009

Blahuško to jo, ale mě překvapilo, že v těch 5 papat moc nechtěla a blinkala 😖 uvidíme co bude dnes..
Prostějko ty se ničehož neboj, miminko si bere z tebe a pak určitě přibereš 🙂 vlňáčky mám Disana, nový..

prosteja
30. zář 2009

ANGE děkuju 😉 já na ně mrkala a zrovna z druhé ruky mi ty vlňáčky přijdou opravdu takový použitý, hodně žmolečků a tak, takže půjdu asi taky do novejch 😉 a malé je vlastně jeden měsíc a něco a už je používáte to je fakt super 😉

ANGE zatím se nebojím 😀 jím fakt tak jak potřebuju, nechci se zase přejídat, to se v těhu nemá... a nehladovím, když mám chuť na čokoládu, tak si dám čokoládu... ale mám prostě pocit, že toho sním fakt o hodně míň, jako myslím v jedné porci, prostě za chvíli nemůžu 😖 ...... no a minule jsem měla o 60 deka míň, ale sestřička říkala, že to je ok, že nabírání mě teprve čeká.... doma váhu nemám a příště se u doktora asi budu bát na ni vlízt.... 😀 co když tam nebude ani deko navíc 😖

verled
30. zář 2009

blahu🙂ono to nebude dieta neboj, spíš jako začnu zas jíst normálně a hlavně zeleninu🙂ne sladký🙂ať se neobaluju do kuličky🙂

prostej:v tvym tejdnu jsem ještě nesnědla ani celej oběd🙂.........takže se klidně uklidni, já do 20tt nosila svoje džíny a byla na původní váze páč jsem zezačátku hubla🙂))ono to přijde🙂jak mimi začne hodně růst a nabírat ten tuk...kolem toho 24tt tak uvidíš jakej budeš mít vlčí hlad, dřív jsem byla ráda že jsem snědla 1rohlík, teď ve mě zmizej klidně 3 a ještě si dam potom jablko.-)

blahovka.cz
30. zář 2009

tak ten muj rostak usina,a myslim,ze bude spinkat dlouho vzhuru uz je od sedmi ted jsme si hoooodne aktivne hrali,tak si myslim,ze jsem ho utahala 😀 papat bude az v pul jedny

angetha
30. zář 2009

Prostějko tvoje miminko má teď asi tak 250 gramů, tak nemusíš přibírat 😉
To Táda už je jiná kategorie 😉

prosteja
30. zář 2009

VER já ti budu věřit 😀 sama věřím tomu, že teď je prostě takový to období, kdy se mi zvětšuje děloha a to tělo si na to zvyká, tak mám prostě menší přísun, ale zase častěji...... taky nosím ještě svoje kalhoty, sice ne džíny, ale látkový kalhoty, ale nosím.... ale včera už mě mírně tlačily, tak jsem dnes raději vzala šaty 😀

prosteja
30. zář 2009

ANGE to je mi jasný, že VER je úplně někde jinde 😀 ..... ale tak říkala jsem si, že je divný, že bych měla přibírat a já ještě shodila... 😅 ale věřím doktorům, když řekl, že to nevadí, tak mu budu věřit a nebudu se zbytečně cpát že jo 😀

BLAHU tak to máš super 😀 pohov volno, mamino 😀

verled
30. zář 2009

blahu:jeee on je fakticky miláček.-)

ange:já nevim,a le fakticky si teď ze mě musí brát uplně šíleně🙂připadá mi jako že fakt co snim, že mi sní on.-)))

prostej:no vidíš, tak to mě ani snad netlačili🙂asi jak jsem zhubla tak pak jsem se dostala do svejch, ale pak jkaoby mávnutim prostku byl utrum.-)

blahovka.cz
30. zář 2009

volno pohov na konikovi 😀

verled
30. zář 2009

prostej:vždyť svoja taky zhubla jako blázen, problém by byl kdyby mimino neprospívalo,což neni takže je to v normě, fakticky znam hodně holek co hubly🙂